PDA

Zobrazit normální verzi : Něco o ZM módů



VyhulxD
23-12-13, 13:25
Zdravím, můj nick ve hře: [V]yhul:')

Měl bych takový menší návrh pro naše dobré adminy ZM.
Takže rovnou k věci. Na ZM by bylo potřeba aby občas přišel nějaký admin (myslím to tak taky třeba na ZM 1 ZM 2 vím že chodí a další nevím). Vím málo času práce, vánoce atd.. ano málo času ale kdyby přišel nějaký admin na 10 minut na ZM 1 (tam nikdo nebyl ani nepamatuju) tak by se vše vyřešilo. To že Does nechodí na ZM to vím. A taky nechápu proč má práva. Ale to je na vás.

Já jsem se chtěl zeptat jestli by jsem mohl nějakému adminovi posílat SCREENY třeba lidí kteří porušují pravidla např. Texturu, pasivní XP a mnoho dalších. Tak jsem chtěl podat návrh nějakému adminovi ZM jestli bych nemohl podávat SCREENY s hráčema kteří porušují pravidla. Nechci urazit ostatní adminy ale myslím tím hlavně adminy: Mr. Vikernes, PRAETORIAN, Ri3er. To je asi tak vše.

Děkuji všem za vyjádření.

Despe
23-12-13, 13:32
Kámo, nic ve zlém, ale admin nemusí mít jeden a ten samej nick, co si myslím já tak admini tam jistě jdou když mají ten čas + admina poznáš když máš steam, prostě v tabu uvidíš jeho obrázek, jestli si ho samozřejmě nezměnil.

E: Proč nehlásíš přes "!" ?

VyhulxD
23-12-13, 13:35
Tak jinak i když vím že hrají za jiný nick. Koukám se a prostě admin nikde vím hlásit přes "!" hlásím a co pak se něco stane? Ne právě že naopak pak všichni nadávají a já můžu jít akorát tak do p***** chápeš?

Despe
23-12-13, 13:39
Nechápu, když ti admin nadává že spamuješ ! blbostma, tak to tak asi bude, samozřejmost je, že když napíšeš do ! třeba " mám aic a syfilis, chyťte si mě nebo vám to tady roznesu" (to je jen přiklad, nic jinýho mě nenapadlo..) a jakmile dáš enter, pozorně nahoře čtí co ti to napíše, když tam admin je tak by ti to mělo napsat "Na tomto serveru už je nějaký admin" něco v tomto smyslu.

VyhulxD
23-12-13, 13:39
Né admin... Hráči.

VyhulxD
23-12-13, 13:40
Když to napíšeš tak to vidí všichni neboj se znám to nikdy bych nenapsal např "smrdíte"...

Despe
23-12-13, 13:42
Kdo nadává, hráči, jako že si zavolal admina? Dyť to nemůžou vidět, že si ho zavolal, když to píšeš přes "!" tak to vidí jen admini co na tom portálu ty práva mají, nikdo jinej..

E: To je nesmysl, jestli myslíš to co já, tak je to blbost, aby zprávu co píšeš adminovy přes "!" viděl i normální hráč..

VyhulxD
23-12-13, 13:45
Myslím to tak že prve napíšu volám admina potom "!" chápeš pak všichni nadávají pojď si to zkusit ne?

Despe
23-12-13, 13:46
Takže, tohle nechápu, možná trochu, tím prva jim napíšeš ať to nedělají, pak zavoláš admina a oni ti napíši, že nemáš být posera a jít sněma dělat to pasivní expení ? Když tě to tak žere tak od čeho je příkaz /mute ?

VyhulxD
23-12-13, 13:48
Ano jenže jsem v klanu a když dám mute i na ně tak s kým si budu psát? Jako sorry ale na toto je potřeba admin.

Despe
23-12-13, 13:49
Tak když ti s klanu píšou ať to děláš s něma, tak s něma v tom klanu nebudu ne, tohle mi nedává trochu smysl..

E: Prd, mute si dáváš na jednotlivé hráče..

VyhulxD
23-12-13, 13:52
Ach jo jak bych ti to měl vysvětlit? Pochop v tom klanu mám asi 3 hráče kteří to nepíší zakladatel jsem já když někoho vyhodím neodejde. Jen ty 3 hráči jsou chápaví a dobří ostatní se přidávají jak chtějí. Hele nic konec debaty. Jinak toto nevím jak popsat tobě musel by sis to jít vyzkoušet skus si to.

