PDA

Zobrazit normální verzi : Wtf



CookieCZ
03-01-14, 21:04
!--> Ron Weasley <--!
Je rank 6.
Každou novou hru jde do předu o jednu pozici.
Nyní je rank 3.

Zoyer
03-01-14, 21:31
co to je za hlaseni ?

Tom@sQo
03-01-14, 21:32
A zmysel nahlasenia že sa posuva v ranku ?

Kotel
03-01-14, 21:40
To je divne, kdyz hraci jsou od sebe jen 300 bodu.

ViRPo
03-01-14, 22:16
Zial na furiene je cesta do topky cez kemp a hostageov a zrovna tento to tak dosiahol

Booty14
04-01-14, 00:17
Ta závist tu oponuje nějak moc, ne?:D
Ještě k tomu, byl jsem měsíc na 4. Místě o.o Co tu zkoušíš. Ty harante "cookie", nevím, jestli mi závidíš, nebo co:)
Lee: Najdi si ty chytrý chalanko, kde sbírám body z hostagov :DDD, ty mi nešaháš na furieně ani po kotníky, a takhle tu lžeš ohledně kempu, si robíš srandu chlapec moj, nejdřív sa to nauč hrať a pak sa budem spolu porozpravať. Mě bolo hned jasné, že pomě pudeš, když jsem tě furt daval, mě to bolo jasné;)
Zavzpomínáván a hle, kdopak to s replikou expil u hostagov na italy,no kto to bol chlapec moj zlatý?:) Veď jasné ty, si sa nepochlubil nějako :*

matis
07-01-14, 13:48
Ta závist tu oponuje nějak moc, ne?:D
Ještě k tomu, byl jsem měsíc na 4. Místě o.o Co tu zkoušíš. Ty harante "cookie", nevím, jestli mi závidíš, nebo co:)
Lee: Najdi si ty chytrý chalanko, kde sbírám body z hostagov :DDD, ty mi nešaháš na furieně ani po kotníky, a takhle tu lžeš ohledně kempu, si robíš srandu chlapec moj, nejdřív sa to nauč hrať a pak sa budem spolu porozpravať. Mě bolo hned jasné, že pomě pudeš, když jsem tě furt daval, mě to bolo jasné;)
Zavzpomínáván a hle, kdopak to s replikou expil u hostagov na italy,no kto to bol chlapec moj zlatý?:) Veď jasné ty, si sa nepochlubil nějako :*

a co? si ukradol slova a si boss? utekaj na furien :D