PDA

Zobrazit normální verzi : DR - bugování HP na mapě deathrun_astro



Toreto
06-01-14, 17:47
Na konci je bug, kde si hráči buguju hp, tým padom T na konci nemá žiadnu šancu, takže navrhujem zrušenie mapy.

hofy
06-01-14, 18:06
On to tam dal autor mapy schválně, což moc nechápu proč, protože freerun pak nemá smysl. Jinak je to pěkná mapa, určitě bych ji nemazal. Kotel má na serverech plugin, který umí hráče zabít, když jde na určité území, případně umí dát tam nějaký neviditelný blok, takže by tam nemělo jít vejít. Jsem tedy spíš pro toto řešení, pokud by to šlo.

HP se doplňuje nahoře, v té velké ceduli je ze zadní strany (naproti vchodu do T zóny) neviditelný vchod.

Mr.N0b0dy
06-01-14, 18:48
Když to tu napíšeš, tak předpokládám, že to bude dělat víc lidí...

Toreto
06-01-14, 18:51
O tom "bugu" vedia všetci hráči, takže to je jedno a rovnako to aj všetci zneužívaju.
Buď nech sa to opraví alebo zmaže.

hofy
06-01-14, 19:01
Tam to zná snad každý, kdo tu mapu někdy celou hrál. Kord, když jsou všichni dead a spectují jednoho, který se tam dostane. Jinak na fórum pomalu nikdo z deathrunu nechodí.

Rail
06-01-14, 20:13
Já bych byl pro to jak psal Does, tedy jakmile by si chtěl nabugovat HPcka, tak by ho to zabilo.
Možná by tam ještě tak 1 vlezl, ale jakmile by ho to zabilo po 2., tak už by si dal pozor, aby tam nevlezl,.
Jsem tedy pro to udělat, aby jakmile tam někdo vleze ho to zabilo.

Smelos
13-01-14, 11:31
On to tam dal autor mapy schválně, což moc nechápu proč, protože freerun pak nemá smysl. Jinak je to pěkná mapa, určitě bych ji nemazal. Kotel má na serverech plugin, který umí hráče zabít, když jde na určité území, případně umí dát tam nějaký neviditelný blok, takže by tam nemělo jít vejít. Jsem tedy spíš pro toto řešení, pokud by to šlo.



Přesně.
Nerušit celou mapu ale jen tam dat ti neviditel. bloky.

hofy
23-08-14, 00:40
Vyřešeno na Astro i Dojo.