PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o prava - Kotelna - Classic



Bad boy
23-09-11, 19:08
Kotelna - Classic csko.cz:27015
Nick: Bad boy
Age: 27
ID: STEAM_0:0:604160
(myslim ze cislo mluvi za vse)

Kdyz uz jsi jdu zahrat CSko jdu na tento public. Je pekne poladeny a to se mi libi. Kdyz uz zde hraji nebylo by na skodu mit admin prava.
Co nabizim:

2003-2006 aktivni hrac CSka

Ligy:
AMD 1
CSL 1
HUML 1
ESL
atd.

Lanky:
PGCH 3x
WCG 2x
DH 1x
Haluzzzlan 1x
Rymarov 4x
LanCraft 2x
Megalan 1x
atd.
+turnaje po hernach vsude mozne.
atd.

Klany:
Black Trains
xenoGens
e-Limited
a tuna dalsich...

2006-2011 jen pro zabavu...
2003-2011 admin na nekolika portalech...

Maly Buu
23-09-11, 19:14
Dobry hrac, podporuji

ZEUS
23-09-11, 19:22
BAN c1: http://amxbans.fakaheda.eu/27282/ban_details.php?bid=290

BAN c2: http://www.fucka.cz/unban.php?info=264

BAN c3 http://banlist.funxp.net/ban_details.php?bid=9540

BAN c4 http://www.thc2u.de/amxiface/ban_details.php?bid=23017

Dal jsem si tu práci a vyhledal jsem tě na classicu a tohle je výsledek...

EDIT:
14:57:18 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : co delas s tou boumbou curaku
15:04:05 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> Bad boy : pod mrdat radsi kundo
15:08:10 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Counter-Terrorist) Bad boy : ts.primarovo.net
15:12:52 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : ts.primarovo.net
13:51:54 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : NECHCI HRAT U CT JE TO BANDA DEMENTU
13:54:02 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*(Counter-Terrorist) Bad boy : KRETENI PROC NEJSTE NA A! PROC PORAD LEZETE ZAMNOU BANDO DEMENTU.
13:56:49 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : idiote
14:10:14 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> Bad boy : tuti idiot
18:13:00 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : admini na pic
11:11:09 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : mrdat dementy
16:29:27 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : vic granatu kokoti

a mnoho dalšího.... Možná seš dobrej, ale na post admina se nehodíš. Za mě ne

MARTiii
23-09-11, 19:27
Na kotelne mas nahranych jen 12 hodin.

Bad boy
23-09-11, 19:29
ZEUS: Kdybys k tomu dopsal text mozna by to k necemu i bylo ale takhle je to jak hazeni hrachu na zed.

MARTiii: To je dost mozne. Vzhledem k memu veku za tech par dni je to dost.

ZEUS
23-09-11, 19:36
ZEUS: Kdybys k tomu dopsal text mozna by to k necemu i bylo ale takhle je to jak hazeni hrachu na zed.

Admini většinu portálu nedávají pernamenta jen tak...Chtěl jsem si stáhnout tohle demo ( http://www.edisk.sk/sk/stahni/07609/marek.zip_9.03MB.html ) ale bohužel nemůžu to otevřít, nemám nějakej model či co....

V logu máš reklamu, vulgarity = ban minimální na tejden, ne-li víc...

Takže ti radim, chovej se na serveru slušně a nenadávej hráčům, někteří se tu učej, tak je respektuj.

Bad boy
23-09-11, 19:37
ZEUS: Vzhledem k tomu ze na serveru je ochrana ktera to prepise tak si tohle muzu dovolit napsat. Jinak tohle je od tebe dost neprofesionalni chovani jako od admina. Dalsi vec je ze si nebyl pritomen v dane chvili tudiz netusis co se delo. Popravde tve komentare jsou dost zaujate oba. Nejsem si vedom ze bych nick ZEUS nekdy nekde videl treba mi reknes proc mi krivdis? Jinak dalsi veci je ze vzhledem k tomu kde vsude jsem byl a skym a kolik jsem toho vyhral si myslim ze tohle je uplne mimo misu. Dalsi vec je ze nemam problem pripadne natocit IE demo pro pobaveni a poslat ho. Treba fotka kde jsem ja a Heaton by mohla ulehcit tve neduvere ve me ze jsem cisty. Co se me tyce zadna reklama tam neni. To je dalsi vec kde jsi mimo misu. Moc se mi libi jak vytrhnes vetu z kontextu a vylozis ji svym vlastnim zpusobem. Protoze mas jiste namysli odkaz na IP adresu nekomercniho TS3 ktery je urcen jen pro pratele.

ZEUS
23-09-11, 19:41
Upřímně, je mi jedno kdo seš, než někoho přijmeme, tak si ho proklepeme.
Nás zajímáš jen ty nikdo jinej, zajímá nás, jak se chováš na serveru, v určitých situacích apod. takže asi proto jsem ti dal ne.
Většinou mě najdeš na DR, knife a DM, mám ale i fake nicky.

