PDA

Zobrazit normální verzi : Furien



Matej 7
03-01-14, 11:20
Môžem sa spýtať, prečo keď hram furiena tak mi neukazuje postavy keď som CT tak vidim proste len ten knife, a keď som zas T tak u CT vidím len zbrane a neviem čo stým ja som su už aj vipol hd postavy a nič a neviem proste keď som to hraval normalne tak mi nič take nerobilo teraz hrám cez steam a zrazu mi to robi

Rail
03-01-14, 11:25
Môžem sa spýtať, prečo keď hram furiena tak mi neukazuje postavy keď som CT tak vidim proste len ten knife, a keď som zas T tak u CT vidím len zbrane a neviem čo stým ja som su už aj vipol hd postavy a nič a neviem proste keď som to hraval normalne tak mi nič take nerobilo teraz hrám cez steam a zrazu mi to robi

Vidíš tedy pouze zbraně protivníků a spoluhráčů? Skus Reinstall.

havingsexwithanimals
03-01-14, 11:46
takze jsou neviditelni ty CT :D

Matej 7
03-01-14, 11:46
Jj ja vidím iba zbrane a postavy nie, ono niekedy ich vidím niekedy zas nie alebo dnes miukazalo bol mrtvy furien neukazalo mi ako leži nazemi že je proste mrtvy ale ukazalo mi naňho iba ruku a vnej mp5 a pritom to bol furien a reinstall to mam ako odinštalovať a zas nainštalovať či ako?

DarwiN
03-01-14, 11:57
Odinštaluj a nainštaluj znova !

Eust.
03-01-14, 12:02
Do konzole napiš cl_min_ct 1
cl_min_t 1

Měly by se ti ukazovat jedny a ty samé modely hráčů, takže by si měl všechny vidět,tenhle problém jsem měl také.

e: Popřípadě si vyzkoušej u těch minmodels 1-4, nikdy nevíš co půjde. Po novém steam updatu to blbne no.

Matej 7
03-01-14, 12:07
Ok skusím to tam napisať, a keď to odinštalujem tak to mi nič nepomôže lebo ja mam perma ban ( rovnaka ip, mam dedinsky net a kamoš dostal ban za Ab ) a ja hram cez steam teraz keď mi už nič ine neostalo admin mi nedal unban tak som si kupil steam a je to cele nanič tu ma cela dedina ban koli jednemu debilovi čo nevie hrať férovo

Matej 7
03-01-14, 15:07
eustralien nepomáha mi to :((

Eust.
03-01-14, 19:03
http://csko.cz/page/ke-stazeni Zkus si stáhnout originální modely a dat je do složky se steam cs.

havingsexwithanimals
03-01-14, 19:18
Maji neviditelnou hack nebo co :D ale reinstal nepomohl tak nevim.

Aio^Los
05-01-14, 17:45
Mě tedy pomohlo cl_min_ct 1
cl_min_t 1