PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím - TRON



emiiik
04-01-14, 11:06
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52597)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot + WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): BromCZ
[AMXBANS] Tvuj nick: emiiik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:24417386
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1769509981
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.156.141.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.156.141.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: TRON
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_train)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================


Ahoj tato žádost o unban podle mě neprojde protože jí nebudete asi věřit ale prosím aspoň si jí přečtěte a zamyslete se nad tím jestli je to pravda nebo není.
Stručné popsání-->Jako každé ráno jsem si zapnul počítač a že se vidám hrát Csko..Nalogoval jsem se na skype a že už teda půjdu hrát s kamarádem..
Zatím probíhalo všechno obvykle jak vždy.
Ale po chvilce serfování na internetu sem se chtěl připojit za kamarádem ale nešlo mito z prvu sem si myslel že jde o závadu internetu ale asi po 20pokusech marného napojení na Furieny sem ztradil naději.
Bylo mi nanic tolik prožitých dnů na portálu cska a hraní na furienu..Prostě mi bylo do breku.Nevěděl jsem co mám dělat napadlo mě že šlohnu mamce mobil a pošlu si Vip pro UnBan ale pak sem si řekl že to
ratši skusím touhle cestou.Já osobně si myslím že se napojil někdo na naší Wifi jelikož ještě není zaheslovaná a dělal neplechu..
Prosím moc moc vás prosím smilujte se nademnou a já vám slíbím že si jí nechám zaheslovat prosím.Děkuji

Hajjas
04-01-14, 12:08
zober mamce mobil a kúp si steam :)

Slunicko
04-01-14, 13:59
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52597)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot + WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): BromCZ
[AMXBANS] Tvuj nick: emiiik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:24417386
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1769509981
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.156.141.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.156.141.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: TRON
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_train)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================


Ahoj tato žádost o unban podle mě neprojde protože jí nebudete asi věřit ale prosím aspoň si jí přečtěte a zamyslete se nad tím jestli je to pravda nebo není.
Stručné popsání-->Jako každé ráno jsem si zapnul počítač a že se vidám hrát Csko..Nalogoval jsem se na skype a že už teda půjdu hrát s kamarádem..
Zatím probíhalo všechno obvykle jak vždy.
Ale po chvilce serfování na internetu sem se chtěl připojit za kamarádem ale nešlo mito z prvu sem si myslel že jde o závadu internetu ale asi po 20pokusech marného napojení na Furieny sem ztradil naději.
Bylo mi nanic tolik prožitých dnů na portálu cska a hraní na furienu..Prostě mi bylo do breku.Nevěděl jsem co mám dělat napadlo mě že šlohnu mamce mobil a pošlu si Vip pro UnBan ale pak sem si řekl že to
ratši skusím touhle cestou.Já osobně si myslím že se napojil někdo na naší Wifi jelikož ještě není zaheslovaná a dělal neplechu..
Prosím moc moc vás prosím smilujte se nademnou a já vám slíbím že si jí nechám zaheslovat prosím.Děkuji

Jsi na tom asi hodně zle, když ti je do breku za takových věcí ;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

Charon35
04-01-14, 17:53
Zdieľaná IP adresa. Vyrieši to iba originál hra, ako píšu nadomnou. 2-3 € hádam vyšomreš po vianociach ;)