Kotel
23-12-13, 16:44
Podle me tam admin neni vubec treba.

hofy
23-12-13, 17:14
To že Does nechodí na ZM to vím. A taky nechápu proč má práva. Ale to je na vás.

Já hraju na zombie basebuilderu a proto mám práva pro kategorii zombie. Pokud je na zm hlášení o cheatech, spamu, reklamě, apod. tak tam jdu, ale jinak mě ten mód celkově nebaví, tak netuším, proč bych tam měl hrát jen proto, že mám práva na basebuilderu. Ani tomu módu pořádně nerozumím, takže na nějaké pasivní expení ani texturu nechodím (ano, někdy mám problém ji na zombie rozeznat). Má tam práva půlka adminů s globalem, tak nevím proč tady zmiňuješ mě. Asi jsi mě tam viděl nedávno banovat cheatera, moje chyba.

Mimochodem admini, které jsi jmenoval, mají na basebuilderu práva také a občas tam skočí jen Vikernes a ostatním jejich neaktivitu nikdo nevyčítá. Takže vůbec nechápu, o co ti jde.

VyhulxD
23-12-13, 21:26
DOES jde mi o to že na těch ZM je aktivita potřeba vím basebuilder taky ale vem si proč asi nechodí na basebuilder? Protože vědí že si tam furt ale mohl by si častěji zaskočit na ZM. Díky. jinak přeji hezké svátky a vánoce.

Despe
23-12-13, 21:39
Totálni hovadina co jsi napsal, jak by mohli vědět, že tam zrovna je admin, to mi pověz? I když je admin na serveru tak se najde stálej blb, co ty pravidla poruší..

VyhulxD
23-12-13, 22:08
Ano najde ale aspoň dostane ban ne? Potom se většinou ty lidi z té chyby poučí.

havingsexwithanimals
23-12-13, 23:36
Ja vzdicky volal pres "!" At nekdo prijde at jim da ban protoze jsou v TXT a nikdo neprijde...

VyhulxD
24-12-13, 17:07
Ano s tebou souhlasím. Nikdo nikdy nepříjde nikdo to neřeší nic nechají to být ale co zabývat se tím nebudeme přeji hezké vánoce.

Despe
24-12-13, 17:46
No tak to už nevím, já vždy daného hráče, na serveru(né na zm) natočil a hodil ho na forko a netuším proč se ptáš jestli bys mohl screenovat, to je blbost ne ? Jak admin pozná na fotce, že to byl pasivní exp ?

Toreto
24-12-13, 18:54
To nerieš vobec knaz, takymto sa admin nezavďačí nikdy. Sám sa expi vždy keď tam nie je admin a na forku bude vyplakávať, škoda slov.

Despe
24-12-13, 19:37
Ahá, já ho měl za toho rozumného. :-D

halelujah
24-12-13, 20:22
Vyhul prosim ťa čo to tu meleš?Does je asi najaktívnejši admin z celých zm serverov ak niečo je stačí do konzole dať rekord a napriklad meno cheatera a potom to dať na fórku.Nie tu vyplakávať blbosti mlieť a vyhovárať sa na doesa raz keď ho mód nebaví tak tam nehrá.Ja osobne som na fórko dal dvoch cheaterov obaja majú ban .Tak nebuď lenivý , does celý deň a kedy môže banuje snaží sa to z odstupom vyriešiť a ty ešte niečo od neho chceš.

Tvaroh#
24-12-13, 23:47
Jestli se k tomu mohu vyjadrit: Admini nejsou stroje. Maji taky sve vlastni zivoty,zajmy,problemy atd. . To,ze tam admin nechodi pod nickem,ktery ma na foru,te vubec nemusi zajimat. Pokud vim,admini ze ZM sekce maji prava na cca 10 serveru + jak jeste nekdo psal nademnou,nekteri maji dokonce global.Ty co porusuji pravidla muzes nahlasit do prislusne sekce na forum dle vzoru. A pokud se nepletu,sam vas NS klan ZM je plnej tech,co nadavaj,porusuji pravidlo c.2 - pasivni exp,ci jinak kazi hru ostatnim hracum. Ted pocitej,ze admini na serverech moc ani nebudou,jelikoz nastavaji Vanocni svatky a novy rok. Tot muj nazor.

Omlovam se,ze to je bez diakritiky,ale pisu to z mobilu.
Tvaroh