PDA

Zobrazit normální verzi : Armor, miny a jejich prodleva



Phantasma
11-12-10, 14:39
Ahojte, chci se zeptat, zda-li by nebylo nejlepší nějakým způsobem časově omezit nakupování min a ochranné vesty proti nakažení.
Povězte mi, co je to potom za hru, když 3 zombíky loví 10 lidí s miniguny, bazuky, mají vesty a jakmile do nich začne zombík bušit, okamžitě mačkají dokola "V" a nakupují další vesty. Zombie šílenství, infekční granáty a další zdroje nákazy jsou v nabídce zbytečně.

Nebylo by lepší zavést nakupování další vesty až třeba několika desítkách sekund? Totéž miny.

Děkuji hl. adminovi za jeho čas.

grEy
11-12-10, 17:25
casove obmedzenie min? uprimne mi povedz kolko hras zombie..

apach29
11-12-10, 17:32
Uz se to tu resilo, ale na omezeni nakupu vesty nikdo, krom par lidi, nechtel pristoupit. Tak bych to vyresil pro ZM i neomezenym silenstvim.

grEy
11-12-10, 17:36
akurat ze sialenstvo je neobmedzene.. mozes si ho kupit kazdych 0 sekund.. takisto aj vestu..

apach29
11-12-10, 17:51
Tak potom staci jen sbirat body a nabindovat si silenstvi a muzete se mlatit do nekonecna proti lidem s vestama :D

Kotel
11-12-10, 18:12
Hraci nepripusti zpozdeni na vesty ani jednu sekundu, ale mohl bych zas dat sanci na autosilenstvi pri zasahu.

grEy
11-12-10, 18:19
to sialenstvo bola blbost.. nechapem preco sa ludia stazuju na lov.. ved ked je menej ako (myslim) 12 zombie tak strelba nespomaluje.. nie?

Phantasma
11-12-10, 19:07
Ono se celkem špatně hraje, když jak jsem psal v prvním příspěvku loví třeba 10 lidí. Ten zombík dostává takové rány, že nemůže ani chodit. Nebo aspoň povolit položení miny až po 10 sekundách. Ty miny taky zabíjejí na strašně velké vzdálenosti všechny. Jeden zobík vletí do miny a ta povraždí všechny v okruhu.

Co třeba aby mina zabila jen toho, kdo do ní skočí?
Nekamenujte mě hned, je to jen návrh, na který mám právo a proto funguje toto fórum.

grEy
12-12-10, 08:50
asi vas budem kamenovat vsetkych, lebo si to zasluzite.. hram zombie uz tristvrte roka (nie kotelnu - tu pol) a taketo navrhy som este nevidel.. bol tu niekto z vas posledny clovek (pripadne jeden z poslednych)? lebo ak ste posledny clovek nestihate tie laserminy pokladat.. vies/viete si predstavit ze by sa lasermina dala pokladalat kazdych 10 sekund pripadne by zabijala len jedneho cloveka? nezmysel..

Larodar56
12-12-10, 11:16
Možnost koupení vesty jenom 10 sec. před nákazou. Pak už se musejí hráči zařídit podle sebe. Vyřešilo by to problém s lovem, infekčákem. Ale dal bych každému na začátku 10 bodů, na minu i na vestu. Ještě něco: kdyby se člověk někde zasekl, napíše kill, tak se automaticky promění v zombie.

grEy
12-12-10, 11:24
nechapem tej veste.. to akoze sa bude dat kupit vesta len na zaciatku kola?

Larodar56
12-12-10, 12:10
Ano, protože kdyby si ji furt kupovali, tak to je jako by jí měli nekonečno.

grEy
12-12-10, 17:16
blbost

Pavucina
12-12-10, 18:39
Hraci nepripusti zpozdeni na vesty ani jednu sekundu, ale mohl bych zas dat sanci na autosilenstvi pri zasahu.

Jsi celkem zmeknul... Melo by to tam byt, sam si psal od urcite hracice bodu. Nebo proste aby to mel kazdy. Nvm jak tam hrajes, ale zase se tam lovi obcsa, a silenstvi j k hovnu, ptz ho proste neumlatis ani kdyz je v koutku. Ja hraju ted dost za lidi, takze to vidim sám ze jde prezit velke veci.
A to ze to ty hraci nepripusti to je snad naprosto jasne. Ptz je to pasuje do role smrtelnych. Melo by to tam byt na tom se ty, kteri nechteji byt nesmrtelni shodnem.
Ale bohuzel pro ZM !!!
jak jsem psal, je to nastaveny pro lidi, takze ja se tak chovam, lovim, vyuzivam vsechny vyhody proti zm.