/edit: Víš, my tady makáme jako jedna rodina, jeden team: To, co jsi napsal ve své žádost se mi zdá, takové nadřazeně. Myslím si, že sis myslel, že tady práva budeš mít jasný, když se rozepíšeš, jaký máš tituly, s kým si hrál, s kým máš fotku apod. Omyl, nás zajímá např. kde si dělal admina, to ve své žádosti nepíšeš...

Bad boy
23-09-11, 19:45
Noxyna: Omlouvat se nemusis. V pravidlech pri zadani o admin prava je jasne napsane co tam mam napsat a tak jsem to napsal. TO ze to na tebe tak pusobi a citis se menecenny/a je bohuzel tvoje vec. Tve fakta jsou 0 ne moje. Ligu nehraji ale hral jsem je videt jak moc pozorne si to cetl/a. Tohle snad ne...

Bad boy
23-09-11, 19:46
ZEUS: Proklepavej si me jak chces ale zdrz se neobjektivnich komentaru bez faktu a naznaku profesionality diky. Jinak hraval jsem v klanech s adminem ESL treba. Myslim si ze on by asi s cheaterem nehral.

PeZoPetrik
23-09-11, 19:47
14:57:18 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : co delas s tou boumbou curaku
13:51:54 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : NECHCI HRAT U CT JE TO BANDA DEMENTU
13:54:02 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*(Counter-Terrorist) Bad boy : KRETENI PROC NEJSTE NA A! PROC PORAD LEZETE ZAMNOU BANDO DEMENTU.


v tychto memntoch som tam bol,na classicu a zeus ver ze sa este kludnil...keby si videl co tam stvarali ty "skilleri" neveril by si vlastnym ociam... :D

Bad boy
23-09-11, 19:49
PeZoPetrik: diky za podporu... jinak kdyby to jsem ZEUS nenapsal tak to nikdo nevi protoze server je nastaven tak aby automaticky nahodil jinou hlasku a dal cloveku mute na 1 min. Ale diky za podporu tobe i tomu druhemu hraci Maly Buu.

BAWSON
23-09-11, 19:51
Na takoveho ultra skillera mas toho celkem malo nahrano. A kdyz strasne remcas o te profesionalite, tak ta tva zadost taky nevypada moc dobre. Ale to uz je vlastne jedno. Sam ses odrovnal aroganci a namyslenosti, takze pochybuju, ze ty prava dostanes. Za me taky NE.

ZEUS
23-09-11, 19:52
Víš, my tady makáme jako jedna rodina, jeden team: To, co jsi napsal ve své žádost se mi zdá, takové nadřazeně. Myslel sis, že práva tady budeš mít jasný, když se rozepíšeš, jaký máš tituly, s kým si hrál, s kým máš fotku apod. Omyl, nás zajímá např. kde si dělal admina, to ve své žádosti nepíšeš...

Jinak, napíšu sem, první větu z pravidel, kterou máš umístěnou na hl. stránce Kotelny. "Server je provozován i pro úplné začátečníky a připojit se může opravdu každý"Takže z toho plyne, že Ty nemáš vůbec nárok si na ně pouštět pusu na špacír, začátečníci se to učej, tak to prosím repsektuj.

To jsou fakta, které si vypustil ty z pusy, resp. z prstu.

Tímto jsem s tebou skončil. Ať se vyjádří další admini.

MARTiii
23-09-11, 19:52
Jsi tu proste kratce, na classu sem te jeste nevidel ale jinak zkusenosti mas o tom zadna.
Bad boy real nick na lankach i online ?

Bad boy
23-09-11, 19:55
BAWSON: Malo nahrano? Myslis u Vas na pubu? To ano. Celkove? Od roku 2003? Nechapu te... Ma zadost je ucelova... takova jaka a byt... Ty budes pozer hrozny... soudis lidi bez toho aby jsi je znal... rikas jaci jsou... co umi... zajimave.

MARTiii: Ano kratce tu jsem souhlas. Na clasiku hraju posledni tyden +- nasel jsem ho nedavno kdyz jsem se na pojil na kamarada co hraval za eSubu a on tam hral s ostatnima eSubakama. Takze se da rict ze kdyz jsi du zahrat CSko jdu jen sem protoze proste ten pub je temer dokonaly. Bad boy byl muj nick od utleho mladi :) kdyz jsem hral aktivne ano. Jinak obcas hravam i jako Marek. Pod nickem Bad boy jsem hral uz Starcraft: Broodwar a jezdil po lankach takze se znam nejen s CS hracema ale vesmes se vsema kdo jezdil nekam. Diky za normalni dotaz.

UFOusek
23-09-11, 20:02
Ja jsem pro, na me pusobis seriozne no..

