PDA

Zobrazit normální verzi : Ping



Aio^Los
28-12-13, 17:02
Zdravím. Vím že toto téma je už 'ohrané' ale mě stále dělá problém. PŘÍŠERNÝ PING. Toto se mi stávalo, ale i pořád stává. Například: tyto 3 dny Čtvrtek, Pátek a Sobota se mi ping zvedl až k 599. Můj normální ping je 9-20cca. Nevím čím to je... Po celou dobu (až do teď) mi šlo Counter Strike normálmě, ale tyto 3 dny mi jde chvílu ping 9-20 Ale například po pár minutách klidně na 500+. Ze začátku jsem si myslel že to přejde, ale ne. Nevím čím to je. Wi-Fi jsem neměnil. Zkoušel jsem přendat kabel z Wi-Finy do NTBoku, ale nic. Nevím si rady. Děkuji za odpovědi.

Zoyer
28-12-13, 18:49
přetížená síť asi. tohle jsem měl nonstop skoro celej měsíc

DelteN
29-12-13, 02:16
Ja to práve zažívam :-)

peta
29-12-13, 07:07
Hele, no stress mě to také dělá stabilně mám na kotelně latence 3 až 15 většinou, ale stane se v některém okamžiku, že to vyletí na těch 300 ne-li více.. Toto nejde myslím ani ovlivnit ať wifi nebo kabel tak to bude dělat stejně.
Ptal jsem se pár lidí a jediné co Ti mohu říct na to, že je to tak jak píše Zoyer. Bohužel, ale tohle se stává a s tím Ty nic neuděláš. Jedině co Ti mohu poradit zeptat se providera třeba Ti řekne v čem je chyba, ale i tak těžce pochybuji, že Ti to helpne.

Jen tak mimo téma mohu se Tě zeptat jak máš třeba nastavené fps_max, rate, cl_cmdrate, cl_updaterate někdy se zdá, že Ty příkazy to tak neovlivňují ale někdy je i pravým opakem protože když mám default cfg tak mi to laguje stabilně. Jen když si dám fps_max 101, rate 30000, cl_cmdrate 30, cl_updaterate 30, ex_interp 0.01 tak mi to jede v pohodě. Ještě by jsi mohl zkusit různé hodnoty pro tyto příkazy třeba si to dokážeš více vybalancovat ne-li až stabilizovat.

Aio^Los
29-12-13, 08:55
S tím jsem počítal...Stávalo se mi to před cca rokem. A po ňáké době to zmizelo...Jinak děkuji na pomoc od všech co mi odepsali. :)

Bezdak
29-12-13, 11:03
A bral si v úvahu třeba nějaké tvoje lokální stahování/nahrávání? U mě doma si třeba bratr furt něco zálohuje přeš dropbox a díky tomu mam pak 1k ping.
Případně jestli se ti přímo u tebe na počítači neaktualizuje nějaký program.

peta
29-12-13, 11:39
Ach, bezdak mi něco připomněl a co trasování nevede Ti to třeba přes celou evropu.. to by také mohlo být ten problém net můžeš mít třeba výborný ale při špatném trasování to pak může dělat i toto no..

pak zkus přes konzoly ve winu -tracert + ip kotelny..

Aio^Los
29-12-13, 13:22
Bezďák, určitě ne..Já když hraju Cs, tak si nic nestahuju nenahrávám nic...Ani bratr ne..Ale díky.

Neonkiller
30-12-13, 10:59
Peta, dik za tie nastavenia nemam skoro ziadne lagy :)

Danecek
30-12-13, 12:16
Mne to ide úplne normálne :)