PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy na DM



Anjelik.*
26-12-13, 21:21
Zdravím, chcel by som sa spýtať či by ste nepridali nejaké nové mapy na server Deathmatch ? Pretože sa dookola hrávajú stále tie isté mapky, tých istých 5 máp... bol by som veľmi rád.. :wink:

Anjelik.*
27-12-13, 13:51
Zdravím, chcel by som sa spýtať či by ste nepridali nejaké nové mapy na server Deathmatch ? Pretože sa dookola hrávajú stále tie isté mapky, tých istých 5 máp... bol by som veľmi rád.. :wink:

mal by som pár návrhov na nové mapy: http://cs.gamebanana.com/maps/176999 , http://cs.gamebanana.com/maps/164771 , de_kabul sa tam niekedy hrávala, http://cs.gamebanana.com/maps/175503 , pozrite si ich a napíšte svoj názor, keby niečo tak by som pridal aj viac máp, pretože ma už nebaví hrať stále dookola tých 5 ako som už spomínal, a ostatní by tiež prijali keby sa hrávajú nejaké iné (nové) mapy... :thumsup4: Ďakujem za odpoveď :wink:

Bager258
28-12-13, 11:55
Počúvaj, tie mapy čo si sem dal tak sú celkom dobré ale na tom servery je asi 20 máp len sa musia nominovať a potom zaňu aj hlasovať :) Preto sa ti zdá, že sa hrajú len tie samé mapy :)

Anjelik.*
28-12-13, 12:43
Myslím klasický deathmatch, tam ich nieje 20.... keď napíšem listmaps do konzole tak ich tam vypíše max. 5-6

Beat
28-12-13, 15:45
Myslím klasický deathmatch, tam ich nieje 20.... keď napíšem listmaps do konzole tak ich tam vypíše max. 5-6

Na dm 2,3 je tých máp asi okolo 15, na 1 sú len cw mapy + dust a to je všetko, síce taký cpl_mill alebo cbble by som bral. Ten dust2_2009 čo si navrhol je aj na 2 - 1/2 teamu, ktorá je v overe kempí v tej veži.

http://csko.cz/forum/showthread.php?14996-DM1-Mapy

Anjelik.*
28-12-13, 19:16
Na dm 2,3 je tých máp asi okolo 15, na 1 sú len cw mapy + dust a to je všetko, síce taký cpl_mill alebo cbble by som bral. Ten dust2_2009 čo si navrhol je aj na 2 - 1/2 teamu, ktorá je v overe kempí v tej veži.

To máš pravdu že tam kempia v tej veži, ale tak nejaké iné mapy by bolo dobré keby sa pridali, stále tých pár cw máp ma nebaví hrať dookola, a ostatných tiež určite nie... bolo by dobré dať sem nejaké návrhy máp, a pridať ich tam :wink:

lynx
03-01-14, 23:31
http://cs.gamebanana.com/maps/169607

Anjelik.*
04-01-14, 00:42
http://cs.gamebanana.com/maps/169607

táto tiež nevyzerá zle :-)

Bastien
17-05-14, 19:45
Přidal by jste prosím třeba cs_alpin(i do třeba mega pup)pak nějaké další co jsou na ostatních serverech-já třeba chci mapu cs_kotel,a de_sklad

matis
20-05-14, 11:09
Přidal by jste prosím třeba cs_alpin(i do třeba mega pup)pak nějaké další co jsou na ostatních serverech-já třeba chci mapu cs_kotel,a de_sklad

na DM? nemyslis vazne, ze?

BUBEN
20-05-14, 12:08
Já bych spíš zrušil de_mirage. Vůbec se tam nehodí a na DM se špatně hraje.

DarwiN
20-05-14, 14:18
Mne príde ako super mapa ten mirage, určite ju nerušiť.

Jedna otázka, je v mapliste aj de_aztec? (nekedy sa to často hralo a teraz nič

matis
20-05-14, 14:19
Mne príde ako super mapa ten mirage, určite ju nerušiť.

Jedna otázka, je v mapliste aj de_aztec? (nekedy sa to často hralo a teraz nič

je, ale iba na DM2

Rail
20-05-14, 21:45
Na DeathMatchi mám také velmi rád Aztec, tak jsem pro přidání jí i na DM1...

SIRASTER
14-06-14, 14:53
chtěl jsem položit podobný dotaz, proč je na DM serverech tuscan, kterej 3/4 hracu do 5ti minut leavne a hraje se tam na obrovsky mape 5v5 se spawnama v kanale, a neni zaroven na serveru aztec, kterej nabizi otevreny prostranstvi a na DM je imo jasne nejlepsi mapa... diky za odpoved....

matis
16-06-14, 14:11
Aztec niekedy bol aj na DM1, ale pak sa rozhodlo, ze na DM1 budu len CWckove mapy, nechapem co mate proti Tuscanu, ved to je super mapa....Aztec ti tak isto kazdy po case leftne, tiez je to v podstate velka mapa...ale sto ludi sto chuti....skusit by sa to mozno mohlo

DarwiN
16-06-14, 15:08
tuscan je dobra mapa len tie spawny v kanaloch by sa mohli odstraniť a neje to až také velké/vačšina hráčov sa aj tak snaží pohybovať medz AB plantmi.

