PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - nápady na vylepšení



halelujah
27-12-13, 20:31
Zombie
-Odstrániť všetky typy zm a dať len jeden ktorý bude mať o niečo väčšiu rýchlosť než človek (o 25% napríklad) ale aj veľký knockback, upraviť že keď je zm v čupu tak má veľmi malý knockback ale zároveň je veľmi pomalý.
-Obmedziť brouky podobne ako je šílko na normal zm aby sa mohli dať len raz za kolo.

V.I.P

-Pridať pre vip pušku H&K G3/SG-1 a dať jej väčšie množstvo ammo.
-Pridať vip šilko ak sa dá tak nastaviť aby boli vtedy aj pomalší vďaka tomu to nemôžu použiť na dobehnutie hráčov a aby nemohli utočiť na hračov počas šilka , taktiež aby bol limit 1 na kolo ako na normal zm.

Nápady

-Nech sa dá prechádzať cez hráčov aby sa nemohli navzajom blokovať.
-Nech sa pridá systém zbraní podobne ako na bb , aj pre zm môže ten systém fungovať obdobne ale v určitých meziach (menší dosažitelný dodge,armor,hp,rýchlosť, skok a hlavne drahší. Nech to funguje podľa obodovania nižšie spomenuteho.
-Nech nezapočítava smrťe (podobne ako to je na bb, zm tiež myslím) .
-Keď su boti tak aby vypísalo na obrazovke že je mod (ako keď je napr. nemesis) a znižiť šancu na tento mod z 30% na 15% kedže veľa krát je aj trikrát za sebou a to je otravné.
-Posledný človek dostane nejaký bonus podobne ako to je na furiene.(aby mal nejakú šancu)

-Spraviť limit granatov pri nakupe 3 na kolo .
-Pridať fragy hráčom za dokončenie odchodom s vrtuľníkom kola, idealne by bolo 3.(ak sa hráč za zm napr. odpojí tak aby nepridalo)
-Pridať rank na základe fragov (aj vďaka predošlému bodu by hráči rankovali)
-Spraviť obrazovku ktorá na konci zasvieti a ukáže pridaný armor, fragi a body ako je na captureflag.
-Upraviť limit bodov na 30

halelujah
02-01-14, 22:12
ze_pueblo_v3_fix je znovu pridaná mapa už som ti raz ku nej písal že je bugla takže by sa hodilo ju odstrániť.Keď je tam viac ako 6 hráčov začina to tých ostatkových zabíjať.

halelujah
24-01-14, 20:33
Bug pueblo neni v mape ale v systeme lebo to robí aj na iných mapach +vo videach uvidíte bugy keď na konci sa bugnú hráči tieto dve bugy dokážu z 16 ľudí spraviť dvoch za pár kôl http://csko.cz/dema/upload/dir/bugggs.dem http://csko.cz/dema/upload/dir/bug_0.dem . Bol by som rád kebyže sa zo serverom niečo robí keď na tých istých mapách a bugoch dokáže hrať aj 16-18 hráčov nechápem prečo sa nato kašle.Ďakujem za každú odpoveď

legino
28-01-14, 19:56
a Áno je to super nápad som za prosím spravte to čo najskôr na zm escape hrávalo veľa hráčov veľa krát bol aj plný ale keby sú tam vyššie zmienené veci spravené určite by sa hralo mi lepšie .

Kotel
01-02-14, 17:27
Upravy, cos napsal jsou tak na mesic prace.
Zatim jsem pridal spawny na vsechny mapy, coz byla pricina zabijeni hracu. Par veci muzu pridat postupne.
Pridal jsem modely pro vip. Pridal jsem brouky, upravil hp.

halelujah
01-02-14, 22:30
Ďakujem veľmi pekne :) Som rád zato veľmi.Ak by sa dalo tak tie mapy by mohli byť najdôležitejší bod tie tam treba ako soľ .

halelujah
02-02-14, 17:59
teraz som kukal tak čo som objavil:
-brouky nedávaju dmg
-posledný človek sa nedá zabiť
-jump je uplne zbytočný kedže už witchka skáče vysoko
-pridať speť frosta
-hráči nemôžu uberať zm hp
-zm aj hráči su v jednom tíme

Killer Bee
02-02-14, 18:18
Hele poprosil bych vrátit ty malý ZM co byli furt po cestách jinak je nuda bez nich :/ .

halelujah
03-02-14, 13:20
Nuda možno je ale pre začínajúcich hráčov je to dosť ťažké okrem toho keď tam boli nikdy tam nebolo viac ako 6 hráčov na servery a ešte dodám že bugovali mapu výťahy atď.Ja navrhujem ich dať len ako občasný mód.

Killer Bee
03-02-14, 14:50
halelujah pro začinajicí tak proč Newbicí chodí vůbec na typ serveru ZM? Mají se učit hrát na začátek Jump servery pak Deathmatch a postupně tak dále a pak až ZM atd. ;)
Když jsem začínal ja ZM Espace poprvé taky tak byli ti ZM po cestě a nestěžoval jsem si :)

Kotel
03-02-14, 16:26
Na kazdou mapu se musi rucne pridat, takze to zabere nejaky cas, ale dam je tam. Kodovani mi zabralo dost casu.

Kotel
03-02-14, 16:36
Chyby dneska opravim.

halelujah
03-02-14, 22:13
halelujah pro začinajicí tak proč Newbicí chodí vůbec na typ serveru ZM? Mají se učit hrát na začátek Jump servery pak Deathmatch a postupně tak dále a pak až ZM atd. ;)
Když jsem začínal ja ZM Espace poprvé taky tak byli ti ZM po cestě a nestěžoval jsem si :)

A väčšina hráčov čo začína na serveri vôbec nevie o čom to je a ak ich to má odradiť radšej nie , však neni náhoda že bolo málo hráčov keď tam boli tý zm. Ak raz spraví kotel tie módy uvidíš bude to pecka :) Raz za čas hardcore mód a potom sa ukážeš , killer bee nie si to ty kto vkuse vravel že mu ide zle ping?:D

halelujah
03-02-14, 23:03
Ale teraz som bol na servery takže :
-odstrániť jumpa a pridať späť frosta jump a witch je to isté.Frost mi dosť chýba kedže hráči dosť často zmrazujú .
-znížiť tankovy knockback skoro na nulu ale zároveň ho spomaliť niečo ako prerážací zombie .
-zm brouky dať preč ako zdarma a nehať ich len za body - Hráči na začiatku mapy ich hneď vypustia a to nainfikuje hráčov ktorý ďalej infikujú.Okrem toho brouky su veľmi rýchle a tým pádom postrádajú zmysel zabíjania hráčov v kempách.
-Dočasne odstrániť zm botov - rapídny pokles fps-stačí mi jeden lag a som od nich nainfikovaný tak isto aj iný hráči vie to naštvať ked iný hráč zadržuje zombíkov.Mohol by si ich dať neskôr ale ako ten mód čo som navrhoval.
-Aby nebola hra bez zm broukov a zm botov priľahká hodilo by sa upraviť hráčom armor na 0 a aby vždy keď dojdú vrtulníkom tak im pridalo +10 napríklad.
-hráčom zase nepridáva body keď vyhrajú kolo ale zombíkom-predtým to už išlo.

-Okrem toho som dostal veľmi dobrý nápad :) Zbrane by sa odomkly ako na basebuildery to by hráči mohli časom niečo zbierať prakticky by stačilo prehodiť ten strom zbraní z bb na escape ale zombie exp. by fungovali stále resp. to odomkinanie skillov pre zm a hráčov by sa pre escape nehodilo takže ak by sa dalo tak toto odstrániť.Bonus veci pre zm by boli stále za body + experience ale mohli by sa trochu zlacniť.Za odlet vrtulníkom by hráči dostali 5 bodov za zabitie hráča za zombie 1 b(tu by sa len znížila cena za zabitie zm) neviem myslím si že ako na bb tak aj na escape by určite odomknutie zbraní oživilo hru - ale mapy by mali byť určite priorita pred týmto.

Kotel
03-02-14, 23:52
Jump ma vyssi gravitaci a knockback, witch vetsi damage a hp.
Sanci na spawn zombiebotu jsem nastavil na 30%.
Broukum snizim rychlost.
Jestli nepridava body, tak s tim nic neudelam, protoze jde asi o nahodny bug, kod uz je spravny.

halelujah
04-02-14, 21:17
http://postimg.org/image/wy05nl83p/
To mam pre teba taký pekny úkaz :D Server bol aj plný len vtedy som to nescreenol lebo som hral.Možno dam edit ked bude plný server.
-Nevidím dôvod prečo by na serveri nemal byť frost zombie (dosť sa hodí a ak by mal tých 4500+ hp bol by aj hratelný)
-hráč vidí jump a witch zombie ako úplne také isté je to síce zbytočné mať skoro tak isté zm ale nevadí s tým si hlavu nelám.
-Bol plný server a na mape ze_ice4cap_lg zabilo troch hráčov teda neviem že či netreba pridať sloty alebo čo je to za bug len som ihneď bežal sem aby to hráčom nekazilo hru.
-Keď zm vyhrá kolo nedá sa nastaviť aby nedostávali 20 b keď oni už dosť veľa b dostanú už len za infekciu?

Killer Bee
09-02-14, 17:52
Ještě mám návrh teď na Escape chodí 15 a více lidí a pak to zabijí když se spawnujou no tak jestli by šlo udělat ZM Escape 2 aspoň na měsíc a z max. počtu hráču 20 snížit na 14 lidí aby to při spawnu nekillovalo.

halelujah
09-02-14, 19:55
To môže kotel nastaviť okrem toho escape 2 by bol neustále prázdny.Je tam ešte veľa práce ak to bude kotel postupne robiť tak to bude super a stačit.

Killer Bee
09-02-14, 20:12
Jo dyť jo.

NarutoO
09-02-14, 20:21
Čau :D
@ Igor: Svůj nick nekopíruju.. jsem to já.
@halelujah: Cením všech připomínek, které máš k zm a vlastně hlavně díky tobě vypadá server tak, jak vypadá. Emzáci po celé mapě ob jedno kolo je výtečný +. Je pravda, že server v některých chvílích hodí nějaký bug, ale většinou ve chvíli, kdy to tolik nevadí (horší je, když to významně zpomaluje hru, např. když se třikrát po sobě neobjeví zombie). Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. a taková mapa vůbec nemá cenu. Další problém jsou mosty.. na každé mapě, kde jsou mosty, se najde nějaký to vemeno, co běží první, nebo druhý a vždycky je ničí. Nevím, jestli je na to pravidlo, ale já bych byl pro, aby se pro jistotu nějaké zavedlo. Nemá podle mne význam dělat druhý server, dokud nejsou vychytané všechny bugy a podobně. ;)

halelujah
09-02-14, 21:22
Čau :D
@ Igor: Svůj nick nekopíruju.. jsem to já.
@halelujah: Cením všech připomínek, které máš k zm a vlastně hlavně díky tobě vypadá server tak, jak vypadá. Emzáci po celé mapě ob jedno kolo je výtečný +. Je pravda, že server v některých chvílích hodí nějaký bug, ale většinou ve chvíli, kdy to tolik nevadí (horší je, když to významně zpomaluje hru, např. když se třikrát po sobě neobjeví zombie). Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. a taková mapa vůbec nemá cenu. Další problém jsou mosty.. na každé mapě, kde jsou mosty, se najde nějaký to vemeno, co běží první, nebo druhý a vždycky je ničí. Nevím, jestli je na to pravidlo, ale já bych byl pro, aby se pro jistotu nějaké zavedlo. Nemá podle mne význam dělat druhý server, dokud nejsou vychytané všechny bugy a podobně. ;)

-Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. toto som už kotlovi písal nech odstráni mapu es_jail .
-Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Tiež som písal sem že by bola pecka kebyže prevedie system z bb na escape ale čisto len zbrane ale machine gun a utočny sniper za teroristov neha za bonusove body a pre vip.
- Další problém jsou mosty.. na toto by tam bolo potrebne mať admina pozri keď hrač chce iným zneprijemnovať hru a vyľudniť server tak to v pohode dokaže či už blokovanim vrtulniku alebo ničenim mostom dokonca aj pred sebou blokovanim atď.

Newbik
10-02-14, 15:14
Nevím jestli to tady padlo, ale ten server se mi začal líbit tak jsem s kámošem hrál:) a po nějakém čase :D jsem se nudil a vzal brokovnici:) a dopadlo to tak, že se buguje "ammo" - Ammo? What? no jde o to, že hráč - Newbik - může mít až 128 Náboju a když nabíjí ještě víc tak mu ubíhají naboje...

Mám zde demo na důkaz:) http://uloz.to/xSCZHEPv/nekonecno-dem

E: Oběvil jsem ještě bug - když zabiju za zombíka humana tak mi to dá 1 umrtí... omlouvám se pokud to zde padlo :D

Killer Bee
10-02-14, 15:24
Newbiku a na co si to říkal :whip: vadilo ti snad to že jsou ty náboje bugle :harhar: podle mě zbytečné opravovat :D

halelujah
10-02-14, 17:36
Ak viem dobre tak ta brokovnica bola predtym tak slaba že to prakticky nevadilo že ma tolko ammo vlastne sa vyrovnali jej nedostatky.Inač super je že konečne sa na tom serveri začalo hravať :) Keď mi pride za par mesiacov nový mobil spravim súťaž o 10 vip :) nemate nejake navrhy na suťaž ?

