PDA

Zobrazit normální verzi : Byznis DEMO



JBMNT
04-01-14, 20:19
Zdravim,rad by som videl DEMO .. keby bol byznis taky ochotny a hodil ho niekam aby som si ho mohol pozriet ..a aby si ho pozrel niekto iny a posudil.

Blend[eR]

Shamino
04-01-14, 20:20
Dodej výpis z konzole ať víme o čem mluvíš

JBMNT
04-01-14, 20:26
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 92372)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Blend[eR]
[AMXBANS] Tvuj nick: Blend[eR]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:670679229
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:670679229
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.112.178.66
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.112.178.66
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Byznis
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Blend[eR] is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

JBMNT
04-01-14, 20:41
Byznis sa hra ? alebo mu tak dlho upuje demo?

Byznis
04-01-14, 20:50
a co myslis ze ked das ziadost tak v tom momente ti prileti demo ?
Kazdy mame svoj cas a ty si ho travis hranim s WH , a pozeraj do tej steny jak trtko http://csko.cz/dema/upload/dir/blender.dem

tak pusti si demo a svoju oblubenu pesnicku JBMNT http://www.jebemnato.sk WHOOP WHOOP

a dokonca co som este nenasiel :slap: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=86598

JBMNT
04-01-14, 21:05
kamos,tebe by mohol priletiet lepsi zrak ;) diky (Y) za demo .. a myslis to dierovanie na B ? to ze som dieroval tam skadial leteli do mna gulky alebo ze som pocul jak vybehol z tade do katy? ..diery na schody co robim stale ? ci co si myslel ? myslim ze je to dost kratke a nepostacujuce na BAN .. ale budem rad ak si to pozrie niekto iny a posudi .. najlepsie iny admini (schopny :slap: ) Dakujem a kamos nepocuvam tie sra*ky ;) ale ako vidim ty si to pustat asi casto ked poznas take stranky :) whoop whoop ;) ..to som nasiel aj ja a nehral som ziaden public vten cas tak neviem :think:

matis
04-01-14, 21:25
Neverim, drzos dnesnych deciek nepozna hranice....

Wh tam je jasne a ty tu z nas robis este idiotov a ktomu mas plno kecov a nadavok....

Mr.Hol
04-01-14, 21:29
Hrajes to jako BOT!

Kamikovi tam jebnes smouk, co hozeny flash => teamflash a k tomu vsemu WH...

E: upravuju aby tomu rozumnel i prazskej Bezdacek: ...co flash => teamflash, za predpokladu ze je na serveru povoleny...

JBMNT
04-01-14, 21:39
matis z Vas idiotov nemusim robit ..ako vidim robite ich zo seba sami ;) a ja NEverrim,hranica tvojho zdraveho rozmyslania je na tom dost zle nadavok ? kto tam dal www.jebemnato.sk ? mam tam jednu nadavku aj to z * tak neplac ;) ..MR hol .. no fakt ma zaujimal nazor na to ako to hram ;) (Y) tak asi tazko teamflesh ked to nikoho nefleshne z teamu ked to hodi niekto iny .. fakt skuseny admin team ;) zatial co sa ozvali ... dufam ze ten zvysok ma viac rozumu a viac rokov ako 15 :) ...Mr.HOL ... ako vidim mas dost malu slovnu zasobu ked musis napisat ,,Kamikovi tam jebnes smouk,, aby si sa vedel vykoktat :)

ten ,,prazsky bezdacek,, koho si myslel ?:) preto ze neviem co na tom co som napisal vyzera ako cestina ;) ..
ADMIN MESICE .. bez slovnej zasoby :D

Mr.Hol
04-01-14, 21:58
Co to proboha meles? Tebe musi tak maximalne zajimat jen to, ze sem potvrdil WH a tim tu pro tebe zabava konci!

JBMNT
04-01-14, 22:11
tak zabava pre mna zacala az ked si zacal komentovat s kolegom .. tie zbytocne pripomienky miesto jasneho nazoru na Demo ;) mas urcite vela odohrateho a podla toho dema vies s urcitostou potvrdit Wh ..som zvedavy co by si robil ako admin napr . na U2 :)

matis
04-01-14, 22:12
matis z Vas idiotov nemusim robit ..ako vidim robite ich zo seba sami ;) a ja NEverrim,hranica tvojho zdraveho rozmyslania je na tom dost zle nadavok ? kto tam dal www.jebemnato.sk ? mam tam jednu nadavku aj to z * tak neplac ;) ..MR hol .. no fakt ma zaujimal nazor na to ako to hram ;) (Y) tak asi tazko teamflesh ked to nikoho nefleshne z teamu ked to hodi niekto iny .. fakt skuseny admin team ;) zatial co sa ozvali ... dufam ze ten zvysok ma viac rozumu a viac rokov ako 15 :) ...Mr.HOL ... ako vidim mas dost malu slovnu zasobu ked musis napisat ,,Kamikovi tam jebnes smouk,, aby si sa vedel vykoktat :)

ten ,,prazsky bezdacek,, koho si myslel ?:) preto ze neviem co na tom co som napisal vyzera ako cestina ;) ..
ADMIN MESICE .. bez slovnej zasoby :D

Co si dnes nedostal veceru, hrdina za compom.....z adminu nikto pod 18 nema, tak co tu meles...sa pozri na to demo pozorne a potom sa tu prid vyplakat...ci myslis, ze my zerieme seno? Si tie priblble poznamky nechaj do skoly pre kamosov.... Zbytok uz nepride, lebo nikoho nezaujima taky spratek...

Hajjas
04-01-14, 22:54
jasné wh!
LOCK