PDA

Zobrazit normální verzi : Ban TuanDatVN nepravem? aneb kvuli cemu?



Eleven
20-09-11, 22:50
Zdravim,
pisu za znameho, tak se prosim nezlobte, ale stala se jedna vec ze mu byla udelen permanent Ban, pritom na webu v banlistu neni a neni napsana ze by jeho IP byla zablokovana. Nemuze si zalozit ucet protoze na sve maily zapomnel heslo. Prosim o vysvetleni od admina Lucca.
Dodatek:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' SH-AWP '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : H3ROin | kuba kodytek
[AMXBANS] Tvuj nick : Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1607213664
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1607213664
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 94.112.76.156
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.177.217.231
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Lucca
[AMXBANS] Server : website
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

je jasne videt ze jeho IP, a te zabanovane se od sebe lisi, muze dojit k omylu?
Prosim o vyreseni tohoto problemu. dekuji

ZEUS
20-09-11, 23:09
Ban nedostal na IP ale na steam ID...
EDIT: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=12016 a tady máš demo http://csko.cz/dema/upload/dir/SH.dem

Eleven
21-09-11, 09:59
Ale tady jde o Hrace TuanDatVN, ne H3ROin | kuba kodytek , jelikoz TuanDat ani steam nema, my totiz nechapem jaktoze to dosahlo i na neho...
A dokonce jde zrovna o meho bratrance, kdy pokazde sedi se mnou kdyz hrajem CS, a na jehom shit notebooku asi tezko pouzije SH ci WH, no nejen to ze zadny hack ani neumi pouzivat, kdyz mu je teprv 9 let....
Taky nechapu odkud se vzalo z ruznych IP stejny steam ID, s timhle sem trochu nezkuseny tak prosim o prominuti, popripade vysvetleni.

Jestli dobre vidim, tak ma byt zabanovan tenhle H3ROin | kuba kodytek

Eleven
21-09-11, 16:08
Tak prosim, vyresite tento problem?
Jeste jednou, jde o hrace TuanDatVN, ten nema nic spolecneho s SH, nybrz H3ROin | kuba kodytek ( podle konzole ).
Podivejte se prosim jeste jednou na ten doplnek z te konzole, neco tam opravdu nesedi, jak nick tak i spolecny steam ID na 2 ruznych IP

ZEUS
21-09-11, 16:42
Podle mě kecáš, takových jako ty jsme tu měli mraky...

Přikládám výpis z logu...

13. září 2011 – 14:34:42 <VALVE_0:0:1607213664><94.112.76.156> : Player zmenil nick na: H3ROin | kuba kodytek
Takže ban oprávněný, IP je stejná jako v logu... [AMXBANS] Tvuj nick : Player a výše je uvedený Player změnil nick...... Normálně máš asi defaultní nick ?
Jak jsem již psal, dle mého je ban oprávněný...

Eleven
21-09-11, 18:06
Admine, pokud ja kecam tak se pred tebou rovnou zabiju, on sedel vedle me a AWP NEPOUZIVA protoze to neumi, je mu jen 9 let tak to prosim pochop.A myslis, ze v takovem veku by umel pouzit hack, tak to promin teda..Ihned jak mi rek ze dostal Ban, tak mi to rek, abych to nahlasil.
Rikal jsem, pokud mi neni neco jasne tak sem prosil o vysvetleni, nic vic. A 13. zari asi tezko, kdyz zrovna vcera jsem mu instaloval CS do ntbku, pak si zmenil jmeno z defaultniho jmena Player na TuanDatVN. V tu chvili jak byl zabanovan se mu automaticky zmenilo jmeno zas na Player.Me by taky zajimalo kdyz to neni Cech, tak jak muze mit jmeno H3ROin | kuba kodytek ....
Jeste si mi nevysvetlil jednu vec, jak je mozne mit na 2 ruznych IP jedno stejne steam ID ???

A vidis prosimte to IP?? 13. září 2011 – 14:34:42 <VALVE_0:0:1607213664><94.112.76.156> : Player zmenil nick na: H3ROin | kuba kodytek
nelisi se to nahodou od tohodleho? 90.177.217.231

To jako kdyz H3ROin dostane Ban na steam tak to ma rovnou schytat i jinej co ma uplne stejny steam? Tak kvuli cemu ho tu asi obhajuji??
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1607213664
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1607213664
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 94.112.76.156
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.177.217.231
Admini vazne to neprehanejte, ja mam takovy pocit, ze banujete zpusobem " Pouzil si hack a mas Ban", ale na ID asi nemate dohled, nebo je vam jedno na jake IP to uvalite, opravdu se mi toto nelibi.