Pavucina
12-12-10, 18:42
Z tohohle topicu je ale jasne ze to to preci jen nekomu nelibi. Takze prosim zamyslet se nad tim. To ze tam nekteri pitomci pak zacnou nadavat, at se treba poserou. Casem si na to zvyknout a budou si davat vetsiho majzla a nebude se lovit. Myslim si ze tech par hodin co to na serveru bylo, bylo jasne videt, ze to srovnava situaci.

Larodar56
12-12-10, 23:28
blbost

Ani bych neřekl.

72 Virgins
13-12-10, 05:51
Pro lamy co furt zakládaj topiky jak omezit lov, kterej už je skoro vzácnost.

1. Neskovávejte se lovcům jen jim nahráváte.
2. Neberte si psy neviditelky, a podobný zombie nevhodný k zabránění lovu!
3. Střelba vás díky Kotlovu zásahu do nastavení serveru při lovu nespomaluje využijte toho.
4. Jako zombie si vemte boomera - ZA a) 3x je oslepíte a ty zbabělci utíkaj do úkrytu, Za b) naděláte mraky bodů, já při lovu nadělám 20-30 bodů, nejen za nákazy ale také za oslepení.
5. Kupujte si za xp hlavně rychlost a regeneraci
6. Přestaňte už brečet nad svou neschopností a zamyslete se nad tím, proč je bodový a fragový rozdíl mezi vámi a skillery tak markantní. Všichni hráči maj stejný podmínky, takže podmínkama to neni. To že je někdo lepší není kvůli nějakýmu bindu, ale proto že ti hráči co jsou na špici o hře přemýšlí.


Odpověď na všechny topiky ohledně omezení je skryta v této otázce : Proč tyhle topiky pořád zakládají lidé, kterým se ve hře nedaří?

Kotel
13-12-10, 08:52
Ja myslel ze je problem v tom, ze nejdou nakazit lidi v kempu. Jestli nekdo pobiha venku, tak nema sanci (pokud nejsou zombie uplny dementi).

grEy
13-12-10, 15:17
5. Kupujte si za xp hlavně; rychlost a regeneraci
Preto som pisal, nech sa zrusia body za xp.. ale samozrejme ze ludia pi*ovali tak sa to dalo hned naspet.. Inak virgins konecne si to napisal v bodoch..

Larodar56
13-12-10, 16:39
Já si stejně jen za expy koupím body, tak mi to může být jedno.

72 Virgins
13-12-10, 16:51
Body za xp sou supr, zas musíš u hry přemejšlet, já všechny xp utratím a honím lidi a hodně jich nakazím získám další xp pak si dám přerozdělit a koupím si body..... Takže využiju všechny možnosti nákupu xp a to je zas o přemejšlení. Skill je 70% mozek 30% zručnost. Ty co tu furt brečej nechápou, že jim jakákoliv změna pravidel, nebo nastavení skill nedá. I když Kotel provede změny pořád budou někde na 5-10 místě a pudou sem znovu zas vymejšlet jak si hru usnadnit, ale zas jim to nepomůže. Já jsem většinou pořád první někdy druhej ať už nastavení bylo jakkkoliv i když se testovalo spoždění na vesty a žádný vaše nastavení mě a ostatní dobrý hráče nezastaví. Protože pořád budeme mít stejný podmínky jako ty uplakánci co jim chybí myšlení, nebo zručnost a dokud budeme ty podmínky mít všichni stejný jedinou šancí jak se zlepšit je užívat mozek a mířit nepřítelovi na hlavu místo na nohy

Kotel
13-12-10, 17:01
Pokud to nevite, tak s dodge vam xp nabiha mnohem rychleji. Sice se kulkam vice vyhnete, ale o to vetsi je pak bonus xp.

grEy
13-12-10, 17:01
Sem moc ludia nechodia, aby si to precitali.. Ja osobne kupujem body za exp len ked chcem hrat za zombie a nechavam sa nakazit.. Chcelo by to "spropagovat" forum priamo na serveroch, lebo sem moc ludi nechodi.. Nieco ako: Diskusia ohladne serverov, rady a tipy najdete na stranke www.csko.cz/forum..

Kotel
13-12-10, 17:16
Odkaz csko.cz je vsude.

Pavucina
13-12-10, 17:34
Ja myslel ze je problem v tom, ze nejdou nakazit lidi v kempu. Jestli nekdo pobiha venku, tak nema sanci (pokud nejsou zombie uplny dementi).

Zm uplny lamy.. tim to neni. Na nuke jsem vcera behal celou dobu po mape, a stejne me nenakazili. To same kdyzt jsem zm a honim jedince co vybehli, tak ej taky nenakazim.
Lov je sice ne takovy ale lovi se vice...

