PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Charles Carmichael.
22-12-13, 13:49
Ahoj , dostal jsem ban za blok na knife serveru . Byl jsem na tý římse a na chvilku jsem ztratil pozornost , nechtěně jsem ho bloknul a Penegal mi dal okamžitě ban . Bylo to poprví ani mě neupozornil ,byl jsem na tom serveru jen chvilku a nic jinýho jsem neprovedl a to není poprví co jsem dostal takhle ban. Krom toho banu za texturu co jsem měl a ten byl oprávněnej , jsem ty ostatní dostal jen tak ,že admin se naštval a hledal obětního beránka a tu smůlu jsem měl vetšinou já . Díky a doufám že udělate neco s pár adminami co si jenom lečej komplexi na slušných hráčích . Hraju často ,nemám žádný cheaty a ani to neumím,chci se stát skillem sám o sobě ne pomocí programu ale už jsem dostal asi 6 banu můžete se podívat na ty statistiky mám stejný jméno jako ted. Děkuji Charles

human
22-12-13, 13:53
On ta upozornovat nemusi. Je to v pravidlach! Ak bloknes omylom a ospravedlnis sa, tak ti maloktory admin ten ban da. Inak meno chvalim :D

Charles Carmichael.
22-12-13, 13:57
Ale já se ani ospravedlnit nestačil , jen jsem poté napsal server chtěl jsem si jít zahrát Capture to flag .

Penegal
22-12-13, 13:57
za 1) Blokoval si ? blokoval, ani si se neomluvil.
za 2) ban je na hloupé 3 hodiny, tak to určitě vydržíš :)

E: Tak těžko, když si chtěl utéct na jiný server, si měl v plánu se omlouvat :)

human
22-12-13, 13:58
Nestacil si sa ospravedlnit ale stihol si sa pripajat na iny server?

Charles Carmichael.
22-12-13, 14:06
Jen sem se chtěl podívat jestli je tam volno , já knife server skoro vůbec nehraju jen se tam připojím když se nemůžu připojit na Capture . Píšeš ,že jsem se ani omluvit nechtěl , ale prakticky jsem skoro nestih ani napsat server takže tě ta omluva asi moc nezajímala. Mě 3 hod nezabije ale vadí my chování adminů . To není poprví co jsem dostal ban za nic a je to za nic.Udelal jsem to jen nechtěně . To se občas stane i adminům ne ? a ban si taky nedáte na 3 hodiny přece by vás to taky nezabilo

Penegal
22-12-13, 14:10
Uvědom si že se svět netočí jen kolem tebe, já nemám čas 20 minut čekat než ty se omluvíš, když za tebou blokují další 4. zkrátka odpočiň si, a příště si na to dáš pozor.

LOCK

Charles Carmichael.
22-12-13, 14:30
"S každým rozumným člověkem se dá domluvit, pokud rozumní nejste, tak to ani nezkoušejte."

Máš to nad svojí nevím co to je asi něco jako vizitka ,takže je to asi tvoje citace že ? Já naprosto chápu že nemáš na mě 20 minut ale ban jsi mi dal asi po 10 sekund což neni moc velký prostor na omluvu . Myslím že jedno kolo by tě už nezabilo? Nebo jo? Já si klidně odpočinu , ale mě tady ani moc o unban nejde ale jde spíš o to že tady všichni admini píšou jak se chovat a pak sami jsou řekněme arogantní. A je zajímaví tvůj poslední přispěvek . Naprosto s tebou souhlasím že svět se netočí kolem mě , ale ani kolem tebe . Jinak už se o tom dál bavit nechci . Kdo si počká ten se dočká . Jak se tak v Česku říka . Jen něco na zamyšlení . Přeji příjemnou a úspěšnou hru Charles Carmichael.