PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban aviata na fórum



NarutoO
23-12-13, 23:59
Ahoj,

jsou Vánoce, tak bych chtěl napsat něco, co už mám dýl v hlavě. :P
Chtěl bych, aby se na fóru mohl projevovat aviatik. Myslím, že v hlavě nemá piliny a je to rozumný kluk, občas. :)

- jsou Vánoce a aviat si už snad rozmyslí příště navštěvovat turnaje bez pozvání
- Avitatik je admin Minecraftího serveru, takže je kravina, aby za něj postil Vojta1211
- já jsem byl jedním z těch, kdo se ptali, proč ještě nemá ban na fóru. Teď se ptám, proč by už nemohl mít unban :)

Jsem pro, abyste to dobře promysleli a všichni, kdo proti němu cítíte zášť, mu zkusili odpustit.
Díky za to, že vás zajímá můj názor a doufám, že se vždycky budem všichni schopní domluvit.

because
24-12-13, 00:27
Som proti... Absolutne proti :) Je mi jedno, ze ci je to MC admin alebo nie proste som proti :)

Giussepe
24-12-13, 00:36
Já jsem pro unban. Ovšem pokud o to stojí i aviatik.
Nepřipadá vám to tu jako v kocourkově? Že hráč který je adminem, je zároveň na fóru zabanován? Je úplně jedno jestli je admin MC nebo CS jednou ty servery spadaj pod jeden portál tak proč v tom dělat rozdíly?

Ehm, budu se opakovat, ale ať to tu je celý po kupě.
Jo, to co udělal na tom turnaji, to bylo sprosté, ale co už... Navrhuji černej puntík u Kotla a jedeme dál. V porovnání s ostatními členy tohoto fóra, dle mého názoru, byly zrovna aviatikovy posty jedny z těch smysluplnějších, které měly hlavu a patu a co si tak vybavuju, tak oproti ostatním nebyl ani vcelku vulgární, čímž se moc lidí zde pyšnit nemůže.

Bezdak
24-12-13, 00:37
Plno lidem vadí že píše pravdivé a trefné názory. Vzhledem k tomu že se několik adminů v admin fórku shodlo na tom banu, tak si nemyslim že má moc velkou šanci na ub, ale uvidíme. Mě osobně je to celkem buřt jestli má ban nebo ne.

because
24-12-13, 00:39
Naposledy ked mi aviatik pisal cez vojtu co bolo asi tak pred 4-5 dnami tak ma preklinal :D To uz aj jur0b moze kludne mat UB na forku... (moj nazor)

kono159
24-12-13, 12:18
tak nech ma ub iba na svoje temata, resp iba mc thready

Hajjas
24-12-13, 13:08
som proti!
ban bol na mieste

Charon35
24-12-13, 17:23
Prečo stále dokola riešiť tých istých? Aj ten účet mal už minimálne druhý. Iný by mal hneď ban za multiaccount, on sa prehliadal. Urobil ďalšiu kravinu s čím nasral už fakt kopec ľudí. A teraz mu máme zas dať UB? Nasrat. On si za to môže sám, tak nech nesie následky. Osobne proti nemu už asi ani nič nemám, ale už mi to fakt príde ako v kocúrkove, že stále riešime tých istých dokola a stále je to to isté...

ObriJahoda
25-12-13, 00:54
Som proti

a nebo mu to omezit aby mohl tak maximalne citat a psat iba do fora pro Minecraft ani do chatu nikam jen do MC

human
25-12-13, 11:40
Sice je aviatik nehorazny online sasko ale toto vyzera, ze ked sa nam niekto nepaci, tak tu nema co hladat. Nerobi nam to dobre meno.

Charon35
25-12-13, 13:03
Sice je aviatik nehorazny online sasko ale toto vyzera, ze ked sa nam niekto nepaci, tak tu nema co hladat. Nerobi nam to dobre meno.

A keď on robí bordel na turnaji, to robí dobré meno? ...

Giussepe
25-12-13, 13:10
A když má portál zabanovaného svého vlastního admina, to háže na portál skvělý lesk?