NarutoO
10-02-14, 18:30
Ak viem dobre tak ta brokovnica bola predtym tak slaba že to prakticky nevadilo že ma tolko ammo vlastne sa vyrovnali jej nedostatky.Inač super je že konečne sa na tom serveri začalo hravať :) Keď mi pride za par mesiacov nový mobil spravim súťaž o 10 vip :) nemate nejake navrhy na suťaž ?

Heleďse, já se soutěžema moc nemám zkušenosti.. :) hh, fór. Myslíš jako na ZombiEscape, nějaký event? Když budeš mít možnost na pumpě koupit PSC, tak můžeš ty VIP kódy sehnat i jinak než přes mobil..

halelujah
11-02-14, 20:19
Kotel hodilo by sa serveri nejaka možnosť aby sa hrači nemohli zabijať za zm kill comand do konzole . Príp. ak to niekto správi nejak ho znevýhodniť pretože hráči dosť často za zm napišu do konzole kill a je nove kolo ale neviem či je to na ban aby som to natáčal.

Newbik
11-02-14, 20:35
a nehcou si náhodou jen vyměnit zombií? :D

Jinak na spoustě map se buguje Vlak, auto nebo co to má bejt.. občas to bud odjede dřív něž tam vůbec hráči jsou nebo to tam vůbec neni :D

halelujah
11-02-14, 21:56
a nehcou si náhodou jen vyměnit zombií? :D
Neviem ako ty ale vie ma dosť naštvať keď je 5 hračov na servery a z toho 3 sa automaticky zabiju každe kolo keď su zm.


Jinak na spoustě map se buguje Vlak, auto nebo co to má bejt.. občas to bud odjede dřív něž tam vůbec hráči jsou nebo to tam vůbec neni :D
Pisal som, býva to vtedy keď človek aktivuje vrtulni,auto,vlak ale neodide s nim a začne ďalšie kolo.

NarutoO
11-02-14, 21:58
Kotel hodilo by sa serveri nejaka možnosť aby sa hrači nemohli zabijať za zm kill comand do konzole . Príp. ak to niekto správi nejak ho znevýhodniť pretože hráči dosť často za zm napišu do konzole kill a je nove kolo ale neviem či je to na ban aby som to natáčal.

To je velice dobry napad.
Ja bych to udelal jeste obracene, aby to bylo fer i z druhe strany. Kdyby chtel byt dalsi kolo nekdo mermomoci zombie, tak by jako se na JB pise /simon napsal /zombie a tim si rezervoval zombie na dalsi kolo.

halelujah
13-02-14, 00:17
To je velice dobry napad.
Ja bych to udelal jeste obracene, aby to bylo fer i z druhe strany. Kdyby chtel byt dalsi kolo nekdo mermomoci zombie, tak by jako se na JB pise /simon napsal /zombie a tim si rezervoval zombie na dalsi kolo.

Keď chce byť niekto zm tak sa nahá nainfikovať zbytočne by si prirábal prácu kotlovi :) Zajtra sa pozrem na príspevok a prerobím to aby tam boli už len veci ktoré treba spraviť.

kalabi
19-02-14, 00:42
Zm escape jsem zacal hrat nedavno a nevim jestli to je schavalne nebo to patri k tomu ale dost mi tam vadi ze hraci nemuzou prochazet pres sebe toz same zm hodne krat se stane kdyz to vede nejakym tunelem tak to tam nekdo bugne a nejde pres nej projit tim padem kolo skoncilo nebo se povede utict 1 nebo 3 hracum a ostatni zustanou v bugu kde je hned nakazej dik za odpoved....

halelujah
19-02-14, 00:54
To patrí ku hre síce to koľko krát naštve ale v tom je ten adrenalín, hral som na servery kde sa dalo prechádzať cez hráčov a nebola to taká sranda.

kalabi
19-02-14, 22:14
a take ty tvoje navrhy jsou skoro vyhodne jenom pro ct dej tam take neco dobreho pro zm a stim co jsi psal zvisit cenu na vylepseni zm treba rychlost to tak uz je stejne dost naopak bych tu cenu na to zmensil a nebo ze byse zm dal taky vylepsovat za body

halelujah
20-02-14, 10:11
Kalabi neviem koľko maš nahraté na zombie ale väčšinu kôl vyhrávajú zm, taktiež to závisí od hráčov či ostatným roztrelujú mosty atď. Ale tie zmeny sa mi nezdajú priamo len pre ct len kotel ich nemôže len tak pridať na raz lebo je to veľa práce takže keď nie su pohromade tak to môže nejak inak vypadať.

halelujah
21-02-14, 21:06
Maš to upravene :) Všetko čo je už pridane som odstranil editoval.

Killer Bee
21-02-14, 21:08
Njn když tam příjde Killer Bee tak CT žádná šance :D

halelujah
08-05-14, 14:32
Veci čo už netreba pridať na server som odstránil tie čo treba som pridal a pridal som aj nové pravidlá ktoré by sa hodili.

VyhulxD
14-05-14, 16:14
Halelujah super ale to co jsi psal by se tam hodilo. Občas ale fakt maličko tam hraju.

halelujah
21-06-14, 11:53
Posledné a konečné návrhy ktoré by sa hodilo zrealizovať : vyjadrite sa ku tomu.

Samco
22-06-14, 19:53
V prvom rade zakázať reconnect :)

Likan.
11-09-14, 19:55
Chcel by som iba pripomenúť toto téma týmto postom. Tuším, že na to existuje aj nejaká skratka, no nechce sa mi ju momentálne hľadať. Hodilo by sa pridať aspoň noblock a anti-reconnect, myslím, že to je otázka pár minút. Tie pluginy už predsa existujú a stačilo by ich iba hodiť na server, no nevyznám sa v tom, takže nič. :)

Likan.
27-09-14, 19:42
Skúsim to druhýkrát (pripomenúť toto téma), no tentoraz pridám pár svojich postrehov. ZE je momentálne ťahší pre zombie ako pre ľudí. Čo je samozrejme zle -_- výhra ľudí by nemala byť pravidelná ako je tomu momentálne. Keby som mohol niečo zmeniť, skúsil by som zrušiť armor, zrušiť fall dmg, pridať noblock, obmedziť nominovanie tej istej mapy, aspoň aby sa hralo iných 5 máp a potom by sa mohla znovu nominovať, predľžiť časový limit na kolo pre mapu ze_maya_god_hills_lg, teda tuším, že sa píše nejako takto, častokrát sa ani nestíha dojsť nakoniec a už vypršal časový limit, je to škoda, tá mapa je fakt podarená. Ďalej obmedziť kupovanie granátov na 2 za kolo, zrušiť chrobáky, nejako by sa to mali kompenzovať tým, že nebude armor. Pridať nejakú špeciálnu zbraň, ktorá by zabíjala botov na 1 ranu, no zm hráčom by to ni nespôsobovalo,m mohlo by to fungovať ako launcher na klasickom zombie.

Likan.
25-12-14, 12:19
bump
Do tretice... A čo si nahováram. Len tak keby nááááhodou sem niekto povolaný zablúdil, mal by sa odstrániť antibegrip + upraviť všetko vyššie spomínané :)

Samco
25-12-14, 17:14
Aj zrušiť mapy:

zm_assault_escape_lg (nehorázne ulagovaná, hráči kvôli lagom nedokážu preskočiť priepasti a tým zomrú)
ze_osnapitzari_lg (otáčacie tyče sa hneď bugnú, hráči ich nedokážu následne prejsť, čím umrú)
ze_officeday_lg (nemá koniec, t.j. po príchode auta do safe zóny, nepadne bomba, čím sa musí následne čakať 5 minút, veľa krát tam to auto ani nie je...)

Reflex.
14-05-15, 17:50
Kotel prosím ťa ak by si mal čas pridal by si nejaké nové mapy? :)

halelujah
18-05-15, 22:42
Skúsim to druhýkrát (pripomenúť toto téma), no tentoraz pridám pár svojich postrehov. ZE je momentálne ťahší pre zombie ako pre ľudí. Čo je samozrejme zle -_- výhra ľudí by nemala byť pravidelná ako je tomu momentálne. Keby som mohol niečo zmeniť, skúsil by som zrušiť armor, zrušiť fall dmg, pridať noblock, obmedziť nominovanie tej istej mapy, aspoň aby sa hralo iných 5 máp a potom by sa mohla znovu nominovať, predľžiť časový limit na kolo pre mapu ze_maya_god_hills_lg, teda tuším, že sa píše nejako takto, častokrát sa ani nestíha dojsť nakoniec a už vypršal časový limit, je to škoda, tá mapa je fakt podarená. Ďalej obmedziť kupovanie granátov na 2 za kolo, zrušiť chrobáky, nejako by sa to mali kompenzovať tým, že nebude armor. Pridať nejakú špeciálnu zbraň, ktorá by zabíjala botov na 1 ranu, no zm hráčom by to ni nespôsobovalo,m mohlo by to fungovať ako launcher na klasickom zombie.

Ono je dosť blbe to že bez chrobakov by tu bolo obrovské kempenie , určite ich obmedzit lebo dat 3 krat za sebou chrobaky je skoro pre každeho smrtiace a to iste granaty ak ich hodi niekto 7 flashov tak nemaš šancu za zm.Obmedzit body aby hrač to nemohol spamovat a hotovo.kotelovy som to už pisal ale asi ma ine starosti

roxo
12-07-15, 18:00
Vidím, že sa to tu trocha nesleduje, ale budiš,


Zombie Plague escape :

- Milión tisíc bugov ktoré doslova znepríjemňujú hru.
- Zombie Speeder = absolutne nevybalancovana clasa ktora by mala byt okamzite nerfnuta, abilita je neskutocne OP na daný CD a samotný ZM je rýchli až moc, kolkorázi este sa ani nezacne poriadne kolo a zombici su hned pri nas pri prvom useku, trosku ste to nedomysleli

- Zaciatocny freeze time aj pre humanov ? na kieho boha tam musi cakat "seknuty" 10s az ptom sa dá pohnut, malo sa spraviť nech môžu isť hned a zombie nech cakaju 20s (este ked je tam ten sprinter tak to dovi dopo, neni sanca)
- Wich nepouzitelna (co tak jej dat radsej neviditelnost v cupe) ?
- SemiClip bolo by ho vhodne konecne pridat skoro po 2 rokoch co tu to bolo vyžšie spomenute, hraci len spomaluju a naschval zdrzuju
- Strielanie do zombikov la kilometrove odhadzovanie dozadu, pri mapach kde su lávky alebo mosty bez zábradlia to nemaju sancu prejst, mapa zm_escape_assault, co tak to spravit nech ich to len spomali a nie odhadzuje
- Limitovať kupovanie granátov na 3 kusi za mapu
- LimitovaŤ chrobáky (alebo ich spravit iba pre VIP)
- prekopat zbrane, je ich tam zbytocne vela aj tak vacsina ludi kupuje ak47/m4/ alebo brokovnicu


viete otom, že samotny prvý escape ako taký + mapy ako také boli navrhnute tak, ze zombie nemali ziadne ability a bolo to len o ich sikovnosti ? takto sa ani neoplati prestrielavať prekazky lebo tak ci tak sprinter dobehne vsetko aj 3x za mapu alebo vsetkyych prebehne :) nebol ani respawn kedysi atd...toto su podstate vsetko FUN escape
Jedná sa len oto, že chalani tu nieco spominali viacej krat a nic sa tu nedeje skoro 2 roky :) pritom nieje takze nahodit obycajny semiclip a upravit par cvarov :)



Neberte to ako flame ale ako kritiku, mam par rokov odohratých na ZM aj ako hrac aj ako admin, poznam jednotlive mody aj kódovo sa tomu rozumiem aj samostatným pluginom, takze niesom amater ktory nevie ako samotny amxmod a pluginy funguju. Keby sa chce do 2hodin je to opravene a este plno veci ktore ma mozno teraz nenapadli :)

prosim porieste si to, lebo sami seba oberáte o hráčov.

s pozdravom

Roxo

Samco
12-07-15, 18:45
V istých veciach s tebou s určitoštou súhlasím to odhadzovanie je na nič a tie granáty by sa kľudne mohli dať aj preč zo shopu. Pokiaľ sa neurobí s tým odhadzovaním niečo, tak chrobáky by som nelimitoval. Čo sa týka limitovania zbraní, tak všetky zbrane by som nechal, jedine preč dal zo shopu gulák a sniperku, keďže tie sa nachádzajú na niektorých mapách (viď. džungla, jurský park4 a the lost) na konci a mali by to byť "vzácnosť"/"zásluha" na dopracovanie sa na koniec.

