PDA

Zobrazit normální verzi : Cenzura



Bezdak
22-09-11, 00:28
Zdravim,
kdo chodit na gg, vi ze docela hodne nadavam. Nechtel bych za to dostan ban nebo ja neivm co, tak proto te prosim kotle, jestli by si nemohl upravit cenzuru a pridat tam
-kkt
-kkte
-jebalec
-pojabanej
-krypl
-pice
-chuj
-chujak
-penis
-postizenej

Jo a kdyz nekomu nadavam do nooba, povazuje se to za vulgarnost? :D Ze sem to kolikrat udelal a treba takovy karl0s do me pycoval pekne dlouho.. Dakujem za precteni

Karl0s
22-09-11, 00:54
přijde mi to jako zástěrka na to, abys tu do mě rejpal, překrucuješ tu skutečnost, že sis začal a otravoval jsi do doby, než jsem se přepojil, nechápu jak se o tohle můžeš pomalu po dvou měsících "opírat" , vzpamatuj se chlapče, slovo noob je hanlivější pro newbie (nováček) , vulgarita to neni, ale když to opakuješ po každym fragu, kterej výjimečně dáš, tak je to spíš demence

AnnoyingGreg
22-09-11, 00:58
Zdravim,
..jestli by si nemohl upravit cenzuru a pridat tam


-krypl
-penis
-postizenej



Tobě přijdou tato slova hanlivá? Podle mě je další cenzura zbytečná. Každej snad ví jak se chovat ve hře. A spamovat hraní někomu slovy: noobe ..to taky neni příliš vychovanost.

Charon35
22-09-11, 10:54
Ja aj tak stále nechápem ako funguje tá "cenzúra". Idem napísať obyčajné debil (tuším) a mute. Niekto tam napíše spi*ný kot**ý ch*j (bez hviezdičiek) a nič...

Kotel
22-09-11, 11:50
Hraci si vymysleji vlastni nove nadavky, takze bych je musel porad pridavat a stejne uz pak nikdo nevi, co to znamena.

kashpi
22-09-11, 22:46
Na to abys nenadaval jsem tu jednou daval jeden navod...az ho najdu dam ti ho sem :)

uz sem to pro tebe nasel:)

otevři si v poznámkovým bloku
C:/Program Files/Valve/cstrike/config.cfg
najdi řádek
bind "y" "messagemode" a smaž ho
případně i bind na voice :D
a už nikdy nebudeš mít problém, že dostaneš ban za vulgaritu :)