Bad boy
23-09-11, 20:03
ZEUS: Muze ti to pripadat jak chce a je mi to jedno to co si ty vydedukujes je mi tez jedno ale zde je vse jasne napsano co se pozaduje uvest:
http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!

Dalsi vec je jak ty muzes vedet jestli ten dotycny byl zacatecnik ci nebyl jak muzes soudit situaci bez toho anizbys ji videl ci o ni neco vedel. To je uplne zcestne prober se dekuji.

Bad boy
23-09-11, 20:04
UFOusek: take dekuji.

tdown
23-09-11, 20:05
Proti, viz. ZEUS a BAWSON

MARTiii
23-09-11, 20:05
Je skvele nastaveny ze.
Hraj tu nejakej ten mesic a pak to zkus znovu, jestli to ted nevyjde.
Buucka znas osobne?

ZEUS
23-09-11, 20:09
Fajn, nebudu se s tebou tady hádat, jak tak vidím, nemá to cenu.
Tak ještě jednou. Kde jsi dělal admina ?

/edit: Doufám, že tě palce dolů vzrušujou.... :)

Bad boy
23-09-11, 20:09
Jj nastaveny je super. Adminum by se jeste hodil plugin k chystani cheateru aby to bylo 100% jasny. Adminy po stisknuti klavesy vysle prikaz ktery u hrace doma udela 3x SS a ten pak hrac musi dolozit. Na nem je jasne videt co veshno ma v danou chvili na monitoru.
Hrat tu budu kdyz budu mit cas a chut. Je mi 27 moc casu uz preci jen nemam... prace... skola... rodina... atd. Znam spoustu lidi... ale ted nevim... pribliz mi co hral za hru a pripadne kdy nebo kde. Pak ti muzu rict.

BAWSON
23-09-11, 20:10
Jasne. Takze kazdy negativni komentar je spatny? Soudil jsem podle toho, jak pises. Proste se mi zdas namysleny a arogantni, tot muj nazor. Jinak kdyz jsem se tak dival, tak mas nahrano "jen"- 24.3 hodin za poslední dva týdny / 792.8 hodin na záznamu. To se mi zda celkem malo na nekoho, kdo vystridal tolik klanu a vyhral nejake ty ligy. Trochu mi pripominas "paradoXXe", ktery ma taky takove steam id, chova se stejne arogantne apod. Muj nazor na tebe uz jsem zde napsal a to je odemne vse.

Bad boy
23-09-11, 20:13
ZEUS: To je tvuj problem ty se hadas ja jen odpovidam :) a jiste ze to nema cenu kdyz nepredkladas fakta. Pamatuji si jen par portalu... Gamesites ( tam jsem skoncil protoze par adminu tam melo wh ale byli to kamaradi hlavniho admina )... Naplno ( Ostatni admini nerespektovali hl. admina atd... a pak dalsi ktere uz si nepamatuji... snad mozna dokonce i na Fucka... ale tam uz si nepamatuji co bylo. Bud jsem na serveru prestal delat admina ze jsem odesel ci server zanikl ci me vyhodili pro nepohodli.

ZEUS
23-09-11, 20:15
Můj problém to není, já jsem si vyjádřil k Tvý žádosti :)
Děkuji, ale můj verdikt znáš.

Bad boy
23-09-11, 20:17
BAWSON: ja ten tvuj nick odnekud znam a az si vzpomenu odkud dostanes sprchu :) jinak je videt chlapce ze ti chybi zkusenosti/vedomosti... STEAM je tu az od 1.6ky CSka... tudiz lidi co hrali predtim nemaji zapocitane hodiny... v tvem slovniku ja jsem oldschool...

tdown
23-09-11, 20:21
BAWSON: ja ten tvuj nick odnekud znam a az si vzpomenu odkud dostanes sprchu :) jinak je videt chlapce ze ti chybi zkusenosti/vedomosti... STEAM je tu az od 1.6ky CSka... tudiz lidi co hrali predtim nemaji zapocitane hodiny... v tvem slovniku ja jsem oldschool...

jo oldsKŮle, namachrovanej a namyšlenej, nikoho ty tvoje keci jakej jsi PAN, a borec, že si hrál ligy a byl jsi v nějakejch ultramegoskillo klanech nezajímají.

MARTiii
23-09-11, 20:27
Ano drazdi je jeste vic... :-D
Me jen prislo divny, ze Maly buu, ktery se tu objevi jednou za uhersky rok a napise pro, 10 minut potom co se tu objevi zadost.
Mozna moje paranoia kdo vi. ;-)
Muj verdikt je ne, viz. vys.
Navic jestli na to nemas cas a hrajes trebas jen 10 hodin za 2 tydny, tak to taky nema moc smysl nemyslis?

