PDA

Zobrazit normální verzi : Sťiažnosť na admina - PRAETORIAN



Sparty
28-12-13, 14:11
Dobrý deň,
týmto chcem podať sťiažnosť na admina PRAETORIAN, ktorý mi bezdôvodne dal kick počas hry na servery zombie 2.
Dôvod stále nechápem, keď som neporušil žiadne pravidlo, nepísal som mu.

Ďakujem za pochopenie, a dúfam, že mi sem napíše veľmi dobrý dôvod, pretože mne bezdôvodne po hlave nikto nebude skákať.

human
28-12-13, 14:20
Nejak nechapem, preco si mu najprv nenapisal PM, aby ti to vysvetlil tam ale hned ides pisat "sťiažnosť".

Sparty
28-12-13, 14:22
Pretože to nie je prvý krát.

matis
28-12-13, 15:03
ako vies, ze ta kickol?

Sparty
28-12-13, 15:24
Byl si odpojen ze serveru.
Duvod: kicked, a keď som sa prihlásil späť, mi napísali, že ma kickol admin...

Despe
28-12-13, 15:42
No jo, ale PRETORIAN není jediný admin na Zm serverech..

Eso./digl
28-12-13, 15:45
Zda sa mi to alebo sa poznas s hracom luky a snazite sa ho co najviac ociernit? Su na zm hltv? Ak ano to by urcite pomohlo objasnit situaciu ak by si ho sem pridal.

Toreto
28-12-13, 16:37
No jo, ale PRETORIAN není jediný admin na Zm serverech..

Ja som tam nebol a rider zrejme tiež nie.
Inak tiež nechápem prečo sa zas sťažuje niekto z S4. Najvačší bordel na ZM robíte práve vy, tak sa nečuduj, že na vás máme trochu prísnejšie merítko.

PRAETORIAN
28-12-13, 21:33
Koukám že hráči z jednoho klanu na které máme trochu odlišné měřítko protože často porušují pravidla se rozhodly že jim stojím v cestě neb trestám porušovaní pravidel atd tak rozjeli kampan na mé odstranění tím že si budou stěžovat na blbosti.Ano na blbosti protože na ničem jiném mne nechytěj ani nevěděj jak.Takže miláčkové budete muset vytáhnout těžší kalibr než kick navíc nevíte kterej admin to byl ale určitě to byl ten zlej Praetorian co nám stojí v cestě aby jsme ovládly server a hrály si jak se nám zlíbí.Proto jsem žádal aby se ke kicku dal přidat reason.Kdyby alespon dodal čas a mapu ale takhle ani neví kdo, co, proč, hlavně si musí jít stěžovat po vzoru jednoho jeho kolegáčka.No coment bavím se

havingsexwithanimals
29-12-13, 09:02
Ja nevim co furt mate proti PRAETORIANovi je "admin" tak banuje to co ma a kdyz nekdo nadava tak mozna kick,"spartacusi" mozna si nadaval nebo delal pasiv xp.Jak koukam tak skoro hrajes furt za zm tak si jini lidi nezahrajou ... Kdyz jsem jeste neumel hrat tak me to taky hodne stvalo..A k tomu si nemohl vedet ze to byl PRAETORIAN mohl to byt kdokoliv...Kdyz jsem hral na NS tak jsem tam potkaval i admina Milk CZ.