PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban k CT na JailBreaku



temik45
19-09-11, 08:36
Dobrý den. Chtěl sem poprosit o unban k ct na jailbreaku dostal sem ho vim že z vlastní blbosti za vulgárnost a za jeden FK ktéry sem opravdu nezaregistroval moje chyba stalo se to okolo 0:35 kdy mi svacinar dal ban ale neřikam ze nepravem byl pravem blbnul sem,no proto bych chtěl požádat o ten unban protože vim ze sem se poucil také se chcu omluvit svacinarovi za ten fk už se to opakovat nebude prosím o zvážení této zprávy Děkuji za váš čas a přeji pekný den.
muj nick: [R]*R[A]DICKAL*{L} [$MUDLA]
moje ip: 80.82.148.190

Svacinar
19-09-11, 09:13
Cau,

na server jsem byl zavolan, ze prej davas FK a jsi sprostej jak dlazdic, tak jsem prisel a bylo to presne takhle. Jednou jsem ti rek ať aspon nejsi sprostej a ty nic a po tom co jsem videl FK jsem ti to dat musel. To, ze bylo pul jedny neni omluva. Chvíli vydrzis.

temik45
19-09-11, 09:24
ja vim ale FK sem nedaval na fk si davam nejvetsi pozor dobra stane se ze sem tam prepadne fk ale nedaval sem svačo ale no tak dyt ty si rozumnej uznas ze sem byl prostě blbej tak dej mi pro sim ten unban k ct jestli jeste nekdy budu vulgarni tak mi muzes dat ban na vzdy prisaham nebudu si stezovat vubec nic prisaham normalne mi muzes dat ban na trvalo protoze vim ze uz se to opakovat nebude

bones
19-09-11, 09:36
Pozri, porusil si pravidla, stazovali sa na teba ludia, priznal si sa. Ban mas len k CT, tak mas aspon dostatok casu sa pozerat, ako sa to spravne za CT ma hrat. Ked budes prosikat, nic tu nevyriesis.

temik45
19-09-11, 09:44
oka no ale za pokus to stalo jo a bonesi mozna nevyresim ale aspon ta snaha o to tak se mejte hezky den caute

TEX
19-09-11, 09:58
Já jsem jednou taky dostal zakaz skoncil mi pred nedavnem dal jsem nekolik FK a myslim že už jenom pro tvoje dobro by sis ten zakaz mel nechat páč potom si uvědomíš že si udělal chybu a budeš si dávat pozor a za T je taky dobrá hra a mužeš se přiučit nové rozkazy atd.

temik45
19-09-11, 10:51
a jo mas pravdu texi ;) tak si pockam svaco a muzes mi rict jak dlouho to mam ten zakaz? předem děkuji ;)

grEy
19-09-11, 12:47
Dlzku zakazu nikdy presne neurcis, banlist zakazov ma urcity pocet miest a ked sa zaplnia, uvolni sa prvych par - t.j. ti, co su tam najdlhsie a takto dokola. Moze to trvat tyzden, 3 tyzdne, 2 mesiace (viac asi nie) - dost to zalezi od toho, ci sa pripajaju k CT neschopni ludia, pripadne hraci bez mikrofonov, alebo sa tam dlhsiu dobu drzia len ti skusenejsi.

temik45
19-09-11, 12:57
aha diky grey