PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím moc pomozte mi.....



Rail
30-12-13, 20:41
Ahojte,
Jsem už zoufalej a snažím se se Steamem udělat první poslední. Dneska se na to kouknul táta a snažil se to zpravit.
On se v počítačích vyzná, ale ne v hrách. Dopadlo to tak, že se mi to vždycky brutálně lagne a nakonec se objevím úplně někde pryč.
Vypadá to úplně jako Speedhack. Kdyby bylo potřeba rád to nahraju někam, abyste to viděli, ale nevím kam.
Jsem z toho už úplně bezradnej... Vůbec nevím co s tím... Když jsem to zkoušel hrát na F5, tak to vypadalo úplně jako bych měl SH.
Akorát to nebylo, že bych chodil a pak najednou byl strašně daleko, ale byl obrovskej lag a najednou jsem byl někde jinde a přitom se to celé třepalo.
Zkoušel jsem to jen za Furieny. Nevím jestli za Anti-Furieny to bude jiné.... Nejdřív jsem si myslel, že to bude grafickou kartou.
Mám jí úplně novou a je velmi dobrá. Dnes jsem do počítače s Tátou zapojil 4Gb RAM. Zkoušel jsem hru zapnout, ale psalo to tam Error při zpuštění hry.
Taťka si na to sednul a teď to dopadlo tak, jak jsem vám to popsal. Už nevím c s tím dělat...
Prosím kdybyste mi mohli nějak pomoci...
Zdraví Rail.

Trey
30-12-13, 21:25
Máš procesor amd?
Ak hej tu sa o tom dačo píše možno je to ono.

http://steamcommunity.com/discussions/forum/1/846939071268535026/

Rail
30-12-13, 21:55
Tak CPU procesor je výpis tady:
CPU
AMD K8
Jadrá 2
Vlákna 2
Názov AMD K8
Typ púzdra Socket AM2 (940)
Špecifikácia Dual-Core AMD Opteron Processor 1212 HE
Family F
Extended Family F
Model 3
Extended Model 43
Krokovanie 3
Inštrukcie MMX (+), 3DNow! (+), SSE, SSE2, SSE3, AMD 64, NX, VMX
Virtualizácia Podporované, Vypnuté
Hyperthreading Nepodporované
Otáčky ventilátora 844 RPM
Rýchlosť zbernice 200,9 MHz
Nominálna rýchlosť zbernice 1004,7 MHz
Pôvodná rýchlosť jadra 2000 MHz
Pôvodná rýchlosť zbernice 200 MHz
Priemerná teplota 35 °C
Cache
L1 Data Cache Size 2 x 64 KB
L1 Instructions Cache Size 2 x 64 KB
L2 Unified Cache Size 2 x 1024 KB
Jadro 0
Jadro 1

A na ten odkaz se kouknu.. Jinak díky :)

Rail
31-12-13, 09:29
TAk dnes jsem to zapnul a vše je při starém.
Počítal jsem to a vždy se to lagne buď po 4s nebo po 8s.
Převažuje spíš 8s. Takže teď nevím co s tím, ale skusím se poradit s Leem.

ZombieBot
01-01-14, 12:16
Pokud se tvůj táta vyzná v počítačích, věděl by že cpát do PC AMD CPU není dobrý nápad. :D

Zkus ještě jednou přesně napsat jak ten lag vypadá a nejlépe si ve hře zapni netgraph a při to lagu to vyfoť, ať můžeme vyloučit síťové lagy. Potom taky si zapni zobrazování FPS a opět si to při tom lagu vyfoť, ať můžeme vyloučit fps dropy. I když podle toho co popišuješ to vypadá na síť.

EDIT: Kecam, pokud se ti to sekne a potom jsi někde dál než před zaseknutím, tak to síť asi nebude. Ale jsou potřeba ty screeny.

Rail
01-01-14, 12:17
Okey jdu a na to a Editnu odkazy na obrázky :)

E: http://postimg.org/image/spmmbrs0x/
Tady je ten graph... Zdá se mi, že se mi to lagne vždy, když přijdu do části, kde jsem ještě to kolo nebyl.
Jakoby se načítal nový obraz či co. A ještě 1 pozorování. Když jsem měl Graph 1 a 2, tak se to sekalo tak normal jako je to popsáno v 1. příspěvku.
Když ale jsem dal Graph 3, tak se to začalo sekat tak 1 za 1-2 sekundy. Zdravím.

Rail
02-01-14, 16:15
Dnes se mi stala zvláštní věc. Včera jsem to Reinstaloval a když jsem to dneska spustil po Reinstalaci a upadatu, tak nebyl skoro ani 1 lag.
Šel jsem na server byl tam zrovna Eustralien a tak jsem chvilinku hrál. Za chvíli jsem to vypnul. Teď jsem přišel zase na Steam a dělá to najednou to samé jako před tím.
Nevím proč...

E: A teď když to chci po 3. zapnout, tak mi to píše Error...

ZombieBot
02-01-14, 18:07
Dnes se mi stala zvláštní věc. Včera jsem to Reinstaloval a když jsem to dneska spustil po Reinstalaci a upadatu, tak nebyl skoro ani 1 lag.
Šel jsem na server byl tam zrovna Eustralien a tak jsem chvilinku hrál. Za chvíli jsem to vypnul. Teď jsem přišel zase na Steam a dělá to najednou to samé jako před tím.
Nevím proč...

E: A teď když to chci po 3. zapnout, tak mi to píše Error...

Jaký error?

Rail
02-01-14, 18:15
Jaký error?

Vyhodí mi to tabulku s tímto: Failed to initalize authentication interface.

ZombieBot
02-01-14, 18:22
Si hrál nějakou NS hru, že? Restartuj steam.

Rail
02-01-14, 18:24
Ok.
A ano když mi nejde Steam, tak přirozeně hraju na Ns?
Je v tom problém?

E: Tak jsem vypnul a zase zapnul steam a teď to zase vypadá jako bych měl Speedhack....

ZombieBot
02-01-14, 18:29
Tenhle error je způsobený tím, že jsi nrál nějakou steam hru na NS patchi.

Ale když jsme u toho, zkoušel jsi nonsteamové csko? Jestli to dělá to samé tam?

Rail
02-01-14, 18:33
Na Ns to jede bez jediného lagu. Mám tam ping asi max. 14.
Nikdy jsem neměl na Ns skoro ani 1 Lag....

E: Tak jakmile vypnu Google chrome, tak jakoby SH zmizí a zase to jede 1 lag jednou za 4-8Sk
E2: Poprosil jsem Esmeraldu aby mě natočil na Demo. Schválně jsem ke konci zapnul Google chrome a pak vidíte jakoby příznaky SH
E3: Tady je to demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/rail.dem

Rail
03-01-14, 10:07
Mam to!!!!!!!
Kdyz nemam zapnutej google chrome, tak to jede ok!!
Konecne...

havingsexwithanimals
03-01-14, 11:14
ty mas furt zaplej google chome i kdyz hrajes ? :D

Rail
03-01-14, 11:19
ty mas furt zaplej google chome i kdyz hrajes ? :D

Jasně že mám.. :D

E: Prosím o LOCK :)

ZeMi7
07-01-14, 12:13
ZombieBot se to snazi vyresit a z tebe pak vypadne ze pri tom mas zaplej net...

Fuck the logic...