ZEUS
21-09-11, 18:12
By ses divil, jací to jsou hackeři, potom se vymlouvají na babičku, dědu, bratra, psa, kočku a co já vím co ještě....
Pokud si stáhl CSko z Kotelny, tak to je hodně nepravděpodobné, že by dostal ban za někoho jinýho... Zeptám se takhle, nikdy předtím na Kotelně nehrál ?
EDIT: http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=search&q=TuanDatVN&st=player&game=

Eleven
21-09-11, 18:15
Admine, hraje tu poprve a to od vcerejska, jakmile jsem mu nainstaloval vecer, byla to jen chvile do 11h vecer +- a najednou "PRASK",mas ban...

UFOusek
21-09-11, 18:16
mohl bys prosim rict tomu NguyenTrongDNV at se zaregistruje a resi to sam? Bud je to tvuj ban a mas okolo sebe zase druhou imaginarni rodinu nebo ses ty ten kodytek a mas i imaginarni kamarady..


ja mam takovy pocit, ze banujete zpusobem " Pouzil si hack a mas Ban".

to si vychytal, fakt tu tak banujem

ZEUS
21-09-11, 18:19
Nevěřím, že tu hraje poprvé....
mrkni se na ten odkaz, co jsem editnul.... Pochybuju, že tohle jméno bude mít každej....

TuanDatVN
Location: Prague, Czech Republic
Steam: TuanDatVN
Status: (Unknown)
Click here to add as friend
Karma: In good standing
Member of Clan: (None)
Real Name: (Not Specified)
E-mail Address: (Not Specified)
Home Page: (Not Specified)
Last Connect:* Tue. Sep. 20th, 2011 @ 21:43:03

A ban byl udělen 15.9.

Zzz
21-09-11, 18:20
ahoj,nechci se do toho nějak pléct,ale má ho doopravdy neoprávněně,několikrát sem s nim hrál a opravdu má jiný nick ,a tohle už se mi tu stalo taky že sem dostal ban za speedhack neoprávněně,byl udělen ban nějakýho hráči na moji IP :) hrál sem s nim sám je to kamarád

ZEUS
21-09-11, 18:23
ahoj,nechci se do toho nějak pléct,ale má ho doopravdy neoprávněně,několikrát sem s nim hrál a opravdu má jiný nick ,a tohle už se mi tu stalo taky že sem dostal ban za speedhack neoprávněně,byl udělen ban nějakýho hráči na moji IP :) hrál sem s nim sám je to kamarád
Ahoj, bany se udělují primárně na steam, popř. valve ID....ban na IP je až poslední možností...

Eleven
21-09-11, 18:23
Zeusi, se mnou hral poprve, a jestli hraje doma ci kde co ja vim, to si schovava pro sebe. Ja jako clovek nejaky duch nemuzu byt vsude a pronasledovat ho. Proto ja rikam ze hraje poprve, a to zrovna u nas. Neni zas takovej extrovert, co mi vsechno rika

ZEUS
21-09-11, 18:25
Elevene,
tak za něj nemluv, když nevíš, že tu hraje. Nejlepší by bylo, kdyby sem postnul zabanovaný hráč sám, jak řekl Ufo.

Eleven
21-09-11, 18:27
mohl bys prosim rict tomu NguyenTrongDNV at se zaregistruje a resi to sam? Bud je to tvuj ban a mas okolo sebe zase druhou imaginarni rodinu nebo ses ty ten kodytek a mas i imaginarni kamarady..



to si vychytal, fakt tu tak banujem

a muzes mi prosimte vysvetlit kdo je NguyenTrongDNV? co ma v souvislosti s TuanDatVN? Prosimte Franta je Franta, nikoliv Jarda. Pletes si tu jmena....
Kamarade, ja jsem !-_EleVen_-! a nejakej kodytek me tu nezajima tak to jsem laskave necpi

ZEUS
21-09-11, 18:29
Zeptám se, ten výpis ti posílal známý, nebo sis ho zkopíroval z konzole ?

Eleven
21-09-11, 18:30
Zeusi, on to tu resi semnou, protoze si zapomnel heslo na mail jak bylo zminovano v 1.topicu, tak se tu nemuze zaregistrovat. Jinak, oba to resime pres muj forum.

ZEUS
21-09-11, 18:32
Fajn, ale nedozvěděl jsem se od Tebe, to, co jsem chtěl. Zda ti to poslal na face, icq etc. nebo sis to zkopíroval Ty z konzole a hodil na forum.

