PDA

Zobrazit normální verzi : BB - pomahani



Vilak
03-01-14, 03:37
zdarte, jen se chic zeptat jak je to s pomahanim si na BB serverech, jak sem vyrozumel iod swaggere s jeho ukazkami tak se mohu dohodnut s nekolika hraci ze si navzajem bdueme chodit hlavama, a nechama se schvalne killnou a ke konci jim to oplatime zas tim, ze se necham killnout ja? protoze jak on psal "necham se pak zabit tim, kdo bdue nejvic chodit" "ten kdo bdue chodit hlavou napred oplatim" pozdeji - byli sjem tam 3.. ja T + on ct a jeste nekdo "hey relogni se, at ste vy 2 proti me a budete chodit proti me.." a sou to hraci, se kteryma se zna... tim padem je jako dovolene ze si tma privedu 3 kamose a budu si po nocich prakticky takto expit jak to dela on? v souladu s pravidly...? bud at prestane a nebo tak je to povolene jako ze kazdemu a kdyby to takto nekdy treba ja udelal, nic bych za to nemohl dostat...

hofy
03-01-14, 10:26
To už víc naexpíš, když je plný server. Ale jestli to takhle dělají, aniž by třeba stavěli kemp, tak bych to bral jako no-kill (spolupráce v rámci obou teamů).

Vilak
03-01-14, 15:03
to ne, normal si stavi kempy apod... ale naschval si idu hlavama, dystak i naschval spadnu pokud su moc blizko a pak jim to zas oplati tim ze se necha zabit...pak je treba za 1 kolo vysledek 30:0... jinak ot v souladu s pravidli delaji... takze kdyz muzou oni, je tedy teoreticky mozne ze by to takto, "expeni s kamosema" delal kazdy?