PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool: de_westwood



Autungtung
25-12-13, 21:44
Ahoj,

chtěl bych tímto požádát o navrácení mapy de_westwood na server oldschool. Napište, prosím, pokud byste ji taky chtěli zpět.

díky
Autungtung

gos
25-12-13, 21:56
Tiez pekne prosim o navrat de_westwood.
A ten assault by sa nemohol tiez zmenit na assault_upc alebo assault_lol? Normalny je hratelny max 5v5 viac hracov ho robi pre CT fakt nehratelny.

P4ndaP4nda
25-12-13, 22:06
Na assaultu je problém to, že tam CT zásadně nespolupracují, skákají po jednom do šachty, kde se nechají vydírovat

Jinak jsem pro

gos
25-12-13, 22:39
Tak tam je problem ze su tam 3 vchody a pri kazdom strazia 4 az 5 T, takze niaka velka spolupraca sa tam podla mna neda robit, proste to nie je mapa pre vela hracov a je dost nudna lebo CT tam drzia casto spawn aj cele kolo.

Autungtung
25-12-13, 22:56
Tak tam je problem ze su tam 3 vchody a pri kazdom strazia 4 az 5 T, takze niaka velka spolupraca sa tam podla mna neda robit, proste to nie je mapa pre vela hracov a je dost nudna lebo CT tam drzia casto spawn aj cele kolo.

Pokud se na to díváš takhle, tak si myslím, že cs_millitia nebo as_oilrig jsou v tomto ohledu daleko horší.

RaM0n3s_StR!k3
25-12-13, 23:06
proti

because
25-12-13, 23:07
ja som pro :)

ObriJahoda
26-12-13, 01:12
pro

Jakokdybyholub
26-12-13, 12:19
Jako zástupce ptačí říše na OldSchool jsem pro westwood.

Nechal bych tam ale původní assault. Nechával bych původní mapy a ne upravené + pár starých map, de_volare a pod.

Aztek
26-12-13, 15:42
Připojuji se k prosbě o navrácení Westwoodu.

Ward
26-12-13, 19:11
Som proti de_westwood. Mapa patrí skôr na AWP server.


Tak tam je problem ze su tam 3 vchody a pri kazdom strazia 4 az 5 T, takze niaka velka spolupraca sa tam podla mna neda robit, proste to nie je mapa pre vela hracov a je dost nudna lebo CT tam drzia casto spawn aj cele kolo.

S tim úplne súhlasím. Assault je bieda.

Nemôžete vymeniť as_oilrig za (napríklad) as_tundra? Občas si zahrať as_mapu je celkom fajn ale oilrig je nepriehľadná mapa (myslím pre hráčov ktorý ju nehrali tak často ako ja). A T má spawn snáď aj na CT spawne co mi dosť vadí.

Autungtung
26-12-13, 19:32
Nemôžete vymeniť as_oilrig za (napríklad) as_tundra? Občas si zahrať as_mapu je celkom fajn ale oilrig je nepriehľadná mapa (myslím pre hráčov ktorý ju nehrali tak často ako ja). A T má spawn snáď aj na CT spawne co mi dosť vadí.

No nevím, as_tundra je daleko vetší T střelnice jako oilrig :), takže maximálně bych ji přidal, ale nezaměňoval bych je...

mirom
27-12-13, 10:28
Teraz som trochu zacal hrat aj oldschool kludne by som westwood vratil, ved sa to votuje a ked hraci tu mapu nebudu chciet votnu inu. A okrem klasickeho assaultu by som nahodil aj ten upc ci aky to je. Je podla mna lepsi ako klasicky.

wocogo
27-12-13, 11:17
Ahoj,

Jsem PRO de_westwood

(a tajně také pro assault lol, A MÉ SRDCE BIJE ZA DE_HEAT.......................bez těch lidových arabských písní nemůžu usnout, srdce prahne jen a jen po ní)

Díky,
kocici hlavy
(de_heat<3)

Autungtung
27-12-13, 15:38
Sice se toto vlákno mělo týkat jen westwoodu, ale když už jste to načali... Vidím, že většině lidí tady, leží cs_assault v žaludku, mi osobně nevadí (a to jej hraji jen za CT). Ohledně assaultu_upc nemám výhrady, ale na mapu assault_lol jsem neskutečně alergický...
Tedy když to shrnu, jsem pro originální verzi assaultu a případné přidání upc, ovšem jsem proti jakémukoliv smazání mapy z dosavadního maplistu...

Jinak díky za to, že jste se zde vyjádřili :)
Autungtung

Ward
04-01-14, 17:16
Co sa musi stat aby na tému reagovali admini? Myslím teda koľko hráčov sem musí napísať svoj názor aby sa niečo zmenilo?
Na akom servery si môžem zahrať ten DE_HEAT?

