PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool: cs_747



Ligter
09-01-14, 18:44
Zdravím, sice chápu, že to asi nemá zrovna moc šancí na úspěch, ale mě a dalšího nejmenovaného hráče (amatera) napadlo, že by se mohla přidat do maplistu mapa s všeříkajícím názvem cs_747. Fandům alternativních map, které se hrají na serveru Old School, je určitě dostatečně známá. Vzhledem k tomu, že je součástí defaultního maplistu v CS 1.6, tak by nebylo špatné ji přidat do seznamu, čistě jen pro zkoušku, pokud by se nevolila, nemělo by to smysl (ač do detailu samozřejmě nemohu vědět, co o výběru map do maplistu rozhoduje). Proč by se mohla přidat? cs_747 není rozhodně natolik profláklá, jako jiné cs_ mapy (estate, office) a přesto si v ní člověk - z vlastní zkušenosti - užije relativně dost zábavy. Bezpochyby to lze označit za jistý ampový „underground“, ale byla by přesně tím, o čem Old School server je - tedy demokratickým serverem, kde se hrají více či méně výjimečné mapy, jež by jinde neměly nárok. Zároveň si myslím, že by byla větším přínosem než taktická mapa cs_milita, popř. cs_siege, které jsou otevřenější (oproti stísněnější cs_747) a tvořící se z větší části cestou k rukojmím, což nabádá k tomu, aby pak 3/4 týmu kempilo... a mapa se tak už jen dohrává (byť nemůžu mluvit za všechny, bezpochyby jsou hráči, které tyto mapy baví). Dle mého by bylo přidání nové mapy rozhodně atraktivním vylepšením.

Díky a s pozdravem,
Ligter/JF

RaM0n3s_StR!k3
09-01-14, 20:56
Táto mapa sa nehrá preto, lebo ju má Kotel ako defaultnú mapu, keď padne server. Ale inak pekný návrh a ja osobne by som túto mapu na oldschoole veľmi rád uvítal :thumsup4:

Ligter
10-01-14, 00:34
Táto mapa sa nehrá preto, lebo ju má Kotel ako defaultnú mapu, keď padne server. Ale inak pekný návrh a ja osobne by som túto mapu na oldschoole veľmi rád uvítal :thumsup4:

Díky za podporu. :thumsup4:
Čili problém je spíše technického rázu. Lze to nějak vyřešit, přejít přes to a nasadit ji do maplistu, resp. v jakém ohledu je to problematické? Jsem laik, možná se ptám na nesmysly.
Samozřejmě pokud je problém i v množství map, nebylo by špatné ji za - a to už se budu opakovat - siege či militiu vyměnit. :-)

Acid
10-01-14, 11:45
Ja jsem pr0

Ward
25-01-14, 13:29
Ja som tiež za.

Xeeee
27-01-14, 17:33
Je to dobra mapa ... SOM ZA