PDA

Zobrazit normální verzi : L4D2 taktiky



NarutoO
30-12-13, 16:18
Ahoj, je tu spoustu návodů na mody v Counter-striku.. a dost po tom, co je L4D2 za dáčo, ho dost z nás začalo hrát ai myslém, že by se hodil i návod na tuto hru.

Dávejte sem nápady, co by jste tak chtěli doporučit ostatním hráčům, aby se mohli zlepšit a hra Vámi s nimi byla zábavnější a lepší :)
PAK TO NĚJAK DÁME DOHROMADY DO POŘÁDNÉHO NÁVODU TŘEBA I SE SCREENY ZE HRY

Moje poznatky z L4D2 co jsem doposud za pár hodin nabral a co mi pomohli ostatní:

- základem je držet se stále při sobě, neexistuje, aby jeden rushoval (a vyžral si všechny zombíky) anebo naopak, aby nejslabší byl na konci. Nejslabší musí být uprostřed! Na normal obtížnost se může stát, že přijde třeba hunter zezadu. A pořád je lepší, aby to schytal někdo silnější.
- Jestli si šetřit lékárnu na to, až zčervená HP bar, nebo ošetřovat jak to jde, tak to je otázka. Někdy je možná lepší se ošetřit, protože když hrajete s někým, kdo vám moc nepomáhá, tak se vyplatí mít zelený HP bar.
- dříve, než začnete léčit SEBE, koukněte se, jestli hráč, který je lepší než vy (poznáte podle intermezza, kde se zobrazují statistiky), nebo prostě jiný hráč nemá míň HP, než vy a ihned ho ošetřete. L4D2 neni csko, tam hraje každý za sebe, tady NE! XD XD
- pokud potkáte lékárnu, nebo prášky, koukněte kdo má nejmíň, nebo málo HP a hned mu je dejte.
- adrenalin neni jen pro zrychlení jako doping (to jsem si myslel na začátku) ale přidá vám dočasné HP stejně jako prášky. S tím rozdílem, že vás zrychlý. Takový povolený SH :)
- naučte se používat pravé tlačítko, když na vás běží pět nemrtvých a nemáte zrovna nabito, přehoďte si na melee zbraň, ty první co doběhnou odstrčte, uděláte si prostor a čas na rozmyšlenou a pak do nich bušte
- naučte se v odstrkování chytit rytmus, za jak dlouho se taková zombíe vrátí. Pak je jednodušší plánovat si práci na pár sekund dopředu
- po odstrčení se některý zombíci válí na zemi, ale pak vstanou. Nenechte se zmást a válející se šmejdy nenechte vstát. Už nikdy :)
- na nakežený nemusíte střílet hned, jak je uvidíte. Je pravda, že když máte loveckou pušku a střílíte fakt z dálky, dá se hezky odpravit pár vegetících a šourajících se mrtvol bez ztráty květinky. Někdy je ale vhodnější přijít hezky pomalu a potichu (baterka je vůbec nevzrušuje) a rozsekat je něčím ostrým
- pokud je spoluhráč v nebezpečí, musíet mu pomoci ihned! Pouze v případě, že se blíží nějaký jiný special, tak máte pár vteřin na to
- pokud na spoluhráči leží hunter, nebo ho osedlal jockey, zkuste spíš než střílet mlátit, dokonce stačí odstrčit. Je lepší odstrčit huntera, ale pak ho hned rychle odstřelit než riskovat, že uberete hp spoluhráči. Samozřejmě je ale důležité myslet na to, že v první ředě musíte pomoct spoluhráči
- pokud nemáte ostrý předmět (hasičská sekera, mačeta, Katana, motorovka), pak je menší šance, že zabijete víc zombí nejednou. To je jediný případ, kdy je dobré mít dvě pistole, popř. Magnum
- brát pistole nemá v normal obtížnosti smysl, beru radši kytaru (ale to je spíš pro zvýšení fun:) factoru), musíte co nejrychleji najít něco ostrého. Sekerka už je takový dobrý základ jak popravit zombie stojící okolo. Pohybem myši pak můžete mít delší dráhu sekání a tím i vetší šanci toho víc zabít
- v nákupním středisku se dá skočit z třetího do druhého patra, doporučuji vyzkoušet, než to budete dělat v online hře :)
-každý film má svá specifika, zkuste vnímat to, co se kolam Vás děje a podle toho jednejte (štetření nábojů, měnění zbraní)

