PDA

Zobrazit normální verzi : ok takze moji mili OKAMZITE ZIADAM O UNBAN BAN SOM DOSTAL NEPRAVOM



sector clear
23-09-11, 16:53
ok tu je moja ziadost o unBAN a nech sa to viackrat nestane ja neplatim VIP s ktoreho vam idu peniaze nato aby daky pajac mi daval BAN a minal tym moj cas len tak zato ze ho volam zena moji zlaaty ale okamzite UNBAN inak to pojde dalej nebojte sa tak vy zarabate na mne a este ma budete za NIC vyhadzovat tu je ziadost : dobry den takze na vasom servery som dostal BAN nespravodlivo od admina rixie moje IP je 195.91.56.2 moj nick je der Sector Clear ok konec srand ziadam o okamzite ZRUSENIE a dufam ze MI TO VIP VINAHRADITE CO SOM MOMENTALNE KVOLI ZNEUZIVANIU PRAV zameskal a urobte si u adminov poriadk v ziadnom pripade mi nema pravo dat BAN preto ze napisem ze chcem BAN to je jedine CIM SOM SA PREVINIL NAPISAL SOM DAJ MI BAN a ona mi dala to ako ked poviem ze neh ma zavrazdi ma zavrazdi ? tu je nas rozhovor a nech sa to viac krat neopakuje lebo sa budem stazovat vissie moji mili ja neplatim VIP nato aby mi niekdo dal len tak bez dvovodu BAN ok ? tu je inak dokaz to zao som BAN DOSTAL

edit by bones
http://csko.cz/chat/27025/2011.09.23.htm -> CTRL + F -> zacina to 16:08:43

PeZoPetrik
23-09-11, 16:54
neprehladne :D aspon si mal vyznacit co je dolezite...takto si to nikto neprecita

sector clear
23-09-11, 16:58
nech ho do vecera mam ten UNBAN inak sa stazujem vissie a koniec koncov ak by sa rixie vhovaral ze som ho oslovoval ako zenu on i napisal ze som LAMA to je rovnaka urazka a este vas chcem poziadat zruste takymto ludom prava ktory ich zneuzivaju a kotlovu emailovu adresu poprosim chcem hovorit stym najvissim sme v demokatickom state a ne ze admin si robi co chce a dava BAN tomu kdo ho nazve inak ako si zela

Rixie
23-09-11, 17:00
Ty frajere jeden vymaštěnej. Co si o sobě vůbec myslíš. Ty si myslíš, že mi můžeš nejmíň 5x napsat že jsem holka i přes moje varování ?! Napsal si že chceš ban, několikrát. Pak si napsal několikrát že chceš perma a ty máš ještě tu drzost sem přijít a žádat o unban ? Já jsem klidný, někteří si dělají srandu a říkají mi na JailBreaku "Rexona", ale to mi nevadí, protože je to jen joke. Můžeš být rád, že jsem ti nedal perma, když si ho tak chtěl. Řeknu ti to na rovinu, protože si mi dneska kompletně zkazil náladu, jdi do prdele !

sector clear
23-09-11, 17:00
vies ja som tu novy takze newiem jak sa vyznacuje a ked boli tak chitri a dali mi BAN tak nech si to pekne hladaju ja nebudem trpiet taketo pubertalne nalady adminov nech si spravia poriadok u adminov a nebudu muset citat ziadosti ktore su opravnene

sector clear
23-09-11, 17:02
hmm pekne taze toto je uz uplny dvovod na unban a to co si osebe mislim si ani newies predstavit :) cmuQ

UFOusek
23-09-11, 17:02
Delas si zadek ty prirozeni? Mas perma no, protoze sis o nej pozadal a Rixie ti vyhovel, takze nechapu nejak tenhle crythread napsanej nejakym jazykem penisu.. Hlavne sem 41x vecpi to, ze mas VIP, coz je dulezity a divim se, proc to nemas v nicku (!). Takze ted se muzes koukat, jak te tu nejmin 10 lidi vcetne me posle do vaginy, protoze tahle zabavna zadost si nic jinyho nezaslouzi.. No, ja zacnu, vem si tuhle zadost a bez do vaginy.


HJ Distance: 200.055374 Maxspeed: 253.093368 (2.281) Prestrafe: 250.811935 Strafes: 3 Sync: 16
1 0.000 0.000 13.7 0
2 2.281 0.743 27.2 64
3 0.000 0.000 58.9 0

A tohle je taky vtipny


PS: Prosimte bez do nahlasit "vissie" a bez to dat k soudu, protoze tohle je vazny a tvuj rage stav se bude resit jeste mesice..