RTG
31-01-14, 18:40
jo de_westwood je fajná mapa, ale viděl jsem i de_westwood_big nebo tak nějak, a ta je snad jednou tak velká, takže je vhodná pro víc hráčů, třeba 10v10

DelteN
31-01-14, 18:43
De_westwood_big je lepšia mapa ako de_westwood a pokial tu neni anketa tak neni dôvod na to aby reagovali admini

wocogo
03-02-14, 10:52
Cau Warde, de_heat si prave nezahraješ už nikde. Svojí němotou dávají velitelé jasně najevo, ze ji zpet na oldschool nepřidají. Smutné, tak dobrá arabská píseň tam byla, a mapa hratelná jak pro CT tak pro T ...

Delten, tato prosba je určena právě adminům, zvlášť Kotlovi, ten s tím jediný může něco udělat (nebo uzký kruh lidí ), takže právě admini by se měli vyjádřit, ať hlavní vidí, jaký je zájem o de_westwood. Nikdo jiný s tím nic neudělá. A na co jiného by bylo forum, než na řešení proseb a problémů. Každopádně toto forum již ztratilo svoji funkci. Jak říkám, piště si své připomínky doma do pokoje na zeď, je větší pravděpodobnost, že se něco změní. (A k lepšímu, tím tuplem).

RTG
03-02-14, 13:12
a co takhle založit anketu? o které mapy bychom chtěli hlasovat? jedná se zde o mapy de_westwood , de_westwood_big , de_heat , a cosi s těma assaultama se řešilo, a to je možná všechno.. já bych byl pro westwood_big a heat

dhaaqu
03-02-14, 15:38
Ja jsem PRO.
Pred nedavnem probehla na oldschoolu opodstatnena revoluce, kdy byly odstraneny neoldschoolove mapy.
Ja tam treba ale uz od te doby nehraju. Ty mapy by se ale mohly vratit, kdyz uz ne na OS tak treba na MP nebo zcela jiny novy server

Joseph
04-02-14, 12:56
nieje to zlý nápad ale nakoľko hrávam na MP a votuje sa tam dokolečka dokola, inf, d2, dust, nuke, nrarea, aztec, train, tuscan a keď je tam veľa detí tak assau.lol, alebo to hnuste eldorado. tak neviem či by sa tam uchyt. hentie mapky. sú tam super mapky ktoré sa nehrávaju taká militia,cbble, alebo piranesi.

Jediné čo ma napadlo je, že by sa to autovotovalo. Videl som to niekde na classicu tuším.

RTG
04-02-14, 14:41
na classicu je autovote tak jak říkáš, ale nutit lidem něco co nechtějí je nesmysl, to leda tak upravit třeba nějaký nový server, s novým jménem, s autovote, a těmito mapami... spíš by se mi zamlouvalo tyhlety mapy přidat jak na megapub, tak na oldschool - militiu, cbble, piranesi, chateau, westwood a heat bych si tam určitě rád zahrál, na megapubu ať si mega hrají co chtějí, však ve vote to klidně být může, když budou hráči chtít, ať si to zvolí, není nad dobrý výběr, protože vždycky jsou na serveru jiní lidé, a každý má jiný vkus

RaM0n3s_StR!k3
04-02-14, 14:53
na classicu je autovote tak jak říkáš, ale nutit lidem něco co nechtějí je nesmysl, to leda tak upravit třeba nějaký nový server, s novým jménem, s autovote, a těmito mapami... spíš by se mi zamlouvalo tyhlety mapy přidat jak na megapub, tak na oldschool - militiu, cbble, piranesi, chateau, westwood a heat bych si tam určitě rád zahrál, na megapubu ať si mega hrají co chtějí, však ve vote to klidně být může, když budou hráči chtít, ať si to zvolí, není nad dobrý výběr, protože vždycky jsou na serveru jiní lidé, a každý má jiný vkus
Militia,cbble,piranesi,chateau na oldschoole sú. Kebyže tam niesu, tak ten server sa nemože volať oldschool. Tie mapy tam odjakživa boli.

NarutoO
08-02-14, 20:02
Ahoj, v reakci na tento thread jsem podal ->tento< (http://csko.cz/forum/showthread.php?24931-Zalo%C5%BEen%C3%AD-nov%C3%A9ho-st%C5%99%C3%ADlec%C3%ADho-serveru-NEW-MAPZ)- návrh. Pokud s ním souhlasíte, přispějte do vlákna relevantním přípěvkem, palečky netřeba :)