PDA

Zobrazit normální verzi : S cskem to jde dolu :(



Bambus
07-01-14, 17:23
[AMXBANS] ================================================ [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 92668) [AMXBANS] Mas 23 hodin, 51 minut a 11 vterin do vyprseni BANU [AMXBANS] Duvod banu: 'bugovanie' [AMXBANS] Zabanovany nick(1): Bambus (Blejna) [AMXBANS] Tvuj nick: Bambus (Blejna) [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:648384181 [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:648384181 [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.201.50.35 [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.201.50.35 [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu [AMXBANS] Ban dal admin: kono159 [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_desert) [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum [AMXBANS] ================================

Dostal jsem bana za bug v cele. Vůbec jsem nevěděl zě na týhle mapě jde bugnout cela. Jeden hrac si cupnul a tak co mam delat v cele... tak jsem na nej skocil a skakal a vyhodilo me to z celi a hned ban :( na 1 den. Zrovna hraju s kamosem nikdy jsem nedostal ban a najednou krutej ban za omyl. Vím že nemůže dokálat že jsem nevedel ze se to da bugnout... tak jsem vas přišel poprosit o UNBAN , protože kamoš ma většinou trenink a tak si s nim chci zapařit :) tak bych vás chctěl poprosit o unban , ale kdyz chcete byt furt tak tvrdí jako v poslední době tak se na mě můžete v*srat :) Čus váš Bambus :DDDD

Kotel
07-01-14, 19:10
1 den je dost, takze to asi nebude poprve. Jestli jo, tak podruhe bys mel perm asi teda.

kono159
07-01-14, 19:23
omyl, ci neomyl, tresta sa to tvrdo, lebo keby to bolo dovolene, ludia by toho zneuzivali a ctcka by nemali sancu, lebo na tej mape sa da lahko preskocit za plot a ist do tajnej zbrojky, cez ten plot nie je moc vidno, ctcka si ich nemusia vsimnut

Bambus
07-01-14, 19:43
1 den je dost, takze to asi nebude poprve. Jestli jo, tak podruhe bys mel perm asi teda.

před tím jsem měl jen jeden bat k CT na týden za MFk který jsem také nepochopil protože jsem dal za hru jen jeden kill...

Bambus
07-01-14, 19:45
omyl, ci neomyl, tresta sa to tvrdo, lebo keby to bolo dovolene, ludia by toho zneuzivali a ctcka by nemali sancu, lebo na tej mape sa da lahko preskocit za plot a ist do tajnej zbrojky, cez ten plot nie je moc vidno, ctcka si ich nemusia vsimnut

Já vím jen škoda že to v mím případě byl opravdu omyl :( ale ty to nemůžeš boužel vědět:(ale mohlo by být dobru ze hned jak jsem se bugnul tak jsem schávně šel na ten hrbolek mezi celami a chtel ti to napsat a nesel jsem do zbrojky

matis
09-01-14, 07:34
Ban vyprsal