PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



Neonak
27-12-13, 22:42
Zdravím chcem požiadať o Unban údajne za WH ktoré nemám!Paru hráčov na serveri my písalo že mam WH že som ich dal cez krabice keď vkuse tam sú.Minule ma spectoval admin a nič som nemal.Už my tak zablokovali účet z dôvodu demencie adminov na jednom serveri.Teraz nehovorím že admini ta tomto portáli sú dementi to zasa nie.Len csko nehrajem ten jeden deň a viem de hráči večne kempia tak asi že namierim prve tam to dava zmysel(jak pre koho),proste som mal šťastie a išla my karta .Síce unban asi nedostanem ale len som chcel vyjadriť svoj názor.Ďakujem.
AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91305)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): YOLO | N30N4K |To ten kapor
[AMXBANS] Tvuj nick: YOLO | N30N4K |To ten kapor
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:14233323
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:14233323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.227.249
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.227.249
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: SK Metriox
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

metriox
27-12-13, 22:59
http://csko.cz/dema/upload/dir/neonak.rar
Máš tam WH... ísť jedno kolo s HEčkom na long až ku dverám a nasledujúce kolo sa neukázať awp...

Neonak
27-12-13, 23:02
Noa to akože s HE nemôžem isť ku dverám?

metriox
27-12-13, 23:07
Svoje som povedal, nech posúdia ostatný admini.

Neonak
27-12-13, 23:18
Dema som si pozrel som si pozrel a ten kill s usp toho awpečkara bolo šťastie a AWP skill.WH nemám!

Kotel
27-12-13, 23:57
Kdo to kdy viděl chodit s Hečkem.

ZEUS
28-12-13, 09:08
A co je toto ? http://banlist.cs4fun.sk/ban_list.php?bid=7197

Zoyer
28-12-13, 10:06
koukal jsem jen demo neonakyolo a je tam wh

Neonak
28-12-13, 10:43
Zeus to je ban z pomsty vieš :) Som tam bývali admin a som dieroval a som dal šťastím 2 head tak admin my dal ban...

Neonak
28-12-13, 10:45
Zoyer toten kill s awp to bol reflex ver či ne je to tak.HE šťastie chcel som tam trafiť za krabici v rohu ale som trafil vedľa a som ho dal.

Zoyer
28-12-13, 11:05
Zoyer toten kill s awp to bol reflex ver či ne je to tak.HE šťastie chcel som tam trafiť za krabici v rohu ale som trafil vedľa a som ho dal.
jakej kill s awp ? tak tech killu s awp bylo trosku vic. a to HEcko je jen jeden cas a casu je tam mnohem vic

Neonak
28-12-13, 17:26
Už som povedal že to bolo šťastie a s AWP hrať viem dobre.

Neonak
28-12-13, 17:28
S AWP to bol čistý skill :) Hrať s nim viem dobre.Ostatok bolo šťastie neraz som mal dobrý deň.

matis
28-12-13, 19:12
S AWP to bol čistý skill :) Hrať s nim viem dobre.Ostatok bolo šťastie neraz som mal dobrý deň.


trepes, z wipom hras horsie ako moja mala a o ostatnom ani nehovorim......a nebudem ti vysvetlovat preco

za mna jasne WH

Neonak
28-12-13, 19:53
Nevidel si ma hrať vôbec ta netrep tu 2 na 3 buď taký dobrý hej?

matis
28-12-13, 20:20
Nevidel si ma hrať vôbec ta netrep tu 2 na 3 buď taký dobrý hej?

??????????? a na demo som asi nepozeral, ze?

klames este horsie jak pinochio...hras jak bot a pises aky si skill...a este mi napis kto ta takto odrbal....si este skill ani z rychlika potom nevidel

Neonak
28-12-13, 20:47
Hmmm na deme :DDD nevidel si ma normálne na serveri a skill som videl ale asi čo tu hovoríš ty tak ty si ho nevidel ani z rakety.Klamať neklamem a pinochio si tu ty keď tak hovoríš.A asi ty hráš ako BOT súď sam seba o skille a nie mňa.

matis
28-12-13, 20:50
Hmmm na deme :DDD nevidel si ma normálne na serveri a skill som videl ale asi čo tu hovoríš ty tak ty si ho nevidel ani z rakety.Klamať neklamem a pinochio si tu ty keď tak hovoríš.A asi ty hráš ako BOT súď sam seba o skille a nie mňa.

si cheater, si drzy a este k tomu mudry...chces nieco a svojim spravanim si len prikladas do ohna....traja admini sa zhodli, ze si zapal, tak co sa tu ohanas skillom, si este raz pozri tie dema a potom tu skus nieco rozumnejsie napisat...do vtedy pa pa

Tupelko
28-12-13, 20:51
Za mě má taky.
Maker frajeris na tebe

Zoyer
28-12-13, 23:27
demo neonakyolo

43:40-s tim HEckem jeste wallook na long jestli tam nekdo neni a potom to HEcko
45:33-2 ti rushovali katy, jednoho si zabil a čekal si až přijde ten druhý, ale ten tam chvilku čekal, tak si si odzoomoval. začalo se hýbat ( to CT ) a ty si zazoomuješ, ale aby si si byl fakt jistý, že tam jde, tak chvilku necháš 1. zoom a až potom , jak víš, že tam fakt jde si dáš 2. zoom
47:08-pěkná čekačka... když říkáš, že jsi skiller, tak tě určitě muselo napadnout, že může vyjít na Tspawn a z tama tě zabít, ale ty si pořád budeš hlídat tu šikmou..
akce 48:20 radši ani nemluvím..
49:23-šak rushneme si to s HEčkem v ruce proč ne, přece ta mnikoho nevidím..
53:15-nemohl si ho tam vidět jít a ani to nijak nenaznačovalo ( chování CT ve vaně ), že tam někdo šel
54:20-zas ten rush s HEckem.. chlapce tady moc chybujes ;)
54:40-asi si moc rychlý s tím wh ;)
tak 3/4 časů.

matis
30-12-13, 08:13
chety potvrdene

ziadost sa zamieta - lock