PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - demence, fk



Volume up
31-12-13, 21:23
Ahoj. Jedná se o tenhle ban - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=91700

Hrál bratranec, několik hráčů může potvrdit. Nebyl jsem u toho, nevím co se stalo. Jen žádám Britny o unban, bratrance sem už nepustim. Omlouvám se za něj.
Hučí tu do mě že IKEA může potvrdit že tu byl někdo jinej než já, podle hlasu. Poznalo to dost lidí.

Britny
31-12-13, 22:18
Za svůj steam zodpovídš bohužel jen ty sám, nemáš ho tam pouštět, když neví o co go .. Je to stejný, jak když někdo dostane ban za cheat.. "To sem nebyl já, ale můj.... "

Volume up
01-01-14, 02:54
Ale rozdíl je v tom že já nelžu. Jsem si vědom své chyby, ale kdo měl vědět že jak blbej musel nutně zabíjet. Příště ho už nepustim. To sis nevšimla že on měl jinej hlas než já ? Zvaš to prosím.

E: Hádám se tu s tim dementem a pořád tu do mě hučí že žádnej FK nedával, prej LOOLina říkala at si někdo vezme simona nebo jim dáš všem ban. Jak to prosimtě aspon bylo ? Prej za každej FK kterej dal dával VDčka. Vůbec nevim komu věřit.

E2: Počítač už jsem si zahesloval a už ho sem nepustim, chybama se člověk učí.

Leryx
01-01-14, 12:16
Na spešly, Pražáky a podobnou havěť se bohužel vztahují stejná pravidla jako na ostatní hráče. Chápu, že si to nebyl ty, ale musím se Britney zastat v tom, že kdyby to udělal kdokoli jinej taky bychom mu ten UB nedali.

Volume up
01-01-14, 13:24
Byl jsi tam leryxi ? Jestli ne tak nekomentuj..

Britny
01-01-14, 14:57
Ale rozdíl je v tom že já nelžu. Jsem si vědom své chyby, ale kdo měl vědět že jak blbej musel nutně zabíjet. Příště ho už nepustim. To sis nevšimla že on měl jinej hlas než já ? Zvaš to prosím.

E: Hádám se tu s tim dementem a pořád tu do mě hučí že žádnej FK nedával, prej LOOLina říkala at si někdo vezme simona nebo jim dáš všem ban. Jak to prosimtě aspon bylo ? Prej za každej FK kterej dal dával VDčka. Vůbec nevim komu věřit.

E2: Počítač už jsem si zahesloval a už ho sem nepustim, chybama se člověk učí.

Tam žádná loolina nebyla, to za 1. Já neříkala, kdo si nevezme simona, že tomu dám ban, to za 2. Nehraju s tebou nějak často, abych poznala tvůj hlas (navíc dotyční ani skoro nemluvil). A když tam neustále dávali Fks CT a bylo HVD tak nějaký Volume ani nechodil do zbrojky a normálně je tam zabíjel venku ty T .. proto bylo furt HVD. S Luccy jsme tam pobanovali takto více CT, takže UB fakt nečekej. Je jen k CT a to snad vydržíš :))

Volume up
01-01-14, 15:17
Problém s tím banem nemám, ted hraju něco jiného než csko. Ale vadí mi že to úplně zbytečně budu mít v rejstříku banů a to mě moc netěší. Bratranec dnes odjel, takže můžu zaručit že se to už nebude opakovat. Vím že chodil ze zbrojky, taky jsem ho za to zprdnul, pak už to prej nedělal. Omlouvám se a můžete to tu zamknout.