Ale napríklad, veci ktoré navrhuješ ako zrušenie speed ZM by neprinieslo ovocie, už len teraz je to jediný ZM za ktorého sa tam dá dačo uhrať, ostatný 3 - tank, frost a tá neviditeľná sú tam podľa mňa zbytočne, keďže ich nikto nepoužíva a zabiť alebo skôr dobehnúť CT s nimi je takmer nemožné. A úvodných 10 sekúnd do začatia kola je podľa mňa v poriadku. Neviem si predstaviť, že skončí jedno kolo a hneď sa spustí ďalšie bez prípravy. Tých 10 sekúnd je na to, aby si hráči vybrali zatiaľ zbrane, prípadne veci zo shopu a zorientovali sa trochu v priestore.
A tou mapou si predpokladám myslel assault 2, 1 už je nejaký čas zrušená kvôli nehoráznym lagom. :)

Reflex.
15-07-15, 10:13
Nebolo by odveci pridať pár nových máp..

roxo
15-07-15, 15:56
V istých veciach s tebou s určitoštou súhlasím to odhadzovanie je na nič a tie granáty by sa kľudne mohli dať aj preč zo shopu. Pokiaľ sa neurobí s tým odhadzovaním niečo, tak chrobáky by som nelimitoval. Čo sa týka limitovania zbraní, tak všetky zbrane by som nechal, jedine preč dal zo shopu gulák a sniperku, keďže tie sa nachádzajú na niektorých mapách (viď. džungla, jurský park4 a the lost) na konci a mali by to byť "vzácnosť"/"zásluha" na dopracovanie sa na koniec.

Ale napríklad, veci ktoré navrhuješ ako zrušenie speed ZM by neprinieslo ovocie, už len teraz je to jediný ZM za ktorého sa tam dá dačo uhrať, ostatný 3 - tank, frost a tá neviditeľná sú tam podľa mňa zbytočne, keďže ich nikto nepoužíva a zabiť alebo skôr dobehnúť CT s nimi je takmer nemožné. A úvodných 10 sekúnd do začatia kola je podľa mňa v poriadku. Neviem si predstaviť, že skončí jedno kolo a hneď sa spustí ďalšie bez prípravy. Tých 10 sekúnd je na to, aby si hráči vybrali zatiaľ zbrane, prípadne veci zo shopu a zorientovali sa trochu v priestore.
A tou mapou si predpokladám myslel assault 2, 1 už je nejaký čas zrušená kvôli nehoráznym lagom. :)

OK tak začneme inak.

Mne sa jedná o to, že zombie aspoň teda tento na kotelne je čisto iba o 1 Zombíkový a to je "Speeder" čo je podla mňa celé zle, čo tak spraviť ostatných zombíkov životaschopnejšími ? nieje to nič zložité.
Čo tak speedorovi dať väčší CD na abilitu a pridať mu aby na toho koho zamieri napr na spojenca, tak jemu to zvýši rýchlosť (myslím si, že to nieje až tak zlý nápad)
Mohli by sa po kombinovať jednotlivé vlastnosti, ktoré by mohli zombíci teamovo využívať už ked je to FUN_escape.


- Ďalej ku tej mape escape_assault myslel som inú mapu, má podobné textúry ako assault, sú tam samé vysoké budovy s tenkými lávkami a na samom vrchu je budova, kde sa lezie z vnútra po rebríkoch okolo obvodu budovy a na samom vrchu je plošina kde priletí helikoptéra. Tam je vidieť, že zombíci ani neprejdu cez lávku lebo všade sa ich dá ostreľovať, takže nieje šanca, ale o to nejde, buguje sa to samotné preto, lebo tento mód a mapi samotné neboli stavané na takéto FUN elementy, ani ten čo navrhoval mapu, nerátal, že keď sa strelí do zombíka odletí 5m od teba. Vrátim sa naspať ku Speerovi, je nelogické aby sa hral iba v kuse jeden zombie, máš veľa máp kde sú samé rovinky, kde absolútne neni šanca na únik, to aby mal speeder už rýchlosť ako auto, alebo čln na vode ? tak to je moc fakt, voľačo mám odohráte ale musím povedať, že ten ZM je sám o sebe až príliš rýchli.

* Ďalej bug ktorý som si všimol, že normálna brokovnica, môže sa do hlavne strkať nekonečno nábojov, takže v pomalej brokovnici môže byť nekonečno nábojov :)
* Ku tým 10s "Freeze Time" je to diskutabilné, niekomu to vadí zdá sa mu to veľa napr mne, niekomu zas nemusí
* Vrátim sa ku tomu "odchadzovaniu zombíkov" nažíva sa to inak "knockback" v plugine teda v textovom súbore v "Zombie plague" nastavovať "knockback" a pre jednotlivé zbrane.
* Odstrániť Guľomet a Sniperku nieje zlý nápad, privítal by som to.
* Možno trošku stmaviť mapu, alebo jednotlivé mapy, aby boli tmavšie, nastavenie CVAR FOGU na každú mapu odlišné, niekde by bol deň, niekde šero...
* Mohlo by sa samotné nákupné menu upraviť aby bolo zaujímavejšie, pošlem foto zo svojej zálohy serveru ako to mám na mysli.


* Mapy sú v celosti dobré, bugujú ich len vlastnosti ZM, to je všetko..

s pozdravom Roxo

Samco
15-07-15, 17:16
Šanca na únik pred speedom je, všeobecne takmer na všetkých mapách je únik za CT easy. (Čo by malo byť opačne). Ak by sa už malo manipulovať, alebo obmedzovať rýchlosť speederovi, tak iba vtedy ak by sa upravilo to odhadzovanie ZM.

halelujah
26-07-15, 14:09
OK tak začneme inak.

Mne sa jedná o to, že zombie aspoň teda tento na kotelne je čisto iba o 1 Zombíkový a to je "Speeder" čo je podla mňa celé zle, čo tak spraviť ostatných zombíkov životaschopnejšími ? nieje to nič zložité.
Čo tak speedorovi dať väčší CD na abilitu a pridať mu aby na toho koho zamieri napr na spojenca, tak jemu to zvýši rýchlosť (myslím si, že to nieje až tak zlý nápad)
Mohli by sa po kombinovať jednotlivé vlastnosti, ktoré by mohli zombíci teamovo využívať už ked je to FUN_escape.


- Ďalej ku tej mape escape_assault myslel som inú mapu, má podobné textúry ako assault, sú tam samé vysoké budovy s tenkými lávkami a na samom vrchu je budova, kde sa lezie z vnútra po rebríkoch okolo obvodu budovy a na samom vrchu je plošina kde priletí helikoptéra. Tam je vidieť, že zombíci ani neprejdu cez lávku lebo všade sa ich dá ostreľovať, takže nieje šanca, ale o to nejde, buguje sa to samotné preto, lebo tento mód a mapi samotné neboli stavané na takéto FUN elementy, ani ten čo navrhoval mapu, nerátal, že keď sa strelí do zombíka odletí 5m od teba. Vrátim sa naspať ku Speerovi, je nelogické aby sa hral iba v kuse jeden zombie, máš veľa máp kde sú samé rovinky, kde absolútne neni šanca na únik, to aby mal speeder už rýchlosť ako auto, alebo čln na vode ? tak to je moc fakt, voľačo mám odohráte ale musím povedať, že ten ZM je sám o sebe až príliš rýchli.

* Ďalej bug ktorý som si všimol, že normálna brokovnica, môže sa do hlavne strkať nekonečno nábojov, takže v pomalej brokovnici môže byť nekonečno nábojov :)
* Ku tým 10s "Freeze Time" je to diskutabilné, niekomu to vadí zdá sa mu to veľa napr mne, niekomu zas nemusí
* Vrátim sa ku tomu "odchadzovaniu zombíkov" nažíva sa to inak "knockback" v plugine teda v textovom súbore v "Zombie plague" nastavovať "knockback" a pre jednotlivé zbrane.
* Odstrániť Guľomet a Sniperku nieje zlý nápad, privítal by som to.
* Možno trošku stmaviť mapu, alebo jednotlivé mapy, aby boli tmavšie, nastavenie CVAR FOGU na každú mapu odlišné, niekde by bol deň, niekde šero...
* Mohlo by sa samotné nákupné menu upraviť aby bolo zaujímavejšie, pošlem foto zo svojej zálohy serveru ako to mám na mysli.


* Mapy sú v celosti dobré, bugujú ich len vlastnosti ZM, to je všetko..

s pozdravom Roxo

Tu brokadu i tak nikto neberie lebo ma slaby dostrel , ak si pozrieš knockback takeho tanka tak ti tam vypiše 0 a pri tom ho odhadzuje ako inych zm a to mal byť taky pomalejši zm ktory bude ale ako keby nezastavitelny.Každé tretie kolo keď su zm boti sa mala aj mapa stmavovať zišlo sa z toho . Je to o tom či sa chce kotlovy prplať z jedným serverom a porobiť tam veci mody a mapy aj zm + vip všetko aby šlapalo lebo teraz to baví možno par map ale hneď to omrzi.

Reflex.
27-07-15, 10:29
no ved práve :D... stak sa nikto nestara o zm escape vsetci len JB.. atd.. naozaj by sa chcelo s tym pobavit trochu ... je ale divne kotel, ze ten ,,novy,, mod zm apokalipsa sa ti chcelo robit ale pridat par hore uvedenych updatoch sa ti nechce :D :D ale tak je to na tebe.. podla mna tu odzneli dost dobre napady na vylepsenie a bola by skoda ich nepridat...

Kotel
15-08-15, 16:32
no ved práve :D... stak sa nikto nestara o zm escape vsetci len JB.. atd.. naozaj by sa chcelo s tym pobavit trochu ... je ale divne kotel, ze ten ,,novy,, mod zm apokalipsa sa ti chcelo robit ale pridat par hore uvedenych updatoch sa ti nechce :D :D ale tak je to na tebe.. podla mna tu odzneli dost dobre napady na vylepsenie a bola by skoda ich nepridat...


Od vzniku portálu chtěl každý přidávat nové módy. Žádný mód nestačilo stáhnout a spustit. Bylo třeba udělat spousta úprav, které vyžadují čas na nakódování a testování. Proto jsem nikdy nedělal mód, když jsem neměl čas. Kromě toho se mi musí hodně chtít a musím mít čas hrát, protože dělat změny na dálku je o ničem. Zm escape stejně jako biohazard jsem zapl z důvodu, že prý není třeba nic upravovat nebo že to bude snadné. Věděl jsem, že to tak nebude, ale jinak by tu doteď možná nebyly. Doteď byla priorita dodělat věci, které zajistí vůbec existenci portálu, takže úpravy můžu začít dělat pomalu až teď.

Reflex.
16-08-15, 12:16
Jasne, ja to chapem :-) musis uznat za vhodne co ma vacsiu prioritu a co nie... tak dockal/i sme sa a konecne sa zacinaju diat veci na zm escape! dakujem.

Kotel
23-08-15, 21:25
Zeleně označené jsem dnes udělal.



-Odstrániť všetky typy zm a dať len jeden ktorý bude mať o niečo väčšiu rýchlosť než človek (o 25% napríklad) ale aj veľký knockback, upraviť že keď je zm v čupu tak má veľmi malý knockback ale zároveň je veľmi pomalý.
-Obmedziť brouky podobne ako je šílko na normal zm aby sa mohli dať len raz za kolo.

V.I.P

-Pridať pre vip pušku H&K G3/SG-1 a dať jej väčšie množstvo ammo.
-Pridať vip šilko ak sa dá tak nastaviť aby boli vtedy aj pomalší vďaka tomu to nemôžu použiť na dobehnutie hráčov a aby nemohli utočiť na hračov počas šilka , taktiež aby bol limit 1 na kolo ako na normal zm.

Nápady

-Nech sa dá prechádzať cez hráčov aby sa nemohli navzajom blokovať.
-Nech sa pridá systém zbraní podobne ako na bb , aj pre zm môže ten systém fungovať obdobne ale v určitých meziach (menší dosažitelný dodge,armor,hp,rýchlosť, skok a hlavne drahší. Nech to funguje podľa obodovania nižšie spomenuteho.
-Nech nezapočítava smrťe (podobne ako to je na bb, zm tiež myslím) .
-Keď su boti tak aby vypísalo na obrazovke že je mod (ako keď je napr. nemesis) a znižiť šancu na tento mod z 30% na 15% kedže veľa krát je aj trikrát za sebou a to je otravné.
-Posledný človek dostane nejaký bonus podobne ako to je na furiene.(aby mal nejakú šancu)

-Spraviť limit granatov pri nakupe 3 na kolo .
-Pridať fragy hráčom za dokončenie odchodom s vrtuľníkom kola, idealne by bolo 3.(ak sa hráč za zm napr. odpojí tak aby nepridalo)
-Pridať rank na základe fragov (aj vďaka predošlému bodu by hráči rankovali)
-Spraviť obrazovku ktorá na konci zasvieti a ukáže pridaný armor, fragi a body ako je na captureflag.
-Upraviť limit bodov na 30 (nastavil jsem 50)





Systém zbraní a vylepšení můžu přidat z bb nebo apokalypsy, ale na začátku bude asi lepší dát výběr alespoň ze 3 zbraní.

Samco
23-08-15, 21:39
Dobrá práca, len neviem ako ostatným, ale mne tam chýba tá hudba, čo tam bola predtým každé kolo. Jednoducho hodila sa to k tomuto módu a dodávala tomu "špeciálny elán". Neviem ako ostatný, ale ja by som ju uvítal naspäť (aby sa len hrala táto).