Bad boy
23-09-11, 20:40
tdown: Davej pozor aby ti nerupla cevka v mozku... mrtvice mladem veku je k posrani :D Presne vim jak to chodi... jeden admin si to precte dostane pifku (17) a zavola kamarady aby ho podporili na foru protoze sam neni schopen niceho. Podporiho kamradi a ejhle stejne dostanou v akademicke debate na hubu pac nejsou schopni plodit fakta jen urazet a vykladat si pravdu svym vlastnim zpusobem ktery je tu normalnim lidem cizi. Faktem je ze panove vy mate komplexy a snazite si je lecit na me to je k popukani :)

MARTiii: jestli tim naznacujes ze jsem to ja tak nejsem. Urcite to bude jen paranoia... Ja nevim rekni ty me jestli mit dobreho admina navic ma smysl ci ne.

tdown
23-09-11, 20:44
Ja nevim rekni ty me jestli mit dobreho admina navic ma smysl ci ne.

Má, ale tebe určitě ne, btw. mě žádná cévka v mozku nepraská, myslíš, že bych se kvůli tobě rozčiloval? Jen píšu pravdu, ty (HAHA) "27" letej profíku.

Bad boy
23-09-11, 20:46
tdown: ty ses dalsi z tech co evidentne neni zaujatej a vse cetl jak mel... i muj vek ze... z cehoz vypliva ze mam pravdu stema kamaradama... blil bych panove... 27 pro tve info... i je videt jak ctes co pisi... lowbirde :) jsem rad ze uz se opravujes.

MARTiii
23-09-11, 20:48
Ja myslim, ze mit neaktivniho admina je k nicemu.

tdown
23-09-11, 20:48
tdown: ty ses dalsi z tech co evidentne neni zaujatej a vse cetl jak mel... i muj vek ze... z cehoz vypliva ze mam pravdu stema kamaradama... blil bych panove... 27 pro tve info... i je videt jak ctes co pisi... lowbirde :) jsem rad ze uz se opravujes.

Zapni.. radějc ... cheaty... a .. jdi... cheatovat... "profíku"...

Bad boy
23-09-11, 20:49
MARTiii: To si myslis dobre ale to neni muj pripad ze.

tdown: Ja sem ti rikal aby ses uklidnil nez ti ta cevka praskne ted uz je pozde haha

kashpi
23-09-11, 20:51
Na demo co postnul ZEUS na prvni strance sem se dival a musim rict, ze ja bych mu ban za WH nedal. Je tam videt skill a nic jinyho.

UFOusek
23-09-11, 20:51
Nechapu, co proti nemu mate, tohle je jedina normalni zadost (chybi pouze zkusenosti s adminovanim, ty doplnil) za delsi dobu, normalni clovek za delsi dobu.. S paradoXXem nesrovnavat, imo do nej ma hodne daleko.. Jediny minus je, ze tu travis tak malo casu.. Za t-downy predem dekuju

Bad boy
23-09-11, 20:52
kashpi: a to mi to neslo... jinak diky za objektivni nazor. Ocenuji.

Bad boy
23-09-11, 20:54
UFOusek: diky... jak jsem psal bohuzel... skola... prace... rodina... atd. proste strasti a slasti normalniho zivota. Kdyz mam chvilku pro sebe a mam chut jdu si zahrat.

ZEUS
23-09-11, 21:41
Nemůžu se na to jenom koukat. Takže dle uživatele lala bychom ho měli vzít, otázka na lalu, viděl si první stránku ? Fajn, nedívej se na ty bany, ale na ty vulgarity, myslíš si, že by se měl takhle reprezentovat admin a sedmadvacetiletej chlap ? Ne !

AnnoyingGreg
23-09-11, 21:53
Kotelna - Classic csko.cz:27015

Age: 27
ID: STEAM_0:0:604160
(myslim ze cislo mluvi za vse)


Je mi 27 let. To mluví samo za sebe, že vás tu mam všechny na háku. A taky moje STEAM ID prostě volá: MĚ NESMÍŠ ODMÍTNOUT! Takže ted všichni spadli na prdel a já mam práva v kapse.



Teď zpátky na zem. Žádost sepsaná slušně- je to opravdu jedna z kvalitnějších žádostí. Je vidět, že vážně nejsi žádný blbec. Bohužel jí degraduješ nezdravou arogancí, která z ní čpí. Moc podle mého stavíš na tom, co bylo jinde. Tady musíš navázat kontakty. Kotelna je portál o lidech. Skill je až na druhém místě. Takhle Kotelnu vnímám..a je mi jedno kdo nesouhlasí. Píšeš: Když už si jdu zahrát CSko.. Tak bych rád věděl, kolik času tomu budeš věnovat? Admini na dvě hodiny v týdnu už si myslím máme. Jinak bych neměl další námitky.

EDIT1: Málem bych zapomněl.. ať tu je patnáctiletý admin, určitě se nevyjadřuje jako ty. Udržet si chladnou hlavu už by 27 letý hráč žádající o práva měl dávno zvládat.

