PDA

Zobrazit normální verzi : BB - Braní kostek.



The_Peky*
27-12-13, 16:15
Dnes celou dobu mého hraní se mi stávalo, že jsem si locknul kostku a stavil.. A potom na konci nějaký intelogent to znicil..

Tak bych prosil aby jste se na to podívali, Děkuji.

PS: Když jsem to psal Ciperovi.. Nezajímalo ho to.. (Tedy pokud je Ciper takovyten smajlik)

Beat
27-12-13, 16:22
Ten autolock je nejaký bugnutý, už včera som s niekym na bb_dust2 staval air s pascou a zmizli nám schodíky aj pasca, obaja sme mali autolock. Niekto tu aj písal aby po zobraní blocky/kocky z hromady sa to znova obnovilo, čo by vyriešilo problém s nedostatkom stavebného materiálu. Ciper tam dnes hral s nickom smajlíka, ale bol zväčša afk a veľa hráčov ho otravoval, tak si to možno nevšimol, preto píš nabudúce aj cez !. :)

hofy
27-12-13, 16:24
Používáš autolock správně? Pokaždé, když vezmeš blok ti to napíše, jestli se blok locknul, nebo ne (příčinu). Doporučuji to sledovat, když to budeš mít vše zamčené, tak ti nikdo nic vzít nemůže. Je potřeba, abys začal stavět na jenom místě a tam už pak stavěl celou dobu, jinak se ti lockuje blok a base na začátku.

Autolock nefunguje, pokud stavíte ve třech hráčích nebo více. Jinak by to mělo být v pořádku.

Cip3r
27-12-13, 16:39
Většinou to bývá tak že jeden z těch dvou nemá zapnutý autolock.Nebo jeden znich začel stavět jinde (lockuji se bloky pouze u prvního locknutého bloku blizko něj.)

E: Spiš pište přes ! na začatku zpravy, toho si všimnu spíš než v chatu.