PDA

Zobrazit normální verzi : Nox*.... Ban watafak? - mecky



TheNox
26-12-13, 12:52
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91052)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): nox*
[AMXBANS] Tvuj nick: Nox*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.21.168
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.21.168
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: mecky
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


Čau tak primárně bych chtěl poprosit o video :)

Hajjas
26-12-13, 14:01
jop, sekundárne musíš počkať na admina :)

TheNox
26-12-13, 14:22
pochopitelně :) jsem právě zvědavej na to video :)) žádnej fotky v kompu nemám takže hold jen video :( :)

dtr
26-12-13, 19:07
atmyn mecky odjel na chatu. Kolem neděle by tu měl být, jestli někdo má náladu může sem prozatím hodit hltv z mapy inferno, která se hrála někdy před udělením banu. Na noxe už jsem četl nespočetně krát hlášení v admin chatu nebo jak se to jmenuje "!" :D..

TheNox
26-12-13, 19:30
ok ok pohoda .. taky pojedu na silvestra na chatu takže no stress :) jen by mě zajímalo to video :D ... dívný je totiž že si vždy stěžujou tací "no factoři" jako lidi s 0:10 a pak "skilleři" typu Hyna, Kuca a podobní uplakánci :D myslim že normal hráči typu ninja, Noo'bové a pod neřikaj nic takže s brekem neodejdou

dtr
26-12-13, 21:06
Silvestr na chatě je vždycky mazec, letos mě to taky nemine :DD. Ještě dneska zkusím pohledat to hltv a mrknu na to.

TheNox
26-12-13, 21:56
dík dík )) ... noo tak lepší než tvrdnout v tý debilní praze )) ... btw x krát jsem hrál s moqqem, bezdakem a lkj na megapubu což jsou admini tak myslim že zrovna oni by mi ten ban dali tak proto mě to zajímá co tam kdo vykoumal :D... (od dnes si asi začnu nahrávat svoje dema s normal hraním :X :F)

dtr
26-12-13, 22:09
bezdak je k ničemu a je to nula. Ty další 2 skoro neznám. Nahrávat dema nemusíš, to je zbytečné :D.. Hltv už mam stažený, až skončí hokej mrknu se na to.

dtr
26-12-13, 23:34
Hltv je zde (http://csko.cz/hltv/27016/27016-1312252339-de_inferno.zip). Viděl jsem to celý. Bylo tam spousta kol, kdy sis na někoho namířil přes zeď a vyběhl s crossem přímo na něj. Snad v každým kole si to udělal. Ale co bylo na demu nejvíc jasný byl čas 16:16, kdy si o hráči v kině nemohl vědět. Děroval si přímo na něj a náhoda to určitě není, protože nikdy jsi to předtím nedělal. Další čas co mi přijde 100% je 18:48, kdy ti frajer rushuje mid, ne jen, že sis na něj počkal ale po tom sis i hezky namířil přes zeď. Jestli jde slyšet to opravdu nejde poznat, protože na tom megapubu je vždycky takový hluk, že poznat něco takovýho je skoro nemožný :D..

Takže 16:16 víc než jasný čas a 18:48 na 98% taky. Jinak předstřelů tam pár je zeď si skenoval skoro před každým killem.

TheNox
27-12-13, 00:33
no to s tim bezdákem je pravda :D jsou na pubu někteří co by ten ban měli dostat dřív než se dostanou do topky ale drží jim to stále :D ... Dík za demo.. taky jsem to viděl celý :D .. tak normal skenuju zed to je více méně můj styl hry že mám na většinu míst kde hodně lidi bývají namířeno už jakoby dřív a čas od času používám předstřel ... kolo před 16:16 tam střílel týpek s AK ... kolo na to já s DGL ... kvůli tomu videu jsem si stáhl i ten kktskej wh (+ 3 trojany jako bonus) :D ... jestli sis všiml tak mu na hlavu nemířím ale mimo a pak se tam vrátí a to tam ani nevystřelim naopak až když už běží pryč (když tam dupnul) ... a ten druhej moment tak tam jsem prostě čekal protože vždy někdo běží rovně nebo doleva pod kino a na tu druhou "ránu" jsem si počkal a ta haluz HS zajímavý ... ale wh prostě nemám ale hádat se nebudu ..i když chápu že to vypadá divně sám jsem se pozastavil u některejch momentů jakože what the fuck? :D ......každopádně díky za tvůj čas a ochotu .. příjemnej zbytek volna a šťastný nový rok :) měj se čuss ...(zítra sem jen na ukázku hodim nějaký starý demo ze starýho kompu :) tady nic nemám hraju po delší době)

...teoreticky kdybych chtěl nějak super hrát tady tak si vlastně koupim po letech zase steam ten starej je bůh ví kde :D

dtr
27-12-13, 00:39
Demo sem házet nemusíš. Prostě buď na tom hltv něco je, nebo seš clear. Časy jsem vypsal víc k tomu říct nemůžu. Ja to ani s wh neviděl, protože opengl32 už ma steam nějak ošefovany :D, tak jsem jen vypsal to, co mi přišlo divný. Uvidíme, co na to řeknou kolegové :). Za můj čas děkovat nemusíš, od toho tu přece jsme :D. Šťastný rok 2014 i tobě :)

mecky
29-12-13, 15:28
Tu máš demo (http://csko.cz/d/7sEQl33l) časy tu napsal dtr asi všechny možná by šel ještě 12:55..

TheNox
29-12-13, 20:46
aha :D tak byly tam momenty který vypadaly divně to beru ale zrovna 12:55 mi nepřijde naprosto vůbec divnej když někoho vidíš a pak jen nabiješ ale ok :D.... to asi lockněte a serte na to nebudu se tu hádat zbytečně.. stejně to očividně nemá smysl když to k ničemu nevede... teď budu mít zkouškový tak se aspoň budu "učit" ale zajímavej ban ;) have fun, PF 2014..

bye bye.

matis
30-12-13, 09:59
myslim, ze to kino ta presradilo