Kotel
23-08-15, 21:55
Pokud vám nevadí, že hraje pořád ta samá, tak mě je to jedno.

Samco
23-08-15, 23:26
Pokud vám nevadí, že hraje pořád ta samá, tak mě je to jedno.

Bolo by to lepšie podľa mňa, lebo tieto nové "zvuky" ak sa to dá tak nazvať, sa prehrávajú len do polky/trištvrťky kola a potom už je len ticho. Tá hudba bola fakt neodmysliteľnou súčasťou zm escape celé tie 3 roky. :)

Reflex.
24-08-15, 07:44
No predčilo to moje očakavania, som velmi rad, ze sa konecne nieco udialo na escape. A ako hovori Samco, ta hudbicka je neodmyslitelny prvok, to k escapu patri.
A bude nieco s tychto navrhov?

- upraveny knockback?
- mody granatov?
- nove mapy?
- vip vyhoda za zm uz je, tak aj pre ct dat nejaku vyhodu

Myslim, ze tieto navrhy niesu odveci a hodili by sa pridat do escapu...

Kotel
24-08-15, 08:29
Klasický knockback je moc slabý, proto jsem ho upravil, ale když tam nebude speed zombie, tak se může zkusit ten starý.
Mody granatu jsou co?
VIP tam ted nema zadnou vyhodu a zatim tam zadnou davat nebudu.

Reflex.
24-08-15, 09:40
https://www.youtube.com/watch?v=oESL5qEDv9g

Mody granatu - mas moznost pravym tlacitkom mysi prepinat funkcie (mody) granatu - trip laser (funguje ako mina), motion sensor (granat hodis na zem a granat ma okolo seba senzor pohybu cez ktory ak prejde zm tak ho zmazi/zapali. potom tam je, normal (klasicky granat), a tak dalej tych funkcii tak je dost.. podla mna to je uzitocna vecicka a na escape by sa to hodilo.

Kotel
24-08-15, 14:10
Navíc je tedy dá se říct jen motion sensor, takže tuto funkci stačí přidat k zápalnému granátu. Asi by to nemělo úplně zabít zombie.

killer-savage
24-08-15, 16:09
Tie mody granatov by boli uzitocne aj na ostatnich zm serveroch

Reflex.
24-08-15, 16:18
killer-savage, nemyslim si, ze by to bolo uzitocne na klasik zm, BB....tam to uplne nepotrebujes, na escapu by to bolo dobre, aby to spomalilo zm...
Kotel aj ten trip laser je dobra funkcia (v sachtach)... aspon to spomali zm.

E: este by sa mohla pridat nejaka vyhoda pre posledneho cloveka, aby mal nejaku sancu prezit (viac HP, armor..)

Kotel
24-08-15, 16:29
Takovou změnu hráči nezkousnou, když odejdou kvůli tomu, že nejde rok vyhodit bazuka.

Reflex.
24-08-15, 16:45
Ako to myslis, ze takovou zmenu hraci nezkousnou? Vsak iba tie mody granatov a pridanie zopar novych map.. A to, ze tu nejake detisko napisalo, ze konci kvoli tomu, ze sa neda droput bazuka to je uz jeho problem.. Ja zm hram 5 rokov a neprestal som to hrat, aj ked sa neda vyhodit mg, bz... to je banalny problem, ktory nieje hoden aby sa riesil.

Kotel
24-08-15, 16:55
Myslel jsem na ostatních zombie.

Reflex.
24-08-15, 17:01
Tak v casovej postupnosti pridas aj nieco na ost. zm servery.. escape potrebovalo zmenu..

E: vsak ak by sa dalo, tak tam pridaj este bonus pre posledneho cloveka (HP, armor) a mapy, a escape mozes odfajknut :-)

Kotel
24-08-15, 20:23
Na expení bych zatím přidal jen otvírání zbraní.
Jinak vidí někdo problém v tom, aby byly zombie boti každé kolo? Podle mě nic podobného jinde není a případné bugy jdou odstranit. Není to taková nuda při málo hráčích.

Samco
24-08-15, 20:38
Neviem či je názov Bežný zombík najideálnejší. Keďže na escape zvyknú hrať aj niekedy cudzinci tak ten názov im asi nič nepovie. Lepší názov by bol classi zombie ako je to trebárs na BB. To obmedzenie granátov a chrobákov nefunguje, takisto obmedzenie max. 50 bodov nefunguje.

Kotel
24-08-15, 21:23
V nekterych castech nebylo omezeni bodu. Mozna nejake bonusy davaji body, to jeste projdu.
Menu na vyber zombie tam vubec nebude.

halelujah
24-08-15, 21:53
Na expení bych zatím přidal jen otvírání zbraní.
Jinak vidí někdo problém v tom, aby byly zombie boti každé kolo? Podle mě nic podobného jinde není a případné bugy jdou odstranit. Není to taková nuda při málo hráčích.

Zas som si všimol že to veľa hráčov otravuje , iný to zas maju radi . Kompromis by to bolo dávať ako mód raz za čas ale vkuse by to práve v málo hráčoch mohlo byť hlúpe kedže by to bolo príliš ťažké .

-Limit 50 je veľa okrem toho sa da prekročiť ale to už vieš , na konci za vitastvo by mohlo pridavat menej B a hlavne žiadne B za zm ked vyhraju kolo kedže ty dostavaju aj za killy a maju privela B.
- Zvýšiť hp zombie 2000 je strašne málo , ak to myslíš tak že si hráč môže podla expov kupit viac hp ,speed regen tak sa to i tak resetne každu mapu a za jednu mapu hrač nenašetri dosť aby vedel niečo pozabijať.
-Pridam sem zaujímavé skiny ak budeš mať zaujem .

Inak dojmy aj hráčov sú len dobré hlavne to prechadzanie cez hráčov je pecka konečne sa neblokuje a dá sa to hrať. Ak by tam bol ten bot mod upravený aj z tmou tak by to občas veľmi spestril , keď dokončíš ostatné zmeny už to bude na totalku.

Kotel
24-08-15, 22:38
Zombie by měl být na tomto módu prakticky nesmrtelný nebo by za sebou nechával checkpointy, kde by se mohl znovu narodit.
Ty boti nejsou baterkou vidět, protože jimi prochází světlo, což je trochu problém. Úplnou tmu bych nedával, zkusím mlhu.

Reflex.
25-08-15, 08:00
Hmla by mohla byt zajimava, i ked ten mod s tymi botami je celkom dost hard aj pre skusenejsieho hraca.. ja by som to dal ako nejaky vzacny mod (napr. 10% na vyskyt - ako to je v pripade nemesisa na zm) a s tymi novymi mapami to vidis ako Kotel?

Samco
25-08-15, 18:39
Blok u CT je zrušený, avšak povšimol som si, že ak CT už smerujú do safe zóny na lodi/vrtuľníku/lietadle tak keď sa lepia alebo inak povedané tlačia na seba (stoja v sebe), dopravný prostriedok zastane a nehýbe sa. Upozorňovať ich po každé aby išli od seba je zbytočné, keďže aj tak nepočúvnu. Dá sa s tým dačo urobiť?

Jo a ešte neviem či čas 6 sekúnd nie je moc málo na vybranie zbraní a zorientovanie sa v priestore (mne to problém nerobí, avšak neviem ako druhým....).

Reflex.
25-08-15, 18:42
Teraz je to take rychle, to mas pravdu :D, ale tak mne sa to zda v pohode.. a henten problem som si aj ja vsimol Samco (myslis campescape, jur4)

roxo
28-08-15, 15:24
Skúsil by som nahodiť iný druh semiclipu (prechádzania cez seba) tento buguje dopravné prostriedky
Ten limit na chrobáky by som dal aspoň na 3x na kolo.
Granáty a ich limit, možno za rozmyslenie by stálo pridať autodoplnovanie granátov, pre frost a fire
Zombíci tohto jedného by som upravil tak aby mal nižšiu rýchlosť, ale zase je fajn keď čupí, že ho neodhadzuje
Pridal by som speeda, ktorý by mal normálnu rýchlosť ako human možno len o trošku väčšiu (ale fakt len kúsok) a mal b tu abilitu na speed + väčší CD
Frost : ten bol úplne pohode
Pridal by som hmlu, ale takú celkom poriadnu záleží od cváru, ale dal by som nejakú červenú oblohu apokalyptistickú a červenú hmlu
Nejaké nové skíny
a Výhody pre VIP

Samco
28-08-15, 17:47
Skúsil by som nahodiť iný druh semiclipu (prechádzania cez seba) tento buguje dopravné prostriedky
Ten limit na chrobáky by som dal aspoň na 3x na kolo.
Granáty a ich limit, možno za rozmyslenie by stálo pridať autodoplnovanie granátov, pre frost a fire
Zombíci tohto jedného by som upravil tak aby mal nižšiu rýchlosť, ale zase je fajn keď čupí, že ho neodhadzuje
Pridal by som speeda, ktorý by mal normálnu rýchlosť ako human možno len o trošku väčšiu (ale fakt len kúsok) a mal b tu abilitu na speed + väčší CD
Frost : ten bol úplne pohode
Pridal by som hmlu, ale takú celkom poriadnu záleží od cváru, ale dal by som nejakú červenú oblohu apokalyptistickú a červenú hmlu
Nejaké nové skíny
a Výhody pre VIP

S tým prechádzaním cez seba, ktoré buguje dopr. prostriedky by fakt trebalo dačo urobiť (teda opraviť). Chrobáky a granáty sú ok, rýchlosť na zombíkovi je dobrá, pridanie ďalších ZM je zbytočné (obzvlásť frost), hmla tam vraj bude, ale stačí klasická, zase úplne doprzniť ten escape netreba.

Reflex.
17-09-15, 09:20
Mas dobre navrhy roxo, ale netreba to zas tak farbit ten escape, ide o to aby bol ten mod co najklasickejsi.. s tym blokom by trebalo nieco bezpochyby spravit, chrobaky su OK si myslim, dalej tie granaty........ no je to teraz hardcore ked mas iba 3 kusy a nemozes viac kupit.. teraz tie granaty sluzia iba na spomalenie zm.. dalej pridavat stare clasy je uplne zbytocna vec, je dobre ked je tam jeden classic zm.. ako aj Samco povedal ta hmla sa tam ma pridat, takze to bude cool a tie VIP vyhody, nejake navrhy?

Reflex.
13-03-16, 16:00
Preco sa zombikom zrusil zm granat?

Samco
13-03-16, 16:05
Preco sa zombikom zrusil zm granat?

Ja som si myslel, že je to len dočasný bug. Tiež by ma to zaujímalo. Mal využitie a ZM sa navyše nedostávali s ním tam, kam by nemali.

Reflex.
13-03-16, 16:27
Tymto ,,updatom,, sa znenoznilo 90% skratiek za zm, takze si myslim, ze tam je potrebny, az ma zm nejaku sancu, skor by som upravil gravitaciu zm granatu.

halelujah
16-03-16, 14:15
Ja som si myslel, že je to len dočasný bug. Tiež by ma to zaujímalo. Mal využitie a ZM sa navyše nedostávali s ním tam, kam by nemali.

Ale dostávali neviem či ste hrali niekedy ,a 5zona alebo parkour fabi. Tam si zm hráč proste podhodil pod seba granát a preskočil prekážky a predbehol hráčov , nieje to ani fér ani skill len využivanie bugov. Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava. A využitie granát nemá žiadny ktorý by mohol zlepšiť hrateľnosť , preskakovanie prekážok ktoré tam na niečo sú nieje super , taktiež preskočiť bránu na konci na jurrasicoch bol proste instant kill pre ľudí . Zm nemaju v čupe žiadny knockback a tým sa to myslím totálne vyrovnáva kedže ak sa zm priblíži dostatočne a hráč nemá kde ustupovať tak nemá šancu. Taktiež ak hráč dobre zahrá brouky.

Samco
16-03-16, 17:50
Ale dostávali neviem či ste hrali niekedy ,a 5zona alebo parkour fabi. Tam si zm hráč proste podhodil pod seba granát a preskočil prekážky a predbehol hráčov , nieje to ani fér ani skill len využivanie bugov. Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava. A využitie granát nemá žiadny ktorý by mohol zlepšiť hrateľnosť , preskakovanie prekážok ktoré tam na niečo sú nieje super , taktiež preskočiť bránu na konci na jurrasicoch bol proste instant kill pre ľudí . Zm nemaju v čupe žiadny knockback a tým sa to myslím totálne vyrovnáva kedže ak sa zm priblíži dostatočne a hráč nemá kde ustupovať tak nemá šancu. Taktiež ak hráč dobre zahrá brouky.

S tým absolútne nesúhlasím. Granát mal okrem iného výhodu v tom, že ak ho ZM hodil na vrtuľník na ktorého kraji stáli CT, tak ich mohol zhodiť. Na 5tazona sa s granátom už plot nedá preskočiť. Ak ho aj na jurských parkoch preskočili, tak CT po väčšine ZM zahádžu s frostmi a hečkami a tak či tak vo väčšine prípadoch vyhrajú.

Na servery je s týmto krokom nespokojnosť.

E:


Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava.

