PDA

Zobrazit normální verzi : hitboxy



Kotel
25-12-13, 18:44
Na serverech jsou trochu jiné hitboxy, než na jiných portálech, takže by mě zajímalo, jestli je to plus nebo mínus. Na zkoušku bych zkusil nastavit trochu jiné a pak by se buď nechali nebo vrátili.

:moqq
25-12-13, 18:57
Vsimnul jsem si na stats, ze mam do tusim leve ruky 2x tolik hitu, nez kamkoliv jinam. Muze to s tim souviset? Jsem z toho trosku puzzled.

NarutoO
25-12-13, 19:22
Já jsem někde četl, že s tím má co dělat hodnota cl_interp, ale ta mám pocit se automaticky odvozuje od cl_updaterate.. kteruo si nastavuje klient sám. Takže nevim. Vzhledem k tomu, že klienti mají různý ping, tak si myslím, že hitbox se pohybuje. Respektive při vyšší hodnotě cl_interp je hitbox za hráčem- Taky nevim, jak se dá hitbox měřit.. to nějakým testem, ne? Kotle, co se u hitboxu jako takovýho nastavuje?

apach29
25-12-13, 19:24
U mne je taky naprosta vetsina do leve ruky. Pokud to nejak souvisi, muzes to zkusit poupravit a uvidime.

Giussepe
25-12-13, 19:41
http://club-bg.dmon.com/Renders/cs_leetwithak.gif

S těma zásahama do levé ruky... Myslím že to vysvětloval 3necky na TSku.
Když se podíváte na obrázek, tak levá ruka jakoby zakrývá celé tělo a tím pádem když do vás někdo střílí tak ta ruka dostává mnohonásobně víc zásahu než zbytek těla. Záleží ovšem, z jakého úhlu se střílí.

Kotel
25-12-13, 19:58
Hitboxy zavisi na modelu. Kde vidis treba hlavu hrace, tak tam by ses mel trefit. Nektery prikazy muzou posunout model a tim i hitboxy. Hitbox se da nastavovat pluginem na serveru, ale jinak ne. Na vsech serverech jsou ted modely hracu ze steamu.

:moqq
25-12-13, 20:56
Hitboxy zavisi na modelu. Kde vidis treba hlavu hrace, tak tam by ses mel trefit. Nektery prikazy muzou posunout model a tim i hitboxy. Hitbox se da nastavovat pluginem na serveru, ale jinak ne. Na vsech serverech jsou ted modely hracu ze steamu.

Takze ruzny modely maji ruzny hitboxy? Urcite? Ja myslel, ze hitboxy jsou u vsech modelu stejny. Jinak by treba minmodels byly problem.

DelteN
25-12-13, 21:02
Aha... preto mám 2x viac zásahov do lavej ruky ako inde xD

zyx
25-12-13, 21:03
Co se knifu týče, tak je to celkem důležitý kde co je. Ale jestli mají všude stejný a zde je jiný hitbox, tak proč neskusit ten "standartní".

MarcelloR
25-12-13, 22:10
Vedel som to, že sa hitboxy nejako musia dať nastavovať. Lebo som si všimol, že sa mi inak hraje na nemeckých a španielských serveroch a inak tuto na kotelne. Kotel ja som zato, aby boli čo najpresnejšie hitboxy, lebo som si už v minulosti všimol, že nejaký hráč súpera ani netrafil, ale dalo mu to kill.

Giussepe
25-12-13, 22:34
Já z těch hitboxů mám smíšený pocity. Občas mi připadá, že si lítaj jak chtěj. Někdy mívám období, kdy dávám neskutečně, a někdy zas nemůžu trefit ani stojícího pajduláka.
Souhlasím s prvním postem, že by se na zkoušku daly jiný a pak by se vidělo.

:moqq
26-12-13, 00:03
Nechces to teda dat rozdilny na mega1 a mega2 (kazdej jinak) at to muzem par dnu testnout?

peta
26-12-13, 05:37
Dobrý nápad.. To samé i na w3 na jedničce nechat tyhle a na dvojkou nové.. I když já si nemohu stěžovat jako vyjímečně mě tyhle hitboxy aspoň vyhovují takže tak.

Za sebe klidně bych nechal Ty co jsou.. :)


Nechces to teda dat rozdilny na mega1 a mega2 (kazdej jinak) at to muzem par dnu testnout?

AxessCZE
27-12-13, 16:06
hej tez jsem si vsiml kolikrat na only HS ze strilim vedle ale stejne ho dam a zkousel jsem to i natačet ve hře jsem střilel z 1m do hlavy ale na videu (record) jsem strilel asi o 10px vedle.

Kotel
27-12-13, 16:22
Takze ruzny modely maji ruzny hitboxy? Urcite? Ja myslel, ze hitboxy jsou u vsech modelu stejny. Jinak by treba minmodels byly problem.
Zásah by se měl počítat podle modelu na serveru. Jedna sada modelů je většinou stejná, takže minmodels nic nezmění. Ale může se to zkusit.


Složka s modely je společná pro všechny servery, takže když tam dám jiné, budou úplně všude. Další mapu tam budou, asi padne server při změně.

Giussepe
27-12-13, 22:06
Tak jestli jsou opravdu daný jiný modely s jinýma hitboxama, tak musím říct, že se mi ted večer hrálo celkem dost lépe než předtím. Mě se tohle zamlouvá.

Kotel
27-12-13, 22:19
Předtím tam byly nové modely ze steamu, teď jsou tam staré modely.