PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o ub



matkos25
03-01-14, 13:58
Ahoj dostal som ban na nick *SK*Master_Of_Kill*SK* .Dostal som ban za Wall Hack a AimBOT. Ale ja som vtedy nehral hral za mňa moj brat, ja som bol mimo domu.Konkrétne som bol v obchode. Pred tým ako som odišiel som v csku nemal žiadny hack. Ja ani neviem ako sa to tam dáva.Keď som prišiel domov a pripojil sa na server napísalo mi že mám ban, pozrel som do konzole a videl som že mám ban za hacky.Po chvíly sa mi začal brat ospravedlňovať že mi dal do cska hacky a dostal ban. On je ešte mladý on nevie že tým ublížil aj mne. Ja chodím na vaše servery stále mám tam dokonca aj VIP. nikdy by som niečo takého neurobil. Keď by ste sa nado mnou zľutovaly a daly mi unban zariadil by som aby sa on už k pc ani nepriblížil. (btw: tie hacky už som odstránil)

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 92145)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *SK*Master_Of_Kill*SK*
[AMXBANS] Tvuj nick: *SK*Master_Of_Kill*SK*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:633604154
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:633604154
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.63.53
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.63.53
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

a + to poslené : [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs. tomu nechápem lebo toto je môj prvý ban.

matis
03-01-14, 14:11
jezis prepac, ja som bol v obchode a za mna asi banovala moja mama...ona totiz hacky nerozozna, tak ale ban zial uz nejde zrusit...:D






demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/sk_master.dem)

Zoyer
03-01-14, 14:15
ban je na místě

J3ZUsSs*
03-01-14, 15:50
Jasné WH