PDA

Zobrazit normální verzi : Zakaz k CT



daniss18
23-12-13, 21:41
Ahojte hrac menom Sefik." 120 STEAM_0:0:58707281 mi dal zakaz k CT preto ze na jailbreaku 212.80.69.60:27041 som hral za CT a bol som v boxe a hral som v tvme nevidel som na tlacitka tak som omylom vyhodil gunu namiesto toho aby som zapol svetlo a admin ma nechcel ani vipočuť tak vas ziadam aby bol potrestany a mne zruseny zakaz k CT za pochopenie vam dakujem prajem pekne sviatky.

daniss18
23-12-13, 21:46
v hre som ako genius1

vikernes
23-12-13, 22:27
Dobře ban jsem ti dal já.To že vyhodíš deagle a celou dobu na něj jenom koukáš a čekáš až ho někdo sebere a pak ho zabiješ to mi přijde jako totální demence a ty tu tvrdíš že sis jenom spletl tlačítko když sem na tebe celou dobu koukal.Bral jsem to jako házení gun T to je logické.

daniss18
23-12-13, 22:31
jj ale ja som ju naozaj nechcel vyhodit ale jak som ju vyhodil tak sa preto rozbehol vezen a zlakol som sa tak som utekal !! preco by som mu len tak hadzal dgl omg len zato aby som 1 zabil ??? smiesne ked ich mozem zabit viac zato ze neposluchaju omg

daniss18
23-12-13, 23:00
vikernes stiahnes to ci ?? lebo ak nie pockame si na posudenie ostatnych adminov a budem ziadat o to aby si bol potrestany zato lebo ani sa nespitas ze co sa stalo len hned mi das zakaz akoze hej beriem to ze si si myslel ze som to urobil naschval ale to nikto nemoze vedet ja hram v tme doma nevidim co stlacam presne len cca viem kde je ktore tlacitko a mohol si mi napisat ze co to malo znamenat ale je to tvoj proble.....

vikernes
23-12-13, 23:27
Jak pises nikdo to nemůže vědět jenom sem videl to co jsem napsal v tom prvním postu uděláme to tak ze ti ten ban zkratim. To je moje poslední slovo.

E:Ale udělám to zítra bo ted pisu z mobilu a už jdu spát.

daniss18
23-12-13, 23:40
ne ze skratis ty to yrusis aby som zajtra mohol hrat !!!

Nekromancer
24-12-13, 00:04
Navrhuji prodloužit na týden, nebo změnit na ban, když se neumí chovat.....

Mr.Hol
24-12-13, 00:17
Rika se ze hrani ve tme skodi ocim... ted vidim ze to skodi i mozgu.

Jak znam Vikiho, mozna by ten ban i zrusil, kdyz si napsal ze to bylo omylem a kdesi cosi... ale s takovym pristupem jsem proti!

Burton
24-12-13, 00:20
Súhlasím s nekromancerom :D
Daniss8- ty si určite génius keď sem prídeš ako najväčší frajer a začneš sa vyťhovať na hráča/admina ktorý tu hrá o poznanie dlhšie ako ty. Tú tvoju historku o tom že si nevidel ti verím asi ako to že si môj tatko... Takých kárečkov čo hádžu Tčkam guny len aby ich mohli zabiť nájdem na jb každý deň.... Keď sme už pri tom zbraň sa (def) vyhadzuje "H" nie? a baterka je zas na "L" - to si sa sekol o 4 písmená? Nemyslím si.

daniss18
24-12-13, 00:39
mno ale akoze ja nemozem zato ze ja to mam nastavene tak ze F je baterka a G mam vyhodenie zbrane a to sa moze stat kazdemu a ze sa spravam nejak zle nic moc som nepovedal ale ked ti da niekto ban len preto ze sa kopol tak to by som daval kazdemu 2 hracovi lebo si "myslim" ze ma ab ze ma wh ale menam to ako dokazat .... v poho admini drzia pokopechapem to a ist sam proti viacerim sa neoplati tak sa nato ...... nema to zmysel pockam si na moj trest a zivot pojde dalej dakujem za rozhovor prijemne sviatky :)

vikernes
24-12-13, 12:17
Ban je zkrácenej jak jsem napsal.Můžete lock