Body za XP by meli zustat, jinak zm nemaji vubec sanci neco udelat. Staci regenerace a dodge na 3 a uz se stim da neco delat a za zbytek body. A aspon trochu lidem zatopis. Pokud teda inf neda nulu :D

72 Virgins
13-12-10, 19:50
Body za XP by meli zustat, jinak zm nemaji vubec sanci neco udelat.

Skoro každý kolo zombie vyhrajou většinou nakazej 70-90% lidí (samozřejmě i 100%) takže jak nemaj šanci. Sice ve skore je třeba, že vyhráli lidi, ale 70-80-90-100% lidí bylo nakaženo a přišlo o všechny guny..... Že přežije pár lidí z 28 je pro lidi jako celek prohra. Takže když zombie nakazej 24 lidí a 4 ne kdo je na tom asi se šancema hůř

Pavucina
14-12-10, 19:36
Ano obcas se to podari, ale je to zpusobeno osazenstvem, jako se vsim co se tu pise. Na te restrikci uz zas tak netrvam, prece tam uz tak moc nehraju, a co hraju tak za lidi, bohuzel nedam ty nejlepsi hrace se zm, na ktere by ta restricke byla treba, ptz to je proste zvyhodneni, ktere nejde prekonat. Viz vcera, cipera vytahli vem ze skla, bylo tam hodne zm, a sám zalez a priznal ze ho to stalo 40b coz znamena 500armoru, takze to neni o tom ze zm jsou lamy, 400 armoru mu ubrat za 7vterin je dost, ale mel ryclejsi prst. To je jedinej duvod proc je ta restrikce potrebna, ptz proste ani velkej pocet ho neda, coz je spatne.

72 Virgins
14-12-10, 19:54
Pořád je to o skilu, že dokáže střílet ještě najít volnej ukryt a ještě všechny zabít a přežít. Navíc přišel o 40B to už je trest sám o sobě. A nikdo nenutí zombiky do něj mlátit pravym tlačítkem místo levym. Devět z deseti by to nepřežilo, ciper to umí a tak přežil. Já se pro to na něj zlobit nebudu.
Jediná a pravá nespravedlnost je infekční granát, protože infekčák nakazí ať už hráč je dobrej nebo ne. Jenže s infekčákem sme taky už smíření.

Ale o tom, že zombie nemaj žádnou šanci bys měl už přestat psát, jednak to není pravda, jednak je to pořád omílání jedné věci stále pořád dokola.

Pavucina
17-12-10, 22:30
Je to dlouho co jsem to tady psal a ma mna praci jine veci na praci, takze neresim. Sanci maji, ale nemaji sanci nakazit jedince, co se vyznaji a nechtene zneuzivaji nelimitovany nakup vesty, a je uplne jedno jestli do nej mlatis levym nebo pravym, to jsou jen kecy co tu pises, proste ho nenakazis. Ja jsem dokonce utratil 60 bodu za stit, a to myslim ze jsi lovil i ty me, a nedali jste me, mel jsem to blby ptz byla zelena, smoker, utek do krytu, zelena smoker a porad dokolecka, presto jsem to prezil a diky cemu ? Diku uzasnemu nastroji pro nesmrtelnost <b>Neomezený bind</b> Zase napisu pro lidi, pro lidi s mozkem, dokonala vec, ktera se da naramne zneuzivat.

czkubacz
18-12-10, 13:49
lidi vám řeknu včara jsem měl 50% dodge xD

Phantasma
31-12-10, 14:28
4. Jako zombie si vemte boomera - ZA a) 3x je oslepíte a ty zbabělci utíkaj do úkrytu,

Skvělý nápad, opravdu ... pověz mi ty maturante .... co je to poté za hru, když je v jednom úkrytu 10 lidí, kteří mají 70 bodů, miniguny a bazuky. Pověz mi, jak je mám nakazit. Infekčním granátem jim pouze vynuluju armor, se šílenstvím trvá 2 vteřiny než se k nim vůbec dostanu .... co mám za zbyvající 3 vteřiny dokázat? Brouci? Ti brouci než se tam vůbec ráčí doplazit, tak je lidí postřílejí. NESMYSL! Brouk se musí nastavit tak, aby ubral alespoň 50 na vestě ať do něj střílí kdokoliv čímkoliv.

Kluci, není umění být schovaný se 70 body. Takto si neudělá skóre 200 hrdina, ale člověk, kterému stačí jen mačkat donekonečna V V V V V a kupovat vestu proti nákaze.

Je nse tu snažím naznačit, že zombie má mít stejné šance jako člověk. Infekční granát 35 bodů a sebere pouze armor? Naopak minigun, který stojí 19 bodů a za minutu a půl vám nadělá 70 bodů. NESMYL! Myslete si o mě co chcete, ale za těchto podmínek, za jakých vy hrajete, by bylo zcela rozumné dávat body pouze za zabití zombie. Pistolí 5 bodů, minigunem 3 body, bazukou 2 body.

Ano ano, zase tu budou hráči kroutit hlavou, co je to za výplod, ale zamyslete se ... nehrajete to sami.

Děkuji vám za vaše postřehy.

