PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: Zombie



VyhulxD
22-12-13, 11:52
Zdravím, chtěl bych podat docela luxusní návrh na ZM server.
Můj nick ve hře: -_[~ZM~]_-[V]yhul:')

1. Návrh

Takže do ZM módu jste přidali strip granát. Ano je dobrý ale nemá potom cenu když já a ostatní hráči co hrají only ZM. Protože potom odcházejí jiní hráči.
A proto bych chtěl dát návrh na to jestli by jste nemohli dát spět to aby se mohlo předávat MG (Minigun), BZ (Bazuka). Vím potom to ZM měli těžké ty nákazy ale teď s tím strip granátem to je až moc lehké.
Proto prosím aby jste buď odebraly strip granát a nebo dali aby si lidé mohli dávat MG, BZ (i těm co nemají VIP). Děkuji za odpovědi.

2. Návrh (jen když výjde ten 1 návrh)

Tento návrh jde k hráčům kteří hrají only ZM. Takže jak máte vylepšení za ZM: Rychlost, Regeneraci, Zvýšení HP, Dogde a granát který bere 10 ARMOR / HP.
Tak se chci zeptat jestli místo toho granátu co bere 10 ARMOR / HP by nešlo dát pro zombie o 10% větší DMG. Myslím že by to bylo dobré nevím jak podle Adminů ale podle mě ano. Předem děkuji za odpovědi.

halelujah
22-12-13, 13:06
10% dmg pre zm je uplne nanič ak sa dostaneš ku človeku je mŕtvy ak má nabindovaný armor nezabiješ ho tak či onak.Kotel si asi myslel že strip granát vyrieši kempenie a dominanciu zopár vip hračov ale urobilo to presný opak slabý hráči čo už tak ledva prežívali teraz umrú ešte skôr a vip bude mať skôr dostupných hráčov na zabíjanie.Keď bude lacné nočné videnie, keď bude nejaký čas kým človek môže dať laseri a armor a dá sa aj cooldown na blbosti pre zm tak by to bolo hrateľné.Ale teraz má vetšie problémy zm je hrateľný a zábavný veľa vecí tam dorábať netreba až nato že by mohol sa spraviť jeden server na úplne pôvodný štýl hry a vtedy boli neustále plné , zombie escape a zombie hard su peckové módy a i tak su prázdne proste do nich treba dať množstvo práce napr. taká schovka alebo bb boli na začiatku tiež nehrateľné ale keď sa do nich pustili hráči a admini+kotel tak sa z nich stali najzábavnejšie a nahranejšie(schovka by potrebovala väčšiu komunitu hráčov) servery.Taký zm hard a escape len doplácali nato že sa na nich nič nerobilo asi pol roka pretože tam vtedy hráči hrali len preto aby si to vyskúšali.

VyhulxD
22-12-13, 13:19
Díky za ohodnocení a s tím stripem s tebou souhlasím sou to kempeři a to mě štve proto sem chtěl aby to bylo jako dřív a zůstal tam ten strip jinak ty servery dřív tam bylo lidí. Teď to hodně klesá. Dmg 10% je na nic vím když mají bind armor žádné že je nenakazíme je to právě naopak já když du nákazu tak zůstane poslední někdy ani to ne chtělo by to nějak udělat aby lidi lovili bylo pro víc lidí 32 by stačilo a vůbec aby noční vidění bylo třeba za 5 bodů (vím je to o 2 body ale pro někoho to je dost) chce to něco nové něco staré podle mě by to chtělo aby každý den byl na každém serveru admin a občas se tam podíval na ZM 1 3 dny možná víc sem tam neviděl admina sou tam pasivní xp lezou do textůry prostě nic nikdo nechodí nejsou žádné kontroly když deme nákazu všichni vylezou a chudáci ty co to neumí nebo začínají vím začátky jsou těžké. Ale toto je moc chce to prostě omezit např. inf granát pro vip. silko zlevnit třeba dát za 17 bodů jako minigun brouky 15 bodů jako Bazuku a další věci Hardcore ZM sou dobrý baví mě to ale štve mě že tam nikdo nechodí co třeba převést nějaké věci z hardcore na normál ZM? Nebyl by to dobrý nápad jak navést lidi na všechny servery? A ještě dodatek co dát třeba hlasování o nemesise třeba když napíše 20 lidí /nemesis tak bude nemesis nějaké kolo a né aby to bylo náhodné. Toto je můj návrh jestli je něco blbost napište. Dík

halelujah
24-12-13, 21:32
Tie návrhy su blbosti šílko by zase večšinou zničilo slabších hráčov však ja sám sa neoznačujem za najlepšieho hráča na zm takže mi hneď automaticky chodily šílka atď. Mohlo by sa vrátiť(ak sa to nevrátilo) že vip mohli dať bazuku a mg hráčom potom ich mohli dostať aj slabší hráči.A ono zombie 5 a 4 su zbytočné bolo by dobré na ne hodiť nejaký iný druh módu.Neviem také blbosti ako textura a pasívne expenie su myslím najmenší problém z celých serverov csko.cz.Keď sa dajú vetšie mapy kde sa dá behať spraví sa lacnejšie nočné videnie alebo by sa každé kolo dalo jedno zadarmo tak by hráči vychádzali aj z kempy a bola by to vetšia zábava ale prečo mam ísť do tmy kde ma zmrazí,pogrcá,pritiahne zm.

Sparty
24-12-13, 22:22
Stále tu niekto chce niečo meniť, už dosť, zbytočne, takýmito absurtnými návrhmi to pokazíte tak, že už to nebude hraťNIKTO ...

Sparty
24-12-13, 22:23
Hráči sú už určite zviknutí na to, čo je už teraz, dávnejšie som sa pýtal, či by to nešlo zmeniť, nie, pretože sa to len viac dobabre.

halelujah
10-03-14, 23:43
Neviem tak skús napísať nejakú konštruktívnu kritiku , prípadne sa rovno vyjadri ku návrhom .Ak by napríklad traja hráči každe kolo dostali nočné videnie a napriklad nejaký armor ale zároveň camp meter bola by to pecka , ak by sa pridala vec že keď sa človek hýbe tak by bol imunny proti zmrazovaniu,grcaniu,pritahovaniu a pridavalo by mu pomali armor?Ale hráč by nesmel vtedy použivať lasery .Vidieť behať po mape hráčov by bolo super ale to by na servery tiež nemohli byť tie ultra male mapy z 6 kempami.