PDA

Zobrazit normální verzi : Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE



NarutoO
28-12-13, 21:36
hlasujte pro vámi preferovaného admina

Beat
28-12-13, 21:37
Som jediný kto nevidí žiadnu anketu?

Rail
29-12-13, 20:19
Doufám, že to Lee vyhraje.. :D

havingsexwithanimals
30-12-13, 00:29
Doufám, že to Lee vyhraje.. :D

Taky :D

ZeMi7
30-12-13, 02:07
HAHA...

Když sem Leeho nominoval já, tak to musí vyhrát!

:D Dal Ta Bhoper:D
30-12-13, 03:05
určite Lee, dlho už tu nebol človek ktorého by som si oblúbil tak rýchlo.
E:Sorry za Double, zmažte ten 1. niekto prosím.

3k a Jerry
30-12-13, 03:25
určite Lee, dlho už tu nebol človek ktorého by som si oblúbil tak rýchlo.
E:Sorry za Double, zmažte ten 1. niekto prosím.
Co sis na něm tak rychlo oblíbil ?
Divím se že to nevyhraje charon nebo někdo kdo tu smrdí dělší dobu , ale novej admin .. to je trochu smutný

ViRPo
30-12-13, 03:53
Co sis na něm tak rychlo oblíbil ?
Divím se že to nevyhraje charon nebo někdo kdo tu smrdí dělší dobu , ale novej admin .. to je trochu smutný

Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

Pac a pusu.

P.S.:
Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

E: Video mesiaca!

http://www.youtube.com/watch?v=-Z_D2IfpF3g

havingsexwithanimals
30-12-13, 09:28
Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

Pac a pusu.

P.S.:
Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

E: Video mesiaca!

http://www.youtube.com/watch?v=-Z_D2IfpF3g

K tomu Videu a co "Debil" "roka" :D

Trey
30-12-13, 11:16
K tomu Videu a co "Debil" "roka" :D


"doxuancan"

3k a Jerry
30-12-13, 14:46
Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

Pac a pusu.

P.S.:
Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

E: Video mesiaca!

http://www.youtube.com/watch?v=-Z_D2IfpF3g

Problém je vtom že sem se tě neptal čím ses zaujal sám, ale ptal jsem se ostatních proč zrovna volí tebe :P co se jim na tobě líbí ..
To je jako bych napsal do předvolební kampaně že se mě líbí moje vlasy a velký vajca a že jsem kdysi chodit 3 roky na server a zjistil že mam kus života v řiti ..

havingsexwithanimals
30-12-13, 15:41
Problém je vtom že sem se tě neptal čím ses zaujal sám, ale ptal jsem se ostatních proč zrovna volí tebe :P co se jim na tobě líbí ..
To je jako bych napsal do předvolební kampaně že se mě líbí moje vlasy a velký vajca a že jsem kdysi chodit 3 roky na server a zjistil že mam kus života v řiti ..

fakt chces vedet co se nam na nej libi ? :D

3k a Jerry
30-12-13, 15:47
fakt chces vedet co se nam na nej libi ? :D

Ne vole, ptám se jenom ze srandy ..
Bud seš tak hloupej nebo nevím , btw koukám že rád huntíš posty jak tady, tak jseš i rád středem pozornosti na fb stránce ..
Píšu si k tobě čárečku ..

NarutoO
30-12-13, 16:04
Nepiste sem kraviny bo vam to secko smazu uz kua. To neni holubnik, ale anketa!!!

XD XD XD

3k a Jerry
01-01-14, 17:50
Naserme chárona dejte hlas jemu :) bude nesvuj když bude černej a ne světle modrej hh
http://s22.postimg.org/3umof9vsx/106.jpg (http://postimage.org/)
Made by TreY
jerry idea

Mr.Hol
01-01-14, 20:25
Naserme chárona dejte hlas jemu :) bude nesvuj když bude černej a ne světle modrej hh
http://s22.postimg.org/3umof9vsx/106.jpg (http://postimage.org/)
Made by TreY
jerry idea


Vypada to, ze je "KRAL" velmi rozzloben na Krispa. Ale snad se to obejde bez setnute hlavy.... :D

3k a Jerry
01-01-14, 20:34
spíš ako by měl v ruce dildo a něco mu navrhoval :D

Johny Pampeliska
02-01-14, 17:50
Totální chujovina tenhle nápad, admini se sami nominujou a pak si sbíraj sami body a píšou lidem aby jim dali hlas..... :-D smazal bych tenhle thread

J3ZUsSs*
02-01-14, 17:54
Totální chujovina tenhle nápad, admini se sami nominujou a pak si sbíraj sami body a píšou lidem aby jim dali hlas..... :-D smazal bych tenhle thread