Pavucina
02-01-11, 00:14
Plne s tebou souhlasim, ale predem ti rikam, ze neuspejes, ja to tady rikam dokolecka uz dlouho, ale bohuzel neni snaha to pochopit. Virgin bude delat stale blbyho, ptz vi jak to je, ale je to nastavene pro dobre hrace s mozkem kteri vedi jak to hrat.
Virgine az zase budes mit reci ohledne meho skillu, zamysli se nekdy nadtim kdo vede tabulku, ted tam hraju zasadne pod fake nickem, aby me neotravovali hraci a jde mi to naramne :P.

72 Virgins
02-01-11, 03:54
Phantasma - je vidět, že hru ani neznáš, když tvrdíš, že infekčákem vynuluješ armor.

Ne všichni hráči maj 70 bodů, jen ti co si poctivě šetří, nebo jsou dobří. Někdy se rozhlédni kolem sebe v kempu většina hráčů nebude mít ani 20 bodů. To že byste s pavučinou chtěli trestat ty šikovné, kteří si body dokáží zařídit jak za zombie tak za živý je chybnej přístup.

Más pravdu není umění mačkat bind na vestu.. dobře ale pokud budem rušit věci co nejsou umění budeme muset zrušit šílenství, protože ani koupit si šílenství neni žádný umění, stejně jako koupit a hodit infekčák není umění. Umění je umět se všema věcma a být lepší než ostatní.

Tajemství úspěchu v každé hře je nedávat vinu nějakejm bindům, nebo lepším hráčům, ale dávat vinu sobě a z každé situace, kterou si špatně vyhodnotil si vzít ponaučení. Já vim, že zombici pokud sou nakažení, těm živejm záviděj, že si nadělávaj body a fragy. Jsou opravdu na vině ti co přežili, nebo jsou na vině ti co přežít nedokážou?

72 Virgins
02-01-11, 04:01
Virgine az zase budes mit reci ohledne meho skillu, zamysli se nekdy nadtim kdo vede tabulku, ted tam hraju zasadne pod fake nickem, aby me neotravovali hraci a jde mi to naramne :P.

Já vim, že máš novej nick nějakej Tonda. Sice jsem tě nikdy vyhrát jako Tondu neviděl, ale budu ti věřit, že ses zlepšil jen tak dál.
S tim Tondou to vim dávno, jsi tady uraženě prohlašoval, že už na Kotelnu nechodíš, tak jsem si to šel ověřit do záznamu z chatu a jako vždy si neříkal pravdu. Ty na ten záznam z chatu vždycky zapomeneš a chytneš se do vlastní sítě. Přitom si pamatovat, že existuje je tak snadné.

Phantasma
04-01-11, 17:59
Ty mě pořád nechápeš. Nikdo nechce nikoho trestat. Jen sem se snažil prosadit a vnuknout názor administrátorům. Dobře, zauč mě. Co tedy přesně dělá infekční granát? Já když ho totiž hodím, pravidelně se mi zobrazí jen hláška 0 nakažených, z toho 5 armor. Tudíž mě napadlo, že infekční granát ubíra jen na vestě (pokud ji ovšem má člověk 100)

Ale prosím tě (snad můžu tykat, přece jenom si z tvého projevu myslím, že si tak o generaci mladší) nevykládej mi hlášky, že zombie závidí někomu fragy. To si závidíte jen vy náctiletí, kteří se tu dokážou hádat o tabulce a skillu. Toto vlákno defacto kvůli vašim hádkám ztratilo smysl úplně.
A už vůbec neříkej, že hru neznám - já zombie na kotelně hraju od prvních momentů jejího vzniku. Bylo to mám pocit někdy v létě/na konci léta 2009? možná tak nějak :)

Vzdávám se svých návrhů, jelikož ty jako administrátor pro mě nemáš pochopení, srovnáváš mi tu šílenství s bindem atp.

Když jde o administrativní věci neumíš najít konstruktivní a smysluplná slova. Vyřešíš leda tak hovno a děláš se všeumělem.

Za mě vše, i tak díky za tvůj drahocenný čas.

72 Virgins
04-01-11, 18:20
No jistě že bind srovnávám se šílenstvím a infekčákem. Píšeš tady že mačkat bind neni umění, ale ani koupit si šílenství neni uměni ani koupit si infekčák neni umění.

Podle toho jak píšeš si tipnu, že jsi Pavučina ten taky pořád píše stejný nesmysly pořád dokola. Tim, že si změníš přezdívku nic nevyřešís.

Prej to hraješ od začátku :DDD a ani nevíš co dělá infekčák.

Ach ty děti.

Phantasma
04-01-11, 19:23
Poslyš náctiletý chlapečku, ještě jsi mi neodpověděl na můj dotaz. Teď se s tebou chci bavit jako s administrátorem.

