PDA

Zobrazit normální verzi : Otázka na Obcházení!



Mr.N0b0dy
03-01-14, 12:08
Takže zdravím, mám tady případ jednoho, který měl základní BAN tenhle: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=69963
Poté obcházel, to je tenhle BAN: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=79422
A včera tohle: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=91949

Nyní si koupil Steam, takže otázka: Může tady hrát?

Stalo se tu už párkrát, že když obcházeli, tak proste zabanovali steam, nebo ho tu nechali? Chtěl bych vyřešení. Díky

(Slavista) HC SLAVIA JE NEJ :P STEAM_0:0:80482141 92.243.203.68 CZ

Zoyer
03-01-14, 12:18
Stalo se tu už párkrát, že když obcházeli, tak proste zabanovali steam, nebo ho tu nechali?


Totomu jsem byl svědkem jen jednou a potom stejnak dostal ub.

Mr.N0b0dy
03-01-14, 12:21
Podle mě je jenom jediná šance a to ten Steam, ale jelikož on už 3x Obcházel tak mi to přijde trošku blbé tady takového týpka nechávat

J3ZUsSs*
03-01-14, 12:23
Ked si kúpil steam až po tom čo dostal ban tak može hrať.Ale mne sa stala už aj taká vec že mal predtým steam a dostal UB od najvyššieho.

Zoyer
03-01-14, 12:24
šak pokud zapne wh, tak se něho stejnak příjde. já bych toto nebanoval

Mr.N0b0dy
03-01-14, 12:26
Vy myslíte příklad s Muertem, že?

ImGustak
03-01-14, 12:28
Určitě ano.
btw. Zatím dostávál bany jen na NS takže pokuď si koupí steam je to pro něj poslední šance.

vikernes
03-01-14, 12:44
Nechápu proč Muerte ban na steam nemá?

Mr.N0b0dy
03-01-14, 12:51
Zeptej se Kotla....

J3ZUsSs*
03-01-14, 12:56
Nechápu proč Muerte ban na steam nemá?

ževraj Kotel mu dal Ub lebo moc plakal.

_AnGeL_
03-01-14, 13:14
Ked si kúpil steam až po tom čo dostal ban tak može hrať.Ale mne sa stala už aj taká vec že mal predtým steam a dostal UB od najvyššieho.


Od najvyššieho myslíš Boha?

Inak by som bol za, keby bolo 2-krát a dosť. Čiže napr. dostane ban na ns a obchádza ho, tak mu ani steam nepomôže. Je tu hráč ktorý má asi 4 steamka a hrá ďalej.

Zoyer
03-01-14, 13:17
Od najvyššieho myslíš Boha?

Inak by som bol za, keby bolo 2-krát a dosť. Čiže napr. dostane ban na ns a obchádza ho, tak mu ani steam nepomôže. Je tu hráč ktorý má asi 4 steamka a hrá ďalej.
hrát tu potom může jen s jedním steamem. pokud dostane ban na steam, tak už se banuje každej jeho novej steam

_AnGeL_
03-01-14, 13:22
hrát tu potom může jen s jedním steamem. pokud dostane ban na steam, tak už se banuje každej jeho novej steam

Ale nejde to zistiť či to je on, pretože si zmení nick i ip a hraje ďalej.

Zoyer
03-01-14, 13:24
dej mi jeho vsechny steam id. klidne do pm

_AnGeL_
03-01-14, 13:28
dej mi jeho vsechny steam id. klidne do pm
Viem 2 a od niekoho ďalšieho som zistil, že hrá ďalej. Pošlem ti to, keď budem na pc. A ešte k tomu obchádzaniu, keď si niekto príde vyliať srdce ku kotlovy, že chce UB, tak by som mu dal znovu ban. Raz cyter navždy cyter (ako zoyerov ban na ns). Štve ma to tu, že niekto, kto bol zapnutý na 999999999% dostane UB od kotla. Koteel by to mal nechať na adminoch.

