PDA

Zobrazit normální verzi : GunGame Práva



Hondas
23-09-11, 11:10
Nevím kolik máte na tomhle serveru adminů, ale pokud scháníte výpomoc, sem vám k službám. Požadavky mám (Věk, Steam, Zkušenosti s Amx). Jednoho cheatera sem vám už našel (V sekci hlášení cheaterů).
Promyslete si to, dík S pozdravem Hondas

bones
23-09-11, 11:18
Na GG sa obcas nejaky ten cheater najde, ale vacsinou hraci upozornia a admin sa pripoji. Aktivny dozor je tam snad uplne zbytocny, navyse by ti z toho preplo keby si hral niekolko hodin denne len gungame.

Hondas
24-09-11, 01:37
Helet me je to jedno, ja nechci prava na machrovani ... Ja vam jen nabizel pomoct ale ok když myslíte

BiA Fz
24-09-11, 12:03
Na GG sa obcas nejaky ten cheater najde, ale vacsinou hraci upozornia a admin sa pripoji. Aktivny dozor je tam snad uplne zbytocny, navyse by ti z toho preplo keby si hral niekolko hodin denne len gungame.

Hej! :D Hrával sem gungame 2-3 hodiny v kuse pár let zpátky :D Takže už sem "přepnutý"? xD Byl sem v tom dobrej na jednom serveru, byli tam snad celkem jen 4 hráči, kteří mě občas připravili o výhru- ještě si pamatuju jejich nicky :))

Jinak asi souhlasím, co jsem byl teď poslední 4 dny online, četl jsem jen jednu zprávu adminům z gungamu- a to že má někdo wh.... wh je na gungame podle mě úplně k ničemu a nadělá spíš víc škody než užitku, protože je to moc rychlý a pak hráč nestihne poznat co je za stěnou a co stojí před nim...samozřejmě pokud tam přijde někdo s AB nebo SH, tak je celá hra v pytli a admin musí okamžitě zasáhnout..tady je asi rozhodující bod; kdyby adminů co mají práva na GG bylo online málo, určitě by ses jako další hodil, ale nejspíš tomu tak není (přesné info by mohl mít Kotel) Takže já nejsem proti, ale asi nevidím v tomhle případě ani důvod pro... :-/

Bezdak
25-09-11, 22:45
Na GG pařim docela dost a tebe sem tam teda moc často neviděl..