Zeptám se polopaticky a jinak - koupím si za 10 bodů 100 armoru a infekční granát mne včera nakazil, za 10 minut sem hodil infekční granát já, nenakazil nikoho a opět jen hláška - 0 nakažených, z toho 5 armor.
Ty se zase chytneš toho, že jsem napsal, že zombie na kotelně jsem hrál při jeho rozvoji - minulý rok takové nesmysly nebyly. Pak si hráči začali stěžovat, nervovali se a vydupali si tohle.

Příště bez toho arogantního tónu, bavím se s tebou myslím slušně.

A v neposlední řadě nic nepíšu dokola. Zatímco co předchozí příspěvky jsem něco navrhoval, teď se tážu. Interpunkci v českém jazyce tě doufám naučili.

Takže jak ty infekční granáty? :-P

A v poslední řadě - úsměvné, jak si myslíš, že bych mohl být tvůj dlouhoměsíční kamarád Pavučina. Neshazuj mne prosím tak nízko na bod nula.

znedlob
04-01-11, 19:29
Je to o nahode........Vesta snizuje nakazeni o 33%...Někdy se proste stane ze to nenakazi nikoho...Proto hazej infa jen do oblasti kde je vic jak 10 lidi jinak to opravdu nema cenu...to si kup radeji silenstvi...to zarucene nekoho nakazis........


Napr.Na Toronto v2 se mi stalo ze nekdo hodil do toho cempu s okinkem Infa...Ja jako skiller jsem byl tam v druhe casti a vyuzival jsem bugu zebriku (nwm jestli je to bug...je to v celem cs)..proto sem krasne odolaval i sam...smokeri nemeli sanci...Pak ale nejaka lamka hodila na dva lidi infa...a smaozrejme me to nakazilo takee....

72 Virgins
04-01-11, 20:43
Phantasma === Pavučina

Takový věty "Píšeš hovna" "Píšeš sračky" "Vyřešíš hovno" takovejma větama se tu prezentuje jen pavučina...
Příliš průhledné.
Jinak pavouku víš, že mi je 28 na co si hraješ.

Je to vlastně chytrej tah. Zaregistrovat si několik přezdívek a pak se vyjadřovat k jednomu tématu co zajímá jednoho člověka a vytvořit tak dojem, že tohle téma zajímá víc lidí. Bohužel by si musel změnit způsob psaní, aby tě nebylo poznat. Pokud budeš psát i dál agresivně a sprostě budeš snadno rospoznatelnej.

znedlob
04-01-11, 20:50
Me je 14 a taky vam to necpu :D

72 Virgins
04-01-11, 20:53
To ti nevěřim dyt před rokem si řikal, že ti je 14 :)

znedlob
04-01-11, 20:57
Byla tam chyba..Opraveno.....Rok tu nejsem...v kvetnu tu budu rok

72 Virgins
04-01-11, 21:02
phantasma já ti napíšu jak a kdy používat infekčák.


Infekčák zásadně házet na začátku kola, kdy většina lidí nemá nakoupenej armor a čekaj co se bude dít. Házet infekčák po druhé minutě na přeživší lidi je nesmysl protože už všichni vestu maj a jak píše správně sedly je to o náhodě. (pokud ho hodíš a nebudeš mít úspěch jsi si vinej pouze sám) Takže neriskovat zbytečně 35 bodů.

Místo toho došetřit pět bodů a nakoupit brouky mít je v ruce a dát šílenství, vyházet brkouky a začít utočit na lidi. Lidi budou mít dost problému s broukama místo toho aby řešili tebe a budou zmatkovat. To je nejlepší řešení jaké může být. Koho nenakazíš ty toho vezmou brouci a máš to lepší než spoléhat na náhodu.

Takže zas je to o přemýšlení a nesvádět všechno na bindy nebo na infekčák. Naučit se používat s maximálním efektem zbraně a výhody to je řešení.


PS: uplně nejlepší způsob jak utratit 40 bodů je koupit si protilátku a minigun

Phantasma
04-01-11, 21:56
Výborně, teď snad zbývá porovnat IP adresy aby bylo nad Slunce jasné, že jsem Phantasma a nikoliv nějaká Pavučina :-P
Ale to si musíš najít ty sám ty paranoidní blázne :-P


Příště zkusím místo infekčního granátu druhou variantu.

