PDA

Zobrazit normální verzi : Ban



HyperVenom
01-01-14, 21:48
Ahoj, dobrý den, tady je HyperVenom. Předevčírem jsem dostal PERNAMENTNÍ ban, za wallhack. Chtěl bych tedy požádat o unban, jelikož žádné WH nemam. Výpis vam nemužu poskytnout jelikož mi CSko nějak nešlo spustit, takže jsem ho musel včera přeinstalovat.

hofy
01-01-14, 21:49
Výpis dostaneš i teď při pokusu o připojení na server.

HyperVenom
01-01-14, 21:50
ok tak to sem dám

HyperVenom
01-01-14, 21:51
ehm bylo to na JB, nevim jakem, to je jedno že?

HyperVenom
01-01-14, 21:53
omg nejde mi to zkopirovat takze to budu muset rucne prepsat °-°

HyperVenom
01-01-14, 21:54
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 91697)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): -.HyperVenom.-
[AMXBANS] Tvuj nick: -.HyperVenom.-
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:625398528
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:625398528
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.98.110.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Britny
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jailbg_play_forfun2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
nakonec to slo :D

Britny
01-01-14, 22:38
Nelži http://csko.cz/dema/upload/dir/venom.dem

Zrovna se hrála schovka a tys krásně o všech věděl, jen je škoda, že to demo nebylo delší no :))

HyperVenom
02-01-14, 11:34
*Britny, mozna uz tu mapu znam a vim kde jsou dobre kempi ne? Sel jsem tam, kde jsem se na ty mape vzdycky schoval ja. A nevedel jsem, ze derovani je zakazane -.- tak to napiste do pravidel. ehm, *Britny a v jakem formatu si to demo mam spustit, kdyz se m ito stahne a chci spustit, tak i to napise: Aplikace nebyla nalezena (nad tim cesta k souboru)

HyperVenom
02-01-14, 11:40
Prosim te *Britny, skart mi ten ban aspon, jsou prazdniny a ty jsi mi toto udelala -.- :D ted se strasne nudim, prosim, tak mi to zkart na 1 mesic, nebo unban za to ze jsou prazdniny. Jake by to bylo vam kdyby vam nekdo dal perma ban na nejlepsim ceskem CS serveru? :(

matis
02-01-14, 11:42
pozri, skracovat sa nic nebude, pockaj si na vyjadrenie ostatnych adminov....a prosim pouzivaj edit a nespamuj!!!

Nihilia
02-01-14, 11:43
Podle dema od Britny je WH evidentní a ještě se nestydíš nás tady oblbovat.

HyperVenom
02-01-14, 11:49
v zivote jsem nemel hacky, cheaty nic....ano uvazoval jsem o tom ze si je stahnu, ale vsude byl vir a avast mi to zablokoval ulozit. a duvod byl ze na serveru byl moc dobry hrac, nebo cheater. chtel jsem si na nej vylit zlost. a rozhodl jsem se ze uz na tom serveru hrat nebudu tak jsem nasel kotelnu a fiha :) dobra komunita, skvele servery, a nechci abych neopravnene dostal nejakej ban, kterej mel dostat tamten osel. wh jsem nemel, vsak kdyz tu pisu pravdu tak mi to stejne nepomuze.....

Britny
02-01-14, 13:43
Děrování není zakázané, ale ten vozík nebo co to bylo, tak normální hráč by ho děroval celej, ale je tam jasně vidět jak si po tom esp jedeš. A kdyby na tom Ruském kole nebyl bug, že ho šlo vidět na 1s tak by to byl taky krásný čas, ale už to že si tam šel a koukal si přesně na něj. Prostě máš WH, tak se tu nesnaž nikoho oblbovat. Zkracovat nic nebudu, perma je perma..

Luccy
02-01-14, 15:48
Je to krátké demo, ale přesvědčivé :) Takže BAN ti sedí :)