Bad boy
23-09-11, 22:00
AnnoyingGreg: a vracime se k mistu kde jsem uz jednou odepisoval linkem na pravidla podavani zadosti.Je tam ze mam uvest jak dlouho hraji na steamu... podle cisla steamu ti dojde ze od zacatku co steam je proto je tam ta zavorka. Dejme tomu ze bych byl i arogantni jak pises... proc ne... proc bych zadal o prava? Proc si pridelavat starosti s lidma? Ja se tu nabizim neco pro nekoho delat... zadarmo... k uzitku ostatnich pravdepodobne... tak mi rekni jestli to nedelam pro lidi.

edit: jakou chladnou hlavu mas na mysli konretne me pripada ze ji mam chladnou dost zde na forku... a co se toho ve hre tyce kdybys poradne cetl co jsem psal vis jak to je a lala to napsal taky dobre.

AnnoyingGreg
23-09-11, 22:05
AnnoyingGreg: a vracime se k mistu kde jsem uz jednou odepisoval linkem na pravidla podavani zadosti.Je tam ze mam uvest jak dlouho hraji na steamu... podle cisla steamu ti dojde ze od zacatku co steam je proto je tam ta zavorka. Dejme tomu ze bych byl i arogantni jak pises... proc ne... proc bych zadal o prava? Proc si pridelavat starosti s lidma? Ja se tu nabizim neco pro nekoho delat... zadarmo... k uzitku ostatnich pravdepodobne... tak mi rekni jestli to nedelam pro lidi.

edit: jakou chladnou hlavu mas na mysli konretne me pripada ze ji mam chladnou dost zde na forku... a co se toho ve hre tyce kdybys poradne cetl co jsem psal vis jak to je a lala to napsal taky dobre.

A co by si za to jako chtěl? Zlatou cihlu a pusu na čelo? Všichni to dělají pro zlepšení komunity. Nebo je tu druhá možnost. Seš přesně ten typ na který si tu narážel. Budeš si tu žehlit ego. Těžko říct, neznám tě..ale z žádosti to tak trošku působí. To jak dlouho steam máš je naprosto irelevantní. K tvému EDITU: Je jedno jak to bylo. Admin to nemá vypouštět z klávesnice na veřejnost vůbec.

Bad boy
23-09-11, 22:12
AnnoyingGreg: cihlu si nech a tu pusu od nejake baby mozna vezmu ;) kdyz je tam cenzura nikdo nevi co kdo pise ;) takze sem nic nevypustil ;)

BiA Fz
23-09-11, 22:39
Zeus,nezlob se...,ale kvalita admina s nickem "BiA Fz",je dost miziva...,dat nekomu ban a potom se jit ptat na "forum",zda udelal dobrou volbu ci ne,je dost smesne,vem si..kdybych na tenhle web nesel,tak mam porad ban a neresi se to.)a nadale pan "kwak=traktor" s tim smesnym demem na sikiho hmmm,chapu i "mistr tesar se utne",jen chci sdelit,ze je potreba mit zkuseneho admina,a to Marek splnuje..

To mi bylo jasný kolikrát mi to bude otloukat o hlavu. Post admina jsem měl druhý den, učil sem se s pluginem co pomáhá lovit cheatery a špatně ho použil, abych se ujistil, šel semto hned konzultovat na fórum, kde ty už si se stačil během té minuty naparovat jaký jsme slabý portál a já nevím co všechno,v tom si s bad boyem nezadáte- všichni jsme tu lamy a příde sem nějaký namachrovaný dospělák, co paří csko, místo aby si hrál s dětma, a bude nás tu schazovat. Když sem spectoval Bad boye, vidím skill, u Tebe vidím podivný styl hraní.

Za mě NE Marku alias Bad Boyi; důvod je ten, že tu hraješ krátce a server NEZNÁŠ. Já tu hraju přes rok, někteří ještě dýl, známe ty hráče a víme jak to tu chodí. Napiš si žádost za nějaký čas. Tady máš ty tvoje fakta co tak chceš, všichni víme, že tu jsi krátce, a i kdyby si byl prezident USA, tohle je důvod pro moje NE. Zítra tu nebudu, na další machrování co se dá čekat zareaguju až v neděli.

Bad boy
23-09-11, 22:47
BiA Fz: vsichni jsme se ucili nekdo mel jen vice stesti kdyz se ucil ze udelal mene pruseru... nikdo neni neomylnej sam obcas delam chyby... pro me je to hloupe pravidlo stim ze tu clovek musi 3 mesice hrat ale respektuji ho a vedel sem o nem jen jsem doufal ze rozumny clovek je za jistych okolnosti schopen udelat vyjimku. Tak jak to chodi vsude v RL. Nesud lidi co neznas a nevis cim si v zivote prosli a jaky ziji zivot. Viz. ty deti.
Jinak konecne jeden z prvnich kdo napsal rozumny duvod proc NE.

