PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



theoriginalDTR
25-12-13, 05:38
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 90946)
[AMXBANS] Mas 16 hodin, 20 minut a 17 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'kopirovani nicku admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): DTR
[AMXBANS] Tvuj nick: DTR
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:689282718
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:689282718
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.40.192
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dtr
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Dobré ráno,
včera okolo 19:00-20:00 jsem si po dlouhé době zapnul csko s kámošema na mega pubu, short story even shorter, asi po půl hodince mě tam nějaký týpek pozdravil a zeptal se jestli ''jsem to ja''.
Jelikož mi to jeho jméno fakt nic neříkalo, řekl jsem že asi ne, načež na mě začal vyrukovat že dostanu ban za kopírovaní nicku, nějak jsem to neřešil jelikož jsem si myslel že je to někdo,
koho znám ještě z dob když jsem na Kotelně hrál trochu aktivněji (pod stejným nickem), dohrál jsem round a odpojil se.
A teď koukám, ejhle, ban na 24 hodin za kopírování nicku od admina dtr (dtr ? lol omg wtf :slap: ).
Fakt netuším jak se mi povedlo dostat ban za ''kopírování nicku'' cca po roce a půl co pod tím nickem hraji na Kotelně (všechny pointy jsem nahrával od začátku, expil vše od znova na W3FT) a nikdo mě nikdy před tím o tom neupozornil a
to jsem vlastně hrál na většině serverů (W3FT, mp1, mp2, classic, aimy, FFA DM, furien and whatnot), takže by si někdo zajisté kopírovaní nicku po tom roce+- všiml.
Klidně se můžete podívat na to jak to tam mam rozehrané co se týče pointů a vyexpených charů na warku.
Největší ironie je, že údajně ''kopíruji'' nick dokonce adminovi, co se jmenuje dtr, jelikož za tu celou dobu bych si admina který se jmenuje úplně stejně jako já určitě všiml, nebo někdo jiný.
Předem děkuji za odpověď.
Historická poznámka: DTR byl můj druhý nick na kotelně, který jsem si před rokem a půl vymyslel podle infamous SC2 taktiky Dark Templar rush.
Ještě jednou dík.

matis
26-12-13, 09:24
No mne osobne pride hlupost toto banovat, samozrejme pokial sa za admina, resp za daneho hraca nevydavas, ale toto je cisto na rozhodnuti admina, neviem co sa tam odohralo, ci ta upozornil, atd

theoriginalDTR
26-12-13, 17:09
Ne, kromě toho že jsem napsal tomu hráčovi že nevím kdo je, jsem nic jiného nenapsal, za něj jsem se nevydával a nikdy nehodlám, ban jsem dostal pár hodin po tom co jsem se odpojil - o ničem jsem nevěděl.

dtr
26-12-13, 18:03
Ahoj promiň, že jsem si toho threadu nevšiml dříve. Ban bych ti zrušil jelikož jde asi fakt o náhodu :D.. Jen bych tě poprosil na megapubu abychom nehrali oba pod stejnym nickem, aby sis ho nějak vyšperkoval ať nehrajem na jeden rank. Na classicu jsem admin odjakživa, ale teď jsem měl rok a půl pauzu, proto jsme se nikdy předtím nepotkali :D..

matis
28-12-13, 16:07
vyriesene