PDA

Zobrazit normální verzi : Knife cfg.



stoof
22-12-13, 22:15
Dobrý den, mám jeden dotaz, slyšel jsem, že "profesionální" Knife hráči mají jistý config. (nastavení) díky kterému mohou např. nožem dosáhnout o něco dále apod. a tvrdí že je to povolené. a hodně lidí z knife serveru mi řekli že to používají a nepočítá se to jako hack, osobně tomu nevěřím ale rád bych se zeptal zda je na tom něco pravdy :)
Děkuji s pozdravem Stoof

Volume up
22-12-13, 22:18
Profesionálové hrajou bez configu..

halelujah
22-12-13, 22:21
Ono sa to potichu toleruje myslím že sú povolené nastavenia ktoré "uľahčujú" lamkám hru.Sám som si vyskúšal cfg od kamoša a poviem ti že hráč bez neho nemá šancu prakticky lama môže zabiť skilla podľa mňa by sa to malo brať ako cheat kedže to je výhoda pre hráčov to je asi také ako keď si niekto pretaktoval procesor a o niečo rýchlejšie mu šiel cs tak mu dali ban za sh ale na týchto skillov ktorý menia knife na cfg server neviem čo povedať.Okrem toho práve vidno že keď si dávam duely na d2 only napr. čo sú tam hráči bez cfg že nie som až taká lama ešte sa mi vlastne nestalo že by ma tam niekto dal a zas na knife si bez cfg nezahrám.Česť výnimkám.

stoof
22-12-13, 22:21
nojo, ale jak to teda s tim configem je, je pravda že si díky tomu mužu prodloužit dosah nože a všecko co to udajně dělá?

human
22-12-13, 22:22
Never vsetkemu, co pocujes. Neexistuje povoleny prikaz, vdaka ktoremu das vacsiu dialku. Su prikazy, vdaka ktorym sa ti bude hrat o nieco lepsie ale to netreba riesit. Trenuj s defaultom.

stoof
22-12-13, 22:41
No takže teda hráči nelhali :/ škoda že to tak je, doufal jsem že je to jen výmysl a že to teda tak dobře umějí, ale jestli takový defaulty díky kterejm dostáváš výhody oproti poctivýmu hráči jsou tak je to dost škoda. :/

zyx
22-12-13, 23:20
Ty výhody oni nemají díky upravenému configu (tím myslím grafika, průběh hry atp.) ale sračkám, které si tam dávají navíc (scripty). Normální upravené configy, a to na všechny módy, pouze umožňují hráčovi, tobě, hrát takovou hru, jakou chceš hrát po vizuální a výkonné stránce. Nastavení grafiky (textur) ve hře, modelů, klávesnice a dalších blbostí jsou k tomu, aby se ti hrálo lépe.
To že ty budeš mít díky upravenému cfg namísto 80fps 100fps je jen tvoje plus a nevidím důvod to brát jako cheat.

stoof
23-12-13, 13:55
To ano, nastavení grafiky, hry bez lagů to je samozřejmost, Ale ty scripty co si tam přidávaj sou regulerně banovatelné cheaty, ne?

human
23-12-13, 14:06
Su ale nevieme nijak dokazat, ze ich dotycny hrac pouziva. Kotel porobil nejake opatrenia ale myslim, ze to nepomohlo. Ak som spravne pochopil, tak ak je developer na 0, tak by vacsina z nich nemala fungovat ale funguju aj tak.

stoof
23-12-13, 14:27
Aha, no škoda že je to tak. :) děkuju za vysvětlení