SIRASTER
01-11-14, 11:28
guys, musim se znova ozvat, chce to aztec, byla to jedina mapa, kde se dalo dobre rozehrat na dmku s automatem (na dalku)....

dust taky neni cw mapa uz nejakejch 10 let a mate ji tam, nevidim jedinej duvod, proc by tam nemel byt aztec:-)))

matis
01-11-14, 12:55
guys, musim se znova ozvat, chce to aztec, byla to jedina mapa, kde se dalo dobre rozehrat na dmku s automatem (na dalku)....

dust taky neni cw mapa uz nejakejch 10 let a mate ji tam, nevidim jedinej duvod, proc by tam nemel byt aztec:-)))

Aztec je na DM2

P4ndaP4nda
01-11-14, 13:34
zrusit dust a pridat aztec, to je muj nazor uz dlouhodobe (d2 ma jeste mizernejsi uroven nez dm1)

Flash
01-11-14, 14:08
Smazte z toho dm dust, je to fakt nehorazna picovina, kazdej si tam veme arcku a jen stoji a double zoomuje, uz sem to psal tak pred rokem, ta mapa nema na dm co delat. Navic celkove nechapu, proc je ten "deathmatch" nastavenej na tymy, na FFA nikdo nechodi, coz nechapu a na obycejnym DM se jen kempi, aspon co sem tam ted hral, takhle ten dm uplne ztraci svuj smysl, kdyz tam nehrajou normalni hraci.

Garrett
09-11-14, 22:59
Šak FFA je na tom docela v pohodě. Takových 12 hráčů je tam pořád :)

SIRASTER
30-10-15, 20:28
Hola, musim se znova ozvat, chce to aztec na DM1, klidně bych to vyměnil za tuscan, stejně při něm půlka lidí leftne hru, akorát to vede k tomu, že třeba od devátý večer dojde k "umrtvení" a server je pak prázdnej. Ale tak nějak mi přijde, že to tu stejně někdo kompetentní nečte, or?

Kotel
30-10-15, 20:40
Přidat se může.

SIRASTER
30-10-15, 22:24
díkyy

Detektor
30-10-15, 22:27
Určite by som dust nemazal

matis
31-10-15, 20:39
staci pridat, netreba nic davat prec

Michal_haniccin
19-12-15, 19:08
Já měl rád de_aztec v té původní verzi, která byla naposledy na 1.5, kde nebylo tolik otravnejch beden na galerii, dalo se lozit po texturách a hlavně celkově byla "takňák" hezčí. Tu mapu teď nedávám, protože hlavně na automat pro ni nemám dostatečně dobrý aim (stejně jako na de_dust), tak musím sahat po awp nebo leavnout. de_tuscan na dm1 není nebo se nikdy nevotuje. de_mirage je prefektní mapa, kde si člověk parádně zaaimuje, rozhodně ji prosím nebrat. Jediná mapa, která mi přijde relativně špatně hratelná na dm módu je de_inferno, často se stane, že proběhnu celou mapu s 20 lidmi na serveru a nikoho nepotkám. Miluju tu mapu na cw, ale na dm spíš štve než co jiného :)

Moje troška.

Smackk
19-12-15, 20:51
Čau,
Dust bych rozhodně nerušil, klidně přidat aztec, ale proč kvůli tomu rušit dust?? (Myslím tím dm1)

Detektor
19-12-15, 21:37
Aztec je na 2 nekazil by som dm a nechal ho tak jak je

hopik5new
16-02-16, 12:45
taky se zapojim.. maplist dm1 mi vyhovuje si myslim, sice se tam hraje furt to samy, ale to snad takovej problem neni, spis se často stává, že jsou dusty současně na dvou deathmatchích, což už někoho štvát může :)
muj navrh - na dm1 standart mapy, na dm2 standart mapy + nějaký ty navíc, co tam jsou ted, a třeba na dm3 bych ty standart mapy uplně odebral a nechal tam pouze ty, co nejsou na dm1 + přidal nějaký další (př. italy, estate, ventrilo, nevimcodál ještě existuje), každopádně by se tim opatřilo to, že nebudou na všech dm stejný mapy současně a bude aspon 1 dm, kde se prostě člověk tomu dustu, infernu, trainu nuke apod. vyhne a zahraje si nejaky oldschoolovky.. v případě, že by ty oldschoolovky byly na dm nehratelný, tak se přece mužou kdykoliv odstranit :)

ten nekonečnej spor s awp by se taky dal vyřešit třeba tim, že by se na jednom serveru prostě zakázalo.. (třeba na dm2, kde by byla směs map z dm1 + dm3 -> kdo chce hrát dust2 s awp, zajde si na dm1, kdo bez, jde na dm2.. kdo chce hrát jiný než klasický mapy bez awp si zajde na dm2, a kdo si je chce zahrát s awpčkem, tak má k dispozici dm3 - ideál :) ) každej by si pak přišel na svý...
jinak aztec nechat, nevim co je na něm špatnýho, sice vetsina lidí tahá awp, ale naštěstí je 80% hraču poměrně nonskilled, takže neni prob si je povodit s ak.. navíc to částečně řeší spawn u enemy, pač jim pak chodíte do zad nebo se aspon spawnujete blízko nich, což je pro ně nevýhoda žejo..
thats all a sorry za sloh :D

btw: lognul sem se na forum po delší době a viděl tohle jako nezobrazený, tudíž jsem si díky mé nepozornosti myslel, že je to aktuální.. ale to je jedno, uz se stalo :D