VIDEO JAK NA ČARODEJNICE:
http://youtu.be/QmxTlKEq4q4

DRUHÁ ČÁST:
http://youtu.be/dzzT38LtFuQ

Těším se, že si spolu brzo zahrajeme!! :)

-NtO-

kono159
30-12-13, 16:26
rush je to jedine co mi ide

ViRPo
30-12-13, 16:43
Tak napisem z mojich skusenosti

-pouzivat melee (rucne zbrane typu sekera, gitara) su urcite lepsie, nez pistole, tie musite prebijat a v tejto hre sa deju veci necakane, potrebujete mat nieco, cim zareagujete a nenabite zbrane vam nepomozu
-aj v zlej situacii si drzim radsej rucnu zbran, primarku vytiahnem vacsinou na speciala, co je zaveseny na spoluhracovi
-nerushujte dopredu, aby ste pobrali tie dobre veci, skoci na vas daco, zas skapete
-druhy dovod, preco nerushuvat dopredu je, ze veci by ste mali mat v teame rovnomerne... nepomoze jeden naowneny hrac
-katana seka najlepsie
-s drogami rychlejsie liecite, dvihate ranenych
-najprv lekarnicky, potom prasky
-na witch staci, aby ste na nu strielali vsetci naraz
-fun factor a aj dojem z hry stupa pri spolocnom telefonate, da sa pouzit aj in game voice (stlacenim C, alebo si to prestavte)
-na sluchatkach budete pocut, z ktoreho smeru idu moby, boomer, smoker, hunter, spitter... vsetky specialne moby maju naschval hlasitost vyssiu a zvuky, ktore vydavaju su pre nich specificke... hral som s ludmi z kotelny vela, vela z nich to hralo prvy krat, nikto si nevsimal specialov tak, ako ja, kludne bezali za roh na boomera, na ktoreho som si ja robil odstup
-boomera strielajte z dialky, nestrielajte donho, ak je nablizku spoluhrac
-ak je spoluhrac boomerom ogrcany, postavte sa ku nemu... fakt toho moc nevidi a pritahuje moby, ked je na nom to svinstvo
-tlacitka, ktorymi spustte dalsie casti hry spustajte az ked ste vsetci pripraveni
-piste si do chatu, ak napr. najdete dalsiu lekarnicku, ale vy uz u seba jednu mate

Mozno by som takto naspodok vypichol jednu podstatnu vec:
-Bomby su dolezite
-ak niekde hodite pipatko, moby, co ku nemu pribehnu nezabijajte, zomru sami a killy nemusite vyzierat
-biologicke bomby vytvoria taky zeleny opar, pritahuje moby, tie treba strielat
-molotovka zapali tanka, witchku, tie si ja vzdy setrim

Vela ludi hodi pipatko na 3 moby, ked sa nic nedeje a potom ked pride horda a mohlo by to zabit aj 20 mobov, tak nic... setrite si bomby, je to dolezity prvok hry

NarutoO
30-12-13, 16:58
throwy jsem uz nejak nestihnul.. to je dulezita vec! Jinak i to vsechno ostatni.. tak doufam, ze to pak nejak slepime dohromady a dame tam jen ty dulezite veci. Mam to hodne ukecane :)
Co se tyce pipe-bomby, tak 100% souhlasim, je kravina to hazet na tri chcipaky.. dobre je pozorovat situaci a hodit to nekam, kde predpokladate, nebo z dalky vidite, ze jich tam je hodne u sebe. Taky se to hodi, a jeste boomerova zluc, hodit kdyz je nabeh mobu, to je situace, kdy randomly vybehnou a bezi na vas stovky, nebo kdyz je prilakate spustenim el. nebo mechanickeho zarizeni. Boomerova zluc, jak uz napsal Lee, je pritahuje. Takze nabit pusku, hodit, a strilet do epicentra zombi imploze:). To me privadi k dalsi veci -> zpravidla se vam jako info na obrazovce napise, ze by auta mohla zacit houkat. V takovem pripade se vyhybejte strileni smerem k autum a mozna i radej prepinejte na melee. Pokud uvidite na obr. upozorneni 'horda utoci!' budte si jisty, ze se nemuzete vymlouvat, ze vas nikdo nevaroval.
Dalsi takticka vec, co me napadla je tom ze je to samozrejme tymova hra, ale mejte na pameti, ze musite pocitat s tim, ze i ostatni 'maji neco na praci' :D sledujte smer, ktery nikdo jiny nesleduje a odrazejte utok.