Rixie
23-09-11, 17:03
Ban si sám chtěl, dokonce permanentní. Urážel si mě, a přes to bych se přenesl, protože to je tu každou chvíli. Můžu dodat jen to, že si to sám chtěl, kdyby tu byl chatlog z dnešního dne, dal bych tu náš rozhovor. Bohužel tam mám poslední záznam z 16.8.2011.

sector clear
23-09-11, 17:04
inak zlatko vies otom ze ak by sme boli v amerike bol by si uz na sude ? tak sa trochu krot ja som ti nenadaval do kktov a podobne ja som slusny clovek a ty narusas moju kludnu kulturu takymito urazkymi a to si viziadam takze do vecera chcem od teba unban

sector clear
23-09-11, 17:06
nas rozhovor som dal sem ja takze sa neboj a citaj vissie a ak ta poziadam o to aby si mazavrazdil zavrazdis ma? ale ok teda teraz ta ziadam tak ako vtedy o BAN o unban takze pome a nech sa to neopakuje ja som neni daky pajac platim VIP s kereho si ktel kupuje zradlo a auta

sector clear
23-09-11, 17:06
server to je JUMP tahaj tahaj a uz nech mam ten UNBAN

Rixie
23-09-11, 17:07
Řekni jakej je to server a vytáhnu to..
jump

Smile
23-09-11, 17:08
jump

Jo, ale mám to stejně jako ty, ale asi jen na jumpu, ostatní vidim dnešek...

sector clear
23-09-11, 17:09
ako vidim furt mam ten BAN pohyb ja si zato platim mi to snad vynahradite abo rixie mi moze kupit zato ze nato zabudnem VIP na dalsi mesiac

bones
23-09-11, 17:09
Dufam, ze nepredvolas celu Kotelnu na sud (nechce sa mi vytahovat kravatu a sako), este by si vysudil od Kotla 1.195 € aj s DPH za 1 VIP.

Rixie
23-09-11, 17:10
Pokud nepřestaneš psát ty s prominutím sračky, dám ti perm jak si chtěl, protože tvoje chování není normální.

Smile
23-09-11, 17:11
Dufam, ze nepredvolas celu Kotelnu na sud (nechce sa mi vytahovat kravatu a sako), este by si vysudil od Kotla 1.195 € aj s DPH za 1 VIP.

Neblázni, tohle je velkej případ. Celej portál by mu musel Kotel věnovat, společně s ručně psanou omluvou od Rixieho a deseti rohlíkama jako náhradu za ztracenej čas...

sector clear
23-09-11, 17:12
hmm ufousek kotel bude cumet a tak isto ako som pisal nie zadal o BAN teraz pisem ale zaroven aj ziadam o jeho zrusenie a tm padom pre teba nechapajuceho o UNBAN inak pekne urazky

Tino
23-09-11, 17:12
Bol som prave tam,mozem dosvedcit, nazyval si ho zenou ,a ziadal o ban. Dement!

sector clear
23-09-11, 17:13
to si pis ze cel portal by mi mal venovat a to euro za VIP chcem taktiez abo daku nahradu tohoto casu ked som nepravom zabanovany na vase urazky nereagujem

sector clear
23-09-11, 17:14
tino a on ma nazval LAMOV a to je rovnake ako zena a este mi tu pisal aj z ostatnymi ze som kkt a ze mam ist do vaginy a podobne takze CMUQ dosvedcuj vklude xD

Unregistered
23-09-11, 17:18
bones ak nebude ten unban tak si zacni zehlit sako a kravatu ale ak date unban a nebudete drzi tak mozno budes moct dalej rozdavat kadekomu BAN

Rixie
23-09-11, 17:18
Jestli si si nevšiml, nenazval jsem lamou tebe, ale hráče, který se jmenuje "[LMFAO] The Lama".

Rixie
23-09-11, 17:19
Máš tam perma. Někdo jako ty tu nemá co dělat, navíc si ho sám chtěl, já jsem ti jen jako milostivý pán vyhověl.

Smile
23-09-11, 17:20
bones ak nebude ten unban tak si zacni zehlit sako a kravatu ale ak date unban a nebudete drzi tak mozno budes moct dalej rozdavat kadekomu BAN

A nějakej krajskej soud, nebo jedeme rovnou do Haagu?