grEy
04-01-11, 21:56
Ja si myslim, ze teraz je to tak akurat. Suhlasil by som s tym, aby daval minigun body pomalsie. Ale infekcak by som uz neprestavoval, ani sialenstvo. Ak mas aspon trochu rozumu v hlave tak pochopis, ze infekcak nebol "stvoreny" na to, aby si hodil na 3 ludi. U sialenstva plati to iste.. (Kedze predpokladam, ze na toto so sialenstvom by ste odpisali - ale ked pustim sialenstvo, ludia len tukaju bind a hned ako im znicis laserminy, tak davaju dalsie - dam vam radu: Predtym, ako pustas na niekoho sialenstvo vsimni si, kto poklada najviac lasermin. Z vlastnej skusenosti viem, ze vecsina ludi v ukryte nema ani armor, nepoklada miny a vobec hra zombie po prvy krat. A toto je ta chyba, co robi kazdy, kto pusta sialenstvo - ide po tych, ktori maju nevip skin, alebo len beha ako splaseny a seka. Nakazite par lam ale nicim si nepomozete. Dam k tomuto prikladu este iny priklad: Mate v dome mravce spolocne s ich kralovnou - ako sa zbavite mravcov? Musite zabit kralovnu. To iste plati, ked pustate sialnestvo. Mozno to znie nezmyselne, ale je to tak. Vyskusajte, uvidite.) Dalsia vec - uz len to, ze pustite silanestvo znamena, ze znicite X lasermin, cize miniete mnoho ludom celkom peknu kopu bodov a zaroven preniknete do ukrytu. A ak nie ste (nie si) lami/a, tak sa vam podari nakazit aspon 3-4 ludi, a Vam/Tebe sa vratia body za sialenstvo. Tak aka nespravodlivost? To, co miniete sa Vam/Ti vrati. To, ze je niekto lama a nevie rozumne pouzit sialenstvo je uz jeho problem.

Phantasma
04-01-11, 22:06
Jistě, ale lidé položí minu pochopitelně i když zombie pronikne do úkrytu. To je pak pro zombieho problém, když je odříznut přímo v úkrytu od lidí na malém prostoru a nic z toho nemá, protože zničil jen ty miny.
Navíc za 5 vteřin nemůžeš nakazit 4 lidi, když mají 100 armor, to ti zabere tak jeden člověk.
A ty snad utratíš všechny body za miny a v úkrytu nemáš žádný? Vidíš ... stejně ten armor člověk dokoupí.

Ale ne že bych to hrotil jako vy a dohadoval bych se o skóre, dovedl mě k tomu synovec, tak občas se přes týden připojím.

72 Virgins
04-01-11, 23:15
Jistě, ale lidé položí minu pochopitelně i když zombie pronikne do úkrytu.
Jistě proto píšu koupit se šílenstvím brouky, protože většina lidí se bude starat o brouky místo pokládání min. Navíc to co ti tu píšu fakt funguje, je to vyzkoušené bohužel prozrazování mojí taktiky nezkušenejm hráčům jako jsem tomu už několikrát v tomhle vlákně udělal nic neřeší, protože stejně si to nezapamatujete a ve zmatku zas plašíte a pak zas běžíte na forum si stěžovat jak vám to nejde.


Ta moje taktika má ještě jednu výhodu, pokud po mapě běhá boomer. Provést jí po tom co boomer oslepí hráče v kempu. Pak to nemá chybu.

U týhle hry to chce přemejšlet. Taktika je 95% úspěchu.

Hodit infekčák když se to hodí, dát šílenství, když je vhodná chvíle, koupit protilátku když je hodně zm do kempu, kde je zkušenej hráč.

grEy
05-01-11, 09:55
Phantasma: Ty si to stale nepochopil. Ked pustas sialenstvo do ukrytu tak minu poklada vacsinou jeden, max dvaja, ostatok splasene uteka alebo sa absolutne nestara. Musis si vsimnut, kto polozil tie laserminy a ak sa ti ho podari nakazit lasermina zmizne, a ty mozes dokoncit zvysok ukrytu (a nehovor mi, ze pocas toho ako nahanas "kralovnu" a sekas nenakazis aspon 4 lamy). Nechcem sa hrat na skillera, ale ked sa to podari mne, preco by sa nemohlo ostatnym? A este k tomu armoru - vidno, ze nehras na zombie dlho.. Vacsina ludi v ukryte su zaciatocnici a ani nevedia ako zapnut menu, a pytaju sa, odkial mas minigun (ak sa neprihodi situacia, ze v ukryte sa stretnu 4 skilleri - ale to uz je ich sikovnost, ze sa dokazu ubrani.. a dalsia vec a fakt je, ze sialenstvo by sa malo pustat skor na viac ludi..)

czkubacz
05-01-11, 18:01
tady je skoro založeno nové fórum :D

Pavucina
07-01-11, 20:29
Já vim, že máš novej nick nějakej Tonda. Sice jsem tě nikdy vyhrát jako Tondu neviděl, ale budu ti věřit, že ses zlepšil jen tak dál.
S tim Tondou to vim dávno, jsi tady uraženě prohlašoval, že už na Kotelnu nechodíš, tak jsem si to šel ověřit do záznamu z chatu a jako vždy si neříkal pravdu. Ty na ten záznam z chatu vždycky zapomeneš a chytneš se do vlastní sítě. Přitom si pamatovat, že existuje je tak snadné.