NarutoO
30-12-13, 17:13
- nekdy na zemi najdete podivnou krabicku, kde vam napoveda rika, abyste ji polozili na zem. V ni mohou byt explodujici, nebo horici naboje, jejichz jeden zasobnik muze ziskat prave jeden clen tymu. Pak zmizi. Explodujici naboje maji vetsi ucinek, jinak s nima neni moc sranda.
- horici naboje doporucuji pokladat/setrit na mista, kde je vetsi volnejsi prostranstvi. Kdyz budete strilet horakama v baraku, tak je hodne vysoka pravdepodobnost, ze zacnete horet sami :D Sam osobne velice rad pouzivam.

kono159
30-12-13, 17:18
explosive ammo je najlepsie na team attack
obe pouzivam len na specialnych infikovanych

Mr.N0b0dy
30-12-13, 17:51
Nechce se mi to číst celé, jsem moc líný tak tu taky něco napíšu:

-Lékarničky si šetřete, nejlépe až spadnete na zem, potom se olečte, je zbytečné si ji vypotřebovat, když jste v Zelené/Oranžové "zóně jak já tomu říkám".

Celkem důležitý poznatek: Pokud hrajete mapu HARD RAIN tak si lékarničky ŠETŘETE!!! Vracíte se zpátky stejným směrem, stejné "Safe housy" takže pokud si vezmete odtamaď lékarničky jste v ....

Něco k módu Versus:
Až pro 8 hráču (4/4)
Hrajete za Přeživší a Zombie: Zombie jsou pokaždé random! Máte respawn time podle počtu lidí, co hrajou takže pokud to je 1v1 (Celkem blbost) tak máte přibližně 3 vteřiny, 2v2 asi 5 atd. atd.

Přeživší: Mno mají celkem nevýhodu, že neví kde je Tank/Čarodějka. Vyplatí se vědět, na kdy si nechat Molotov, Žluč.
Podle mě je nejvýhodnější Rushovat a nezastavovat se, protože čím dál uběhnete, tím máte lepší Skóre, takže když se ze spawnu pohnete sotva do čtvrtiny mapy, tak máte asi 50 bodů.
Další výhodná taktika je chodit po Dvojičkách, když něco hledáte/spouštíte viz. kampaň Dead Center ty kanistry atd. atd.

Zombie: Snažíte se Zastavit přeživší, aby sotva někam doběhli.

Role: Boomer - Macatý špekoun se vyplatí s jeho schopností "Blití" nebo passivkou "Výbuch žluče" (Nekomentujte prosím mě profes1on4lní názvy)
- Blití - Je to výhodné pro "Focusování" lepších hráčů Dejme tomu, že na serveru je týpek se 500 hodinama a ostatní s 20 hodinama, tak pokud bude Horda, více zombíku než obvykle je třeba se "Vyblít" na toho s největšíma zkušenostma.
- Velice výhodné při Hordách.
- Velice velký Cooldown
- Výbuch žluče - Když váš někdo zabije (50hp) vybuchnete, a kolem vás se rozletí žluč takže všechny okolo oblije a zombíci začnou útočit.
Smooker - Velice výborná postava, která se hodí, když je někdo sám.
- Schopnost - Přitáhnete si jednoho pána/paní, ale máte na to určitý "range" takže tato kombinace je výhodná se Spitterem/Boomerem viz. dole.
Spitter - Další hodně dobrý typ zombie, který na Vás plivne Kyselinu, ale má na to pěkně velký "CD", přibližně velká jako Boomer.
- Jakmile zemřete, kyselina se z Vás taky "vyleje"
Jockey - Pěknej otrava, skočí na Vás a jiný z teamu ho musí zabít, jinak se ho nezbavíte.
- Hodně dobrý na Posledního přeživšího a na posledního ze skupiny, zatáhnout někam dozadu.
- Čím déle na někom "Jezdíte" Tím delší "CD" na to budete mít.
Hunter <3 - Tento je můj oblíbený, ale zároveň ho proti sobě nenávidím!
- Zase výborný na Posledního přeživšího
- Schopnost - Používá se Dřepnutím CTRL a následné zmáčknutí pravého tlačítká, skočíte na nepřítele a ten se Váš nemůže zbavit.
- Z čím větší výšky skočíte, tím větší DMG se dá ZE SKOKU! až 25 myslím !!!!!!!!
Charger - Takže další výborný týpek, který se rozběhne a jednoho si vezme s sebou, následně s ním bude mlátit o zem. 15dmg per plácnutí o zem.
- Využívat v dlouhých, ale úzkých ulicích, házet dolů ze střechy apod.
TANK - Takže nejsilnější největší nejlepší PánQo je tenhle Tank
- Boucháním levým tlačítkem myši odhazujete přeživší celkem kus daleko (Využívát na zdi)
- Pravým tlačítkem vemete šutr ze země a hodíte ho
- Levé tlačítko myší slouží k POSUNOVÁNÍ PŘEDMĚTŮ JAKO JE AUTO/VĚTŠÍ KÁMEN!, který Vám přidá na skóre a zabíjí instantně!
- Má slušně hodně HP.

