PDA

Zobrazit normální verzi : L4D2 dedicated server



NarutoO
30-12-13, 15:55
Ahoj!

Docela dost z nás tady hraje L4D2. Dokud nás to neomrzí, nestálo by za to, zeptat se Kotla, jestli by nezřídil nějaké L4D2 servery pro zakládání her? Občas se stane, že není volný server a spoujštět jako server vlastní noťágo moc na pingu oststním hráčům nepřidává. Já nevim, jak to funguje, ale na steamu jsem položku L4D2 dedicated server viděl.

Čau, Narut

3k a Jerry
30-12-13, 15:56
Ono stačí vytvořit lobby pozvat si tam kamoše, pokud nikoho nemáš tak necháš prázdný dáš lokální server po 3 minutách hraní s botama se k tobě nekdo připojí, samozřejmě musíš dát veřejné ..
Někdy ti boti jsou lepši jak většina normalních hraču ..

Čau, 3k a Jerry :slap:

Kotel
30-12-13, 16:03
Dřív bylo spuštění serveru snadné, teď to může zabrat celý den a na to už nemám nervy.

MarcelloR
30-12-13, 16:07
Zbytočnosť.

Bezdak
30-12-13, 17:40
Psal jsem to Kotlovi už před několika dny... on sám se do toho pouštět nechce. Já bych to mohl zkusit, pokud dostanu povolení od Kotla.
To si představuješ víc 4 slotovejch coop serverů. Nebo např. jeden 8 slotovej coop?

ViRPo
30-12-13, 17:45
Psal jsem to Kotlovi už před několika dny... on sám se do toho pouštět nechce. Já bych to mohl zkusit, pokud dostanu povolení od Kotla.
To si představuješ víc 4 slotovejch coop serverů. Nebo např. jeden 8 slotovej coop?

Skor 4v4, pripadne byvaju aj 8v8 serveri (vzdy polka je u prezivajucich a polka u nakazujucich a po kole sa to strieda)

Kotel
30-12-13, 17:52
Jestli chceš, tak server klidně udělej, já teď musím dodělávat jiné věci.

NarutoO
30-12-13, 21:11
Psal jsem to Kotlovi už před několika dny... on sám se do toho pouštět nechce. Já bych to mohl zkusit, pokud dostanu povolení od Kotla.
To si představuješ víc 4 slotovejch coop serverů. Nebo např. jeden 8 slotovej coop?

dík bezďo, tak sem piš, jak ti to jde :)

-NtO-

Kotel
31-12-13, 03:13
Server běží. Nastavil jsem versus mod s botama. 16 hráčů max.
Na připojení stačí kliknout sem steam://connect/csko.cz:27600

NarutoO
01-01-14, 00:23
Server běží. Nastavil jsem versus mod s botama. 16 hráčů max.
Na připojení stačí kliknout sem steam://connect/csko.cz:27600

Kotle, dík, si pašák! :)

Jen mám poslední prosbu, nešla by na fóru zřídit sekce Left 4 Dead 2?
Abychom netrousili příspěvky na to téma různě po fóru a bylo to přehledné.

Dík za jakoukoliv odpověď

Britny
09-01-14, 16:15
A co třeba ještě udělat nějaký server s kampaní? Byla jsem napojená na kampan, kde hrálo 16 lidí :D A nebyl to teda versus, ale normální realismus kampaň.

Acid
09-01-14, 17:10
Dřív bylo spuštění serveru snadné, teď to může zabrat celý den a na to už nemám nervy.

Od toho je tu náš zfetovan1 Bezďačik!