AnnoyingGreg
23-09-11, 23:21
BiA Fz: vsichni jsme se ucili nekdo mel jen vice stesti kdyz se ucil ze udelal mene pruseru... nikdo neni neomylnej sam obcas delam chyby... pro me je to hloupe pravidlo stim ze tu clovek musi 3 mesice hrat ale respektuji ho a vedel sem o nem jen jsem doufal ze rozumny clovek je za jistych okolnosti schopen udelat vyjimku. Tak jak to chodi vsude v RL. Nesud lidi co neznas a nevis cim si v zivote prosli a jaky ziji zivot. Viz. ty deti.
Jinak konecne jeden z prvnich kdo napsal rozumny duvod proc NE.

Co to je za logiku? Tady prostě nedostaneš práva za to, že je ti 27 let a máš steam z roku zwei. Tady tě komunita musí přijmout. Proč si asi myslíš, že se podávaji žádosti na forum a komentují je i ti největší looseři? Správně, nesud lidi co neznáš. Tebe tu ale nikdo nezná a žádáš o práva.

bones
23-09-11, 23:23
Ked sa tak opieras o tie pravidla (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-) zadosti, mohol si si ich aspon precitat cele a dokladne - Ani sem nepište, pokud na tomto portálu hrajete méně jak 3 měsíce.

Samozrejme nikto po tebe nechce, aby si tu hral presne 90 dni a potom si podal ziadost, ale je to taky priemerny cas, za ktory sa dokazes oboznamit s komunitou. Uvidis, ako to tu chodi, ci uz v hre alebo na fore, pomozes chytit par cheaterov, spoznas tu par skvelych hracov, atd.

Skus to za nejaky cas a hlavne bud aktivny na fore a slusny v hre.

ParadoXX
23-09-11, 23:32
bad boy: za cos hrál v amd lize a jakejs měl nick?

Bad boy
23-09-11, 23:33
bones: Kdybych vedel ze to bude hrat nejaky rozdil jestli zde hraji tyden ci 3 mesice tak to respektuji. ale pac vim ze je to jedno tak jsem to sem napsal staci ti takova odpoved?

ParadoXX
23-09-11, 23:43
Nick badboy ani marek si nepamatuju.Je fakt,že je to už strašně dlouho.Ale je to možný,protože věk na to máš.A neznáš se náhodou se screenkem?

Bad boy
23-09-11, 23:55
Screenka znam... byl se zamnou osobne podivat... delal sem mu admina na w3 pubu tusim u Gamesites... vim ze sem mu dal nejakou medaily co sem nekde vyhral kdyz uz se prijel podivat... jo vek dela dost...

NUME
24-09-11, 00:00
Hustý.
Nechci vás nudit slohem (i když se mi to vhlavě vaří jak sviň), pokusim se to dát stručně:

Opravdu to vypadá, že jsi ParadoXXovo dvojče. Napsali jste zhruba to samý:"Mám ultrastarej Steam, pařil jsem AMD ligu a máte tady lowadminy." Máte oba stejné příznaky božského komplexu. A na ten jsou místní alergičtí. Ale nic ve zlým, každej je nějakej.


Vyjadřování (gramatika, slovní zásoba, ...) máte taky oba stejný:


ParadoXX:

16:35:18 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *DEAD*ParadoXX : to je nakej vypatlanec jako ostatni
16:35:26 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *DEAD*ParadoXX : to je dement
16:38:05 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : poude polozit mental enbo ne

Bad boy:

13:51:54 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> *DEAD*Bad boy : NECHCI HRAT U CT JE TO BANDA DEMENTU
13:56:49 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : idiote
14:57:18 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : co delas s tou boumbou curaku

Nevim jak to kropíš ve hře, ale asi to bude taky stejný (20:0 a tak).
Na fóru to s váma vypadá taky podobně, ale ty se očividně snažíš víc ovládat už od začátku, jemu to moc nejde.

REASONS:
Na to, abys dostal práva, je asi moc brzy. Nikdo z adminů tě tu pořádně nezná, nikdo neví, co čekat.
Chtělo by to pár měsíců aktivity na fóru a ve hře, nahlásit nějaký čítry, prostě trochu víc se hráčsky projevit.
Napsat si gameživotopis je hezký, ale někdo tomu nemusí věřit.

RESULT:
Ačkoliv nejsem admin, tak mě něco nutí říct: zatim ne, ale do budoucna proč ne?

Díky, toť zatim vše

(Kotelna - War3 Ultimate csko.cz:27028)
NUME
27
STEAM_0:1:43335049
asi1990-2011 aktivní hráč čehokoliv:excl:

AnnoyingGreg
24-09-11, 00:02
bones: Kdybych vedel ze to bude hrat nejaky rozdil jestli zde hraji tyden ci 3 mesice tak to respektuji. ale pac vim ze je to jedno tak jsem to sem napsal staci ti takova odpoved?