S týmto čo tvrdíš som sa ani raz nestretol (myslím od posledného výraznejšieho updatu). Celkovo sa sa to mne stalo možno 2 x a už tam nejaký ten piatok hrávam.

halelujah
16-03-16, 21:01
S tým absolútne nesúhlasím. Granát mal okrem iného výhodu v tom, že ak ho ZM hodil na vrtuľník na ktorého kraji stáli CT, tak ich mohol zhodiť. Na 5tazona sa s granátom už plot nedá preskočiť. Ak ho aj na jurských parkoch preskočili, tak CT po väčšine ZM zahádžu s frostmi a hečkami a tak či tak vo väčšine prípadoch vyhrajú.
Načo sú potom na tých mapách spravené dvere na zničenie , aby sa obskakovala brána? A keď hráč dobehne na koniec je jeden z pár preživších a je na kraji vrtulníku a spadne lebo ho zhodí granát?Z môjho pohľadu to len znechutí začínajúcich hráčov keď sa prebojujú na koniec a nikto ich nezabije ale "odhadzovací granát".

Na servery je s týmto krokom nespokojnosť.
Neviem či si sa pýtal každého na serveri ale položme si otázku čo vytvorí väčšiu nespokojnosť , keď hráč nemôže granátom zhodiť niekoho z krídla vrtulníku (je to dôvod prečo hrávaju hráči na zm escape?) alebo obíde prekážky ktoré sú tam naschval nadizajnované ? Alebo aby aj ťažšie mapy ako maya_god, parkour atď. boli hratelné ? Ak sa nemýlim pri veľa mapách sa dávalo hneď rtv lebo nebola šanca vyhrať za ľudí práve kvôli obchádzaniu prekážok ktoré sú častokrát strategické.






S týmto čo tvrdíš som sa ani raz nestretol (myslím od posledného výraznejšieho updatu). Celkovo sa sa to mne stalo možno 2 x a už tam nejaký ten piatok hrávam.
A myslíš že keď ľudia majú možnosť niečo obísť tak to na kotelne nespravia? Alebo sa to nedeje lebo si sa s tým nestretol ? To by prakticky neboli potrebný admini ak by veci čo sa dajú obísť a niekoho neprávom zvýhodniť nikto nevyužíval , ak sa mýlim v pohode ma oprav ale ja som sa s týmto stretol veľakrát .

Samco
16-03-16, 21:16
Načo sú potom na tých mapách spravené dvere na zničenie , aby sa obskakovala brána? A keď hráč dobehne na koniec je jeden z pár preživších a je na kraji vrtulníku a spadne lebo ho zhodí granát?Z môjho pohľadu to len znechutí začínajúcich hráčov keď sa prebojujú na koniec a nikto ich nezabije ale "odhadzovací granát".

Neviem či si sa pýtal každého na serveri ale položme si otázku čo vytvorí väčšiu nespokojnosť , keď hráč nemôže granátom zhodiť niekoho z krídla vrtulníku (je to dôvod prečo hrávaju hráči na zm escape?) alebo obíde prekážky ktoré sú tam naschval nadizajnované ? Alebo aby aj ťažšie mapy ako maya_god, parkour atď. boli hratelné ? Ak sa nemýlim pri veľa mapách sa dávalo hneď rtv lebo nebola šanca vyhrať za ľudí práve kvôli obchádzaniu prekážok ktoré sú častokrát strategické.






A myslíš že keď ľudia majú možnosť niečo obísť tak to na kotelne nespravia? Alebo sa to nedeje lebo si sa s tým nestretol ? To by prakticky neboli potrebný admini ak by veci čo sa dajú obísť a niekoho neprávom zvýhodniť nikto nevyužíval , ak sa mýlim v pohode ma oprav ale ja som sa s týmto stretol veľakrát .


Toto nutkanie (myslím k poslednému bodu) sa deje možno u 1 zo 100 hráčov. Do hry sa týmto urobil dosť výrazný zásah, mala sa tu dať predtým anketa, kde by sa vyjadrili hráči.

halelujah
16-03-16, 21:25
Toto nutkanie (myslím k poslednému bodu) sa deje možno u 1 zo 100 hráčov. Do hry sa týmto urobil dosť výrazný zásah, mala sa tu dať predtým anketa, kde by sa vyjadrili hráči.

Keby sa robia ankety boli by tam doteraz jump a bhop zombie a pritom to tiež len rozhádzalo štruktúru hrania . Ak bude hra nevyvážená tak sa to môže vyvážiť nižším množstvom xp potrebných na zvýšenie rýchlosti za zm .

Reflex.
16-03-16, 21:40
Kebyze escape neni tak zabugovany, tak by to bola radost hrat... Tam je este vela roboty na tom serveru aby to bolo perfektne

halelujah
16-03-16, 22:31
Kebyze escape neni tak zabugovany, tak by to bola radost hrat... Tam je este vela roboty na tom serveru aby to bolo perfektne

Môžeš aj konkretne napisat .

Reflex.
16-03-16, 23:30
Backrip bug, bugy na jednotlivych mapach, bugy na zbraniach, bugnute ct, bug restart mapy atd...

Anubis
17-03-16, 09:48
A čo je na escape bugnuté? Žiaden bug som tam ešte nevidel.

Reflex.
17-03-16, 18:02
A čo je na escape bugnuté? Žiaden bug som tam ešte nevidel.

Tak v tom pripade ti odporucim si kupit 5ky dioptrie, tych bugov tam je vela, ale tak s tym sa neda nic spravit, lebo plugin na cs 1.6 zm escape bol odzaciatku cely zabugovany, kotel to dal ako tak doporiadku, ale ajstak je este vela roboty na tom.

Troppe
24-04-16, 20:12
Co takhle přidat možnost jít do spectu? (M + 2)? Někdy by se to hodilo (například na nějakého cheatera s SH). Bude to určitě lepší než ho honit po celé mapě.

Samco
24-04-16, 20:14
Stále je tu možnosť reconnectu a zostanie v specte, to je myslím takmer za rovnako.


A jo :D To mi nedošlo. Omlouvám se za můj zbytečý koment.

Nemyslím si, že zbytočný. :)

Troppe
24-04-16, 20:20
A jo :D To mi nedošlo. Omlouvám se za můj zbytečý koment.

Qwix
17-05-16, 17:11
Prečo sa neodstráni blokovanie hráčov na Zombie Escape?

halelujah
18-05-16, 11:11
Prečo sa neodstráni blokovanie hráčov na Zombie Escape?

Už to bolo ale bol to nejak zle nastavený plugin lebo ľudia blokovali vrtuľníky a nedalo sa odletieť.

Qwix
18-05-16, 12:15
Už to bolo ale bol to nejak zle nastavený plugin lebo ľudia blokovali vrtuľníky a nedalo sa odletieť.

Nedá sa to nejako spraviť, aby sa ľudia a zombíci navzájom neblokovali?

Samco
18-05-16, 23:55
Nedá sa to nejako spraviť, aby sa ľudia a zombíci navzájom neblokovali?

Myslím si, že momentálne to nie je nutné.

Qwix
19-05-16, 10:20
Myslím si, že momentálne to nie je nutné.

Vieš Samco, ono to je niekedy dosť naprd, keď sa všetci nevieme pomestiť do šachty, potom zombíci dobehnú a ľudia nemajú šancu prežiť. Alebo keď nejaké individuo sa rozhodne kaziť hru tým, že bude schválne blokovať hráčov, tak to je už dosť na nervy... Veľa razy sa mi stalo, že na serveri bol nejaký hráč, ktorý blokoval druhých, ale na steame som nemal žiadneho admina on-line, ktorý by ho prišiel zabanovať.

Algorythm
24-05-16, 12:04
Chtělo by to mít tu funkci projít hráčem. Nebude možno blokovat ostatní a vlastně blokeři už nebudou problémem. Krom toho je tohle dost častý důvod proč nějaký hráč spadne do příkopu a zničí překážku pro zm protože se bugne o jiného hráče

halelujah
24-05-16, 23:24
Kotel nemá čas na hladanie tohoto pluginu takže ak ho nájdete tak sa zvýši šanca že to pridá o 100% . Ak sa vám to nechce hladať tak nato kašlite.

Algorythm
25-05-16, 09:50
Noo klidně se po tom podívám. To problém nebude, času mám dost. Pak to sem hodím jako odkaz

Algorythm
25-05-16, 10:18
Možná jsem to i našel. Podívám se doma na pc jestli to funguje bez problémů

Troppe
25-05-16, 13:27
Šlo by nějak od tama zrušit hudbu? Pár lidí se mně na to už ptalo.

Qwix
25-05-16, 16:30
Šlo by nějak od tama zrušit hudbu? Pár lidí se mně na to už ptalo.

Ja si myslím, že to patrí k Zombie Escapu.
Včera ma napadla jedna myšlienka a to, že VIP hráči by na konci kola dostali 100 armoru. Čo si o tom myslíte? Poprípade ma môžete doplniť alebo opraviť.

^SeaBi
25-05-16, 17:56
Myslím, že je to dobrý nápad, kdyby se aspon přidala možnost to vypnout v menu, kde si vybíráte zbraňe atd. je to fakt dost otravný to poslouchat furt dokola....

Samco
25-05-16, 19:20
Hudbu v žiadnom prípade nezrušiť, je to s tým späté od nepamäti. Inak ak niektorým jedincom tá hudba vadí, tak nech si ju vypnú v nastaveniach po spustení CSka.


My jsme s máriem nemysleli úplný zrušení, jen že by byla nějaká možnost v menu, si vybrat "vypnout hudbu - ON/OFF", hráči kteří by tu hudbu chtěli tak by jim hrála.

V nastavení CSka sa dá vypnúť. :-)

Baxo15
25-05-16, 19:23
Hudbu určite nehať.. <3 čo vas to len napadlo? :O

^SeaBi
25-05-16, 19:50
My jsme s máriem nemysleli úplný zrušení, jen že by byla nějaká možnost v menu, si vybrat "vypnout hudbu - ON/OFF", hráči kteří by tu hudbu chtěli tak by jim hrála.

Qwix
25-05-16, 21:11
Prečo sa nedá backripovať? Aj vám to robí, že sa sekáte o zem, keď sa snažite spraviť backrip?

E: ešte chcem podotknúť, že na iných serverov mi to nerobí.

bEK0X
16-07-16, 16:37
Ahoj všem.
Při hraní ZM Escape mi v hlavě truchlo, že hrát za person je takové nemastné, neslanné.. Jen běžet a pak čekat na záchranu, pořád dokola? Dejme tomu, že by si Kotel našel nějaký ten čas na Escape? Mě napadlo, že by se dalo třeba zrenovovat to menu u lidí. Např.: Double jump, more lives, flash, weapon s dvojnásobným damage (něco třeba málo i pro ZM, ale tam mě nic moc nenapadá, spíše jde o princip) a to vše by samozřejmě v menu něco stálo. Hráče by se pak zase na ZM Escape rádi vracely, protože no change, no life (if u nou wot aj myn ( ͡° ͜ʖ ͡°). Napadlo mě to, pač už se delší dobu nějaká ta větší změna nepoznamenala. Díky, bek0x.

Samco
16-07-16, 16:43
Ahoj všem.
Při hraní ZM Escape mi v hlavě truchlo, že hrát za person je takové nemastné, neslanné.. Jen běžet a pak čekat na záchranu, pořád dokola? Dejme tomu, že by si Kotel našel nějaký ten čas na Escape? Mě napadlo, že by se dalo třeba zrenovovat to menu u lidí. Např.: Double jump, more lives, flash, weapon s dvojnásobným damage (něco třeba málo i pro ZM, ale tam mě nic moc nenapadá, spíše jde o princip) a to vše by samozřejmě v menu něco stálo. Hráče by se pak zase na ZM Escape rádi vracely, protože no change, no life (if u nou wot aj myn ( ͡° ͜ʖ ͡°). Napadlo mě to, pač už se delší dobu nějaká ta větší změna nepoznamenala. Díky, bek0x.

Výrazná zmena bola naposledy pred necelým rokom. Dlhá doba to nie je. Inak ten double jump tam kedysi bol, no nie je to moc efektné.

killer-savage
16-07-16, 16:49
Mám pár nápadov:
pre ct - frost granat by aj mohol flashovat
pre zm - kupit 1 brouka za 5 bodov a pridat ten granat co odhadzuje aj s respawnom ako je na zombie

Siwy
16-07-16, 17:41
Mám pár nápadov:
pre ct - frost granat by aj mohol flashovat
pre zm - kupit 1 brouka za 5 bodov a pridat ten granat co odhadzuje aj s respawnom ako je na zombie

Pre CT je to celkom zbytočné. Pretože aby ho zastavili tak stačí bohato ten Frost Granade.
Pre ZM by som to uvítal. :)

Qwix
16-07-16, 19:47
Ja by som navrhol XP systém ako je na apokalypse, samozrejme s pozmenenými hodnotami.

Siwy
16-07-16, 20:01
Ja by som navrhoval item na zrýchľovanie chodenia pri CT keď utekajú.

Qwix
17-07-16, 20:12
Ja by som navrhoval item na zrýchľovanie chodenia pri CT keď utekajú.

Ak by sa pridal ten XP systém, tak tam by sa dala vylepšovať rýchlosť + ostatné atributy.

bEK0X
18-07-16, 15:14
To by nebyl nápad k zahození. :happy: Druhá věc je realizace..

bEK0X
18-07-16, 15:15
To by nebyl nápad k zahození. :happy: Druhá věc je realizace no..

