PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban - Chucky - Britny



Tibikes
31-12-13, 13:18
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91697)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): -.HyperVenom.-
[AMXBANS] Tvuj nick: _ChucKy_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:625398528
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:625398528
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.159.133
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Britny
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jailbg_play_forfun2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


Zdravím adminov predovšetkým admina *Britny od ktorého som údajne dostal ban.. Hral som na servery Jailbreak, proste normálne klasika všetko bolo v pohode až kým nedošiel už spomínaný admin Britny. Dostal som údajný ban za wallhack?? :censored: Nikdy pred tým som necheatoval a už vôbec nie na Jailbreaku veď načo by mi tam bol wallhack, a ešte keby nestačilo tak údajne som bol zabanovaný pod menom -.HyperVenom.- čo nikdy pred tým som toto meno nemal a stále som hral pod svojim menom ( _ChucKy_ ). Steam nemám a už vôbec si ho neplánujem kúpiť na kolko mám kde dávať svoje financie. Preto prosím o unban a nejaké vysvetlenie k tomu pretože som s toho úplne vedla stalo sa mi to po 1. krát. Ďakujem

Britny
01-01-14, 15:17
Pod VID VALVE_0:0:625398528 už bylo daných předtím 10 banů za cheaty. Tak sem ten 11 upravila jenom na VID, aby se už nemohl nikdo připojit, vzhledem k tomu, že jsou na něm i hráči s dynamickou IP.

Venom si jen došel zakodovat na jail, i když demo je krátké. Špatně se to tam točí.. http://csko.cz/dema/upload/dir/venom.dem

Tibikes
01-01-14, 16:35
Pod VID VALVE_0:0:625398528 už bylo daných předtím 10 banů za cheaty. Tak sem ten 11 upravila jenom na VID, aby se už nemohl nikdo připojit, vzhledem k tomu, že jsou na něm i hráči s dynamickou IP.

Venom si jen došel zakodovat na jail, i když demo je krátké. Špatně se to tam točí.. http://csko.cz/dema/upload/dir/venom.dem


Nepochybujem o tom že by on nemal cheaty ale kvôli čomu mám pykať ja? Ja osobne som nič neurobil :omg:

matis
03-01-14, 09:17
Nepochybujem o tom že by on nemal cheaty ale kvôli čomu mám pykať ja? Ja osobne som nič neurobil :omg:

kvoli tomu, ze si tuto hru v podstate "ukradol" kup si originalku a nebudes mat podobne problemi