Mala reakce: Tak si taky over kamarade, ze kdyz jsem psal ze tam moc nechodim, tak jsem tam skutecne tyden na serveru nebyl, a pak jsem prisel obcas s timto nickem a pravda, posledni tyden, jsem tam byl kazdy den, takze v tu dobu jsem nelhal, ted uz to tak muze vypadat a opet se predvadi tvoje ubohost. Jak jsem psal, je mi to jedno, jedina vec, ktera to tam mohla nejak zmenit k lepsimu a taky kdyz fungovala tak zmenila, uz tam neni, a ted se potvrdila slova a casto se tam lovi jak u blbecku. A reknu ti, ze lovím taky.
Opet se odmlcim, ptz tvoje detinske hry nehodlam hrat :P

Edit: A dokonce me napadlo, ze jsi to overis. Ano udela ljsem jednu chybu, ze jsem tam nekomu napsal kdo jsem, jednou jsem to udelal a mozna ti to donesl pod nos. I kdyz budu verit v tvuj intelekt a budu ti verit ze jsis to overil pres zaznam.

Kotel
07-01-11, 22:23
Nemůžete napsat post aniž byste se napadali?
U infekčáku to po hození píše pro kontrolu, kolik hráčů bylo v dosahu, kolik jich bylo nakaženo a kolik z nich mělo armor. Pokud armor neměl nikdo, jsou nakaženi všichni, jinak hráč s vestou má šanci jen 33%, že bude nakažen. Ale dobrý nápad by byl, kdyby to rušilo celou vestu všem v dosahu a nakazilo jen ty bez vesty.

72 Virgins
08-01-11, 03:27
To není dobrý nápad. Infekčák je velmi devastující zbraň. Já v průměru infekčákem nakazim 5-7 lidí, ty připravim komplet o veškerou výbavu, zbraně, vesty prostě za 35 bodů můžeš zničit výbavu za 300 bodů ani nemrkneš.
Kdybys tento nápad uvedl do praxe stane se další nemilá věc se kterou nepočítáš a to je ta, že po hození infekčáku, je kemp plnej zombie, takže i když přežiješ infekčák hned po tobě jde v tvym vlastnim kempu banda ZM a když ti infekčák sebere vestu tak tě samozřejmě okamžitě umlátí.

Tímto bys poškodil slabší hráče, kteří si neumí tak rychle ušetřit jako ti zkušení. Ti sou rádi že maj aspon na tu jednu vestu.

Ona základní myšlenka je to dobrá i mě se líbí zvláště proto, že vestu mam furt a že deset bodu na novou mam taky furt, takže by mě nikdy nenakazil infekčák, stejně tak všechny zkušený hráče. Jenže jsou tu úskalí, že by to slabším hráčům příliš škodilo. Buď by byli nakaženi primárně infekčákem nebo sekundárně zombikama který infekčák vytvořil.

Další věc. Většina hráčů po hození infekčáku chce vidět efekt.. představ si situaci, že je v kempu 9 lidí a všichni maj vesty, někdo hodí infekčák a nic. Takový hráči by byli naštvaní, že přišli o 35 bodů a výsledek 0, nevedlo by to k dobré morálce.

Tak jak je infekčák ted nastaven sice není optimální, protože o tom jestli přežiješ nerozhoduje tvůj skill, ale náhoda. Jenže prvek náhody každou hru dokáže oživit. Vem si třebas můj nápad na častou vícenásobnou infekci, byla tady proti tomu řada lidí. Jenže od zavedení nebyla ani jedna stížnost. Lidé tento prvek náhody přijali, stejně jako infekčák. Je to teď součástí hry.

Víš Kotel všechno je jen taková kouřová clona. Zombici vládnou a přesto je tři měsíce pořád posilujete, protože si jeden dva průměrní hráči stěžují. Na konci kola by ti dva chtěli vidět uplně všechny nakažený, přitom přežije ve většině případů 5 hráčů a méně, nebo dokonce nikdo. Jen když sou ve vícenásobný infekci uplný lamky tak je to průser, protože se nikdo nebaví, nejsou zm co by se dali zabít a zombiky to taky nebaví protože nevědí jak někoho nakazit. Naštěstí se to stává čím dál méně, ale stane se to.

Jediná věc, kterou ste tím posilováním Zm docílili je ta, že slabší hráči jsou častěji ZM na zkušené to vliv nemělo. Jen prohlubujete rozdíl mezi skillerama a nováčkama.

@Pavučina
Tohle nemá význam s tebou, nabízel jsem ti i pomoc jen když tohle skončí. Ty prostě budeš prudit pořád... . Rozumnýho z tebe nevypadne nic jen opakuješ pořád to samý.