Eleven
21-09-11, 18:33
ten vypis z meho konzole to asi tezko bude, to mi poslal on

ZEUS
21-09-11, 18:36
Takže hošánku,
kdyby ti to poslal ten tvůj imaginární známej, tak ve výpisu, konkrétně v [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.177.217.231 bude jiná IP než je Tvoje, zde je důkaz 22:44:56 <VALVE_0:0:815563875><90.177.217.231> *DEAD*!-_EleVen_-! [TrongXoay] : no jasne

Takže si sbal saky paky a jdi o dům dál.

Eleven
21-09-11, 18:39
Fajn, ale nedozvěděl jsem se od Tebe, to, co jsem chtěl. Zda ti to poslal na face, icq etc. nebo sis to zkopíroval Ty z konzole a hodil na forum.

z mailu na seznamu, tuanda@seznam.cz, jelikoz se registroval na mail zapomenuteho hesla a ani ted nevi heslo z fora kotelny, s jmenem TuanDat, TuanDatVN a podobne,v tom pripade, pokud si zalozi ucet na mail tuanda@seznam.cz nemuze si zvolit jmeno TuanDat ci jine jmeno, ktere ma taky TuanDat, ptz je uz pouzite,jeho zvykem je psat svoje krestni jmeno, lip si to pamatuje

UFOusek
21-09-11, 18:39
a muzes mi prosimte vysvetlit kdo je NguyenTrongDNV? co ma v souvislosti s TuanDatVN? Prosimte Franta je Franta, nikoliv Jarda. Pletes si tu jmena....
Kamarade, ja jsem !-_EleVen_-! a nejakej kodytek me tu nezajima tak to jsem laskave necpi

Ten tvuj imaginarni bratranec nebo kdo, to je jedno, rekni mu, at se zaregistruje a resi to sam. Nejsem tvuj kamarad ze sedmy A a je mi jedno, jestli ses eleven nebo fifty-six.. Jestli je pro tvyho bratrance tak tezky vytvorit si narychlo novej email nebo co vlastne nema tak bude problem u bratrance

Eleven
21-09-11, 18:41
Takže hošánku,
kdyby ti to poslal ten tvůj imaginární známej, tak ve výpisu, konkrétně v [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.177.217.231 bude jiná IP než je Tvoje, zde je důkaz 22:44:56 <VALVE_0:0:815563875><90.177.217.231> *DEAD*!-_EleVen_-! [TrongXoay] : no jasne

Takže si sbal saky paky a jdi o dům dál.

Pripomenu, ze mel stejne internetove pripojeni O2 jako mam ja. Mame doma 3 noteboky pokud to chces vedet. Bez meho internetu by se asi neobesel

ZEUS
21-09-11, 18:43
Aha, takže ten tvůj imaginární známej bydlí u tebe doma ?

Eleven
21-09-11, 18:44
Takze vam reknu na rovinu a to pravdu, ze nejsem fakt nejakej pocitac co tu ma stihat odpovidat dvemi lidmi a vice, z toho nektery s tim vubec nemaji neco spolecneho, tak poprosim laskave aby se odsunuli,abych to v klidu resil s ADMINEM, na jine nejsem zvedav

Eleven
21-09-11, 18:47
Aha, takže ten tvůj imaginární známej bydlí u tebe doma ?
Ano on nekdy hraje u me, coz se nikdy nedozvim ptz odchazim ze skoly az od 5h.U me bydli jen zridka kdy. Toto bylo snad poprve co tu se mnou hral. + to ze hraje i u neho doma.

Kotel
21-09-11, 20:31
Zabanovana ip je od nej dost daleko, takze s cheaterem pravdepodobne nema nic spolecnyho. Ban jsem upravil, tak by se mel kamarad pripojit.

Eleven
21-09-11, 20:37
Zabanovana ip je od nej dost daleko, takze s cheaterem pravdepodobne nema nic spolecnyho. Ban jsem upravil, tak by se mel kamarad pripojit.

Zdravim,
znamena to tedy, ze uz muze hrat?

Svacinar
21-09-11, 20:53
Zdravim,
znamena to tedy, ze uz muze hrat?

...


Zabanovana ip je od nej dost daleko, takze s cheaterem pravdepodobne nema nic spolecnyho. Ban jsem upravil, tak by se mel kamarad pripojit.

Asi tak.

Eleven
21-09-11, 21:02
Dekuji vam za vyreseni.
Hezky zbytek vecera.