PDA

Zobrazit normální verzi : arogancia



luky.
22-12-13, 00:11
dobry den, tymto chcem poziadat o vysvetlenie svojho spravania Persona non grata. alebo staci ked mi len napises ze to je tvoja prirodzena povahova crta. ja som sa s tebou bavil slusne a ty si sa zachoval ako daky diktatorsky sedlak. priblizim vam ako cela tato fraska vznikla.hral som s nickom anyheau ked prave prebiehala mapa toronto_new, hra bola asi v polke (za zm sme mali skvele rozbehnutu hru)
ked persona spustil hlasovanie. uprimne ma sokovala jeho reakcia na moju otazku preco zmenil mapu. akoby som sa ocitol v totalitnom rezime bez akychkolvek prav kde sa vsetko riesi prostym umlcanim nepohodlnych osob v podani arogancie moci. http://www.csko.cz/chat.php?from=21-12-2013&to=21-12-2013&port=27031&name=anyheau&steamid=&ip=&text=&chatlog=1, uplne dole. odpoved na moju otazku znela : bylo hlasovani bylo tak se neptej moje duvody te nemusej zajimat, na co som mu polozil dalsiu otazku a podotykam ze opet slusne ! ci ma to ako admin pravo (ak je tak stacilo jednoducho napisat ANO a netreba z toho robit komedie kedze som este nezil ze by na zm2 ktorykolvek admin menil mapu) za co som dostal mute :D dal som si reconect a spytal som sa co si to dovoluje, naco som dostal v skutku prostu odpoved, kick. to kam sme sa dostali ? na vasich servroch hram od doby co je zm1 a nikdy som nezazil takto arogantny pristup zo strany admina. dufam ze nedostanem rovno ban z dovodu zalozenia tejto staznosti :D no dobre nechcem si robit srandu ale toto je namna prosto moc lebo skutocne neznasam arogantnych narcisov

Joseph
22-12-13, 00:39
Asi len tolko, ak dal admin hlasovanie o novú mapu tak je to v poriadku. Na to právo má. Nezmení si ju on ale tí hráči čo si ju votnú. A preto že si mu nič zlé nenapísal tak ti nedal ani ban, len mute a kick. Takže prehrešok admina toto určite nieje.

PS. neviem čo to nafukuješ ako keby ti dal za to ban na týždeň.

:D Dal Ta Bhoper:D
22-12-13, 01:25
No neviem či môže len tak admin prísť a dať si vote pretože jemu sa tá mapa nepáči.

Bezdak
22-12-13, 03:27
Admin by rozhodně mapu měnit neměl pokud si to hráči na serveru nevyžádají, nebo pokud je na mapě např. nějaký bug. Případně měl dát hlasování o změně mapy a poté až případně hlasování o další mapu.
Jinak ten mute/kick taky absolutně nechápu.

luky.
22-12-13, 13:45
mily joseph, podla mojho nazoru mal dat najprv halsovanie o zmene mapy a v pripade kladneho vysledku spustit hlasovanie.ok ak ma na to pravo ja to respektujem, ved ja tu neriesim to ci mal na to pravo alebo nie. ja tu riesim jeho autoritarsky pristup. asi si aj ja podam ziadost, skutocne ma laka ta predstava svojvolneho menenia mapy a umlcovania nepohodlnych hracov :D ale teraz vaze. pises ze to nieje ziaden prehresok. z mojho uhlu pohladu slusne vychovaneho cloveka je to prinajmensom moralny prehresok pretoze admin by sa podla mojho skromneho nazoru mal vediet spravat. v zivote sa riadim dvoma heslami. jedno ma naucila matka: ako ty kumne tak ja k tebe, a druhe ma naucila ulica: kto do teba kamenom ty donho dvesto. nemam pocit ze to nafukujem, niesom zvyknuty na takyto pristup v reale a nemienim si nan zvykat ani v hre. jedine co ma po 5 odohratych rokoch na klasiku este urdzalo pri csku dalsie 3 roky je kvalita vasich zm servrov. no pri takomto pristupe radsej dam 1.6 bozk na rozlucku a unninstal. a este v skratke, to jedno euro za vip sa mi zda v skutku smiesne vzhladom na uroven kotelny. zdrazel by som ho na 5 kludne aj 10. vyriesil by sa tym problem so slabou nakazou. som presvedceny ze by vernym hracom nerobilo problem podporit kotelnu a aspon by nebolo tolko lam terminatorov s mg a bz. lebo je pravda ze ak aspon zopar skusenych hracov nerobi nakazu tak takmer ziadna nieje. prajem vam prijemne sviatky a vela uspechov do noveho roku

Toreto
22-12-13, 13:54
K tej situácii nech sa hlavne vyjadrí Praetorian, pretože ak to ozaj bolo takto, tak spravil chybu on.
K časti o nákaze ..momentálne ti nákazu spraví aj hráč, čo má na zm nahraných pár hodín. Strip+zakaz dropnuť mg a bz k tomu dosť dopomohli. Vip za 5-10 eur ? Neblázni.