Syrius.
09-01-11, 23:27
Virgins má pravdu. Nehať to tak jak to je. Pretože jak povedal keď bude v campu 9 ludí a všetci budú mať armor = žiadne nakazenie.

Syrius.
11-01-11, 10:54
Všimli ste si že keď niekedy strielate do zombie ho to vobec nespamuluje? Proti loveniu je to dobre ale keď som v campe a napr. ma vyhodí sg granát trochu za mínu a ide zrovna zombie tak doňho strielam ale nulove spomalenie, jak sa snažím ustúpiť on ide presne somnou a ubere my celý armor v momentne. Keďže mám nabindovaný armor sa to dá v pohode aby ma nenakazil ale ide o to že my to ubere zo 100 na 0 a musím kupovať ďalší. Neviem možno ste niečo menili alebo je to niaky bug no neviem. Nesledoval som či sa niečo také menilo pretože som teraz na zombie nehral dosť dlho keď že som tam nemal práva a nedalo sa kúpiť vip. Iba fakt raz za čas sa my podarilo na zombie pripojiť. Ale divné je to že niekedy keď ide zombie je to v pohode keď doňho strielam ho to aj spomaluje a niekedy spomalenie nulové a tým dodge to nemôže byť určite pretože som si naschvál aj kúpil dodge na plno, čiže 50 percent ale keď do mňa strielaly tak ma to spomalovalo aj stým plným dodge.

grEy
11-01-11, 16:54
Pokial je menej ako, myslim, 12 zombie tak to nespomaluje.

72 Virgins
11-01-11, 18:07
Všimli ste si že keď niekedy strielate do zombie ho to vobec nespamuluje? Proti loveniu je to dobre ale keď som v campe a napr. ma vyhodí sg granát trochu za mínu a ide zrovna zombie tak doňho strielam ale nulove spomalenie, jak sa snažím ustúpiť on ide presne somnou a ubere my celý armor v momentne. Keďže mám nabindovaný armor sa to dá v pohode aby ma nenakazil ale ide o to že my to ubere zo 100 na 0 a musím kupovať ďalší. Neviem možno ste niečo menili alebo je to niaky bug no neviem. Nesledoval som či sa niečo také menilo pretože som teraz na zombie nehral dosť dlho keď že som tam nemal práva a nedalo sa kúpiť vip. Iba fakt raz za čas sa my podarilo na zombie pripojiť. Ale divné je to že niekedy keď ide zombie je to v pohode keď doňho strielam ho to aj spomaluje a niekedy spomalenie nulové a tým dodge to nemôže byť určite pretože som si naschvál aj kúpil dodge na plno, čiže 50 percent ale keď do mňa strielaly tak ma to spomalovalo aj stým plným dodge.

Grey má pravdu je to opatření proti lovu, které zavedl Kotel. Samozřejmě nejvíce toto opatření postihuje méně zkušené hráče, kteří jsou díky němu často nakaženi. Ale největší neduh byl tímto odstraněn a v kombinaci s vícenásobnou infekcí, je lov prakticky vyloučen (i když se někdy stane, ale za to si můžou zombici sami, když se schovávají).

Syrius.
11-01-11, 22:15
Grey má pravdu je to opatření proti lovu, které zavedl Kotel. Samozřejmě nejvíce toto opatření postihuje méně zkušené hráče, kteří jsou díky němu často nakaženi. Ale největší neduh byl tímto odstraněn a v kombinaci s vícenásobnou infekcí, je lov prakticky vyloučen (i když se někdy stane, ale za to si můžou zombici sami, když se schovávají).

Ahá tak potom okej. Ja stým ako nemám problém mňa nenakazia aj tak. Len si budem museť dávať večší pozor aby som si potom nemusel kupovať za dalších 10 bodov armor. :D

Larodar56
12-01-11, 00:40
Ale dobrý nápad by byl, kdyby to rušilo celou vestu všem v dosahu a nakazilo jen ty bez vesty.
S tím bych souhlasil, když už má infekčák tak malou šanci na nákazu a stojí tolik bodů. Ale spíše že by jim ubralo jen nějakou část vesty, ne celou.


Jediná věc, kterou ste tím posilováním Zm docílili je ta, že slabší hráči jsou častěji ZM na zkušené to vliv nemělo. Jen prohlubujete rozdíl mezi skillerama a nováčkama.


To jo... Tohle nesnáším, po dlouhé době si chci konečně pořádně zahrát, ale není tomu tak. Když je nějaký n00b první zombie, nakazí tak 2, pak se o ně postarají lovci. Píšů tvojí užitečnou radu, používejte boomery. Nic.

72 Virgins
12-01-11, 03:40
Záleží od osoby já si jako boomer při lovu vydělám kolem 40ti bodů (když jsem od začátku samozřejmě). Jak píšeš nejhorší je, když je první zm noob. Bud nenakazí nikoho, nebo jen dva tři a pak celý kolo stojí za nic.