PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban :)



sExo-sWexo.'
20-12-13, 15:16
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85457)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): DOPE. Zlomena ruka
[AMXBANS] Tvuj nick: sExo.' l sWexo.'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1256900529
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.228.245.245
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.228.245.245
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Dobtý deň,
chcel by som poprosiť o UNBAN, v reasone sa uvádza wh a aimbot avšak tvrdenia, že som mal spoň jeden z týchto hackov úplne popieram. Dúfam, že sa celá táto situácia vyrieši čím skôr, aby som sa mohol vrátiť k opätovnému hraniu. Ešte by som chcel podotknúť, že tento ban som dostal na servery Deathmatch 2 na ktorom som ani dnes, ani v poslednej dobre vôbec nebol. Ďakujem :) Práve som zbadal, že som ten ban dostal 27.10.2013, ciže by sa dalo povedať,že táto žiadosť prišla neskoro.. Avšak až teraz ma začalo vyhadzovať zo serveru AWP práve kôly tomu banu. Doterz som na ňom hrával ako by som žiaden ban nemal, ani som nevedel, že som nejaký dostal.. Inak by som žiadosť o unban poslal skôr. :)

hofy
20-12-13, 15:20
Ahoj, máš Steam? Zkus se připojit na jiný server, na tento by tě to mělo pustit až zítra, po restartu server. Server ti bohužel nenačetl SteamID, proto tě to nepustilo.

sExo-sWexo.'
20-12-13, 15:24
Áno mám steam, skúšal som deathrun a ten mi ide, ostatné som ešte neskúšal, teda okrem awp z ktorého ma to vyhadzuje kôly tomu banu :)

hofy
20-12-13, 15:25
Ano, takže to bude jak jsem psal. Zítra se připojíš i na AWP server.

sExo-sWexo.'
20-12-13, 15:29
Áno, ostatné mi idú :) Ďakujem... ešte by som sa chcel opýtať teda či je ten ban platný alebo čo s ním teraz :D Ak je to ban len na ten Deathmatch2 tak to by som prežil, lebo tam nehrávam.. a hádať sa tu kôly nemu nechcem, kedže viem že demo už asi neexistuje po 2 mesiacoch :)

hofy
20-12-13, 15:31
Ban dostal někdo, kdo s tebou sdílí IP adresu. Ale protože máš Steam, tak nezáleží na banech na tvé IP, protože se Steamem jsi identifikován podle jedinečného SteamID. Jenže server AWP u tebe SteamID dočasně nevidí, tak tě bere jako non-steam a tím pádem tě tam nepustí. Takže vše je v pohodě, zítra se připojíš i na AWP. Někdy se bohužel SteamID bugne při připojování na server, ale druhý den je to již v pořádku.

sExo-sWexo.'
20-12-13, 15:33
Aha.. dobre.. ďakujem pekne za vysvetlenie situácie :) Prajem pekný deň :)

matis
21-12-13, 07:18
Vyriesene