Algorythm
19-07-16, 01:18
Podle mě super nápad. Byly sice přidány 3 nové mapy za tenhle rok alee... Jednu projedu za 15 sekund, druhá je kopie jurského parku. Akorát military byla úspěšná. Přidat nějaké bonusy za body u ct i zm by oživilo server. A když už jsme u toho tak bych navrhl smazat pár nehraných map a přidat pár nových jako ze_blackmesa, nebo ze_nuke_v1

Qwix
19-07-16, 11:46
Podle mě super nápad. Byly sice přidány 3 nové mapy za tenhle rok alee... Jednu projedu za 15 sekund, druhá je kopie jurského parku. Akorát military byla úspěšná. Přidat nějaké bonusy za body u ct i zm by oživilo server. A když už jsme u toho tak bych navrhl smazat pár nehraných map a přidat pár nových jako ze_blackmesa, nebo ze_nuke_v1

Budem hádať, zm_south_escape_b2. Podobná "rýchla" mapa tam je ešte ze_campescape_lg + ze_ice4cap_lg. S developerom 300fps sa tieto mapy prejdú raz dva. Mohli by sa nahradiť, nejakými normalnými, kde si zahrajú aj slabší hráči.

Algorythm
19-07-16, 16:59
Přímo. Sice campescape není tak krátká ale taky je to jedna z těch slabších map. Ale například hospital nehraje téměř nikdo. Podle mě hardcore mapa dajíc se projít jen s kvalitním ct týmem takže pro nezkušené hráče takřka nemožné. I train_back mi příjde takový bez duše. Tyhle dvě mapy jsou tam podle mě téměř zbytečné. Když někdo zvolí train_back tak to jsou většinou lidi co neví co volí a pak rychle dávají rtv A to nemluvím o čtvero verzích jurassic park. Sice jsou v nich rozdíly, ale téměř nepatrné. Můj návrh zní smazat hospital, trainback, a dvě verze jurassic-park a přidat 3 novější delší mapy

^SeaBi
19-07-16, 17:14
Já bych byl i za smazaní mário_tower....

Qwix
19-07-16, 17:33
Hospital sa ešte ako tak dá, ale ako vravíš, musí byť kvalitný ct team. Trainback nech máte akykoľvek team, skoro nemožné prejsť tú mapu, lebo dosť komplikujú hru boti a jednak ak sa nakazia pomalší hráči, čo sú vzadu, tak neni šanca vyhrať, lebo sa rychlo nasťahujú do vlaku a kolo je zbytočné predĺžené. Veľa krát som musel volať admina, nech zmení mapu, lebo je nehratelná.
Mario Tower je tiež nie moc obľúbena mapa jak u mňa, tak aj u ostatných, je X dobrých map na Gamebanana čo sa môžu pridať na Escape.

Algorythm
19-07-16, 18:02
Na Mario tower si stěžuje hodně hráčů. A je příliš jednoduchá. Pokud se člověk alespoň jednou podívá za sebe tak není možné aby to neprošel

Algorythm
19-07-16, 18:04
Mohli bychom jít na gamebanana a otestovat pár map. Pak je jednoduše předhodit Kotli a počkat na schválení

Qwix
19-07-16, 22:33
Na Gamebanana je kopa skvelých máp. V kľude sem postni nejaké mapy.

Napríklad, ja som našiel takúto luxusnú mapu, ktorá určite stojí za pridanie: ze_old_factory (http://gamebanana.com/maps/190998).

Algorythm
20-07-16, 01:08
ze_labs076 (http://gamebanana.com/maps/167685)
ze_nuke_v1 (http://gamebanana.com/maps/185286)
ze_rhyzome_pre_final (http://gamebanana.com/maps/189916)

3 mapy které bych rád přidal. Zkoušel jsem je v sp a vypadají dost zajimavě. Otázka je jak to bude v týmové hře.

Algorythm
20-07-16, 01:19
A Qwix ta tvoje mapa taky nemá chybu. Ta je adrenalin i v sp :D Za to palec hore a budu doufat že to projde

Martinos
20-07-16, 04:23
Pacia sa mi tie mapy, co ste tu dali Algo a Reflo. Mohli by sa tam hodit. Suhlasim aj so zmazanim vyssie spominanych.
Tom's Hardware

Siwy
20-07-16, 13:01
Mapy ktoré ste tu navrhli sú super. Mne sa najviac páči tá ze_old_factory. Tak som si ju pozeral a stiahol som si ju aj do cska trochu som si po nej pobehal a vyzerá byť zaujímavá.
Ale druhá vec je realizácia.

halelujah
20-07-16, 13:41
Mapy som už postoval pred časom (aj väčšinu čo ste sem napísali) a vážne je to o tom že ak to hráči poriadne otestujú kotel nemá problém . Btw ten exp systém z apokalypsi sa tiež rozmýšlalo zobrať ale dalo by to nejaký čas . Inak ak máte schopných 5-6 ľudí v tíme tak hádam ani nieje mapa ktorá by sa nedala prejsť . Potom je to skôr ťažšie za zm . Dnes večer ak sa kotlovi bude chcieť prerobíme map pack.

Qwix
20-07-16, 13:53
Prešiel som tu mapu ze_old_factory (http://gamebanana.com/maps/190998) a moje prvé dojmy sú skvelé. Naozaj typická Escape mapa. Dej sa odohráva v opustenej továrni plnej rôznych nástrah v podobe rôznych pascí, krehkých dosiek atď... Spawn miesta pre 18+ hráčov tam je dosť (viz screen (https://ctrlv.cz/F12r).) Nevidím dôvod ju tam nepridať.


ze_labs076 (http://gamebanana.com/maps/167685)
ze_nuke_v1 (http://gamebanana.com/maps/185286)
ze_rhyzome_pre_final (http://gamebanana.com/maps/189916)

3 mapy které bych rád přidal. Zkoušel jsem je v sp a vypadají dost zajimavě. Otázka je jak to bude v týmové hře.

Taktiež som prešiel tieto mapy v SG, a takisto luxusné mapy na pridanie. Dúfam, že sa spraví ten XP systém + nové mapy, podstatne by sa tým oživil Escape.

Qwix
20-07-16, 14:54
Toto je moje stručné vysvetlenie jednotlivých máp. Je mi jasné, že všetci nebudete súhlasiť s mojím názorom, poprípade ma opravte, až Kotel vidí, ako sa majú na tom mapy.

ze_5tazona_lg - nie moc populárna mapa. Hráči ju zvolia buď omylom, alebo sa nadstaví sama.
ze_hospital_lg - pomerne hardcore mapa na vyhranie, jedine s kvalitným CT teamom.
ze_campescape_lg - takisto jedna z tých "rýchlych máp, len je o niečo dlhšia ako south escape.
ze_area51_lg - také niečo ako hospital, výhra jedine s kvalitným CT teamom.
ze_jungla_lg - jedna z najpopularnejších máp.
zm_isla_escape_lg - v pohode mapa, avšak keby tam neboli boti.
ze_ice4cap_lg - jedna z tých "rýchlych" máp, je o niečo dlhšia ako campescape.
ze_train_back_lg - skrátene, no chance to win...
ze_metropolitano_lg - v pohode mapa.
ze_mario_tower_lg - spomínana hráčmi nenávidena mapa.
ze_isla_nublar_lg - v pohode mapa, škoda, že ju značne komplikujú boti.
ze_egypt_two_lg - takisto skvelá oblúbena mapa, len tý boti...
ze_thelost_lg - v pohode mapa, až na ten koniec, kde vám na loď naskákaju zombíci a CT no chance to win...
ze_parkour_fabi - jedna z najoblúbenejších máp.
ze_amazonas_beta - v pohode mapa.
ze_composit_lg - v pohode mapa, v poslednom čase nie moc hraná, neviem prečo.
ze_jurassickpark3_lg - všetky jurasic parky sú najhranejšie mapy, v kľude by sa mohlo pridať pokračovanie ze_jurassicpark_v5.
ze_egypt - jedna z najoblúbenejších máp, avšak ten koniec je tiež troška hardcore, keď vám naskakajú zombíci na záchrannú paletu alebo naskákaju na ostrovčeky a v ducku zdržujú kolo.
ze_jurassicpark_v2 - -//-
ze_jurassickpark3_lg - -//-
ze_jurassicpark4 - najpopolarnejšia mapa zo všetkých uvedených máp.
ze_maya_god_final - najdlhšia mapa zo všetkých. Jednak ťažká na vyhratie, jedine s kvalitným CT teamom a ťažko sa dá vyhrať v stanovený časový limit.
zm_assault_escape2 - v pohode mapa.
ze_jurassicpark_a1 - -//-
ze_military_v1_exp - v pohode mapa avšak ten koniec je taký chaotický. Výhrá 50 na 50.
zm_south_escape_b2 - to je tá spomínana "rýchla" mapa, ktorá sa prejde fastswimom za pár sekúnd

Tieto by sa mohli pridať:

- ze_old_factory (http://gamebanana.com/maps/190998) - spomínana skvelá mapa na pridanie, odporúčam.
- ze_ (http://gamebanana.com/maps/186244)osprey_escape (http://gamebanana.com/maps/129529) - na tejto mape je síce "kúsok" vodnej hladiny, na ktorej sa to dá rýchlo preplávať. Ak by to bol problém, tak sa môže mapa nahradiť inou. Zbytok sa mi zdá relatívne ľahký, nehľadúc na to ako v skutku profesionálne vyhral to kolo :-D (viz. video (https://www.youtube.com/watch?v=XIZJ9SFnUHM).)
- ze_jurassicpark_v5 (http://gamebanana.com/maps/185363) - táto mapa je v skutku podarená, len neviem, či je ten koniec dobrý, veď posúdte sami (viz. video (https://www.youtube.com/watch?v=O1bMKNusYLI).)
- ze_nuke_v1 (http://gamebanana.com/maps/185286) - takisto skvelá pomerne dĺha mapa (viz. video (https://www.youtube.com/watch?v=XJofUJGtY6E).)
- ze_castle_v1_fix (http://gamebanana.com/maps/184891) - výborna mapa naozaj môžem len odporúčať. Na mape sú 2 možné únikove cesty, jedna je tá, akou išiel hráč vo videu a drúhá je po tomto rebríku (https://ctrlv.cz/85YU), potom prejdete na lanovku, zmačknete tlačítko a prejdete do escape zóny. (viz. video (https://www.youtube.com/watch?v=KeG8Pd4L9h0).)


Nevidím v tom hlbší význam teraz rozpisovať mapy, keď ich môžete poslať Kotlovi do PMky

Kotel mi neodpisuje na správy, tak to dávam sem, keď sa bude upravovať mappack, tak sa aspoň uvidí, ako to je s terajšími mapami.

Algorythm
20-07-16, 15:11
Oživil. Momentálně je na serveru většinou 5 lidí. A to jsou hráči kteří spíše tím serverem jen prochází aby mohli jít na jiný. Stálých hráčů je málo. Mohli bychom tím otevřít dveře i lepším hráčům kteří by zůstali

Algorythm
20-07-16, 15:20
Z toho co jsme přidali bychom mohli udělat větší mappack než byl předtím. Variace by byla tak akorát a mapy by se furt dokola neopakovaly. A k tomu bychom je mohli sami otestovat. Jak jinak se nejlépe testujou mapy než že si ji člověk párkrát zahraje

Siwy
20-07-16, 15:32
Nevidím v tom hlbší význam teraz rozpisovať mapy, keď ich môžete poslať Kotlovi do PMky a po novom Halelujah kedže možno ide s Kotlom prerábať mappack.
Ja by som v tom videl lepší význam keby ste tie mapy hodili Na Servery, by sa na tom nejaký čas pohralo a uvideli by ste reakcie hráčov.
Ale samozrejme nemám nič proti tomu keď si tu vymieňame názory čo sa týka máp v poslednej dobe.

Najradšej by som sa pozrel na reakcie hráčov.

^SeaBi
20-07-16, 16:49
Hlavně tam necpěte další jurrasic park.... je jich tam habaděj a ty mapy jsou podobný a když je hrajete furt dokola jsou o ničem, jinak ty mapy, co jste tady navrhovali na přidání, vypadali celkem slušně.

Samco
20-07-16, 18:45
Na skúšku pridať určite aj blackmesu. Prípadne tieto nové mapy by mohli nahradiť niektoré staršie, ktoré nie sú efektívne a moc hrané. Napríklad taká hospital alebo train back, kde ešte aj spawn je zalagovaný.

Algorythm
21-07-16, 12:20
Tuto mapu bych taky doporučil. Hospital je sice základní mapa escape ale když už ji někdo zvolí tak hráči buď píšou rtv nebo odejdou, stejně tak u train_back. Takže podle nás je tam ta mapa celkem zbytečně.

Qwix
21-07-16, 12:49
Train by sa mohol naozaj odstraniť, lebo jednak je to dosť hardcore mapa aj pre skúsenych a jednak spawn je zalagovaný (teda aspoň mne laguje.) Ak si pamätáte, tak ten istý prípad bola mapa zm_assault_escape_lg (http://gamebanana.com/maps/156768), tak isto sa ževraj odstránila kvôli lagom. Hospital ako mapa nie je zlá, až na tie spomínane lagy na spawne a na ten koniec, kde je nutná 100% spolupráca. Tieto dve mapy by som nahradil hore navrhovanými mapami.