To je snad vše, kdyžtak něco Dopíšu, nyní ke Kombinacím.

Smooker/Spitter - Smooker si někoho přitáhne a Spitter pod něj hodí kyselinu - Výborné
Jockey/Spitter - Jockey někoho "osedlá" Spitter hodí kyselinu - Výborné
Charger/Spitter - Charger někoho začne mlátit o zem, Spitter hodí zase kyselinu - Výborné
Hunter/Spitter - Hunter někoho chytí, Spitter hodí sliz, OP až moc.

Spitter! - Pokud někdo leží na zemi, hoďte pod něj kyselinu.

Boomer/Jockey Boomer někoho "poblije" Jockey na něho nasedne, zavede ho k více Zombiím - Není špatné.

Další jsem postupně budu přidávat, snad Vám to pomůže, dalo to celkem práci napsat :D.

E: Za čarodějnici nejde hrát.
E2: Opraveno ze Splitter na Spitter, díky Metrioxi. My bad.

3k a Jerry
30-12-13, 18:05
Tohle číst mě přijde v celku zbytečný , spíš by mě to bavilo víc video tvorbou ..
Je jasný že se hold nemužete zastavit , brat co nejvic bomb a tabletek a hlavně pořád utíkat a nikdy nechodit sám ..
Mužeš mět skill jakejkoliv ale vyplašil omylem čarodku nebo tě přeblafne tank a seš nahranej ..

Kakafko
30-12-13, 18:10
Bolo by dobré (aspoň pre mňa) keby nejaký hráč napísal nejaké svoje taktiky,skúsenosti zo Survivalu....hrám ho prevažne s kamošmi ale zišli by sa nejaké rady...poprípade že tu bude niekto písať o Survivale tak buď všeobecne alebo jeho tipy na určitú mapu...

NarutoO
30-12-13, 18:39
Nechce se mi to číst celé, jsem moc líný tak tu taky něco napíšu:

-Lékarničky si šetřete, nejlépe až spadnete na zem, potom se olečte, je zbytečné si ji vypotřebovat, když jste v Zelené/Oranžové "zóně jak já tomu říkám".

Celkem důležitý poznatek: Pokud hrajete mapu HARD RAIN tak si lékarničky ŠETŘETE!!! Vracíte se zpátky stejným směrem, stejné "Safe housy" takže pokud si vezmete odtamaď lékarničky jste v ....

Něco k módu Versus:
Až pro 8 hráču (4/4)
Hrajete za Přeživší a Zombie: Zombie jsou pokaždé random! Máte respawn time podle počtu lidí, co hrajou takže pokud to je 1v1 (Celkem blbost) tak máte přibližně 3 vteřiny, 2v2 asi 5 atd. atd.

Přeživší: Mno mají celkem nevýhodu, že neví kde je Tank/Čarodějka. Vyplatí se vědět, na kdy si nechat Molotov, Žluč.
Podle mě je nejvýhodnější Rushovat a nezastavovat se, protože čím dál uběhnete, tím máte lepší Skóre, takže když se ze spawnu pohnete sotva do čtvrtiny mapy, tak máte asi 50 bodů.
Další výhodná taktika je chodit po Dvojičkách, když něco hledáte/spouštíte viz. kampaň Dead Center ty kanistry atd. atd.