E: Potom by každý cyter šiel za kotlom po UB.

Zoyer
03-01-14, 13:30
. Raz cyter navždy cyter (ako zoyerov ban na ns)
já ti dám !! :D

Swagrid
03-01-14, 15:37
Ono stačí aby někdo kotla zaspamoval o UB a kotel na to kejvne, protože chce mít klid. Potom z toho vznikaj takovýhle sračky ...

Kotel
07-01-14, 19:23
Pokud chcete, aby steam hraci nemeli zadnou vyjimku, tak neni problem. Staci zrusit vyjimku v banlistu na ip adresu a 1000 hracu se nepripoji vcetne Swagrida, ktery ma 2 perm bany za cheaty na ip. Mr.N0b0dy ma taky ban za wallhack na ip. Otazka je, jestli to jsou oni nebo ne. Mame rozdelovat hrace podle toho, co nam reknou(prizna se, nedostane unban, neprizna se, muze hrat) nebo vsechny stejne?
Pokud vsechny stejne, tak bud to bude tak, jak to je ted, tzn. na steamu muzou hrat, pokud nedostanou na nem ban. Nebo se unban bude kupovat jako na jinych portalech a ja budu moct dat vypoved v praci.

matis
07-01-14, 19:49
Pokud chcete, aby steam hraci nemeli zadnou vyjimku, tak neni problem. Staci zrusit vyjimku v banlistu na ip adresu a 1000 hracu se nepripoji vcetne Swagrida, ktery ma 2 perm bany za cheaty na ip. Mr.N0b0dy ma taky ban za wallhack na ip. Otazka je, jestli to jsou oni nebo ne. Mame rozdelovat hrace podle toho, co nam reknou(prizna se, nedostane unban, neprizna se, muze hrat) nebo vsechny stejne?

no nie, proste hrac, ktory vlastni Steam a chodi na server cheatovat na NS, tak dostane ban na oboje....pre Boha sak to ide zistit, ci mal v case cheatovania svoj steam, ci?

Kotel
07-01-14, 20:04
Ale pak je tu dalsich x hracu, co steam meli taky a neprijde se na to. Proto to nechci resit individualne. U tohohle hrace jsou vsichni proti asi, protoze tu psal nejaky sracky, ale to jsem necet. Pred mesicem jsem mu napsal, ze na unban musi pockat mesic. Tak jsem to resil u dalsich 2 hracu, kde jsme se hadali o tom, jestli meli steam driv nebo ne.

matis
07-01-14, 20:32
Ale pak je tu dalsich x hracu, co steam meli taky a neprijde se na to. Proto to nechci resit individualne. U tohohle hrace jsou vsichni proti asi, protoze tu psal nejaky sracky, ale to jsem necet. Pred mesicem jsem mu napsal, ze na unban musi pockat mesic. Tak jsem to resil u dalsich 2 hracu, kde jsme se hadali o tom, jestli meli steam driv nebo ne.

tak ok, ale tak ty co nejdu dokazat snad ban na steam nedostali...nie? ja som ale zato, ak su dokazy, aby sa steam takymto opovazlivcom banoval permanentne...

Kotel
08-01-14, 08:46
Steam měli registrovaný dřiv, důkaz, že hráli nebyl, jen tušení a já to pak řešil týden.

matis
08-01-14, 09:08
Steam měli registrovaný dřiv, důkaz, že hráli nebyl, jen tušení a já to pak řešil týden.

ok tak to neriesme, smola je, ze sa cely chatlog vymazal...budeme to banovat iba ak budu dokaze cierne na bielom

matis
08-01-14, 16:44
Uzavriem tuto temu s tym, ze ...

... Steam je posledna sanca si tu zahrat, bez ohladu nato kolko krat ochadzal na NS...jedine, zeby cheatoval na NS ak by bol uz vlastnikom Steamu, ale jedine za podmienky, ze su jasne dokazy, ze tu hral zaroven na NS a Steam