PDA

Zobrazit normální verzi : .:*(POWER)*:. N-e-m-e-s-i-s



ParadoXX
23-09-11, 18:44
VALVE_0:0:1118293811 80.87.220.217 .:*(POWER)*:. N-e-m-e-s-i-s
tenhle harant neustále po každý,když je na serveru,háže jak na startu,tak během hry spoluhráčům úmyslně flashe do xichtu.Když kvůli tomuhle bordelu volám 15x admina,nikdo nepříde.Proč taky?Dyť na ten server se sere.Žádnej admin tam nechodí hrát,takže ví kulový,co se na tom serveru děje.Mně dát práva nechcete,abych to tam srovnal a hrálo se podle pravidel.Tak tam do prdele dejte aspoň někoho,kdo tam bude hrát a ne jen 20 minut denně.

BUBEN
23-09-11, 18:52
Já jsem tam byl asi na 6 kol a spectoval ho. Za tech 6 kol nehodil ani jeden Flash. Pak jsem musel jít na JAIL, protože přišla zpráva, takže nevím co bylo dál.

ParadoXX
23-09-11, 18:58
takže ho budu muset nahrát.No to je skvělý.Bylo by to jednodušší,kdyby na server chodil někdo s právama pravidelně.

bones
23-09-11, 19:34
Ty mas na to dobre predpoklady, aby si bol adminom, urcite mas vela skusenosti a nehras to par tyzdnov, ale kazis si to sam svojim slovnikom. Je sice pravda, ze ta obcas dakto vyhecuje, ale ako admin by si mal zachovat chladnu hlavu a hlavne nebyt vulgarny a vediet sa dohodnut s komunitou. Ja by som bol aj za, aby si tie prava dostal, dobre by si to tam osefoval, ale bohuzial, drviva vacsina ta tu nechce.

Charon35
24-09-11, 00:31
Ty mas na to dobre predpoklady, aby si bol adminom, urcite mas vela skusenosti a nehras to par tyzdnov, ale kazis si to sam svojim slovnikom. Je sice pravda, ze ta obcas dakto vyhecuje, ale ako admin by si mal zachovat chladnu hlavu a hlavne nebyt vulgarny a vediet sa dohodnut s komunitou. Ja by som bol aj za, aby si tie prava dostal, dobre by si to tam osefoval, ale bohuzial, drviva vacsina ta tu nechce.

...skôr jeho ego prevyšujúce nekonečno a ešte ďalej. Tiež by bolo fajn tam niekoho takého mať, aby sa všetko nemuselo riešiť cez fórum, ale jediný kto dáva práva je Kotel (nie decká ako si písal v inom threade ParadoXX) a ten zrejme má dôvody prečo mu ich ešte nedal.