PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o ub



Frenklin
27-12-13, 20:31
Zdravím,Když jsem za to samé dostal ban na ns tak proč tu? aspon že sem si koupil 10 minut před banem VIP:)
Čím jsem provokoval?,Ano hromada banu(ale na ns),problémový hráč-aha a kdo se mnou má problémy-2děcka? A umyslné obcházení banu to nebylo,par měsícu sem nehral (počítal sem s tím že mám furt perma) tak sem se šel podívat jestli tenhle portál ještě existuje,a najednou ban nemám tak hraju dál...Ip sem si neměnil(ani nevím jak) takže žádám o ub:)popr kdyz ho nedostanu:jestli je možný nějak hrát ještě na kotelně?dík
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91273)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Umyslne obchazeni banu na NS,Hromada banu v historii,problemovy hrac,provokace'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): -Frenklin:)
[AMXBANS] Tvuj nick: -Frenklin:)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:52022393
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:52022393
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.226.233.38
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.226.233.38
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Architekt;
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_mountains)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

vikernes
27-12-13, 20:49
Hromada banu na NS.Většina za urážky a demenci první ban si dostal 19.6 od becauseho v té době si už měl i steam na kterej si počítam taky dostal ban na nějakou dobu.Je pravda že potom jsem tě tu nějakou dobu neviděl a pak přijde na forko hlášení že sis obešel ban na NSku a v klidu si dál hraješ.Samozdřejmě sem tě zabanoval.Aco mi nepřišlo po pár minutách tvoje slova ''Proč mam perma ban?'' odpověděl jsem ti že sis změnil IP adresu a obcházel si ban od becauseho a že jestli to neni pravda že si můžeš normální cestou jako ostatní požádat na forku o UB'' tvoje odpověd byla ''ok zapnul jsem si csko na steamu tam jsem nikdy ban nedostal tak to snad bude v pohodě'' Čekal jsem že když sis byl tak jistý že žádnej ban neobcházíš tak že si přijdeš pro UB ale nepřišel si nahodil si steam a normálně si dál hrál jakoby se nic nestalo.

E:A tušim že máš aj tu na forku multi account

matis
27-12-13, 21:07
http://csko.cz/forum/member.php?19471-FLeShy
http://csko.cz/forum/member.php?19385-FLeshy

toto niesi nahodou ty?

Frenklin
27-12-13, 21:14
Myslím že nějakej takovej nick sem měl ale zapoměl jsem heslo proto sem si ted založil novej učet....jen at vim teda na čem sem dostanu ub nebo ne ? jen nechapu proč perma ban na steam i ns za stejnou věc i když obcházení nebylo umyslný :)

vikernes
27-12-13, 21:17
Uvidíme co na tebe ostatní admini kteří vědí co si zač ale za mě je ban oprávněný.

because
29-12-13, 14:35
Teba si pametam trocha, na oldschool si chodieval, kopirovaval si nicky, potom si urazal uplne kazdeho, nakoniec sisi kupil steam a na NS si chodieval robit bordel, kedze si mal viac ako 20 banov na ns a nepoucil si sa tak som ti to zabanoval natrvalo, chodieval si aj na JB uz na steame a povedal by som ze tam si bol taky ako na olde lebo tam ta zabanoval aj leryx a potom uz neviem, nevidel som ta uz potom na servery