Algorythm
21-07-16, 13:32
Mapy train_back a hospital jsou na spawnu zalagované díky tomu blikajicímu světlu. Když jsem si zkoušel v editoru tvořit vlastní mapu a dal tam jako entitu blikající žárovku tak se mi při tom pohledu zasekala celá hra

Samco
21-07-16, 18:39
Train by sa mohol naozaj odstraniť, lebo jednak je to dosť hardcore mapa aj pre skúsenych a jednak spawn je zalagovaný (teda aspoň mne laguje.) Ak si pamätáte, tak ten istý prípad bola mapa zm_assault_escape_lg (http://gamebanana.com/maps/156768), tak isto sa ževraj odstránila kvôli lagom. Hospital ako mapa nie je zlá, až na tie spomínane lagy na spawne a na ten koniec, kde je nutná 100% spolupráca. Tieto dve mapy by som nahradil hore navrhovanými mapami.

Na assaulte boli parádne lagy ešte aj na konci. Kvôli tomu mali mnohý problém trafiť sa na vrtulník. Tá mapa bola pre CT neefektívna, nakoľko ešte na nej bolo nutné na viacerých miestach schádzať z vyšších miest a po odstránení doublu jumu CTčkám ostalo zopár hp. A to nerátam ešte botov. Ako kompenzácia bola pridaná assault 2.

Qwix
23-07-16, 17:51
Tak ja to teda zhrniem, nech je to čierne na bielom. Pridali sa nové mapy, konkrétne: ze_labs076, ze_nuke_v1, ze_old_factory, ze_rhyzome. ze_labs076 som označil preto červenou, lebo je nefunkčná a mala by sa nahradiť inou, ale o tom neskôr. ze_nuke_v1 je funkčná mapa, hráči si ju chvália, tak isto aj ja. ze_old_factory je funkčná, len hráčom vadí to trasenie na konci, mne osobne to nejako moc neprekáža, aspoň to evokuje prichádzajúcu atomovku :-D a posledná pridaná mapa ze_rhyzome je taktiež funkčná, hráči ju taktiež chvália u mňa má tá mapa 10/10, naozaj podarená!

Čo sa týka tej chybnej mapy ze_labs076, nechce nám ju vôbec načítať, neviem kde je chyba. Namiesto nej sme sa zhodli na ze_blackmesa (http://gamebanana.com/maps/169704). Je to pekne spracovaná mapa, dúfam, že nebude blbnúť, ako labs076.

Samco
23-07-16, 18:16
Tak ja to teda zhrniem, nech je to čierne na bielom. Pridali sa nové mapy, konkrétne: ze_labs076, ze_nuke_v1, ze_old_factory, ze_rhyzome. ze_labs076 som označil preto červenou, lebo je nefunkčná a mala by sa nahradiť inou, ale o tom neskôr. ze_nuke_v1 je funkčná mapa, hráči si ju chvália, tak isto aj ja. ze_old_factory je funkčná, len hráčom vadí to trasenie na konci, mne osobne to nejako moc neprekáža, aspoň to evokuje prichádzajúcu atomovku :-D a posledná pridaná mapa ze_rhyzome je taktiež funkčná, hráči ju taktiež chvália u mňa má tá mapa 10/10, naozaj podarená!

Čo sa týka tej chybnej mapy ze_labs076, nechce nám ju vôbec načítať, neviem kde je chyba. Namiesto nej sme sa zhodli na ze_blackmesa (http://gamebanana.com/maps/169704). Je to pekne spracovaná mapa, dúfam, že nebude blbnúť, ako labs076.

Tá old factory nebola moc najšťastnejší nápad. Nestáva sa to často, ale včera chýbalo len 1 rtv, aby sa mapa zmenila, čiže o niečom to svedčí. Uvidím v najbližšej dobe, či to bude naďalej takto. Ze_labs076 som skúšal meniť aj cez amx menu, ale i tak celý server padol a po chvíľke sa spustil s už inou mapou.

Algorythm
23-07-16, 22:11
Pokud ta mapa nefunguje tak se bez ní bohatě obejdeme. Jestli ostatní jednou bez problému tak ta jedna takový vliv nemá. Mapy se dají nahradit dalšími mapami a teď na to zrovna dvakrát nemusíme spěchat. Spíše by mě zajímalo jaké jsou problémy s old factory? Je moc náročná na hratelnost nebo je problém v něčem jiném?

Qwix
23-07-16, 22:15
Ževraj hráčom prekáža to trasenie na konci, ja až taký problém v tom nevidím. 100 ľudí 100 chutí.

Algorythm
23-07-16, 22:19
To třesení mi působí spíše jako zážitek podle mě :D Myslel jsem že nějaká ta akce bude pro server přínosem. Tvůrce si s tou mapou vyhrál do posledního detailu

Martinos
25-07-16, 08:11
Som spokojny s novymi mapami hratelnost je vyborna. Rhyzome je najlepsia a najkrajsia mapa aku som kedy na escape hral a to hravam escape aj na zahranicnych serveroch a ani tam som sa nestretol s tak skvelou mapou zatial. Old factory je tiez dobra mapa, je ale pravda ze ked som ju hral ludia tam vypisovali, ze je na nic. Uznavam, ze pre ct je to trosku narocnejsie, kedze je tam vela uzkych miest a staci jeden dementor, a polovica ludi je kvoli nemu v haji, co som za tu chvilu uz nie raz videl. Mozno by stalo za to povolit tam prechadzanie cez hracov i tak maju zm doost casu kym ten vytah nabehne. Urcite hladajte este nejake mapy a tie, co ste tu spominali vymazte.

Qwix
25-07-16, 10:02
Som spokojny s novymi mapami hratelnost je vyborna. Rhyzome je najlepsia a najkrajsia mapa aku som kedy na escape hral a to hravam escape aj na zahranicnych serveroch a ani tam som sa nestretol s tak skvelou mapou zatial. Old factory je tiez dobra mapa, je ale pravda ze ked som ju hral ludia tam vypisovali, ze je na nic. Uznavam, ze pre ct je to trosku narocnejsie, kedze je tam vela uzkych miest a staci jeden dementor, a polovica ludi je kvoli nemu v haji, co som za tu chvilu uz nie raz videl. Mozno by stalo za to povolit tam prechadzanie cez hracov i tak maju zm doost casu kym ten vytah nabehne. Urcite hladajte este nejake mapy a tie, co ste tu spominali vymazte.

Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.

K tej mape ze_old_factory, musím len konštatovať to, čo napísal Samčo. Mapu moc hráči nemajú v obľube. Videl som to včera na vlastné oči. Akonáhle sa zvolila mapa, tak hneď po tom bol spam rtv. Pýtal som sa hráčov, že či sa im páči mapa, väčšina to ohodnotila negatívným názorom. Neviem no, mohla by sa nahradiť inou, a bol by kľud.

Samco
25-07-16, 20:49
S tou old factory ešte teda nejaký čas počkajme. V prvom rade nech sa odstráni ze_labs0076. Zbytočne to padá a keď sa server znova naštartuje s novou mapou, tak je tam málo ľudí. Náhrada za ňu - ze_blackmesa.

halelujah
29-07-16, 11:37
Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.

K tej mape ze_old_factory, musím len konštatovať to, čo napísal Samčo. Mapu moc hráči nemajú v obľube. Videl som to včera na vlastné oči. Akonáhle sa zvolila mapa, tak hneď po tom bol spam rtv. Pýtal som sa hráčov, že či sa im páči mapa, väčšina to ohodnotila negatívným názorom. Neviem no, mohla by sa nahradiť inou, a bol by kľud.

Hráči hlavne nemajú radi nové mapy je úplne jedno či je to nuke alebo rhyzome ale keď vidia že to nemajú nabehané a nacvičené tak sa nato radšej vykašlú . Potom sú tu zas taký čo ich nebavia stále tie staré mapy dookola a nové ocenia a zabavia ich . Tak potom si vyber :D Btw neviem aký je problém z old_factory? Ja som ju testoval aj hral na servery viac hráčov to tu testovalo a podľa mňa je v pohode len je ťažká . Btw zamyslite sa kvôli tomu že je ťažká mapa a kidi ju nevedia prejsť nemusíte hneď vypisovať na fórum kde si to prečíta kotel a namiesto toho aby ľudia boli radi že je nová mapa tak si ešte pošomrajú lebo je ťažká a niečo sa im trasie ...

Martinos
30-07-16, 07:24
Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.


No hravam escape na zahranicnom serveri kde je to stale narvane 30 timi hracmi. Vo vrtulniku ich je cez 20 a nic sa nebuguje. Keby tam nebolo povolene prechadzanie, do vrtulnika by sa ani nepomestili :D Takze spravit sa to urcite da. A naozaj na niektorych mapach je to viac nez nutne, pretoze to ako sa ct dokazu vzajomne zablokovat a samozrejme aj zm je niekedy o tazkych nervoch a nie o zabave.

Qwix
30-07-16, 10:16
Ten plugin čo tu dal Kotel na skúšku bol zabugovaný, nemal čas na jeho opravy, tak to dal späť. Samozrejme som za to, aby sa tam pridal, najmä na mape maya_god_final, je to potrebné, lebo na spawne je úzky otvor pre jedneho hráča a tlačí sa doň 15 hráčov, takže veľa razy sa stane, že kolo rýchlejšie skončí, než sa začalo. Podotýkam, že toto je len jedná z niekoľkých máp, kde je nutne potrebný noblock.

Martinos
03-08-16, 12:34
Dal som si tu namahu a poziadal som znameho vlastnika z toho zahranicneho serveru aby mi poslal jeho semiclip plugin. Nech sa paci Kotel uz bude vediet, co s nim.
https://sdilej.cz/7908700/cs_team_semiclip.amxx

Kotel
04-08-16, 23:29
Ahoj, diky, otestuju to.

Qwix
27-11-16, 23:17
Ahoj, diky, otestuju to.

No čo, ako to je s tým noblokom? Už si ho "otestoval"? Potrebujeme ho tam ako soľ, lebo dosť často nastávajú situácie, kde kolo trvá pár sekúnd... Viac vo videu (https://www.youtube.com/watch?v=4Trd6zoZhrg).

halelujah
28-11-16, 21:51
No čo, ako to je s tým noblokom? Už si ho "otestoval"? Potrebujeme ho tam ako soľ, lebo dosť často nastávajú situácie, kde kolo trvá pár sekúnd... Viac vo videu (https://www.youtube.com/watch?v=4Trd6zoZhrg).

+1

Samco
28-11-16, 23:20
V poslednom čase sa nám zase rozšíril spam hlavne HE granátov. Ak sa nájdu 2 CT (je to dosť časté), čo ZM zahádžu s týmito hečkami, tak je mŕtvy. Navrhujem to zo súčasných 3 obmedziť na 1 alebo navýšiť HP pre ZM, alebo nastaviť aby počas horenia neklesalo HP.

Z jednej z týchto možností sa dá snáď vybrať.

halelujah
29-11-16, 20:54
V poslednom čase sa nám zase rozšíril spam hlavne HE granátov. Ak sa nájdu 2 CT (je to dosť časté), čo ZM zahádžu s týmito hečkami, tak je mŕtvy. Navrhujem to zo súčasných 3 obmedziť na 1 alebo navýšiť HP pre ZM, alebo nastaviť aby počas horenia neklesalo HP.

Z jednej z týchto možností sa dá snáď vybrať.

Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí . Riešenie tohoto problému by stačilo ak by sa každý granát mohol kupovať napr. len raz za 15 sekúnd aby ho hráči nemohli spamovať . Alebo dať menši počet na he granaty.

Samco
29-11-16, 20:59
Alebo dať menši počet na he granaty.

To je ono.


Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí .

No to si na omyle, napríklad dnes ma dvaja "pánkovia" zaspamovali s HEčkami a ostalo mi 700 HP aj to vďaka tomu, že som potom skočil do vody...

bobo502
29-11-16, 21:38
Podľa mňa je to jedno, ak zombie nepoužije Bhop tak nemá napríklad proti mne veľkú šancu, teda ak sa nezvýši HP zombie v tom prípade by som pridal nejakého nové zombie ktoré by bolo o niečo pomalšie ale zase viacej HP malo. Podľa mňa by sa to mohlo takto kompenzovať. Ja osobne stále kupujem tie HE ak mi vyhovuje mapa. :)

A ináč tie nové mapy čo som dal hlasovať, bude s toho niečo? :)

Qwix
30-11-16, 18:22
Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí . Riešenie tohoto problému by stačilo ak by sa každý granát mohol kupovať napr. len raz za 15 sekúnd aby ho hráči nemohli spamovať . Alebo dať menši počet na he granaty.