ZEUS
23-09-11, 17:20
Unban asi nečekej :D takže všichni povinně vyžehlit kalhoty, košili, kravatu, sako a holky sukně a halenku :D

sector clear
23-09-11, 17:21
pozri rixie co si napisal ze nemam pisat sracky to nejsu sracky ale opravnena ziadost o UNBAN opakujem jak som ziadal o BAN a vhovel si mi ziadam teraz o UNBAN tak vihej mi a bude to v poriadku zabudnem na tento incident ale kotel mi bude muset ten cas vynahradit no hlavne nech uz je ten UNBAN a bones ci jak sa volas zacni si zehlit kravatu a sako

ZEUS
23-09-11, 17:21
A nějakej krajskej soud, nebo jedeme rovnou do Haagu?

Pravděpodobně do Haagu :D :)

sector clear
23-09-11, 17:23
takze zehlite zlaty moji a aj sa pripravte na vybuch kotla ked toto zhliadne ked sa dopracujem ku nemu a aj ak si ma lomov nenazval tu si ma nazval kktom ... a ak si mi ako milostivi pan vyhovel takti vravim vyhovej mi aj teraz a davaj unban

sector clear
23-09-11, 17:25
inak tiez je super ze admini si robia strandu s poctivo platiacich a zadne pravidla neporusujucich hracov a davaj PERNAMENT tak to je uz vazne vrchol sa pripravte ze fakt ste na sude ak to kotel TEN BAN nezrusi

Smile
23-09-11, 17:25
takze zehlite zlaty moji a aj sa pripravte na vybuch kotla ked toto zhliadne ked sa dopracujem ku nemu a aj ak si ma lomov nenazval tu si ma nazval kktom ... a ak si mi ako milostivi pan vyhovel takti vravim vyhovej mi aj teraz a davaj unban

Kokotem? Sakra Rixie je dneska nějakej slabej, protože ty seš už dávno za hranicí obyčejnýho kokota...

ZEUS
23-09-11, 17:28
A co když to Kotel nezruší ? :D

UFOusek
23-09-11, 17:28
Hej ty kokote 12-ti letej, neprehanis to uz? takovejhle nasup sracek nezvlada ani _=perry=_ a gEtTaRd najednou, takze se na to uz vyser, zavolej 158 ze ti dali na csku ban a res to s nima a uz prosimte neodepisuj, cau

sector clear
23-09-11, 17:28
ja chcu unban to je vsetko o co mi ide a smyle pls nepis uz sracky len si prihorsujes si mislim ze kotel by nnebol spokojny ze na moju adresu tu padaju urazky takehoto typu sa ale len nanho zozenem kontak a je tu a narobi poradky snad ja mu neplatim obedy (z VIP) zato aby ma tu dakdo urazal ked som nic nespravil len ziadam o odvolanie tejto chybi admina rixieho

Rixie
23-09-11, 17:28
Bohužel jsem tě nenazval ani tím kktem ...

sector clear
23-09-11, 17:30
zlato resit to nebudem zo 158 ale z osobami kere zato zodpovedaju takze svami kym to nebude zrrusene a neskor s kotlom a zeus no ak mi ten unban neda budem patrat o moznostiach a ak najdem ze ste dake pravo porusili sup na sud inak este podotikam nemam 12 ale 16 spytaj sa hraca pitbull erikam alebo maestro

BAWSON
23-09-11, 17:30
Nevim jestli se mam smat a nebo plakat.. protoze tohle uz je moc.

sector clear
23-09-11, 17:31
to si pis ze nazval aj ste ma poslali do vaginy uz to mam okopcene tuna na poratli rixie :) tak c bude ten unban dnes ale bo nebude inak zaj uz mam aj pernament ?

Rixie
23-09-11, 17:32
Víš, kotel je dospělý rozumný člověk, takže se s tebou moc bavit nebude. Vydělává si v práci, ne tady. Věnuje portálu co nejvíc času a ty si opravdu myslíš, že když si najde chvilku, bude se mu chtít číst ty tvoje "oprávněné" sračky? Na to co píšeš by si měl mít zbrojní průkaz nebo tak něco.