Přesně, je to jedno. Kotel ty pravidla sepsal pro srandu Jurobům. Protože je stejně 90% blbečků ani nečte. A protože víš jak je to jedno, určitě se ted nedivíš, že tu máš takové podpory.

Bad boy
24-09-11, 00:31
NUME a AnnoyingGreg a zbytek: vite psal jsem zde slohovou praci ale casove me to odhlasilo a znova ji psat nebudu takze... diky za to ze jsem poznal tento portal i po te horsi strance... urcite mi to otevrelo oci... server je nastaven paradne ale jeho podpora uz tak nalestena neni. Mam jine veci na starosti nez zde odpovidat pozerum. ( kdo nevi co to znamena at si to najde pres google ). Mejte se panove...

ParadoXX
24-09-11, 00:47
Třeba ty slova budou tim,že sme zvyklí na krapet jinouý hru.Víc týmovou a kapku high skill.
Jo,o tobě mi screenek řikal,že seš stejný prase jako já v csku.Měls hrát s náma ten turnaj,co tam tenkrát byl.Ale ňáko si se odmlčel.Mohlo to dopadnout jinak,než to dopadlo.Krom screenka sem hrál fakt s low lidma.Sem je normálně 3 hodiny učil házet granáty v nuke za běhu do míst,kam se v amd lize úplně běžně házeli.Trvalo jim to 3 hodiny,než to aspoň 80% dokázali hodit správně.No mazec.Je to škoda,žes tam nebyl.Mohli sme hrát na trošku lepší úrovni,než do dopadlo.
Každopádně tě doporučuju na to mít práva.Aspoň se zvýší zas úroveň o něco.

AnnoyingGreg
24-09-11, 01:04
NUME a AnnoyingGreg a zbytek: vite psal jsem zde slohovou praci ale casove me to odhlasilo a znova ji psat nebudu takze... diky za to ze jsem poznal tento portal i po te horsi strance... urcite mi to otevrelo oci... server je nastaven paradne ale jeho podpora uz tak nalestena neni. Mam jine veci na starosti nez zde odpovidat pozerum. ( kdo nevi co to znamena at si to najde pres google ). Mejte se panove...

Popravdě mi řekni co si očekával? Že stačí mít věk a steam z roku zwei a pravidla pro tebe neplatí? To že hraješ dobře a určitě by si mě ve hře vyndal neni žádnej win. Ale nebudu se opakovat. Umět hrát na úrovni a dalších X věci co jsem tu postupně psal fakt nestačí. Nenajdeš moc adminů, kteří dostali práva prvním příspěvkem na foru.

ParadoXX
24-09-11, 01:22
by ses divil.Stačí jen,aby dotyčnej prokázal schopnosti a zkušenosti

NUME
24-09-11, 01:46
NUME a AnnoyingGreg a zbytek: vite psal jsem zde slohovou praci ale casove me to odhlasilo a znova ji psat nebudu takze... diky za to ze jsem poznal tento portal i po te horsi strance... urcite mi to otevrelo oci... server je nastaven paradne ale jeho podpora uz tak nalestena neni. Mam jine veci na starosti nez zde odpovidat pozerum. ( kdo nevi co to znamena at si to najde pres google ). Mejte se panove...

Bad boyi, to že jsi poprávu nedostal práva hned na začátku a teď jsi uraženej a pokoušíš se na truc někoho urazit nebo co to zkoušíš, to je pozérství...
To, že první příspěvek na fórum je hned žádost o práva, to je pozérství...

A navíc...

V pravidlech pri zadani o admin prava je jasne napsane co tam mam napsat a tak jsem to napsal.
...sis jasně přečetl pravidla žádání o admina, jak píšeš. A četl jsi to opravdu pořádně? Jestliže se tam píše...

Ani sem nepište, pokud na tomto portálu hrajete méně jak 3 měsíce. Pokud chcete práva jako podmínku pro hraní zde, šance na jejich získání je 0.Pokud Vás hráči a admini neznají, máte malou šanci na přijetí. ...a ty to stejně zkusíš, a navíc tam zapózuješ se svým stýmem...

(myslim ze cislo mluvi za vse)..., tak u mě je to pozérství největšího stylu.


Neudělení práv nováčkovi není ta horší stránka portálu, ale řekl bych, že ta lepší, a doufám, že ti to určitě otevřelo oči.
Mějte se pane...

PS:proč nepoužíváš interpunkci? ( kdo neví, co to znamená, ať si to najde přes google )




EDIT: Přesně, jak říká, ParadoXX: stačí, aby prokázal znalosti a zkušenosti. A to během pár měsíců hraní tady, né tím, že je někam vypíše. Na netě se dá cokoliv napsat kamkoliv.