O tom by sa dalo polemizovať, viz. demo (http://csko.cz/dema?UPD=4P1kRB9E).

bobo502
01-12-16, 21:05
Opatrenia - chrobáky :)

Kotel
28-09-17, 20:38
Dal som si tu namahu a poziadal som znameho vlastnika z toho zahranicneho serveru aby mi poslal jeho semiclip plugin. Nech sa paci Kotel uz bude vediet, co s nim.
https://sdilej.cz/7908700/cs_team_semiclip.amxx

Zkoušel jsem to stáhnout hodněkrát, ale nikdy to nešlo. Jestli tam máte někdo účet, zkuste to uploadnout jinam.

Turnan.
28-09-17, 21:55
Já bych na escape snížil HP zombíkům, někteří ZM si jentak v čumu nakráčej do letadla a většínou to bývá jeden, který pak úplně v pohodě všechny nakazí - ez rage.

Ještě bych přidal ten semi-clip jen k CT, protože občas, když se skáče na 1 plošinu, tak se CT blokujou

Kotel
28-09-17, 22:01
...
Nevím, jaké máš problémy, ale vím, že tvoje posty tu nikomu s ničím nepomohly.

killer-savage
28-09-17, 22:08
Já bych na escape snížil HP zombíkům, někteří ZM si jentak v čumu nakráčej do letadla a většínou to bývá jeden, který pak úplně v pohodě všechny nakazí - ez rage.

Ještě bych přidal ten semi-clip jen k CT, protože občas, když se skáče na 1 plošinu, tak se CT blokujou
Podla mna je HP v poradku lebo skoro na kazdej mape mas granaty a ked niekdo po tebe hodi tak 5-6 tak horis aj do konca kola ale aj tak ta skor zabiju. Mohlo by sa upravit HP iba v tedy ked tie granaty sa upravia tak ako to je na apo/revo

Samco
28-09-17, 22:31
Já bych na escape snížil HP zombíkům, někteří ZM si jentak v čumu nakráčej do letadla a většínou to bývá jeden, který pak úplně v pohodě všechny nakazí - ez rage.

Ještě bych přidal ten semi-clip jen k CT, protože občas, když se skáče na 1 plošinu, tak se CT blokujou

Určite nie. Dalo mi zabrať vyše roka, kým sa pristúpilo k tomu, čo som radil. A to navýšiť HP zombíkom a obmedziť granáty. Podstata módu je aby ten útek nebol jednoduchý ale ťažký a CT kvôli tomu spolupracovali. Predtým sa tu postavilo na spawn jedno CT, hodilo 5-6 granátov a ZM skončili. Granáty by popravde ani v shope byť nemuseli. Stačili by len tie, čo sú rozhádzané po niektorých mapách, ale tak toto nie je až tak prioritné. Teraz je to urobené dobre.

Kotel
28-09-17, 23:47
Našel jsem nějaký zřejmě funkční semiclip. Zkuste testnout zítra na nějakém vlaku.

Kotel
29-09-17, 19:30
Tak funguje to skvěle :) Dokonce se dá vysazovat, když dřepíte, ale zároveň procházet v dřepu.

Samco
01-10-17, 17:40
Ten semiclip nie je dobrý. Ak sa spawnú na začiatku kola 2 CT v sebe a 1 z nich sa následne premení na ZM, tak to CT sa nemôže pohnúť. Nepomôže ani príkaz na odseknutie.

Turnan.
01-10-17, 18:19
stačí skákat

Samco
01-10-17, 18:47
stačí skákat

Mne to nepomohlo. Druhému hráčovi tiež nie.

Turnan.
01-10-17, 18:53
těd jsem tam hrál, jeden skákal, druhý byl ZM a vyskočil nad něj, tak nevím, ale je to dobré, protože třeba na "ze_egypt" je úsek, kde by sem hráči mohli blokovat a padat. Třeba takový muskie by toho zneužil :gabe:

Samco
01-10-17, 19:05
To potom asi ten zombík pred vypustením skočil a tým pádom CT oslobodilo. To som zahliadol.

Turnan.
01-10-17, 19:18
http://csko.cz/dema?UPD=voY1CoYo

je to "muskie"

E: aha, jsem na špatným místě :D

Kotel
02-10-17, 21:36
Ono to detekuje, ze tam nikdo neni, kdyz je pruchozi. Musel by se pri spawnu nastavit nepruchozi nebo upravit spawny. To uz je prkotina. Dulezite je, ze se nezastavuji vlaky.

Samco
03-10-17, 20:31
Neviem aký vlak teraz presne myslíš, keď sa nedalo prechádzať cez seba, tak problém s tým nebol. Nechať toto prechádzanie v takomto stave, je úplne zle. To už by bolo lepšie vypnúť to prechádzanie.

Kotel
03-10-17, 20:48
Záchranný vrtulník třeba nebo člun, ve kterém hráči jedou z místa na místo. Když dřív vešli do sebe, tak se to zastavilo. Ten spawn se vyřeší už jednoduše.

Samco
03-10-17, 20:57
OK, určite by sa to malo upraviť a ak nie, tak vrátiť tak ako to bolo.

elias2210
13-04-18, 14:58
Stale sa tam buguje, zneuziva co sa len da. Kazdopadne by bolo dobre pridat nejaku atmosferu. Navrhujem pridat na pozadie taketo nieco


https://www.youtube.com/watch?v=Y9pviAvY8E4

Dovod ? Hraca ta hudba viac motivuje k uteku, ako ku masakrovaniu zombie. Mozem spravit playlist, aj ked dopredu viem jak to nakoniec skonci.

Samco
13-04-18, 16:54
Iná hudba je nepotrebná. Hráčov by namotivovalo k extrémne rýchlemu utekaniu jedine odstránenie granátov. Bugnuté CT v ZM na spawne by trebalo opraviť. Keď sa nedalo prechádzať cez seba, tak nebol s týmto problém.

halelujah
15-04-18, 14:42
Stačilo by ak by sa dalo aspoň odseknúť. Lebo mne sa tiež občas stane že sa bugnem v zm. Ale prechádzanie je určite lepšie lebo už neblokuju blbci čo vidno aj na populacii hračov.

Leskos
24-05-18, 14:42
Mohly by ste odstraniť zombie čup a namiestoho toho čupu dať zombie vetši speed
alebo
mohli by ste to spraviť podobne tomuto serveru connect 79.124.56.60:27021

killer-savage
24-05-18, 15:45
Mohly by ste odstraniť zombie čup a namiestoho toho čupu dať zombie vetši speed
A nechces tam este bunnyhop, zombie granat a viac XP za VIP? Zkus unbind +duck

noblemar
25-05-18, 01:35
...mohli by ste to spraviť podobne tomuto serveru...

Hodnotenie toho servera je 2/10

noblemar
26-05-18, 22:02
Ohladom "nicenie mostov, zatvaranie dveri..." http://csko.cz/forum/showthread.php?63979-ZE-nicenie-mostov-zatvaranie-dveri

Obe veci sa daju fix-nut.

Idea ohladom nicenia mostu:

Na konkurencii, kde hravam, to riesia takto:

Most ma napr. 500 az 1000 HP. CT team zacne strielat do mosta. Moze/u odobrat mostu maximalne HP tak, aby zostalo minimalne 70 az 90 HP. Uplne znicenie resp. odobratie poslednich 70 az 90 HP sa da odobrat az v pripade, ze sa Zombie dotkne mostu.

Idea ohladom zatvarania dvier:

Na konkurencii, kde hravam to riesia takto:

Hrac stlaci E / aktivuje tlacitko dvier. Aktivovanie sa pozdrzi na urcity cas napr. 5 second. Zapne sa slucka, ktora po case aktivuje zatvorenie dvier.

-------------------

Pre "Kotel" je to otazka par minut. Jedna sa o jednoduchy kod.

killer-savage
27-05-18, 10:03
Hrac stlaci E / aktivuje tlacitko dvier. Aktivovanie sa pozdrzi na urcity cas napr. 5 second. Zapne sa slucka, ktora po case aktivuje zatvorenie dvier.

A co ked posledne ct zatvori dvere a do 5 sekund sa tam namnozia zombie? A HP mostov nevidis

noblemar
27-05-18, 11:53
A co ked posledne ct zatvori dvere a do 5 sekund sa tam namnozia zombie? A HP mostov nevidis

Dvere

Hlavne dovody:

1. hrac/i maju info., ze niekto aktivoval zatvorenie dvier
2. maju cas sa pripravit
3. dvere sa daju bugnut, ze sa uplne nezatvoria a tak ich podrzia, aby team presiel
4. da sa nastavit delay / cakanie na znovu aktivovanie dvier
5. vzdy je aj dalsia cesta, zombie team to spomali a ludia maju nejaky cas na utek

atd.


https://image.ibb.co/fhLqO8/20180217055933_1.jpg

Nemusi to byt aplikovane na vsetky dvere. Kazdopadne by to bolo riesenie. Tak isto ako stlacenie escape tlacitka len 1x a potom delay napr. 2 min.


https://image.ibb.co/citibT/20180219222119_1.jpg

HP mostov / entit

Otazka par minut. Jedna sa o jednoduchy kod. Potom to vyzera napr. takto:


https://image.ibb.co/jwktAo/20180527102603_1.jpg

noblemar
30-05-18, 20:43
"killer-savage" porovnanie pre zaujimavost :whistling:

kotelna

https://i.imgur.com/Ok8HX3x.jpg
https://i.imgur.com/hpYg9rA.jpg

vs

konkurencia

https://i.imgur.com/ufq7sZ5.jpg

killer-savage
30-05-18, 22:13
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/910166106256395671/BD7B86FDAAAE21AA801A3615BB65A7AE7F1E4725/

Aha mam lepšie skore

noblemar
30-05-18, 22:29
...Aha mam lepšie skore

Ty trkvas, neslo o skore, ale o hracov ! Aktualne porovnanie pred par minutami

https://i.imgur.com/3LKcdoU.png

Volume
30-05-18, 22:53
Kdyby csko.cz mělo příponu .com/.ru a nebyl by to čiště cz/sk server, určitě by tu taky hrálo víc lidí :) Porovnávaš tu český server s nějakym nejspíš ruskym, to je jak jablka a hrušky.

noblemar
31-05-18, 00:07
Kdyby csko.cz mělo příponu .com/.ru a nebyl by to čiště cz/sk server, určitě by tu taky hrálo víc lidí :) Porovnávaš tu český server s nějakym nejspíš ruskym, to je jak jablka a hrušky.

https://i.imgur.com/6KcN8Rj.gif

Vzdy sa tu najdu nejake dovody a vyhovorky na navstevnost. Nepozera sa na tu hratelnost, ze to moze byt prave tym. Nemam slov.

killer-savage
31-05-18, 07:21
Ty trkvas, neslo o skore, ale o hracov ! Aktualne porovnanie pred par minutami

https://i.imgur.com/3LKcdoU.png
Mna zaujima len kotelna. Mozes sem postovat aj rusov ale somnou to nic nerobi :)

killer-savage
14-02-19, 22:28
Sorry za reopen

Presne toto potreboval zombie escape , aby sa spravili ružové flare fialové a hlavne zelené :3

Podľa mna by to nelagovalo pretože, keď nelaguje biela, tak ani žiadna. Tímto by sa to mohlo oživiť a tie body by neboli tak zbytočné.

StrapataPani
20-06-20, 23:49
Nazdar. Ja len zopár postrehov.
- Sústavný bhop za zombie. Podľa mňa to dosť kazí hru. Je mi jasné, že je to o šikovnosti hráča, ale o tomto by tento server nemal byť. Skackať ako zajace môžu hráči na iných serveroch (napr. hide and seek), ktoré sú k tomu určené, či nie? Keď si sem prídu zahrať for fun amatéri, ktorí bhop nevedia (ako ja a kopec ďalších) a chcú si normálne zahrať tento mod, tak si ani neškrtnú kvôli ľuďom čo to hrotia do takýchto rozmerov a po chvíli ich takáto hra omrzí.
- Čupenie za zombie. Nedá sa to nejak upraviť, aby čupiacich zombíkov aspoň trošku strely odhadzovali? Ak to nie je možné, aspoň na člne/v električke/v lietadle by sa mohlo čupenie u zombíkov zakázať, aby to bolo trošku vyrovnanejšie a hratelnejšie. Navyše sú tu mapy, kde sa zombie dostanú do cieľa strašne rýchlo a potom im tu stačí už len čupnúť si a preživší nemajú šancu vyhrať, ak nie je na serveri aspoň 15 hráčov.
- Dobrovoľné nakazenie zombíkom. Ako je to poriešené? Objavujú sa hráči, ktorí sa na začiatku kola schválne nalepia na zombie, nechajú sa nakaziť a potom lovia ostatných. Jeden hráč to robí dokonca povedzme že pravidelne. Kazí to hru, najmä v prípade, ak je na serveri menší počet hráčov (napr. 8-10). Povedzme, že sa narodia 2 zombíci, jeden hráč sa nechá dobrovoľne nakaziť a už je to 3v5 čo je dosť neférové.

Algorythm
22-06-20, 12:45
Ahoj, tento thread je bez vetsi aktivity uz druhy rok, kdyz nepocitam posledni prispevek od Savage. Rad bych te tedy poprosil, aby jsi ten svuj zkopiroval/a SEM (http://csko.cz/XvCM). Jen pro poradek veci, nebot na toto tema byl zalozen novy aktualni thread. Jinak, ale dekuji za projev zajmu o upravu hernich vlastnosti serveru.