Zombie: Snažíte se Zastavit přeživší, aby sotva někam doběhli.

Role: Boomer - Macatý špekoun se vyplatí s jeho schopností "Blití" nebo passivkou "Výbuch žluče" (Nekomentujte prosím mě profes1on4lní názvy)
- Blití - Je to výhodné pro "Focusování" lepších hráčů Dejme tomu, že na serveru je týpek se 500 hodinama a ostatní s 20 hodinama, tak pokud bude Horda, více zombíku než obvykle je třeba se "Vyblít" na toho s největšíma zkušenostma.
- Velice výhodné při Hordách.
- Velice velký Cooldown
- Výbuch žluče - Když váš někdo zabije (50hp) vybuchnete, a kolem vás se rozletí žluč takže všechny okolo oblije a zombíci začnou útočit.
Smooker - Velice výborná postava, která se hodí, když je někdo sám.
- Schopnost - Přitáhnete si jednoho pána/paní, ale máte na to určitý "range" takže tato kombinace je výhodná se Splitterem/Boomerem viz. dole.
Splitter - Další hodně dobrý typ zombie, který na Vás plivne Kyselinu, ale má na to pěkně velký "CD", přibližně velká jako Boomer.
- Jakmile zemřete, kyselina se z Vás taky "vyleje"
Jockey - Pěknej otrava, skočí na Vás a jiný z teamu ho musí zabít, jinak se ho nezbavíte.
- Hodně dobrý na Posledního přeživšího a na posledního ze skupiny, zatáhnout někam dozadu.
- Čím déle na někom "Jezdíte" Tím delší "CD" na to budete mít.
Hunter <3 - Tento je můj oblíbený, ale zároveň ho proti sobě nenávidím!
- Zase výborný na Posledního přeživšího
- Schopnost - Používá se Dřepnutím CTRL a následné zmáčknutí pravého tlačítká, skočíte na nepřítele a ten se Váš nemůže zbavit.
- Z čím větší výšky skočíte, tím větší DMG se dá ZE SKOKU! až 25 myslím !!!!!!!!
Charger - Takže další výborný týpek, který se rozběhne a jednoho si vezme s sebou, následně s ním bude mlátit o zem. 15dmg per plácnutí o zem.
- Využívat v dlouhých, ale úzkých ulicích, házet dolů ze střechy apod.
TANK - Takže nejsilnější největší nejlepší PánQo je tenhle Tank
- Boucháním levým tlačítkem myši odhazujete přeživší celkem kus daleko (Využívát na zdi)
- Pravým tlačítkem vemete šutr ze země a hodíte ho
- Levé tlačítko myší slouží k POSUNOVÁNÍ PŘEDMĚTŮ JAKO JE AUTO/VĚTŠÍ KÁMEN!, který Vám přidá na skóre a zabíjí instantně!
- Má slušně hodně HP.

To je snad vše, kdyžtak něco Dopíšu, nyní ke Kombinacím.

Smooker/Splitter - Smooker si někoho přitáhne a Splitter pod něj hodí kyselinu - Výborné
Jockey/Splitter - Jockey někoho "osedlá" Splitter hodí kyselinu - Výborné
Charger/Splitter - Charger někoho začne mlátit o zem, splitter hodí zase kyselinu - Výborné
Hunter/Splitter - Hunter někoho chytí, Splitter hodí sliz, OP až moc.

Splitter! - Pokud někdo leží na zemi, hoďte pod něj kyselinu.

Boomer/Jockey Boomer někoho "poblije" Jockey na něho nasedne, zavede ho k více Zombiím - Není špatné.

Další jsem postupně budu přidávat, snad Vám to pomůže, dalo to celkem práci napsat :D.

E: Za čarodějnici nejde hrát.

super, udelame navod na dve casti, dik

metriox
31-12-13, 13:26
Ja len kus poopravím, že to nieje spLitter, ale spitter ( spit = pľuť(plivat), chrliť, etc.), inak pekne zosumarizované.

Britny
09-01-14, 15:07
No takže já jsem vášnivá hráčka této zombie apokalypsy, tak sem též něco hodím.

