PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o adminské práva



whatis
18-09-11, 22:03
Dobrý den, Jmenuji se Miroslav Smrček. Je mi 16 let a jsem v 2. ročníku SŠ obor Kuchař. Mám sportovní postavu, modré oči,blond vlasy a 175 cm. Líbí se mi váš portál a proto bych chtěl požádat i o Adminské prává jak vidíte v názvu. Jsem z Olomouckého kraje bydlím v malé vesnici Medlov. Medlov má cca 1100 obyvatel, takže je podstatně malá. Jinak hraji florbal a fotbal. Counter-strike hraji každý den cca 3-6 hodin. Hrávám spíše Classic a proto bych chtěl na serveru Classic požádat o adminské práva. Mám steam : kaco509 a s amx mám zkušenosti. Kontaktujte mě na Forum nebo na Steamu Děkuji .....
Miroslav Smrček (ve hře What is?)

gjnk.
18-09-11, 22:10
tak tohoto cápka jsem tam ještě neviděl a to tam hraju už něco přes rok :D

Charon35
18-09-11, 22:26
To je skôr žiadosť do zoznamky. Sportovní postava a modré oči ti tu asi moc nepomôžu :D Jo a vždy som chcel vedieť koľko obyvateľov má Medlov. Thx za info :D K veci. Toto mi našlo pod tvojim údajným nickom na Classiku: http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=791589

Total Connection Time: 0d 00:04:06h
Keď si to dám dokopy s tvojím PRVÝM postom na fóre, víde jediná vec. Že si sem prišiel skúsiť požiadať o práva a keď ich nedostaneš do hodiny, pošleš nás dop*** a pôjdeš o portál ďalej. hm

AnnoyingGreg
18-09-11, 22:43
Dobrý den, Jmenuji se Miroslav Smrček. Je mi 16 let a jsem v 2. ročníku SŠ obor Kuchař. Mám sportovní postavu, modré oči,blond vlasy a 175 cm. Líbí se mi váš portál a proto bych chtěl požádat i o Adminské prává jak vidíte v názvu. Jsem z Olomouckého kraje bydlím v malé vesnici Medlov. Medlov má cca 1100 obyvatel, takže je podstatně malá. Jinak hraji florbal a fotbal. Counter-strike hraji každý den cca 3-6 hodin. Hrávám spíše Classic a proto bych chtěl na serveru Classic požádat o adminské práva. Mám steam : kaco509 a s amx mám zkušenosti. Kontaktujte mě na Forum nebo na Steamu Děkuji .....
Miroslav Smrček (ve hře What is?)

Dobře..a jakou holku si tak představuješ?

...Jo počkat, on timhle žádá o práva :D



Nesouhlasím. Příliš málo nahráno+ tvůj první příspěvek.

apach29
18-09-11, 22:50
Zadost se zamita.

kashpi
19-09-11, 17:17
Si to fakt chlapec splet se seznamkou :)

Smile
19-09-11, 17:19
Ale UFOušek z něho bude mit radost, ukáže mu to na x-teenu...

ZEUS
19-09-11, 17:22
:D Super žádost do seznamky... místo toho, co si napsal o tom kde bydlíš by nás víc zajímalo, kde si např. dělal admina....

UFOusek
19-09-11, 17:58
to je pekny no.. ja mam zeleny oci a hnedy vlasy a taky je to vsem okolo u p**i (hahaha indiane).. Ale na x-teen si te pridat muzu