Larodar56
24-09-11, 09:23
Třeba ty slova budou tim,že sme zvyklí na krapet jinouý hru.Víc týmovou a kapku high skill.
Jo,o tobě mi screenek řikal,že seš stejný prase jako já v csku.Měls hrát s náma ten turnaj,co tam tenkrát byl.Ale ňáko si se odmlčel.Mohlo to dopadnout jinak,než to dopadlo.Krom screenka sem hrál fakt s low lidma.Sem je normálně 3 hodiny učil házet granáty v nuke za běhu do míst,kam se v amd lize úplně běžně házeli.Trvalo jim to 3 hodiny,než to aspoň 80% dokázali hodit správně.No mazec.Je to škoda,žes tam nebyl.Mohli sme hrát na trošku lepší úrovni,než do dopadlo.
Každopádně tě doporučuju na to mít práva.Aspoň se zvýší zas úroveň o něco.

:DDD Tomuhle se nešlo nezasmát. Prostě kdo není uberskilla a nenadává do každého vola co ho zabije či hodí granát někam do prdele nemá právo stát se ParadoXXem_v3.

BiA Fz
24-09-11, 10:50
BiA Fz: vsichni jsme se ucili nekdo mel jen vice stesti kdyz se ucil ze udelal mene pruseru... nikdo neni neomylnej sam obcas delam chyby... pro me je to hloupe pravidlo stim ze tu clovek musi 3 mesice hrat ale respektuji ho a vedel sem o nem jen jsem doufal ze rozumny clovek je za jistych okolnosti schopen udelat vyjimku. Tak jak to chodi vsude v RL. Nesud lidi co neznas a nevis cim si v zivote prosli a jaky ziji zivot. Viz. ty deti.
Jinak konecne jeden z prvnich kdo napsal rozumny duvod proc NE.

Já za to dávám +1 Jinak sem nakonec dneska tady, protože sem nemohl na závod kde sem měl být, parťákovi se udělalo v noci šoufl.
Teď vysvětlím to pravidlo, ale ještě dřív bych chtěl říct, že nesoudím, jen si napsal že nemáš moc času kvůli práci a rodině, tak jsem to pochopil takto, možná špatně, ale těma tvejma příspěvkama už sem byl dost heclej. Pokud sem to špatně pochopil, omluva je na místě- omlouvam se (pouze pokud nastal ten případ.)

To pravidlo je tady ze 3 důvodů a já bych ho prodloužil ze 3 měsíců na půl roku,

1) když přijde hráč a za týden tu dostane práva, stoupne mu ego a jako admin prostě pak musí být špatný, to je příčina a následek u každýho normálního člověka
2) spousta adminů na něj bude koukat skrz prsty- tak bych koukal i já; objevil se tu včera, a dnes už tady tomu velí na serverech (na kterých hrajeme měsíce a roky)

A hlavně 3) co si pomyslí hráči. Hrajou nějakej ten pátek na kotelně, pak se z ničehožnic objeví týpek, kterej je furt sundává, kterýmu skoro furt lamky píšou že má wh, kterej neni zrovna moc přívětivej- viz ty citace- a tenhle je má usměrňovat ve hře? = Důvod pro odchod spoustu hráčů, hlavní, proč sem se vyslovil proti.

6 měsíců tu odehrát a budu pro, případně ty 3 a chovat se jako vzor (ne machýrek). Teď by Tvoje adminství nikomu neprospělo.

ReaLiTy
25-09-11, 20:06
za me NE

Krispo
25-09-11, 22:42
Když to tak čtu, tak nejde nic nenapsat, po přečtení prvního příspěvku sem si řekl, být hlavním adminem, asi bych ho nevzal do admin teamu, už jenom to co nabízí... nabízí něco co bylo už dlouho předtím než začal hrát tady na kotelně, je sice pěkné že má tolik "úspěchů", ale podle vyjadřování na 1. straně sem pochyboval jestli mu je opravdu 27 jak píše, a k tomu steam ID, nikdo nemůže vědět jestli sis ho nekoupil od nějakého kamaráda, čí někoho jiného.
A k vyjadřování na serveru... myslím si že 27letý "chlap" by tohlě vůbec neměl vypustit na veřejnost, neříkám že já sem nikdy nic takového nevypustil, ale přece je mezi námi nějaký ten věkový rozdíl. Já za sebe bych asi řekl že ne, nemá cenu psát víc důvodů, ty už tu několikrát zazněly.

Mytrim
26-09-11, 07:58
Jak tak koukám tak asi nemáš moc velkou trpělivost ve hře samí nadávky nemyslim si že by to bylo k užitku to by skoro každej dostal ban a nezbylo by moc lidí na hraní :) ale ja nejsem admin a nezáleží to na mě :)

1488.6
26-09-11, 10:13
14:57:18 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : co delas s tou boumbou curaku

:DD se poseru smíchy

MARTiii
26-09-11, 10:15
Bad boy uz sem neprijde a mozna ani na server. Lock

Mytrim
26-09-11, 10:25
radši se nebudu ptát jak to :DD

ZEUS
26-09-11, 10:35
Taky bych to viděl na lock :)