PDA

Zobrazit normální verzi : jak udělat screen?



Superbongman III.
09-01-14, 03:36
Chcem sa spýtať...ked počas hry chcem niečo odfotiť cez "prtScrn"...a otvorím to potom v skicári....tak sa mi tam objaví odfotené pozadie cska, ktoré máte ked otvoríte hru....nevie mi niekto poradiť čo s tým mám ? :D

matis
09-01-14, 07:01
pocas hry pouzivaj prikaz do konzoli "snapshot", alebo ak mas steam, tak myslim F12 je nabindovany screen

Rail
09-01-14, 07:39
pocas hry pouzivaj prikaz do konzoli "snapshot", alebo ak mas steam, tak myslim F12 je nabindovany screen

Když máš Steam tak se to odfotí přes F12 a jakmile vypneš hru, tak se ti tam objeví tabulka, kde můžeš ten screen si poslat na svůj profil.
Když hraješ Ns a máš na klávesnici klávesu Printscreen, tak když ve hře dáš klávesu Printscreen+Alt, tak pak stačí si otevřít malování, dát Ctrl+V a máš to v Malování.

DarwiN
09-01-14, 13:32
Naco tak zlozito ??
ked mas csko z Koteln1, v hre stalacis F5 a potom si prejdes do zlozky csstrike /tam kde mas nainstalovane cs a tam to najdes ulozene.

Dufam ze pomoze .

ZeMi7
09-01-14, 14:29
F5? Hustý...díky moc :)
Já vždycky jak debil používal PrtScr a pak malování :D

Thanks for usefull information ;)


E:


lol, ale ved snapshot si si mohol nabindovat na akukolvek klavesu a mas po probleme :D:D

Dyť píšu, že jsem deb*l :D (nepotřeboval sem často nic fotit, tak sem to neřešil, a jednou za dva měsíce mi to přes malování nevadilo udělat. )

matis
09-01-14, 14:38
F5? Hustý...díky moc :)
Já vždycky jak debil používal PrtScr a pak malování :D

Thanks for usefull information ;)

lol, ale ved snapshot si si mohol nabindovat na akukolvek klavesu a mas po probleme :D:D