Za turnaj černou bodku, unban a nazdar.

Btw. udivuje mě, nevím jak to nazvat, řekněme jakási ignorace pár adminů. Já do svého 1. příspěvku napíšu proč dělat rozdíly mezi CS serverem a MC serverem, když oboje spadá pod jeden portál a vzápětí dva admini napíšou, at dostane unban pouze na svoje MC thready...


http://youtu.be/ztVMib1T4T4

human
25-12-13, 13:32
A keď on robí bordel na turnaji, to robí dobré meno? ...


Keby to bol niekto iny ako aviatik,tak by sa to tolko neriesilo. Ja som ten posledny, co by sa ho mal zastavat ale toto je na hlavu. Sice je kotelna krajsia bez neho ale posobi to dost komunisticky.

Mr.Hol
25-12-13, 13:35
Giu ma pravdu... a taky s nim souhlasim.
Cerny puntik, unban a nazdar (pekne napsane)

ObriJahoda
25-12-13, 15:07
Btw. udivuje mě, nevím jak to nazvat, řekněme jakási ignorace pár adminů. Já do svého 1. příspěvku napíšu proč dělat rozdíly mezi CS serverem a MC serverem, když oboje spadá pod jeden portál a vzápětí dva admini napíšou, at dostane unban pouze na svoje MC thready...


http://youtu.be/ztVMib1T4T4



nepochopil jsem na koho narazis ja som to myslel tak ze som proti a pokud by se odhlasovalo pro unban tak ze by mohl psat jen do mc sekce nikam inam ani do chatu

Kotel
25-12-13, 16:39
Taky nevim, kdo mu dával práva na mc. Na fóru má ban 2 roky.

Facened
25-12-13, 16:42
Ja som za unban, ako píše giu., keby to neni aviatik tak by sa to vôbec neriešilo a popri tom jeho názory na danú tému majú hlavu a pätu a každý svoj post, názor si vie trefne obhájiť. On je jeden z mála s kým mám rovnaké názory ale musíte sa zmieriť aj s tým že nie každý to tu bude chváliť, musíte prekusnuť aj to čo je zle však nič nemôže byť bez chýb a popri tom robí veľmi veľa pre mc server. :smile:

ObriJahoda
25-12-13, 23:48
tak at si de hrat s kostečkama na MC a forum necha byt

neni to jeho prvy ban tu na fore

poprvy ok , ale podruhy ? ???

ZombieBot
26-12-13, 00:58
Od aviatika:


...............na rozlúčku kráľ zajebal
Aj keď som si pôvodne povedal, že to neurobím, nakoniec som si opäť raz povedal že prispejem svojou troškou do mlyna a ukončím túto frašku na ktorú sa to zvrhlo.. V prvom rade ďakujem NarutOovi za tento thread, bohužiaľ však nie si ešte natoľko znalý miestnych pomerov aby si si uvedomil, že mi tým skôr uškodíš, aj keď si (snáď :] )zamýšľal opak. Ďalej chcem vyjadriť svoj obdiv všetkým, ktorý majú toľko voľného času, že dokážu na Štedrý deň rozoberať a čo viac rozčuľovať sa nad „online šašom“, alebo všeobecne nad random človekom z gaming fóra, ktorého škaredý ksicht nikdy v živote nespatria (mám pocit, že niekomu sa tu začala stierať hranica medzi medziľudskými vzťahmi na internete a v reálnom živote a to je chyba súdruhovia!). Neprišiel som sa sem obhajovať, ale požiadať o uzatvorenie tejto kauzy a vrhnutia do archívu. Trochu som nad tým popremýšľal a došiel som na to, že okrem MC sekcie a MC komunity (+ pár výnimiek), sa toto fórum vytratilo z môjho poľa záujmu a keď tak, niektoré svoje (neoceniteľné :]) názory pošlem prostredníctvom istých osôb, ako sa dostať do pozície „máš unban, ale sekaj dobrotu“, kde bude určitá skupina ľudí s vycerenými zubami a vypúlenými očami sledovať každé moje písmeno, len aby mohli spatriť porušenie pravidiel a tým zariadiť moje opätovné zabanovanie. Neviem koľkým ľuďom naozaj došlo, že spomínaný turnaj nebol ani prinajmenšom pravý dôvod môjho banu, ako to prezentuje vyššie spomínaná skupina ľudí a mrzí ma, že musím skonštatovať že svojou cieľenou demagógiou presvedčili o svojej pravde aj iné nezainteresované osoby na miestach, kde som nemohol dostať priestor k obhajobe. Ak by išlo zariadiť moje odbanovanie len pre MC sekciu tak nedbám, predsa len, momentálne nevidím do ich AF, čo môže viesť k určitým komplikáciám. Mimochodom, druhá vlastnosť, ktorá ma fascinuje je pomerne krátka pamäť niektorých zúčastnených, ktorý akoby až teraz precitli a náhle si uvedomili pár vecí o mne (pôsobí to dosť zábavne :]) . Nie som tu ale na to, aby som kohokoľvek súdil a preto sa mi úspešne podarilo vyhnúť menovaniu konkrétnych osôb, za čo som rád. Týmto by som rád svoj emo-cry výstup ukončil a s prianím Veselých Vianoc sa s Vami rozlúčil :]
- Váš milovaný Filip “aviatik” Hovorka, CSc.
Perlička na záver:

