PDA

Zobrazit normální verzi : Unban ---- Bang ----



Bang
29-12-13, 21:12
/Joshep mi dal neprávom ban za nieco co som neurobil/

Neviem ako dlho je adminom Joshep a ani to nechcem vediet .... lebo decka s ným manipulujú ... dnes to je Nedeľa 29.12.2013 a prvý krát som počul že je admin ... decko si zmyslí daj ban tomu kamp na spawne a on hned ide dačo robiť nič nezistí alebo nevie čo má napísať a hneď je ticho... Daj ban tomu ma AB , WH ale ten človek nema ani dôkaz ...

Ako moze mat niekto rovnakú IP ???? WTF ? chalpci stiahol som si CS z vasej stránky a vy mi budete tvrdit ze mám rovnakú ?? To potom má rovnakú IP aj moj nevlastný brat či nie ??

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91507)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu za Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Bang
[AMXBANS] Tvuj nick: Bang
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1690680752
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1690680752
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.16.53.17
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.16.53.17
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Joseph.
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_dust4ever)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

A viete čo .... nechajte mi ban aspoň viem kde sa vracať nebudem ( ale to je logické ), neviete si urobiť poriadok, však ja to chápem ste tiež len ludia... ale že až taký .. Tak to ma prekvapilo :O čau :)

Dať ban za WH neikomu čo WH nemá a potom sa vyhovoriť na IP ... jednoducho úbohosť...
Viete aká je doba ... bohatí,gembleri, závisláci, alebo proste tí čo zarábajú si kúpiť rôzne hry môžu ... a čo chudobní tí čo sú radi že maju PC, notebook ... aj keď nemá naj Graf. kartu a iné píčoviny... tí si tú hru nekúpia, ale stiahnu.... a dokocna z vašej stránky ... a potom mu jednoducho dáte ban ?? WTF ??? kde sme ??? Aha sry 21. storočie... Hej a radím vám skontrolujte si prosím, hlavne server csko.cz | COD:MW jednoducho viem že sú tam hckry viem ale čo však Joshep ... ty nič nemáš ... ty si jednoducho skill ... aj iný.

To chcem videť to moje WH nie toho kokota čo mal WH na tejto IP ... To moje .... To vidí iba Joshep čo ??? (Ale admina urážať nebudem) ?? Ja len tak chcem ho vidieť ?? To že viem napr. za comanda ... ok skil s nožom a deagl to mi ide .... dam si Sappera a som v piči lebo za neho neviem predposledný v tabuľke ... 2 zabiti : 8 umrtiam .... WH jasne ....

Len mi tu daj ten odkaz na stiahnutie .... Rád si ho pozriem ...

Despe
29-12-13, 21:21
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=59690 tohle je předcházející ban, nebudu říkat že je tvůj, jelikož nemusí být, ale i může. Tuším už sem se bavil o tomto i s adminem a psal že banovat podle banující Ip adresy je blbost, jelikož málo důkazů, kdyby měl spíše stejné Valve ID. Jestli se nepřiznal, někde nenapsal že obchází, tak tohle bych asi nebanoval.

Joseph
29-12-13, 21:23
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=91507 tvoj ban, ban od slideho: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=59690 a porovnaj si ip.

Despe
29-12-13, 21:30
Josephe, ale jak už sem psal, ip adresu má kupa lidí stejnou a toto bych asi nebanoval.

Joseph
29-12-13, 21:32
Po porade a vysvetlení ti dávam ub... Ospravedlňujem sa ti. Čau. :)

Bang
29-12-13, 21:41
Díky :thumsup4:

matis
29-12-13, 21:48
nabuduce trosku krot slovnik, je nam luto tvoj skromny zivot....ale zato mi nemozeme