luky.
22-12-13, 14:37
chatlog mi je dokazom ako to bolo aj ked vlastne netusim ci sa dakde zaznamenava mute a kick. ja som sa spraval korektne ! urpimne toreto, nezda sa ti 1 euro ako smiesne nizky mesacny poplatok ? za kvalitu sa v dnesom svete cvaka a ako som uz pisal, podla mna si treba drzat hlavne vernych hracov ktorym by to nerobilo problem, (ked uz nie 10 tak aspon 5) a nie lamce ktore sa obcas pripoja. k casti o nakaze ze dokaze ju spravit aj niekto kto ma nahranych par hodin ? :D teraz zase ty neblazni :D

PRAETORIAN
22-12-13, 18:33
Tohle nehodlám rešit nějaké mute a kick.Navíc od namyšleného borce jako je tento.Navíc nehodlám číst každej bullshit to po mne nechtějte prosím.Duvod ke zmeně mapy několik hraču se naexpilo za zm tak měli značnou převahu zm tudíž si moc hraču za ct nezahralo a začali se odpojovat,když klesl počet hračú o sedm byl to pro mne signal něco udělat tudíž jsem dal VOTE A PAK ZMENIL MAPU.Následně luky alias anyheau s4 kterého nechávám hrát i když často porušuje pravidlo číslo 2 což už ted nebudu tak tolerantní. Začal řešit co si to dovoluju měnit mapu a jestli nato mám pravomoc-natož jsem mu odpověděl!!!!! tak jak se patří k hráči jeho )formátu(-Zombie 2 21-12-2013 11:41:55 STEAM_0:1:1330896 Persona non grata bylo hlasovani bylo tak se neptej moje duvody te nemusej zajimat.Nacož dál remcal tak dostal mute!!! to obešel reconectem nacož zase něco tak kick!.Dál se v tomto opravdu nehodlám pitvat NAZDAR :hypocrite::hypocrite::hypocrite:

luky.
22-12-13, 20:05
vtedy tam bolo 21 hracov co je na tak malej mape stale vyborne hratelne a prevahu jedneho timu nepovzujem za adekvatny dovod na zmenu mapy. ked zm nevedia spravit nakazu tiez sa mapa nemeni ale budis. nekecaj mi ze ma nechavas hrat i když často porušuje pravidlo číslo 2, ak by tak bolo okamzite by si mi dal ban tak netrep.a laskavo to NEPREKRUCUJ a priznaj ze si sa zachoval ako obycajny sedlak, pretoze ja som sa s tebou bavil korektne, slusne som sa ta spytal preco si zmenil mapu a nie co si to dovlujes menit mapu. co si to dovolujes som sa pytal az ked som bezdovodne dostal mute pricom stacilo bud odpisat jedno ano alebo ak to tak strasne obtazuje mohol si nereagovat. ked mi niekto pri hre napise ze som lama tak mu len odpisem ja viem. nemam problem si to priznat takze ani nechcem vediet z ktorych partii sa ti podrailo toho namysleneho borca vycucnut. takych arogantnych sedlakov ako si ty by som ani neoplul lebo by som to tomu chemru nedoprial. prajem prijemne sviatky

PRAETORIAN
22-12-13, 20:13
vtedy tam bolo 21 hracov co je na tak malej mape stale vyborne hratelne a prevahu jedneho timu nepovzujem za adekvatny dovod na zmenu mapy. ked zm nevedia spravit nakazu tiez sa mapa nemeni ale budis. nekecaj mi ze ma nechavas hrat i když často porušuje pravidlo číslo 2, ak by tak bolo okamzite by si mi dal ban tak netrep.a laskavo to NEPREKRUCUJ a priznaj ze si sa zachoval ako obycajny sedlak, pretoze ja som sa s tebou bavil korektne, slusne som sa ta spytal preco si zmenil mapu a nie co si to dovlujes menit mapu. co si to dovolujes som sa pytal az ked som bezdovodne dostal mute pricom stacilo bud odpisat jedno ano alebo ak to tak strasne obtazuje mohol si nereagovat. ked mi niekto pri hre napise ze som lama tak mu len odpisem ja viem. nemam problem si to priznat takze ani nechcem vediet z ktorych partii sa ti podrailo toho namysleneho borca vycucnut. takych arogantnych sedlakov ako si ty by som ani neoplul lebo by som to tomu chemru nedoprial. prajem prijemne sviatky Přeložte mne to někdo prosím nebo lock zase se řeší kravina namistrovaného chlapečka kterému jeho ego utlačuje intelekt

luky.
22-12-13, 20:27
(ono sa tomu nadava citanie s porozumenim vyucuje sa to na zakladne skole) mozno ten chlapcek svojim intelektom a slusnou vychovou utlacuje ego arogantneho narcistickeho sedlaka. mozte to locknut, k tomuto individuu uz nemam co dodat

Dejf
22-12-13, 20:39
PRAETORIAN , to že máš práva neznamená že môžeš robiť čo chceš. A mute-núť hráča len preto , že sa mi nepáči čo píše, pokiaľ to nieje vulgárne sa mi nezdá veľmi logické. O kicku ani nehovorím.

