PDA

Zobrazit normální verzi : Cheater



mamokami
11-01-14, 15:51
Dobrý den, myslím si že by ADMIN měli plnit svoje povinosti a dávat BAN těm kteří maj cheaty . Dneska jsem hrala na serveru CTF několikrát jsem psala že je tam banda cheateru a nic se nezměnilo ADMIN byl přitomen a absolutně nic stím nedělala. Kdyby jste byli tak hodni a konečně si vtom udělalil pořádek tak bych byla velmi ráda. Např. Někteří cheatři si dal cheatujou jen proto že maj za kámoše ADMINA . Kono 159 má wh a ab psala jsem adminum ze tam jsou a oni si toho absolutně nevšímal jak kdyby bylo cheatovaní povoleno. Jde mi jen o to že když je proti team plnej cheateru tak se opravdu nedá hrát. V poslední době se vůbec admini nestarají o to kdo cheater je a kdo není . Několikrát jsem upozornovala na to že je tam několik cheateru ADMIN byl přitomen a absolutně nic a nic stim nedělal. Zachvilku budou mít všichni na CSKU cheaty :) . :mad:

Eust.
11-01-14, 15:54
Tak máš cheatera natočit a lupnout na fórko. A kono159 je atmyn, tak nevim nevim.

Despe
11-01-14, 15:55
Nu polovinu věcí ti musím vyvrátit, i když si to o konovi myslím i já, tak ten nic nemá, je to prostě skilla, jestli se mýlím dodej demo, admin mohl být na serveru a také mohl zjistit že nikdo nic nemá.+ podívej se do banlistu, každej den je tu zabanováno 15+ cheatru za wallhack a podobné scripty, takže neříkej že admini nědělají svou práci, mají i jiné povinnosti.

J3ZUsSs*
11-01-14, 15:56
Kono 159 je admin a žiadne wh a ani ab nemá. Admini sú tiež len ludia takže nemajú furt čas na hlásenia. Ked budeš mať nejaký dôkaz že Kono alebo niekto druhý má číty tak ho natoč a hod na forum.

mamokami
11-01-14, 16:02
Tak prvně mam upozornit admina pak ho mam natočit a co potom? ..
Nemluvim jenom o konovi mě je docela jedno kdo ma cheaty ale kdyz je jich na serveru nejmin 5 a admini stim nic nedělaji tak to už opravdu na nervy je. Potom si nemůžem ani pořádně zahrát . Nepotřebuju aby toho dotyčnýho zabanovali ale aspon kdyby tam napsal těch pár pismenek at to vypne a pod. Ale bohužel ne. věřím že někdo může být dobrej jo ale taky vidím jak stříli přes zdi apod. A když je admin na serveru tak to snad nevidí? Prostě několik lidi tu má cheaty a admini jim to ještě dovolují. Tak maj snad svou povinnost dělat ADMINA tak at svou práci dělaj pořádně. Nemusí všem rozdávat BAN ale aspon cheatrovi říct bud at to vypne nebo kick . Celou dobu jsem cheatry co měli wh občas to zapli apod nechala být ale když je plnej team cheatru tak se opravdu hrát nemá. A jestli mužou mít cheaty oni tak proč by jsme je nemohli mít aji mi?

mamokami
11-01-14, 16:05
A jako admin snad nemůže mít cheaty nebo co ? To mě do hlavy nenamluvíte. A proč bych měl někoho natáčet když to je práce ADMINA! Já jen chci v klidu hrát na serverech a pořádně si zahrát jenomže když má někdo AB + wh apod tak to nejde . Jen bych chtěla aby ADMIN plnil svou práci a já si mohla s ostatnima normálníma hráčama v klidu zahrát nic vic .

Swagrid
11-01-14, 16:07
Fajn.. Od teď každej admin končí z prací a nastupuje strážit servery 24/7/365 .. Admini jsou taky lidi, nemůžou tam bejt pořád. Pokud máš důkaz, natoč demo a hoď na forum. Mimo jiný si pěkně protiřečíš.

Tak maj snad svou povinnost dělat ADMINA tak at svou práci dělaj pořádně. Nemusí všem rozdávat BAN ale aspon cheatrovi říct bud at to vypne nebo kick . Celou dobu jsem cheatry co měli wh občas to zapli apod nechala být ale když je plnej team cheatru tak se opravdu hrát nemá.

mamokami
11-01-14, 16:09
Kdo tady říká že u toho maj sedět od rána do večera ježiši. já jsem prostě informovala admina že je na serveru několik cheatru a nic ale absolutně nic se nestalo ! Nikdo po něm nechce aby u toho seděl a několik hodin čekoval jestli tam je cheater nebo ne! Ale když snad někdo na to upozorni tak jeho povinosti prostě je se kouknout na server a aspon mu napsat at to vypne nebo ho kicknout ze serveru né snad? Nebo to už vám je to uplně jedno že tady má každej druhej cheaty?

Swagrid
11-01-14, 16:12
Co vyřeší kick prosim pěkně? Napojí znova a jde znova cheatovat. Mimo jiné.. točení dema není 10ti vteřinová záležitost. Pokud admin skutečně hrál dál a netočil, tak nejspíš hráče zná a ví, že nic nemaj.