Naposledy ked mi aviatik pisal cez vojtu co bolo asi tak pred 4-5 dnami tak ma preklinal :D
Moja posledná komunikácia s Tebou bola, keď si ma počas môjho pobytu v default channeli zabanoval za obchádzanie banu na TSko (ktorý mi mimochodom skončil asi 2 dni pred tým momentom) , čož bolo podľa môjho diára dňa 15. decembra roku pána 2013, čo je podľa mojich skromných výpočtov niečo okolo 10 dní a pár hodín. Takže zrejme prehodnotím svoj názor na Iluminátov a podobné skupiny :]

P.S.: V najbližších dňoch sa bude na MC konať môj nový PVP event (Capture the Flag), určite dojdite, je to prdel!

because
26-12-13, 10:04
Podla banlistu ti ten ban este neskoncil :)

NarutoO
26-12-13, 22:53
Aj keď som si pôvodne povedal, že to neurobím, nakoniec som si opäť raz povedal že prispejem svojou troškou do mlyna a ukončím túto frašku na ktorú sa to zvrhlo.. V prvom rade ďakujem NarutOovi za tento thread, bohužiaľ však nie si ešte natoľko znalý miestnych pomerov aby si si uvedomil, že mi tým skôr uškodíš, aj keď si (snáď :] )zamýšľal opak. Ďalej chcem vyjadriť svoj obdiv všetkým, ktorý majú toľko voľného času, že dokážu na Štedrý deň rozoberať a čo viac rozčuľovať sa nad „online šašom“, alebo všeobecne nad random človekom z gaming fóra, ktorého škaredý ksicht nikdy v živote nespatria (mám pocit, že niekomu sa tu začala stierať hranica medzi medziľudskými vzťahmi na internete a v reálnom živote a to je chyba súdruhovia!). Neprišiel som sa sem obhajovať, ale požiadať o uzatvorenie tejto kauzy a vrhnutia do archívu. Trochu som nad tým popremýšľal a došiel som na to, že okrem MC sekcie a MC komunity (+ pár výnimiek), sa toto fórum vytratilo z môjho poľa záujmu a keď tak, niektoré svoje (neoceniteľné :]) názory pošlem prostredníctvom istých osôb, ako sa dostať do pozície „máš unban, ale sekaj dobrotu“, kde bude určitá skupina ľudí s vycerenými zubami a vypúlenými očami sledovať každé moje písmeno, len aby mohli spatriť porušenie pravidiel a tým zariadiť moje opätovné zabanovanie. Neviem koľkým ľuďom naozaj došlo, že spomínaný turnaj nebol ani prinajmenšom pravý dôvod môjho banu, ako to prezentuje vyššie spomínaná skupina ľudí a mrzí ma, že musím skonštatovať že svojou cieľenou demagógiou presvedčili o svojej pravde aj iné nezainteresované osoby na miestach, kde som nemohol dostať priestor k obhajobe. Ak by išlo zariadiť moje odbanovanie len pre MC sekciu tak nedbám, predsa len, momentálne nevidím do ich AF, čo môže viesť k určitým komplikáciám. Mimochodom, druhá vlastnosť, ktorá ma fascinuje je pomerne krátka pamäť niektorých zúčastnených, ktorý akoby až teraz precitli a náhle si uvedomili pár vecí o mne (pôsobí to dosť zábavne :]) . Nie som tu ale na to, aby som kohokoľvek súdil a preto sa mi úspešne podarilo vyhnúť menovaniu konkrétnych osôb, za čo som rád. Týmto by som rád svoj emo-cry výstup ukončil a s prianím Veselých Vianoc sa s Vami rozlúčil :]
- Váš milovaný Filip “aviatik” Hovorka, CSc.
Perlička na záver:

Ahoj, je mi to líto.. uvědomil jsem si to pozdě.. asi jsem ti jenom uškodil, což nebyl v žádném případě můj záměr. Chtěl jsem zahrát na sváteční notu a zkusit hodit udičku těm, kdo neumí odpouštět. Bany za hacky je jedna věc, ale záměrné zneschopňování druhých lidí projevit opačný názor je věc druhá. Stává se to teď hodně často, že se admini hádají mezi sebou, zda ten či onen si zaslouží práva apod. Situaci moc dobře neznám, ale já mám na práci jinou věc. Odjakživa mě fascinoval rozdíl kotelny (opravdu je tu veliký) proti jiným portálům. P5íjde mi to tu takové víc v klidu, admini jsou v pohodě a slušní. V první řadě za to může komunita, která jako taková má dost veliký vliv na to, jak funguje. Za to patří Kotlovi veliký dík, že dokáže některé věci, které by nestíhal sám delegovat na zodpovědné lidi. Snažím se jak ve hře, tak na fóru o to, aby atmosféra byla pozitivní a přátelská. Což by měl podle mne dělat každý admin, vedle toho, že automaticky a bez připomínání dohlíží na dodržování pravidel. Tvůj problém, Filipe je, že jsi v první řadě velice konfrontační typ. Nemyslím to pejorativně ani jinak urážlivě, jen jsem si představoval, že bys po tvém návratu zkusil tvořit atmosféru, než jí ničit a podkopávat autoritu adminů. Maluju si to možná růžově, ale i admini by si měli uvědomit, že odpuštět je fajn.
Přesto, že jsou naše vztahy virtuální, mohou mít v době facebooku (sám FB nemám.. kvůli iluminátům:P) a podobných kravin stejný význam, jako ty skutečné. Nicméně pro někoho nemusí mít takový význam a to je dobře, protože to jen umocňuje fakt, že každý má právo se na věc dívat ze svého úhlu, a sdílet to je správně. A i když na serveru z velké části hrají děcka, my se můžeme chovat jako dospělí lidé a někteří chlapci mhou být pěkně po mužsku splachovací.
Všechno dobré do nového roku, Filipe, doufám, že se brzo potkáme na MC.

-NtO-

Charon35
27-12-13, 01:43
Máš pravdu. Ten turnaj nebol hlavný dôvod, ale bol to posledný kliniec do tvojej rakvy, keď si totálne nasral niekoľko adminov. Aj takých, ktorí dovtedy zrejme proti tebe nič nemali. Takže si za to môžeš akurát sám, lebo si si ho aj zatĺkol sám.
Ďalej nekomentujem. Je zbytočné presviedčať ľudí, ktorí sú tu dokopy s cestou toľko čo my dvaja dokopy, o tom, "kto má pravdu a je v práve". (no offense)

Bezdak
29-12-13, 22:50
Dostal ub od Zoida.. lock.