Johnymu iba vadí že ho nikto nenominoval :D

Johny Pampeliska
02-01-14, 17:59
no mě to vůbec nevadí, protože csko nehraju že jo, ale je hovadina aby admini scháněli hlasy, to je pak jednoduchý a tahle soutěž je vlastně k ničemu :-D

3k a Jerry
02-01-14, 18:08
Totální chujovina tenhle nápad, admini se sami nominujou a pak si sbíraj sami body a píšou lidem aby jim dali hlas..... :-D smazal bych tenhle thread
je to myšleno dobře , ale máš pravdu psal jsem to i s narutem možná příšte budu hodnotit jen odborná nestraná komise, která vyhlásí výherce, tohle je vážně o ničem i když moje výhrat byla určite bezkonkurenční ..

ViRPo
02-01-14, 19:02
To uz je na adminoch, ci si silou mocou hlasy zhanaju :)
A ved Jerry ty si zrovna ten, co robi lobby... zmenil by si to na odbornu porotu, aby bol vysledok viac podla teba?
Urcite som za normalne hlasovanie

Johny Pampeliska
02-01-14, 19:05
no to je pitomost přece, že je to na adminech.............to neni pak soutez aby lidi volili, ale admini sebe volili

Mr.Hol
02-01-14, 20:01
Dzony Dzony... ATMYN ktery se sam nominuje - nebo je nominovan ma prave tak jenom jeden hlas jako kazdy jiny = NENI to na adminech... to je stejne jako volby - taky se navrhnes, nebo jsi navrhnuty a muzes si dat jenom JEDEN hlas, ale cim vic lidi pro sebe ziskas tim lip pro tebe.. copak to nechapes?

3k a Jerry
02-01-14, 20:33
To uz je na adminoch, ci si silou mocou hlasy zhanaju :)
A ved Jerry ty si zrovna ten, co robi lobby... zmenil by si to na odbornu porotu, aby bol vysledok viac podla teba?
Urcite som za normalne hlasovanie

To že momentálně táhnu pro chárona neznamená že nedokážu být objektivní kdybys mě znal od začátku když jsem nosil takovej frajerskej kabát jako ty a pískal jailu, tak jsem byl oběktivní na každýho hráče zvlášt to ti muže potvrdit každej modrej kdo tam semnou byl ..7
Johny to myslel tak že je to o tom kolik hlasu si sám seženeš .. pokud by to bylo momentalně nejaktivnější admin na server jako admin měsíce charon by určitě moji podporu neměl i když se snaží, ale určitě by to byl někdo jinej ..
Tohle je spíš nejoblíbenější admin měsíce jak nejaktivnější, proto má muj hlas charon, protože mam hromadu nazoru stejnejch ..

NarutoO
02-01-14, 21:08
Už vidím, ako budú všetci rešpektovať tú komisiu a uznajú že je objektívna a nestranná :D

Velice vzácně se shodneme..

To je na velikou diskusi.

Já se jí ale nechci asi účastnit.. asi mi stačil hráč Prosince.. takovejch keců co se kolem toho vede a místo aby člověka povzbudilo, tak ho to spíš zhnusí :)

J3ZUsSs*
02-01-14, 21:54
Tak dakujem ludom čo za mňa hlasovali.Som rád že som to vyhral ja a ne Charon kedže som aktívnejší ako on.Ešte raz dakujem :).

A ešte dakujem Tupelkovi že mi pomáhal.

Johny Pampeliska
03-01-14, 11:14
Dzony Dzony... ATMYN ktery se sam nominuje - nebo je nominovan ma prave tak jenom jeden hlas jako kazdy jiny = NENI to na adminech... to je stejne jako volby - taky se navrhnes, nebo jsi navrhnuty a muzes si dat jenom JEDEN hlas, ale cim vic lidi pro sebe ziskas tim lip pro tebe.. copak to nechapes?
Vole já to nemyslim zle, jen mi nejde do hlavy, protože jsem mel od počátku za to, že tahle věc funguje tak, že lidi daj hlas adminovi dobrovolně sami, bez jakýhokoli spamování v chatu na steamu, tsku atd :-D Nebo aspoň se o tom tak mluvilo když se to navrhovalo :-D

Charon35
04-01-14, 18:40
Ja som Johnyho navrhoval, len neviem kde to zmizlo... Som tam pisal, že ho navrhujem "lebo sa do ničoho nesere" :D

Inak super fotka jerry/trey, pobavila :D

BTW Charon35 Počet hlasov:35 :think: :D