Jak nejrychleji zabít tanka?
- Nejrychleji zabijete tanka tím, že na něj hodíte boomrovu žluč, tím ho dost oslabíte + na něj chodí zombíci a taky na něj útočí. (je to i jeden z achivementu)
- Když nemáte žluč, tak k němu přistupujte zezadu. Ono vlastně všechny tyto speciálně infikované zombie dáte hned zezadu (witch, hunter, tank)
- Také se doporučuje na tanka adrenalin, ale i na witchku

- Tu ještě doplním ten adrenalin - je zbytečný si ho dávat, jenom kvůli rychlosti, nebo aby se rychle přebíjelo, utíkalo, či pomáhalo spoluhráčům. Ten by se měl používat, jen když už není HP a nebo proti witch či tankovi. Jinak nemá žádný lepší úděl, jako třeba pilulky, které vydrží mnohem déle.

Witch snadno zabijete motorovou pilou. Když k ní přistoupíte potichu zezadu (bez baterky) a začnete ji řezat, tak hned umře - je to má oblíbená metoda :))
- Také je na ni účinný molotov. Nebo i spolupráce týmu - klidně i dva ji zabijou :))

Když na vás útočí Jockey, Hunter, Witch či Smoker, tak než vás dostanou do nehybné pozice, tak je stačí odstrčit, tím je trošku omámíte a pak je můžete v klidu zabít. Jen menší dodatek - u Chargera nic takového neplatí, tomu se dá jen vyhnout.

Když se po vás rozběhne Charger a je teda mega naspeedovaný, tak do něj nestřílejte a normálně mu jen uhněte z cesty. On do něčeho narazí a tím se trošku omámí sám a pak už jen do něj můžete v klidu pálit.

Na Boomera nechoďte nikdy s mačetou, katanou, sekerou apod. Protože tím jak ho rozseknete, tak na vás vylítne ta žluč automaticky. Musí se zabít jen z přiměřené vzdálenosti. Stejně jako spitter toho třeba když zabijete dřív, než vyplivne, tak máte splněný achivement.

Moje specialita na hordu zombíků je žluč s molotovem, jsem hrozná pyromanka :D Takže stačí hodit žluč a hned do ní molotov a zombíci tam ani nedoběhnou, vzhledem k tomu že budou dřív upálení :)) Jinak pipky a žluče by se měly házet ZA hordu. Dost sem viděla u hráčů, že to hází na sebe a nebo i pod nohy spoluhráčů :D

Co já hraju se svýma spoluhráčama, tak třeba jsme domluvení, že když už jeden vidí černobíle a brzo umře a cesta je ještě dlouhá a máme teda defibrilátor, tak ho normálně zabijeme a zase oživíme, je to lepší no. Protože hrajeme spoustu speciálních map, kde je o lékárny, prášky apod. nouze.

Auta, která blikají tak do nich raději nestřílet :)) Spustí se alarm a už tam máte hordu zombíků, ale někdy je to sranda no :D

Nejlepší kombinací zbraní ve hře je AK + katana :))

Jinak doporučuju navštívit stránku http://www.l4dmaps.com/ kde je spousta doplňkových map ke stažení, ale musíte být registrovaní no.
Kdo by nevěděl cestu ukládání map, tak je to steam -> steamapps -> common -> left 4 dead 2 -> left4dead2 -> addons -> tam soubor překopírujete a ještě na něj kliknete a dáte OK. Je pravda, že některé mapy jsou ve worshopu, ale nemusí být plně funkční, jak jsem už zjistila :))

NarutoO
28-01-14, 16:02
Dik, Britny :]

ViRPo
28-01-14, 18:37
Witch snadno zabijete motorovou pilou. Když k ní přistoupíte potichu zezadu (bez baterky) a začnete ji řezat, tak hned umře - je to má oblíbená metoda :))
- Také je na ni účinný molotov. Nebo i spolupráce týmu - klidně i dva ji zabijou :))

Bacha, nefunguje na kazdej obtiaznosti :D

NarutoO
28-01-14, 19:24
Bacha, nefunguje na kazdej obtiaznosti :D kdyz place na zemi a zapalis ji, tak ji to zpomali a da se zabit bez damage. Problem pak je, kdyz stojí..

ViRPo
28-01-14, 19:47
kdyz place na zemi a zapalis ji, tak ji to zpomali a da se zabit bez damage. Problem pak je, kdyz stojí..

Som to smeroval na tu motorovu pilu :)
Na normale to urcite ide bez toho, aby ta hitla, ale v Realistic mode by to fungovat nemalo