PDA

Zobrazit normální verzi : Ban k nepochopení (*Britny)



Bambus
03-01-14, 11:19
Doufám že si toto přečte admin *Britny nebo tedy jakýkoli admin
Včera 2.1.2014 jsem dostal ban za MFK pri modu schovka ( kde MFK dát nejde)
Žádam tedy o Unban a muj ban je na Banlistě:

Hráč Bambus
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:648384181
IP adresa 81.201.50.35
Udělen 02-01-2014 - 21:43
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 09-01-2014 - 21:43 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 9 hodin 53 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] mfk
BAN dal Admin *Britny (Britny)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jb_oasis)

Nihilia
03-01-14, 12:12
1) Počkej si na vyjádření Britny, ona bude vědět nejvíce k tomu banu.
2) Příště dodej výpis z konzole a ne kopii banlistu.

kashpi
03-01-14, 12:17
nejsem si jist, ale zákazy k CT nejsou v konzoli, ne?

Bezdak
03-01-14, 12:32
nejsem si jist, ale zákazy k CT nejsou v konzoli, ne?

Nejsou.

Britny
03-01-14, 19:16
Protože si předešlé kolo dával mfk a byl si přesunutý Swagridem a napojil ses zpět k CT .. navíc chodilo na JB2 hlášení tak sem se napojila já a dala ti ban k CT - nevím co řešíš nějaký mod schovka..
Ban za neschopnost (neznalost pravidel) jsem tam dala ještě dvoum lidem..

E: Ještě doplnění od Swagrida


Po tom, co jsem se připojil na server na mapě optimus jsem se nestačil divit, co je tam za bordel. Přesouval jsem vás nejméně 10x ke spectu a nejméně 3x vás to koplo. Očividně vás to nepoučilo. Psal jsem do hlášení, adminům na steam a obcházel servery abych našel alespoň 1 admina. Nikdo nikde. Nakonec se změnila mapa, kde jste bordel dělali stále i přes to, že jste věděli že tam jsem. Naštěstí zrovna britny zapla steam a hned jsem jí spamoval ať příjde na server s tím, že to tu nestačim přesouvat a hlásil jsem nicky. Po 2 kolech jste dostali všichni od britny ban. Divim se, že máš ještě takovou drzost přijít a požádat si o unban.

Bambus
04-01-14, 16:41
Protože si předešlé kolo dával mfk a byl si přesunutý Swagridem a napojil ses zpět k CT .. navíc chodilo na JB2 hlášení tak sem se napojila já a dala ti ban k CT - nevím co řešíš nějaký mod schovka..
Ban za neschopnost (neznalost pravidel) jsem tam dala ještě dvoum lidem..

E: Ještě doplnění od Swagrida

To si dělas srandu tu minulou mapu jsem byl já jen u T. Potom se zmenila mapa a po 1. kole jsem šel k CT. To kolo jsem dal 1 kill a i kdyby to byl FK tak to nemohl být MFK. TO 3. kolo se hral mod schovka a ja dal asi 5 killů a napsalo mi to ze mam bana za MFK a nebyl jsem přesunutý Swagridem . TWL byl jsem 2 kola CT a jedno z toho byl mod. Ano minulou mapa davali furt FK a vzdy sli jenom na lejzry( napr. Konstrukter ...) pak se zmenila mapa sel jsem k CT a hned mam bana... Takže jsem byl ve spatnou dobu na spatnym miste a chci ten UNBAN

Tupelko
04-01-14, 16:54
A to, že ti všichni psali v chatu že jsi neschopnej byla náhoda? To že se tam spamovalo MFK když si zrovna byl ty simon byla náhoda? Na to že jsem tě přesunul s tim, že jsi dal MFK si nepamatuješ? Zvláštní.

:happy:

Bambus
04-01-14, 21:59
ŠerifTupelko víš ja nebyl ani na jedny mape simon...

Britny
05-01-14, 16:24
ŠerifTupelko víš ja nebyl ani na jedny mape simon...

Víš, abys dal MFK tak nemusíš být simon, ale stačí jen to CT :))

Klidně to tu můžete dát LOCK

matis
05-01-14, 17:04
Víš, abys dal MFK tak nemusíš být simon, ale stačí jen to CT :))

Klidně to tu můžete dát LOCK

OK sefe