PS: Většina peněz jde na údržbu sevrerů pokud se nepletu, na jídlo mu fakt nevyděláváš :DD.

sector clear
23-09-11, 17:32
bawson smiat sa mozes az bude ten unban newim co je take tazke natom dat mi unban kedze som nc nespravil zadne cheaty abbo neco take len som zo srandy poziadal o BAN

ZEUS
23-09-11, 17:34
Fajn, sejdeme se na soudě :D Alespon se tam pozná admin team :D
Bawsone, lepší je se smát :D protože ti to prodlužuje život :D

sector clear
23-09-11, 17:35
ok co bude stym unbanom ja som spravodlivy hrac necheatujem nespamujem na servery neblokujem nekempim v klude hram a teraz mi to dakdo prekazi moje poobedie kludne len tym ze mi da BAN za ziadost ktora bola zo srandy mne sa to fakt nechce riesit dalej chcem kludne ist na classic ... uzivat moje VIP ktore mi minate takze UNBAN a bude klud abo ako som uz pisal mate popic+

Rixie
23-09-11, 17:36
Fajn, sejdeme se na soudě :D Alespon se tam pozná admin team :D
Bawsone, lepší je se smát :D protože ti to prodlužuje život :D

Pravda. Být tu těhle "borečků" víc, žili by jsme 150 let :).

UFOusek
23-09-11, 17:37
No ty ses kokot, az to praska dverma.. Prosimte Kotel ma radost, ze mu 1x za mesic posles 30Kc na obed, je z toho docela odvarenej a ma te rad.. Jo, vsechno si to vyfot a zazaluj nas za to, ze si krypl a neumis se chovat, urcite si vysoudis tak +- 200Kc, coz je win, akorat Kotel nebude mit na svaciny.. Nejhorsi je, ze tebe urazit nejde, pac mas 12 let a 50 IQ, takze se seber, www.nonsteam.cz a bez ojebavat jinej portal, dik.

sector clear
23-09-11, 17:39
rixie inac ty mi tu vrav ze prehanam a ze co som to za kkta a co si to ty za kkta zato ze zo sranndy napisem ze chcem PERNAMENT BAN mi ho hned das a zato ze ti pisem v zenskom rod? az sa spametas priznas chybu a das unban ja sa vam ospravedlnim za zdrzovanie asecko bude ako predtym

Rixie
23-09-11, 17:41
Já chybu přiznávat nemusím, protože jsem žádnou neudělal. Ze srandy to vypadá trochu jinak, tak se konečně seber a odejdi jako chlap třeba na GayShites, protože tam mezi bandu místních kidů zapadneš hned, a budeš se cítit jako doma :)).

sector clear
23-09-11, 17:42
ufousku opakujem mas pravu ze ma urazit nejde ja mam v pi. co hovoris su to len prazdne trapne reci a mam 16 newim ako ti ot mam dokazat na facebooku sa volam MarcelUfc ak chces dojdi sa presvedcit abo sa spitaj na classicu hracov pittbul erikam abo maestro a nebud mudry iq mam visie ako ty mam konkretne 101 kdezto ty mas 45

kashpi
23-09-11, 17:43
Takhle sem se dlouho nepobavil, jeste ze nemusim zehlit sako a kalhoty, nedavno sem je mel na sobe a je jeste ready :D

chlapce vzpamatuj se, mozna ze u vas je demokracie, ale tady vladne tvrda diktatura :D

Asi bysme meli do pravidel pripsat, ze zadosti o ban na vlastni zadost bude vyhoveno bez moznosti o unban do 48hodin :D

sector clear
23-09-11, 17:44
ok tak si priznaj abo nepriznaj co chces hlavne mi daj unban NECH MOZEM SPOKOJNE IST

ZEUS
23-09-11, 17:45
Ty max. půjdeš za katr :D

Smile
23-09-11, 17:45
Nechápeš prostě, že ten unban nedostaneš? Tak si sesbírej ty svoje slavný důkazy a k soudu s tím...

sector clear
23-09-11, 17:50
ok serem vAS uz dajte mi ten unban inak napisem kotlovy je mi jedno ci to uspesne bude abo ne zadny sud nebude uznavam ze som to trochu prehnal a ked mi ho nedate nebudem sa zbitocne s kktmi atazovat za takuto drbovinu mi dat BAN a este PERNAMENt fakt ako dmnce takze cawte moji zlaty snad sme sa pobavili ja uz musim ist fakt do obchodu bo mi ho zavru kvoli vam pokusil som sa ku koncu uzavret ier ale vidim ze jedini skutocni kkti ste tu vy kedze ste nesuhlasili na sud vam serem a to je asi secko bud mi date abo nedate unban vasa vec tak teda CAWTE xD nakonec ja nebudem plitvat zivot svoj drahocenny stakimito kktinami uz som sa pobavil a zabil nudu takze cawte

