PDA

Zobrazit normální verzi : Znepříjemňování hry pomocí nadávek



Aio^Los
03-01-14, 09:33
Zdravím. Chtěl bych se zeptat na jedno velice známe téma. VULGÁRNOST. Tato téma je napsaná v pravidlech http://csko.cz/page/pravidla a nikdo to nedodržuje. Vím že existuje tzv. MUTE, ale když chce nikoho slovně napadnout tak používá tečky, hvězdičky a mezery. Já osobně tyhle konfliktní lidi nechápu... Rád je nemám. Jediné co umí je zesměšnit druhého hráče, ale většinou to sou děti. Já je vždy napomenu a zavolám admina. Admin příjde, ale hráč je pryč. Teď k tomu jak je napomínám. Vetšinou jim napíšu:,,Klid" a oni nezačnou co...NADÁVAT. Nesnáším tyhle 'lidi'. Je to jen hra, ale pro ně je to očividně něco víc (život, ráj, nebe). Pro toto téma nemám řešení, vím že admini nemají vždy čas, ale ňácí by měli být více aktivní. Alspoň tak to vidí na Furienu. Děkuji za čas a nashle. :)
Napište dolů vaše názory na toto téma a řešení.

Nihilia
03-01-14, 10:03
Vulgárnosti jsou nyní hodně filtrovány, ale nikdy se to nedá omezit úplně.

Nejlepší je si takových lidí nevšímat a nahlásit ho přes ! adminům.
A nemyslím si že CS je pro ně něco víc, ale zkrátka sedí za PC (za anonymitou), nikdo na něj nemůžu a tak držkuje na ostatní.

Aio^Los
03-01-14, 10:08
Přesně tak. Je jim říkám 'Internetoví Frajírci'. Já si jich nevšímám, ale prostě ghm....Prostě rupnou mi nervy a napíšu jim SLUŠNĚ např. Klid, Je to jen hra...Začnou hned nadávat..Jak říka Eustralien. 90procent cska jsou děti a je tomu tak.

kono159
03-01-14, 10:59
to je uz zalezitostou rodicov ci nechaju svoje dieta hrat tuto hru

peta
03-01-14, 11:36
Využij hud_saytext a máš to vyřešené a máš fakt, že klídek ode všech..

Aio^Los
03-01-14, 12:21
peto to ja vím, ale me zalezi i na jinych hracech. Ti jsou napr zacatecnici a nevi o Cs prakticky vubec nic..

IKEA
03-01-14, 12:55
Můžu se zeptat na cíl tohoto vlákna? Nějak mi to není jasný, co si tím chtěl říct.
Vulgarita tu je, a obávám se, že i bude.

Aio^Los
03-01-14, 13:16
Já jsem jen chtěl aby nikdo napsal ňáke řešení. Moje jediné řešení je to aby prostě admini byli více aktivní..

Zoyer
03-01-14, 13:34
každej admin má svoji určitou hranici nadávání, od které to banuje. Já sám nadávám a někdy to i ze vzteku napíšu. Pokud se někomu nelíbí, když mu člověk napíše p*čo, tak ať tu hru nehraje. nadávání patří do hry ( do určité hranice ).
Ty si ty nadávky bereš k srdci a asi jsi závislej na chatu ve hře. zkus to ignorovat.

Hajjas
03-01-14, 14:22
aj ja určitú hranicu nadáviek tolerujem
ide o to, či nadáva len tak pre seba alebo priamo proti niekomu. Ak si tam pre seba napíše ku.va alebo tak, tak sa to ešte dá. Pokiaľ však už niekto priamo nadáva na niekoho ty kkt, a pod. upozorním a kickujem, opakované nadávanie ban (dĺžka podľa uváženia)
jediné čo nik netoleruje sú nadávky do rodiny a to môže písať aj cez 1000 hviezdičiek a pomlčiek, ale toto nik netoleruje!

Rail
03-01-14, 15:05
Já osobně si myslím, že Furien je jeden z pár módů, kde se nejvíce nadává. Ovšem jsou i mnohem horší módy...
Dám příklad Deathrun. Jakmile Terorista dá Klasik a někoho zabije pastí, tak následuje: Ku.rva T, Deb-il T a takové nadávky.
Potom se mi zdá že Zombie a Furien jsou takové servery nejvíce zamořené dětmi. Někdy to ale ujede každému.
A hlavně na Furienu se děti vztekají kvůli Ranku...
Ostatní Viz. příspěvky výše...

P.S. Když já jsem hrál na Dr (tak 2 roky zpátky) Tak můj slovník taky nevypadal nejlépe.. Potom jsem přešel k Furienu a tam jsem se často vztekal kvůli ranku.
Teprve od minulých letních prázdnin chápu, že to není jen o tom být top1, ale hlavně o komunitě a lidech, s kterýma si báječně pokecáš.

peta
03-01-14, 15:32
Možná zrušit staty, ranky, atp.. tak to lidi tak nežerou sice by asi každý nadával, že nemá pro co hrát ale taky se to dá brát jako řešení.

Aio^Los
03-01-14, 15:35
Samozřejmě...I já občas napíšu Sakra, Ku*va v nějakém případě, ale mě jde o to že třeba nikdo si na někoho zasedne...Je to napsané v této temně jako nadpis. Napřiklad mě stále ňáci 'pánové' tzv. Internetoví frajírci pořád nadávají bez důvodu, ale nejhorší případ je tento..Někdo umře a tou druhému napíše nejčastější nadávku..Zabijou ho a KKT PÍÍÍ*A. To já prostě nezkousnu a nesnáším to..Tyto 'frajírky' bych prostě a jednoduše banoval podle nadávek. A je zbytečné dávat nikoho na forum když nadává. Stejně nadává každý 2...Sorry, ale na tuto situaci nemám slov...Jediný důvod prostě podle mě je větší aktivita adminů..Vím, každý má svůj život a Csko není jeho jediný volný čas. Jak píše peta. Každý nadává když umře. KKT MI VZAL 13 POINTU PÍČ* ZMR*. A Raile, nevím asi hraješ JailBreak, ale tam ten chat je uplně na hranici prasknutí hlavy..Nebudu se tu vyjadřovat, protože bych tu psal na 1000řádků..Souhlasím že na Furienu a na JB je nejhorší chat.