PRAETORIAN
22-12-13, 23:03
Svoje jsem řekl nechápu proč je tahle stupidita stále otevřená.Na arogatného narcistického sedláka nebudu reagovat at si každej udělá obrázek sám.LOCK

:D Dal Ta Bhoper:D
23-12-13, 00:25
Aha takže sa vyjadrí admin tak lock?

matis
23-12-13, 09:02
Skusim to uzavriet....

Pretorian, bud nabuduce prosim trosku ohladuplnejsi, vidis, ze tu hraju aj deti a neunesu tvoje rozhodnutie, mozno trosku prehnane...radsej daj najprv votovat, ci chcu vobec mapu menit

Luky, tvoje spravanie nie je ani z daleka slusne, nadavat cudziemu cloveku, ze je sedlak je dost arogantne a namyslene, cize si sam series do huby...ale za dalsie chapem tvoje rozhorcenie, ale odporucam nabuduce trosku miernejsiu reakciu, lebo admin ti jasne napisal, ze dal najprv hlasovanie...

takze zaverom, Pretorian si nasype popol na hlavu a nabuduce uz mapu svojvolne menit nebude....

luky.
23-12-13, 11:31
matis matis... k tym detom, ja mam 23 rokov a davno som si odvykol od toho aby mi niekto skakal pohlave ! hlasovanie o zmene mapy vobec nedal, rovno spustil votovnaie, to ze nema hanbu tunak sprepacenim odrbavat aj v tom co som pisal a prekrucat pravdu aj ked dobre vie ze staci otvorit chatlog a lahko si kazdy moze zistit ako to bolo, to uz riesit nebudem takuto ubohost, to je uz na zamysleni daneho jedinca. a k tomu sedlakovi, citaj s porozumenim. zozaciatku som sa s nim bavil slusne a na urovni ktoru si zjavne ani nezasluzi. ista mudra ceska osoba ktoru si vazim a uznavam ma naucila ze veci trba nazyvat pravymi menami a nie si zakryvat oci a drzat hubu ako poslusne ovce v stade, ked sa sprava ako sedlak ktoreho vychova zjavne obysla milovymi krokmi otvorene mu poviem do papule co si o nom myslim

MarcelloR
23-12-13, 12:03
luky. kašli nato... Admin usúdil, že je potreba zmeniť mapu, tak dal vote a ja na tom nevidím nič zlé. Ešte ti aj tu napísal dôvod. Zneužitie právomoci by bolo vtedy, ak by admin zmenil len tak sám od seba mapu na takú, akú chce on, ale on vám dal na výber a mal nato dôvod. Prístup k tebe je už druhá vec. V tomto som zasa na tvojej strane. Áno mohol byť milší k tebe, ale zase nie každý má furt dobrú náladu. Podľa toho čo píšeš si asi myslíš, že si trošku niečo viac ako on, tak nám to aj ukáž a odpusť mu však sú Vianoce a nerieš to tu už aj tak s tým nič nedocieliš, akurát sa tu ešte možno strhne hádka.


PS: ja som dostal BAN nie ako ty len kick za omnoho väčšiu píčovinu, kde už išlo o zneužívanie práv a o prístup, kde si admin myslel, že je niečo viac a aj tak som nič nedocielil.

luky.
23-12-13, 12:41
jaaaj marcellor, ja vazne nechcem byt neprijemny ale skus citat pozornejsie. ako som pisal neriesim ci mal pravo menit mapu ale jeho pristup... Ešte ti aj tu napísal dôvod ? kedy ? az tu na fore... Áno mohol byť milší k tebe ??? mohol ? nie nahodou mal ? nemal ziadny dovod a ani PRAVO ma mutnut ani kicknut !, a to je zneuzitie parvomoci ! Podľa toho čo píšeš si asi myslíš, že si trošku niečo viac ako on ??? mas pravdu teraz si to uz nie myslim ale viem, kedze sa krasne vyfarbil co je zac, ale opet ti musim napisat citaj s porozumenim pretoze na zacitaku tejto frasky som sa s nim bavil ako so seberovnym a slusnym clovekom. a mna absolutne nezaujima akou mal naladu, to ho vobec neospravedlnuje. pekne sviatky ti prajem

PRAETORIAN
28-12-13, 12:31
Proč tenhle shit není zavřenej??Zřejmě se to někomu líbí. Tejden se řeší mute a oprávněná změna mapy, Beztak tomu malému egoistovi nerozumím to to furt žvatlá,zřejmě se jedná o velice ponižovaného a zhrzeného človíčka kterému se spolužáci ve školce mstili jakej je to sráč proto ted když se zdá že mu někdo ubližuje spílá na nebesa spoza svého pc jak mu bylo ublíženo.(to co jsem napsal neberte jako snahu o urážku ale pouze psychologické hodnocení stěžovatele) LOCK