ZEUS
23-09-11, 17:51
pááááá :D

sector clear
23-09-11, 17:52
a este jedna vec rixie devennko tesi ma ze som ta vitocil PA

Lynviy
23-09-11, 17:55
Hej ty kokote 12-ti letej, neprehanis to uz? takovejhle nasup sracek nezvlada ani _=perry=_ a gEtTaRd najednou, takze se na to uz vyser, zavolej 158 ze ti dali na csku ban a res to s nima a uz prosimte neodepisuj, cau

Ty anální kousku hovna, mě si do huby neber...

UFOusek
23-09-11, 17:56
Ty anální kousku hovna, mě si do huby neber...



yupeeee :happy:

tdown
23-09-11, 17:59
Ok, táhni napsat kotlovi at tě může dát do ignore a ban na web a pak jdi na soud at tě tam taky pošlou do řiti. Papa no lifere.

MARTiii
23-09-11, 18:19
Kdo by cekal, ze se poprve setkame zrovna u soudu.
Jeden za vsechny, vsichni za jednoho. :-D

1488.6
23-09-11, 18:21
a mam 16 newim ako ti ot mam dokazat na facebooku sa volam MarcelUfc
to byla chyba sem dávat tvuj faceflus, asi tě dám na gay seznamku :D ok??;) :D
aspoň si projevil svoji dementní logiku, tam napíšeš že chceš perm ban a zažádáš si o ub :taunt: to je fakt demence;)

Qip
23-09-11, 19:17
Taky k tomu řeknu své, za 1 máš to naprosto nepřehledé, a za 2, myslím, že ban byl oprávněný ! Napsal jsi, že chceš ban, tak jsi ho dostal, a proč tady srovnáváš ban s vraždou ? To je snad úplně něco jiného. A kam výš by tohle mělo jít, to taky nevím...

Kotel
23-09-11, 20:35
Vypis chatu uz funguje. Chtel jsi permanentni ban, urazel jsi portal a adminy. S takovou emo zadosti nemuzes dostat unban. Vyhruzkama tu nikdo niceho nedosahnul a naopak se s tebou uz nikdo nebude bavit.

Charon35
23-09-11, 23:52
:D teda to bolo dobré toto :D


takze pome a nech sa to neopakuje ja som neni daky pajac platim VIP s kereho si ktel kupuje zradlo a auta
JJ, Kotel je jak narkobarón a pasák dokopy. Za tie VIP stavia vilu, len aby si vedel. :D

inak zlatko vies otom ze ak by sme boli v amerike bol by si uz na sude ? tak sa trochu krot ja som ti nenadaval do kktov a podobne ja som slusny clovek a ty narusas moju kludnu kulturu takymito urazkymi a to si viziadam takze do vecera chcem od teba unban

1. Aj teba by som dal pred súd. Za zločin voči materinskému jazyku:
viziadam

tino a on ma nazval LAMOV a to je rovnake ako zena (áno, preto tam má byť U. Tá lama.) a este mi tu pisal aj z ostatnymi ze som kkt a ze mam ist do vaginy a podobne takze CMUQ dosvedcuj vklude xD atď.
2. Tvoju kludnu kultúru? Nauč sa jedno. S takýmto správaním NIKDY NIKDE NIČ nezískaš. Kebyže prídeš požiadať slušne o UB, priznáš, že to bolo for fun, určite by sa dalo dohodnúť. S touto tvojou "kľudnou" povahou si si to riadne akurát po*al.

Daj si pauzu od cska. Začala sa škola a nechceš predsa prepadnúť s tvojou znalosťou jazyka.


Unban asi nečekej :D takže všichni povinně vyžehlit kalhoty, košili, kravatu, sako a holky sukně a halenku :D

V pohode. Prídem vás pozrieť. Zrovna pred chvíľou som to vytiahol zo skrine (zajtra svadba) :D

uNfEiL
23-09-11, 23:58
Ciii tak dobre som sa už dávno nezasmial :D Ten chlapec má potenciál :) Z neho musí byť politik!

apach29
24-09-11, 01:42
Takovy soky na noc mi tu psat? LOCK a nasledovne doresovani v jinym tematu se bude trestat jako flooding a spam.